Sayfa 1 Toplam 274 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6843 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karadeniz Fýrtýnasý Selçuk Aydýn Gururumuzsun!

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

Standart Karadeniz Fýrtýnasý Selçuk Aydýn Gururumuzsun!

Almanyada düzenlenen Boks turnuvalarýnda, ýsrarla kendisine Karadeniz Fýrtýnasý olarak lanse ettiren, maçlarýna bordo mavi formayla çýkan forma numarasý dahi 61 olan ve kazandýðý maçlardan sonra Türk Bayraðýnýn yanýndan ayýrmadýðý bordo mavi bayraðý ringlerde gururla sallayan Selçuk AYDIN'a teþekkür etmek için açtým bu baþlýðý..asýl yeri ringlerde deðilde stadlarda sallanmasý gereken o bayraðý bizlere gurur abidesi olarak yaþatan ve spikerlerden "Fanatik Trabzonsporlu Selçuk AYDIN" ismini milyonlara duyuran renkdaþýma hemþerime sevgilerimi sunuyorum..
    Konu zeki gursoy tarafýndan (14.07.2009 Saat 17:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

basarilarindan dolayi kendisini kalpten kutluyorum.
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Ben görmedim ama burda çalýþan arkadaþlar anlattý,gecen gece tv. seyretmiþler.Trabzonspor formasýylaymýþ.Þortu bilem öleymiþ.En çok bayrak þovu hoþlarýna gitmiþ.Bayrak Türk bayraðý ve Trabzonspor bayraðýndan oluþuyomuþ.Ringde onunla turluyomuþ.Anlatan arkadaþým göðsüm kabardý dedi.
    Baþarýlar.

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

selcuk aydýn ismini ilk milli takýmda duymuþtum. ya avrupa yada dünya boks þampiyonasýydý. trabzonlu diyince orhan ayhan dikkatlice izlemiþtim. sakat olmasýna ragmen rakibini yenmiþti. en son bundan 2 ay önce star tv de izlemiþtim KARADENÝZ FIRTINASI DÝYE lanse ediyordu orhan ayhan. bende izlerken gurur duymuþtum
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNÝ -TS KARADENÝZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlasý !

kingfisher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

evet maçlarýný takip ederdim profesyonel boks için almanyaya gitmiþti orda da baþarýlý maçlar çýkarýyo gururumuzsun selçuk....

Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

cuma akþamaý baktým en son..orhan ayhan anlatýyodu sinan þamil samda yorumcuydu..
    muazzam bir maç çýkardý, inanýlmaz atletik..maçtan iki gün önce gelmiþ almanyaya maça Trabzonda hazýrlanmýþ..rakibinin gardýna vurmasýna raðmen adamý sersemletecek kadar sert..ve 8 maçýn hepsinide kazandý..geleceðin mýke tysonu olarak anýlmaya baþlandý...
    karþýsýndakiler genelde kendini korumaya çalýþýyolara ama sonuçta nakawt olmakatan kurtulamadýlar..
    bordo maviyi sallandýrdý yine ringlerde..
    teþekkürler toprak!

sancakbeyi_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

harika bir olay ama ben rastlayamadým bir türlü maclarýna..maclarýný buradan duyursak iyi olur..

basarýlar selcuk abi..
    1461!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Maçlarýný kaçýrmýyoruz tabiki. Oldukça sert tam bir fýrtýna. Ýlk raundlarda çok efor harcýyor kendine güveninden kaynaklanýyor zannedersem. Ýstediði sonucu genelde ilk raundlarda aldýðý için þuana kadar bir problem yok ama kendisi gibi bir adama denk gelirse kondisyon sorunu yaþayabilir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

sismolog61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

bende izledim cuma günü selçuk aydýn 'ý nakavttan sonra elinde bordo mavi ,ayyýldýzlý bayrak ve hocalarýnýn her ikiside kýrmýzý beyaz eþofman giymiþlerdi ayyýldýz þapka ve 61 numara

zaten yorumlardada metin abinin dediði ne deðinildi diðer kilolarda sporcu çok fazla olmamasýna raðmen 70 li kilolarda aþýrý yýðýlma varmýþ bu yuzden selçuðun biraz daha dikkatli olmasý gerekiyor nede olsa gitgide zorlaþýyor.gerçi selçuk ve hocalarý onun bilincindedir
    inþallah baþarýlarýnýn devamý gelecek Selçuk seninle gurur duyuyoruz
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Bi dahaki maçlarýný ve saatlerini buradan duyuralým.Ben þimdiye kadar hiç izleyemedim...
    Kendisine Baþarýlar diliyorum..
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

