Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sayn Bakan, Artk "Bakan" Olunuz...

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Standart Sayn Bakan, Artk "Bakan" Olunuz...

ncelikle bu balg zellikle byle farkl atm sebebi de hem o okuyanlarn rahat bulmas iin hem de tek konuyu iermedii iin... yoksa balk ap gndem yaratmak gibi bir derdim yok ....

SAYIN BAKANIM ;

Trabzonspor kongresinde vermi oldugunuz szleri (gerek kongre srecinde gerek kongre salonunda)size hatrlatmaya gerek grmyorum nk baarl bir i adam olarak bunlar unutmanz mmkn deil ...

Her eyden vazgetik her eyi unuttuk diyelim hi bir eyi sorun yapmadgmz kabul edelim ya stad ne hoca ne transferler aklna ne gelirse hepsini boverin gesin...hatta ve hatta sz verdiiniz ampiyonlugu da ...Ulusoyun tetikisi oldugumuzu da unutalm ... dedim ya HER EY AMA HER EY ....

Bakanm sadece ltfen una cevap verin....SZ NASIL BR BAKANSINIZ ? yani nasl bir bakanlk anlaynz var .... istifasn istediiniz ynetici sizinle dalga geer gibi bir tutum sergiliyor umursamyor sizi ...ynetiminizde kan gvdeyi gtryor ses soluk yok .... sanrm 17 ay sonra aklnza bakan oldugunuz geldi ya da ancak kiiliiniz yeter dedi imdi bu iki yneticiden birine kar tavr alyorsunuz digerine taraf oluyorsunuz .... sanrm kongre gcn de hesaplayarak haim sayitoglunu yannza almay uygun grdnz .. ya da burada yazamayacagm sebepden dolay o zaten size yakn duruyordu ...

SAYIN BAKANIM BYLE BAKANLIK OLMAZ .... birbirlerini kedi kpek gibi yiyen her ortamda birbirlerini sallayan camiay blen hatta takm blen yneticiler ile i olmaz olmamal.... takm dahi 2 ye hatta 3 e blnm bir zahmet bunu aratrn bulursunuz ...imdi de kalkm bir taraf destekliyorsunuz ...OLMAZ SAYIN BAKANIM .. YUKARIDAN AAGIYA OLMAZ AAGIDAN YUKARIYA OLMAZ ....

Kongre hesab iin haimi yannza aldnz olabilir bu bir tercihtir ... ama tribnleri imdi kim susturacak yeili kim verecek ? stelik o yeil bu sefer tam ters olarak size dnmesin ? bu hesab hi yaptnz m ? kendiniz yeil verecekseniz o baka .. malesef bizim taraftar artk yeile gre tavr alyor ...ama bu sefer taraftar ikiye bleceksiniz .. nasl m ? gayet basit .. imdi sizin yeiller ve diger yeiller birbirine girecek gayet basit SAYIN BAKANIM ....

SAYIN BAKANIM .( siz her eye karn sizi benimsemesem de benim SAYIN BAKANIMSINIZ ) akl vermek bana dmez ama yapmanz gereken o iki ynetici de dahil tm ynetim kurulunu en azndan gz nnde olanlar temizlemektir .. kongreye gidiniz SAYIN BAKAN .... orada tekrar alrsanz gvenoyunu gelin ne isterseniz yapn ama kongreye gidin takm camiay rahatlatn ...sempati duydugunuz siyasi gr dahi lkeyi bu kadar germedi sizin takm gerdiiniz gibi ... geri bu son manevray zellikle beklediinizi bilmeyen kalmad bunu herkes biliyor akcas ok da uygun zamanda yakaladnz bu ortam ....kn aday olun kazanrsanz gelin kaldgnz yerden devam edin ... ammmmmaaaaaa sayn BAKANIM eger karnza dili rakipler karsa kamak yok ... buna MAY de dahil .... kn yenilin ama kamayn veya yenin tekrar o erefli makama sahip olun ... ama kamak yok ....SAYIN BAKANIM BU SEFER tutamayacagnz szleri vermeyiniz komik duruma dp rezil oluyorsunuz .. bu sefer kendi listenizi kendiniz yapn bir zahmet .. hayrls olsun deyip bakmaynz listeye .. hayrl olmuyor ite ....

SAYIN BAKANIM MENSUBU OLDUGUNUZ BU CAMAYI DAHA FAZLA GERMEMEK BZANS OYUNLARA MAA ETMEMEK ZELLKLE MDYE KADAR YAPILAN FEDERASYONUN TETKLN YAPMAMAK YNETCLERN G KAVGALARINI SEYRETMEMEK KEND VERM OLDUGUNUZ SZLERN TUTULMAMASININ GETRD UTANCA DEVAM ETMEMEK N SZE OKTAN YAKIMASI GEREKEN OLAGANST KONGRE KARARINI ALINIZ ...BUGN ALSANIZ HAZRANIN 15 N GEMEDEN BU BTER ...

