Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS 3 - 3 Schalke 04, elendik ama...

Standart TS 3 - 3 Schalke 04, elendik ama...

Ya bu maçta belki turu kaçirdik, elendik,üzüldük ama çok güzel bir maçti bence.Benbu maçtaydim,0 - 2 gerideyiz statta herkes neredeyse ümidi kemis, yanimdaki benden biraz büyük genç birisi vardi çocuk fenalasti çöktü kaldi,tur için4tane atmamiz lazim.Daha sonra bizimgollerimizle beraber yasadigim duygular :

1. golü attik dedimki; ee çok büyük is, bu saatten sonra...

2. gol;
    pozisyonoldu Hami frikik kullanacak, o ana kadar birçok Hami frikik golü izledim ama o bir baskaydi çünkü o an o golü istiyorsun vurusu bekliyorsun ve top filelerde, yok böyle bir sevinç böyle bir cosku,
    dedimki la noluyo vay bee

3.gol;

yine Hami, ne yalan söyleyeyim o top nereden girdi kaleye anlamadim,göremedim; baya bir çaprazdan vurmustu topa
    dedimki takim inanmis, biz 4. yü atariz turu geçeriz; oyuna bakilirsa TRABZONSPOR'UMUZ akin akin geliyor kesin atacak ama......
    takim inanmista kaleci inanmamis çok mal bir gol yedik ve 3 - 3, tur gitti fakat bu maçta unutulmazlar arasindaki yerini aldi, TRABZONSPOR'UMUZ isterse neler yapabilecegini gösterdi.

Sonra nemi oldu? Bizi eleyen schalke 04 UEFA sampiyonu oldu.

Edited by: kadirsa_2000

beyler bizi elyen zaten uefa sanpiyonu oliyor deportivo- bizi elede uefa sanpiyonu oldu Lazio- bizi elde uefa sanpiyonu oldu Shalke-bizi elde uefa sanpiyonnu oldu ve hepsibizi çok zor eledi..

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu maci Alman Kanalindan izledim...

Alman Spiker Haminin serbest vurusuna Hayran kaldi....

Hami Ronald Koemana Selam gönderdi demisti[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Not:zaten ilk macda Sota ve Hami yoktu ikinci macda Golleri onlarin ikisi atmisti....Abdullahda ilk macda yoktu yani Schalkenin baya sansi vardi

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

schalke'nin hocasi Stevens hami'ye asik olmustu, ve iki sene sonrada onu transfer etti...

Ula hab nostalji forumu beni komaya sokacak[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Sampiyon olan Shalke kadrosunda çok begendigim isimler vardi. Bunlarin basinda da Vilmots geliyordu ki bize karsi çok da iyi oynayamamasina ragmen Martin Max sahneye çikip bütün umutlarimizi söndürdü.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır chota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 golüde kafayla yemistik.orta gol.

Trabzondaki maçtada ogünle abdullah oynamamisti...

Talihsiz bir maçti. 3-2 öne geçtik ama kisa bir süre sonra beraberlik golü geldi. Yedigimiz goller basitti. Ama o sene kupayi kaldiran takimi perisan ettik. Biz Schalke'ye elendigimizde Trabzon siradan takima elendi diyenler Schalke kupayi kaldirinca morarmisti.

Nereden
    Belçika

hic unutamam bu maci

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu maci alman kanalindan izlemistim.
    durum 3-2 olunca spiker káfayi yedi. mac muc anlatamiyor daha[img]smileys/smiley36.gif[/img]. ama basta hemen 2 - 3 dakikada 2 gol yemsitik. AYNI golu 2 kere yedik. hollandalimi, belcikalimiydi ne. adam resmen özet gibi iki tane ayni golu atmisti bize.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı chota Nickli Üyeden Alıntı

3 golüde kafayla yemistik.orta gol.

Trabzondaki maçtada ogünle abdullah oynamamisti...

korner atilirken ön direkte okan çebi kafasini egmisti..ne mal defans oyunculari geldi geçti bu takimdan yaa

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O maç var o maç hop oturup hop kalkmistik.

Istanbulda 3. gol olunca silahlar patlama ama kisa sürdü ardindan golü yemistik.

Bu sene çok daha farkli olacak defansimiz kolay kolay gol yemiyor. Basit goller yemiyoruz. Buna karsin gol yollarinda etkili isimler var. Bu sene Sampiyonlar Ligine kaliriz.

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    O maç var o maç hop oturup hop kalkmistik.Istanbulda 3. gol olunca silahlar patlama ama kisa sürdü ardindan golü yemistik.Bu sene çok daha farkli olacak defansimiz kolay kolay gol yemiyor. Basit goller yemiyoruz. Buna karsin gol yollarinda etkili isimler var. Bu sene Sampiyonlar Ligine kaliriz.

güzel bir temenni insallah olur...