aslýnda ben birçok maçýný izledim..ya tam diþine göre bir rakip yoktu yada bu selçuk gerçekten çok iyi..
    en son maçýnda rakibinin gardýna vurmasýna raðmen rakibi iki üç adým geriledi..çok sert vuruþlarý var..ayný þekilde rakibi ona vurdu ama hiç týnmadý bile selçuk..ha sert bi rakibe çatarsa rakibe sarý lacivert forma giydirsinler gör ozaman filmi..
    o bordo mavi formayla bir madalya bir unvan alacak selçuk inanýyorum buna..dahasý inandýrýyor insaný...
    baþarýlar hemþerim...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr TameRHan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Küçüklüðünden itibaren Türkiye þampiyonalarýnda sürekli birinci olandý,boks milli takýmýnýn vazgeçilmeyen sporcularýndandý,tipik Trabzon genci yürüyüþüyle yürür Trabzon aðýzýyla konuþurdu.Þimdide profesyonelliðe geçmiþ. Amatör kalýp karýn tokluðuna maaþ almaktan bunalmýþtýr diðer birçok sporcu gibi.Türk bayraðýyla,Trabzonspor bayraðýyla vs yaptýklarý güzel þeyler. Bir nebzede olsun destek görmek, amacý var tabiiki ama asýl amacý kuþkusuz sevigisindendir.
    kendisine ilerleyen maçlarýnda baþarýlar. Nede olsa ilk maçlar genellikle kariyer elde etmek için boþ insanlarla yapýlýyor (: asýl önemli olan denk rakipleriyle yapacaðý maçlar. Allah yardýmcýsý olsun

Nereden
    Sinop

karadeniz fýrtýnasý Trabzonumuzun gururu Selçuk Aydýn þuanda Trabzon tv de canlý yayýnda
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Nereden
    Sinop

Selçuk'un yeni hocasý Sinan Þamil Sam ýnda hocasýymýþ amerikalý.16 haziranda Ankara da maçlarý varmýþ son maçýnda rakibine vurmasý gerekirken 2 kez vurmamýþ yere düþürürken ben hep bileðimle kazanmak isterim diyo bileðimlede kazanýyorum eldivenler oldukça sertmiþ amatördeki gibi deðil diyo elimizde 2 tane taþ var en kötü yumruk vururken sýyýran yumrukmuþ.
    artýk amerikan tarzý dövüþecekmiþ eski stili ile peþpeþe en fazla 3 kez yumruk atabiliyormuþ fakat güçlü yumruklarmýþ amerika tarzý ile daha seri yumruk atýlýyormuþ fakat güçleri fazla deðilmiþ fakat yormuyormuþ.bundan sonra buna çalýþacakmýþlar.meneger i boksla uðraþan almanyanýn 1 numaralý adamýymýþ yapamayacaðý iþ yokmuþ

ben nerden geldiðimi biliyorum ben Selçuk Aydýn'ým
    bana kimse minik tyson demesin ben selçuk aydýným
    elimden geldiðince Trabzonu en iyi þekilde temsil etmeye çalýþýyorum Trabzonspor yenilince kahroluyorum ama karadeniz fýrtýnasý ringlerde esmeye devam edecek diyor ve halkýmýz bana dua etsinler diyo.
    her maça bordo mavi formayla çýktým fakat hiç bir yönetici aramadý destek vermek için diyo burda sitemi var
    ve ve vee menegerinden söz almýþ dünya þampiyonluðu maçýmý Trabzonda yapacaðým diyor bunun sözünü almýþ belki ilk þampiyonluðum olmazsa bile ünvan maçýmý mutlaka Trabzonda yapacaðým diyor
    helal olsun selçuk sana helal olsun
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

asikaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

ilk defa duydum ama olsun sonuçda bordo mavi yani helal olsun baþarýlarýna baþarý katar inþallah

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

geleceðin dünya þampiyonu ahanda yazýyorum buraya.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Herþey gönlünce olur inþallah. Baþarýlar.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

sen o unvan maçýný yap trabzonda, o spor salonu yýkýlmazmý be hemþerim...
    varol, nurooooolll!

Yeliz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Karadeniz Fýrtýnasý Ankara'da

Boðazýn Boðasý Sinan Þamil Sam, Mccall'le Dövüþecek
    Yaptýðý Baþarýlý Boks Organizeleriyle Adýný Duyuran Arena Box-promotion, Bu Kez Ýlk Defa Türkiye'de Bir Profesyonel Boks Maçý Organize Edecek. Arena Box-promotion'ýn Organizasyonunda 'Boðaz'ýn Boðasý' Lakaplý Boksörümüz Sinan Þamil Sam, Oliver Mccall'le Dövüþecek.