ALIN SZE BR FIRSAT DAHA .. IKIN KONGRE SRECNDE ANLATIGINIZ HOCAYI FUTBOLCULARI AIKLAYINIZ ...( BIRAKIN BU ZYA DOGAN OLAYINI OK KOMK DURUMLARA DYORSUNUZ )

Arkadalar size resmi bir kaynak veremem ama Trabzonsporda hoca durumu u an yle .... 2. bakan etkin yetkin ve baskn olursa ERSUN YANAL ...haim sayitoglu olursa AYKUT KOCAMAN ..... nal ve digerlerini geiniz ..son durum bu ...

karnmdan konumam buna ihtiyacmda yok ... ukalalk iin deil bu forumda ok arkada ben ilk kez uyarmtm ynetimde ok ballgn oldugu konusunda ...o zamanlar kimse bilmiyordu ...bu yazlanlar da dogru .. hatta baknz bir baka konuyu d ayazaym ... ist kanadndan ok ciddi bir liste hazrlg var ..haaaaaaaaaa bunlarn plan nedirr program nedir var mdr bilmem .. hatta sanmam da ... trabzon ayag iin dnlen isim de ii isim en azndan pek muhalif ses kmaz ...

SAYIN BAKANA U SORUYU SORMADIM ... SAYIN BAKANIM KULUBE KA LRA HBE ETTNZ ? MARCELNHO DAHL .. YAN O HEDYE DAHL OLMAK ZERE ...VE TAKIMI KA LRA BOR LE ALDINIZ ? TRABZON HSBC BANK SZN N NE FADE EDYOR ? VEYA TRABZONSPOR N NE FADE EDYOR ? MESELA O BANKADAN TRABZONSPOR TEMNAT MEKTUBU NE N KULLANILMITIR ...AMA BEN HEPSN GETM .. SAYIN BAKANIM IKIN BR BASIN TOPLANTISINDA AIKLAYIN ... BEN TAKIMA U KADAR PARA HBE ETTM .. BU TRANSFER SZMD O DA DAHL OLMAK ZERE U KADAR HBE ETTM ... BUNU HERKES BEKLYOR SAYIN BAKAN .. SADECE MERAK EDYOR NSANLAR .....

ibzolist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.01.2007
    Nereden
    Trabzon

bakan dedike midem bulanyor arkadam sen nas sabredip de yazdn bravo kusura bakma tamamn okuyamadm
    ampiyonluk gerekti hayal oldu...

Oemer61
    Ziyareti

Onun baskan maskan olacagi yok!!! Olacak olsa simdiye kadar olmustu, bir kere YALAN'larla avutmamisti bizi. Ziya Dogan denen ikinci lig antrnerini coktan kovmustu, verdigi szlerin yzde 5 ini yerine getirmisti!!! Bundan sonra hic birsey degismez. YNETIM ISTIFAAA!!!

Cem Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

ALBAYRAK benim bakanm deil,hatta benim sayn bakanm Hi deil...
    O kendini buraya atayanlarn bakan...
    Aslnda bakan deil kuklas desek daha doru....
    O yzden Kongre falan bunlar gein....
    Gitmezler gidemezler....
    nk
    Haczavera,Maka,Trabzon....,
    Sen Fatih in torunu,Ben Deli brahim in
    Sen Dzenin Adam,Bense Memleketimin......

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Cem Yavuz ne oldu senin demokrasi anlayna yoksa sen de darbecisi misin Genel kurulun o greve getirdii her adam beensen de beenmesen de bakanndr. Beenmiyorsan gider kulbe ye olursun beendiin bakana oyunu atarsn. Lafla olmuyor malesef.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Y.Sert - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Isparta

bu istek ve dileklerimizi toplu halde bakana faxs ekelim.ie yarar.
    N e K T !

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

genel olarak arkadalar bakan iin bu benim bakanm deil nasl byle yazabildin bakan olarak kabul etmiyorum tarzndan yazlar yazm tepkileri olmu ... arkadalar unu kabul etmek gerekir ki insanlara ahs olarak sayg gstermeyebilirsiniz hi sevmiyebilirsiniz nefret edebilirsiniz hepsi olur kabul ama bir makam mevki stat vardr ve o mevki makam stat sizi de temsil ediyorsa sayg gstermek durumundasnz .. tepkilerinizi ortaya koymak en dogal hakknz ama bu hakaret iinde olamaz olmaz olmamal ...Emorfo arkadan da dedii gibi ye olursunuz kulube oy kullanma hakkn elde edersiniz kongre de geregini yaparsnz .. yoksa baka trl davranlar bize yakmaz nasl ki yeil alan taraftarlarmzn bize yakmadg gibi ...