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

HATIRLATIRIM O MAÇTA OGÜN ABDULLAH YOKTU VE O MAÇTA ............GOL YEMISTIK EGER OGÜN ILE ABDULLAH OLSAYDI BIZ O MAÇI RAHAT ALIRDIKEdited by: admin

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Abdullah'i hatirlamiyorum ama o maçta Ogün vardi çok iyi hatirliyorum, o maçta tribündeydim. Hatta maç 0 - 2 olduktan sonra hoca Ogün'ü defanstan ön liberoya çekti ve bir anda orta sahanin toparlanmasiyla 3 gol geldi ama sonra...</TD></TR>
    <TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçla ilgili BMN-Ankara'nin en sevilen isimlerinden Umut hocanin (tumu) öyle bir anisi var ki akillara zarar. Umut hoca o yillarda bir reklam sirketinde çalisiyor. Schalke maçinda da saha içinde görevli. Kale arkasinda görev yapiyor. Maçin ilk yarisi 2-0'lik maglubiyetle bitiyor, ikinci yari baslarken kale arkasindan bir taraftar israrla Umut Hoca'yi çagiriyor. Umut hoca da en sonundadayanamayipadamin yanina gidiyor ne diyecek diye.Kale arkasinda maçi izleyen adamUmut'a agzi dügümlenmis bir mendil veriyor ve "Bunu Ünal'a ver, rakip kalenin içine atsin. Içinde okunmus toprak var" diyor. Umut da pek inanmiyor bu olaya ama yine de takim sahaya çikarken Ünal'in yanina yaklasip durumu açikliyor. Ünal "Bosver bunlari,maçin dönmesi artik zor" gibi seyler söyleyip geri çeviriyor Umut'u. Umut elinde okunmus toprakla saha içinde kalakaliyor. Ama bizim Umut hoca durur mu! Kale arkasinda görev yaparken bir punduna getiriyor veçaktirmadan içinde okunmus toprak bulunan mendili usulca Schalke kalesine dogru atiyor. Sonuç malum. Ikinci yarida topragin bulundugu kale 3 kez Trabzonspor golüyle sarsiliyor ve 2-0'lik skor 3-2'ye geliyor.Maç da 3-3 sona eriyor.Isteyen inanir isteyen inanmaz tabi ki ama yine de ilginç, anlatmaya deger bir öykü...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ogün-Abdullah'in oynayip oynamadigiyla ilgilifarkli yorumlari okuyunca internette küçük bir arastirma yaptim.

Almanya'da oynanan 1-0 yenildigimiz ilk maçtaki 11'imiz:

Nihat, Tolunay, Osman, Iskender, Mehmet, Nemsadze, Ogün, Ünal, Abdullah, Fatih, Orhan (75. Hasan)

3-3'lük ikinci maçtaki 11'imiz:

Nihat, Tolunay, Osman, Iskender, Mehmet, Ünal (80. Arçil), Hami, Nemsadze, Orhan (70. Cengiz), Shota, Hasan (46. Okan)

3-3'lük maçta Ogün ve Abdullah yok. Ilk maçta ise ikisi de oynamis...

Eyvallah Çakirim, desene biz tribünde ayakta uyuyup otel parasi veriyormusuz [img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley9.gif[/img]

Ben Ogün'ü yanlis hatirliyorum demekki. Neyse ama daha öncede belirttigim gibi belki elendik amaunutamayacagim çokenteresan bir maçti, 0 - 2 ve sonra 3 - 2 ve de...Özetle sok olduk, costuk, yikildik...

Herseyin hayirlisi...

Guests
    Ziyaretçi

ABI HAMININ O MAÇTA ATTIGI 3, GOL NERDEN GITTI ANLAYAN VAR MI?ÇOK ÇAPRAZ BI POZISYONDUUU

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hakikaten muhtesem bi macti 2 0 dan 3 2 yapinca ula dedim ne oliyi sonra arcilide aldi hoca oyuna ama o zamanskoru tam hatirlayamiyom la dedim neden olmasin biz bulari yeriz hasindi ama sey kadar martin max atti bide kafayla ha adamin zoruna giden de bu pisi pisine elendiydik o schalke kupayi aldi

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hami o golü atti ama tolunay'da barajin içine etmisti walla [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

yenildigimiz takim sampiuyon oldu pisi pisine elendik ve hamiyi schalke04e gonderdik

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaami ve gooooooooooooooooooooooool.hami topa vurana kadar spiker haa demisti.

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

süperdi [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dise dis mücadele ettigimiz kesinlikle ondan asagi futbo loynamadigimiz bir takimin sampiyon olmasi beni çok üzmüstü. ama haminin o maçtaki golü gerçekten muhtesemdi.staddan görebilen sansli kisilerden birisiyim.

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne mutlu size [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)