Yaptýðý baþarýlý boks organizeleriyle adýný duyuran Arena Box-Promotion, bu kez ilk defa Türkiye'de bir profesyonel boks maçý organize edecek. Arena Box-Promotion'ýn organizasyonunda 'Boðaz'ýn Boðasý' lakaplý boksörümüz Sinan Þamil Sam, Oliver McCall'le dövüþecek.

Arena'nýn sahibi 35 yaþýndaki Ahmet Öner, 16 Haziran'da Ankara Atatürk Spor Salonu'nda düzenleyecekleri profesyonel boks galasý için tüm hazýrlýklarýn devam ettiðini belirterek, "Arena yine bir ilke imza atacak ve Türk seyircisine ilk kez profesyonel boksu canlý izlettirecek. Zengin bir protokol ekibinin olacaðý müsabakalar sonrasý Türkiye'nin profesyonel boksa bakýþ açýsý ve özellikle de yetkililerin duyarlýlýðýnýn artmasýný bekliyoruz" dedi
    16 Haziran akþamý 'Boðazýn Boðasý' lakaplý Sinan Þamil Sam, WBC Kýtalararasý Aðýr Sýklet Boks Þampiyonasý kemeri için dövüþecek. Sinan'ýn rakibi ise 42 yaþýndaki Amerikalý Oliver McCall olacak. Hamburg'daki Arena Boks Kulübü'nde günde çift antrenman yaparak müsabakaya hazýrlanan Sam, "Bu maçý kazanýrsam dünya þampiyonluðuna dövüþme þansýný tekrar yakalayacaðým. Bunun için de hata yapmak istemiyorum. Sakatlýðým yok ve rakibimle eþit þanslara sahibiz. Seyirci ve ev sahibi avantajýný iyi deðerlendirip

kemeri alacaðýma inanýyorum" dedi. Türkiye'de boks yapmanýn en büyük hayali olduðunu da söyleyen Þamil Sam, "Bu hayalim de böylece gerçekleþiyor. Umarým Türk seyircisine güzel bir maç izlettiririz" diye konuþtu.

Ayný gece ringe iki Türk boksör daha çýkacak. 26 yaþýndaki Ankaralý boksör Mustafa Karagöl ile Trabzonlu Selçuk Aydýn da yumruklarýný zafer için konuþturacak.

Rus rakibine karþý iyi hazýrlandýðýný belirten Mustafa Karagöl, þimdiye kadar yaptýðý 10 maçýn 9'unu kazandý. Orta sýklette 8 rauntluk maça çýkacak olan Karagöl'ün amatörde 6 kez Avrupa üçüncülüðü ve 5 kez de Türkiye þampiyonluðu bulunuyor. Atina 2004 Olimpiyatlarý'na da katýlan boksörümüz, "Þimdiye kadarki 10 maçýmý da Almanya'da yaptým. Bu müsabakanýn yaþadýðým þehir Ankara'da yapýlacak olmasý benim için bir doping etkisi oluþturdu. Türk seyircisi boksa hasret ve aç. Ümit ediyorum ki o gece hepimiz de

ringden zaferle ayrýlýrýz" diye konuþarak duygularýný ifade etti. Ankara Gazi Üniversitesi Spor Akademisi 1. sýnýf öðrencisi olarak 'Yöneticilik' okuyan Karagöl, 2008 baþlarýnda Avrupa Þampiyonasý'nda dövüþmeyi planladýðýný da sözlerine ekledi.

'Mini Tyson' lakaplý Trabzonlu Selçuk Aydýn da 16 Haziran'da yeni bir nakavt peþinde olacak. Amatör boksta 1999'da Gençler Avrupa þampiyonu olan ve 15 kez de Türkiye þampiyonu olan Aydýn, ringlerde nakavt kralý olarak da tanýnýyor. Profesyonel boksta yaptýðý 8 maçýn 7'si nakavt olmak üzere hepsini kazanan ve büyük bir gelecek vaat eden Aydýn ise, "Yoluma devam edip bir an önce zirveye çýkmak istiyorum" diyerek rakibinden korkmadýðýný ve yeni bir nakavt peþinde olduðunu söyledi.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Bayraðýmýzý yeniden dalgalandýr Selçuk Aydýn

Baþarýlar

kingfisher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

baþarýlar selçuk

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

baþarýlar selçuk aydýn

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

yani bizim kulüp uyuyormu bu adam bu kadar kulübümüzün adýný duyururken

ekrembulut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Yaþ
    42

tarih ne zaman arkadaþlar
    Umut Bulut ile hiçbir akrabalýðým yoktur. Üçüncü þahýslara duyrulur... ))

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

tarih : 16 Haziran Cumartesi, 16:00
    mekan : Ankara Atatürk Spor Salonu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)