Cem Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Cem Yavuz ne oldu senin demokrasi anlayna yoksa sen de darbecisi misin Genel kurulun o greve getirdii her adam beensen de beenmesen de bakanndr. Beenmiyorsan gider kulbe ye olursun beendiin bakana oyunu atarsn. Lafla olmuyor malesef

Onlarn demokrasisi iine geldimi demokrasisi,Bir de vasta olan demokrasi...
    Ha birde makarna nohut bakliyat demokrasisi hani u varolarda kamyonlarla datlan

Neyse konumuz ALBAYRAK...
    Sen cann skma sevgili Faruk ...
    Devrildii gn devirenlerin en nnde ben de olacam....
    Bakarsn sen de olursun ....,
    belli mi olur...
    Haczavera,Maka,Trabzon....,
    Sen Fatih in torunu,Ben Deli brahim in
    Sen Dzenin Adam,Bense Memleketimin......

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Yani bundan unu mu anlamalyz? Bizler ye deiliz henz .Onun iin azmz bile ama hakkna sahip olamycaz ..yle mi?
    mzam da m deitiricem yani ????
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Yani bundan unu mu anlamalyz? Bizler ye deiliz henz .Onun iin azmz bile ama hakkna sahip olamycaz ..yle mi?

hayr esf ..byle bir ey tabii ki sz konusu olamaz bunu kast etmek istememitim ... tribnde tepkinizi koyabilirsiniz burada koyabilrisiniz ki zaten arkada olduka da sert olarak koyuyor benim anlatmaya altgm konu bu deildi

oskayb - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.10.2004
    Nereden
    Tekirda
    Ya
    49

Alnt Cem Yavuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ALBAYRAK benim bakanm deil,hatta benim sayn bakanm Hi deil...
    O kendini buraya atayanlarn bakan...
    Aslnda bakan deil kuklas desek daha doru....
    O yzden Kongre falan bunlar gein....
    Gitmezler gidemezler....
    nk
    her harfi ve kelimesine katlyorum.
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Biz bu kadar uzun uzun yazdk, anlamak ilerine gelmedi. imdi cmle ile anlattk ve umuyoruz ki bu sefer anlalacak.

Kendisini sevmem bakanmzn, ama saygm var. O makama denizden hoplayp gelmedi. Trabzonspor Genel Kurulu getirdi onu greve.

Biz de "istifa" demiyoruz inatla: Genel Kurul diyoruz. Ona gvenerek oy verenlerin olduu yere davet ediyoruz yani.

Her yaplan iin doru olmayaca aikar. Hata olacak. Ama hatada inat edilmesi anlamsz. nsanlarn birbirine g gsterisi, ov yapma yeri mi Trabzonspor Ynetim Kurulu?

Bu kulp kurumsallaacak ve kurumsallaacak. Hatta kurumsallaacak. Bunu da 25-30 bin ye ile yapacak. Yapmal. Nuri bey gidince gelenin de ayn ynetim anlaynda olmayacann garantisi yok elbette. Ama artk dnya deiiyor ve bunca maddi beklentilerin iin iine girdii futbolda, "aptalca" hata yapan gmyorlar.

Leeds United 3. lige dt....
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

ynetimi protesto yry olacakt . 1967 Trabzonsporlular Dernei organizsyonuyla. geenlerde bu haber internet haber sitelerinede dmt. hi bi gelime var m acaba. bir an nce olmal bu.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Cem Yavuz keke herey Albayrak' devirmekle bitseydi, bu kulbn btnlemeye birlemeye adam gibi yneticilere ihtiya var. Devirmekten ziyade salkl bir oluum kururarak yumuak bir gei lazm. Kimseyi krmadan kstrmeden. Ama Trabzonspor'a hizmet herkesin ncelii bu olmal.

Elif hanm yle dnme. Vicdani bir sorumluluk bence bu. Onaylamadnz sevmediiniz bir ynetimi sadece eletirmek yerine genel kurulsa sz sahibi olmak en mantkls deil mi. Bylece vicdan bir rahatlama olmaz m. O adan deerlendirmek lazm. Kulp yesi olmayann konumaya hakk yok gibi bir ey syleyen yok, bouna alnganlk yapmayn, konuan Trkiye ite hep konuuyoruz da icraat yok.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    05.12.2006
    Ya
    34

Byk Trabzonspor'un Genel Kurulu'nun, byk bir tevecch ile i bana getirmi olduu mevcut Trabzonspor Ynetimi, belki misyonunu deil ama ynetimdeki mrn tamamlamtr.
    Bu nedenle, srekli yapm olduunuz yanllara yenilerini ilave etmeden, en medeni karar alarak, inatlap ok sevdiimiz kulbmze zarar vermeden derhal Genel Kurul Karar almanz bekliyoruz.
    Verilen hizmet szleri tutulamamtr. Bundan sonra yapabileceiniz TEK hizmet Mays ay sonu iin alnacak GENEL KURUL karardr.
    Bu, mevcut Trabzonspor Ynetimi iin son ardr!

sitemizin girisine koyulan bu yaz cok ama cok anlaml anyen bu yazya katlyom ve mevcud yonetimi erken genel kurul cagrs yapyoruz butun trabzonspor trafatarlar toplanp sesimizi bakananmza duyurmalyzzzz hayde bmn gorev bizimmm

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Ben genel kurul da demiyorum .Direk STFA etsinler ....
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Murat Altun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.09.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    48

maysn sonuna kadar beklemekte yanltr mays sonuna kadar ziya takmda adam brakmaz yattaraya bile niyetlendi kel
    ynetminde ziyanndaka kald her dakika ziyandr klpten hergn bir ka ivi skyorlar
    '' GEREK OL MKANSIZI STE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    32

Alnt Oemer61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Onun baskan maskan olacagi yok!!! Olacak olsa simdiye kadar olmustu, bir kere YALAN'larla avutmamisti bizi. Ziya Dogan denen ikinci lig antrnerini coktan kovmustu, verdigi szlerin yzde 5 ini yerine getirmisti!!! Bundan sonra hic birsey degismez. YNETIM ISTIFAAA!!!
    Oh ne kolay hocayi yollayarakla bu is olmaz, al birini vur tekini.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

turphan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cem Yavuz keke herey Albayrak' devirmekle bitseydi, bu kulbn btnlemeye birlemeye adam gibi yneticilere ihtiya var. Devirmekten ziyade salkl bir oluum kururarak yumuak bir gei lazm. Kimseyi krmadan kstrmeden. Ama Trabzonspor'a hizmet herkesin ncelii bu olmal.

Elif hanm yle dnme. Vicdani bir sorumluluk bence bu. Onaylamadnz sevmediiniz bir ynetimi sadece eletirmek yerine genel kurulsa sz sahibi olmak en mantkls deil mi. Bylece vicdan bir rahatlama olmaz m. O adan deerlendirmek lazm. Kulp yesi olmayann konumaya hakk yok gibi bir ey syleyen yok, bouna alnganlk yapmayn, konuan Trkiye ite hep konuuyoruz da icraat yok.
    Bende bu ekilde dnyorum.Ynetim ve TS hakkndaki dncelerimiz Genel Kurul'da ya da ona giden yollarda dile getirmek en salkls...Ancak Genel Kurul Salonu ne yazk ki hizipilerin ve gruplarn elinde...Konumalr bile dinlenmiyor.Salih Emice'nin yeenuna veriliy oylar...

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    48

Herseyi gectim su son Haciosmanoglu'nun hakkindaki demecinden sonra nasil Haciosmanoglu'nun istifasini istemez, o istifa etmiyorsa kovamaz, kovamiyorsa hakkinda bu laflari eden biri ile nasil hala ayni yonetimde bulunmayi icine sindirir benim aklim almiyor.

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

ersun yanal tam bir skandal olur Trabzon iin.

Kasm Hilal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Elbet seim olacaktr.
    Ve o gn her geen vakit daha da fazla yaklayor.
    Artk ou eyi sineye ekebiliyorum
    Ne de olsa gn gelecek her eyin.
    nallah o gnden sonra temize ekiliriz.
    Facebook

Sakin ocuk KHE

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    44

Alnt bordoylamavi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ziyadan sonra hic br sey skandal felan olmaz
    11 SorlotH (King of the North)

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Perembe gnk Divan toplantsndan sonra durum netleir ... eger Divan kongre konusunda istekli olursa kongre kanlmaz ama yerel basndaki haberler dogru ise ki akcas zayf ihtimal bu ynetim kafa koparlarak devam eder. burada ilgin olan Haim Sayitoglunun istifa edecek olmas bu ok tuhaf ve bomba haber gibi ????... Sayn Bakan her yerde 2. bakan ynetime aldg iin piman oldugunu sylyor ...stelik 2 . bakan resmen hem meydan okuyor hem bakanlga adaylgn koymaya hazrlanyor ... eger kongre olursa ikisi de sandktan kamaz ama gelecekler adaylklarn koyacaklar hatta koymalar gerek yle ben yapamadm katm yok ....sandga gmlp yle gidecekler ki anlam olsun ...zaten eger Trabzonspor Genel Kurulu hala daha kongrede bu ynetimi seerse hi bir konumann anlam yok .. Yarn Trabzonspor iin nemli gn az ok durumlar belli olur . eger Divandaki hava bozulmazsa en azndan u an iin yle kongre kanlmaz ...

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Alnt bordoylamavi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aynen katlyorum,Ne Ziya ne Ersun..
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)