Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 274 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6843 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Karadeniz Frtnas Seluk Aydn Gururumuzsun!

zeki gursoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    47

Standart Karadeniz Frtnas Seluk Aydn Gururumuzsun!

Almanyada dzenlenen Boks turnuvalarnda, srarla kendisine Karadeniz Frtnas olarak lanse ettiren, malarna bordo mavi formayla kan forma numaras dahi 61 olan ve kazand malardan sonra Trk Bayrann yanndan ayrmad bordo mavi bayra ringlerde gururla sallayan Seluk AYDIN'a teekkr etmek iin atm bu bal..asl yeri ringlerde deilde stadlarda sallanmas gereken o bayra bizlere gurur abidesi olarak yaatan ve spikerlerden "Fanatik Trabzonsporlu Seluk AYDIN" ismini milyonlara duyuran renkdama hemerime sevgilerimi sunuyorum..
    Konu zeki gursoy tarafndan (14.07.2009 Saat 17:21 ) deitirilmitir.
    .... yok, sadece takm deil; bir yaam biimidir Trabzonspor!

oskanonur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

basarilarindan dolayi kendisini kalpten kutluyorum.
    "ANES TR KNN, LAFINA BAKILMAZ"

Nebiye - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    48

Ben grmedim ama burda alan arkadalar anlatt,gecen gece tv. seyretmiler.Trabzonspor formasylaym.ortu bilem leymi.En ok bayrak ovu holarna gitmi.Bayrak Trk bayra ve Trabzonspor bayrandan oluuyomu.Ringde onunla turluyomu.Anlatan arkadam gsm kabard dedi.
    Baarlar.

Mustafa nal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

selcuk aydn ismini ilk milli takmda duymutum. ya avrupa yada dnya boks ampiyonasyd. trabzonlu diyince orhan ayhan dikkatlice izlemitim. sakat olmasna ragmen rakibini yenmiti. en son bundan 2 ay nce star tv de izlemitim KARADENZ FIRTINASI DYE lanse ediyordu orhan ayhan. bende izlerken gurur duymutum
    ldmde beni TRABZONA gmn . TRABZONLU domadk ldmzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA N -TS KARADENZ FIRTINASI MARMARADA
    BARA ''mes que un club '' bir kulpten daha fazlas !

kingfisher - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.09.2006

evet malarn takip ederdim profesyonel boks iin almanyaya gitmiti orda da baarl malar karyo gururumuzsun seluk....

yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    47

cuma akama baktm en son..orhan ayhan anlatyodu sinan amil samda yorumcuydu..
    muazzam bir ma kard, inanlmaz atletik..matan iki gn nce gelmi almanyaya maa Trabzonda hazrlanm..rakibinin gardna vurmasna ramen adam sersemletecek kadar sert..ve 8 man hepsinide kazand..gelecein mke tysonu olarak anlmaya baland...
    karsndakiler genelde kendini korumaya alyolara ama sonuta nakawt olmakatan kurtulamadlar..
    bordo maviyi sallandrd yine ringlerde..
    teekkrler toprak!

sancakbeyi_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

harika bir olay ama ben rastlayamadm bir trl maclarna..maclarn buradan duyursak iyi olur..

basarlar selcuk abi..
    1461!

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Malarn karmyoruz tabiki. Olduka sert tam bir frtna. lk raundlarda ok efor harcyor kendine gveninden kaynaklanyor zannedersem. stedii sonucu genelde ilk raundlarda ald iin uana kadar bir problem yok ama kendisi gibi bir adama denk gelirse kondisyon sorunu yaayabilir.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

sismolog61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

bende izledim cuma gn seluk aydn ' nakavttan sonra elinde bordo mavi ,ayyldzl bayrak ve hocalarnn her ikiside krmz beyaz eofman giymilerdi ayyldz apka ve 61 numara

zaten yorumlardada metin abinin dedii ne deinildi dier kilolarda sporcu ok fazla olmamasna ramen 70 li kilolarda ar ylma varm bu yuzden seluun biraz daha dikkatli olmas gerekiyor nede olsa gitgide zorlayor.geri seluk ve hocalar onun bilincindedir
    inallah baarlarnn devam gelecek Seluk seninle gurur duyuyoruz
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Remzi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    31

Bi dahaki malarn ve saatlerini buradan duyuralm.Ben imdiye kadar hi izleyemedim...
    Kendisine Baarlar diliyorum..
    Bir Gn Mutlaka!!

yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    47

aslnda ben birok man izledim..ya tam diine gre bir rakip yoktu yada bu seluk gerekten ok iyi..
    en son manda rakibinin gardna vurmasna ramen rakibi iki adm geriledi..ok sert vurular var..ayn ekilde rakibi ona vurdu ama hi tnmad bile seluk..ha sert bi rakibe atarsa rakibe sar lacivert forma giydirsinler gr ozaman filmi..
    o bordo mavi formayla bir madalya bir unvan alacak seluk inanyorum buna..dahas inandryor insan...
    baarlar hemerim...

Forumdan Uzaklatrlmtr TameRHan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    Trabzon

Kklnden itibaren Trkiye ampiyonalarnda srekli birinci oland,boks milli takmnn vazgeilmeyen sporcularndand,tipik Trabzon genci yryyle yrr Trabzon azyla konuurdu.imdide profesyonellie gemi. Amatr kalp karn tokluuna maa almaktan bunalmtr dier birok sporcu gibi.Trk bayrayla,Trabzonspor bayrayla vs yaptklar gzel eyler. Bir nebzede olsun destek grmek, amac var tabiiki ama asl amac kukusuz sevigisindendir.
    kendisine ilerleyen malarnda baarlar. Nede olsa ilk malar genellikle kariyer elde etmek iin bo insanlarla yaplyor (: asl nemli olan denk rakipleriyle yapaca malar. Allah yardmcs olsun

yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

karadeniz frtnas Trabzonumuzun gururu Seluk Aydn uanda Trabzon tv de canl yaynda
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

Seluk'un yeni hocas Sinan amil Sam nda hocasym amerikal.16 haziranda Ankara da malar varm son manda rakibine vurmas gerekirken 2 kez vurmam yere drrken ben hep bileimle kazanmak isterim diyo bileimlede kazanyorum eldivenler olduka sertmi amatrdeki gibi deil diyo elimizde 2 tane ta var en kt yumruk vururken syran yumrukmu.
    artk amerikan tarz dvecekmi eski stili ile pepee en fazla 3 kez yumruk atabiliyormu fakat gl yumruklarm amerika tarz ile daha seri yumruk atlyormu fakat gleri fazla deilmi fakat yormuyormu.bundan sonra buna alacakmlar.meneger i boksla uraan almanyann 1 numaral adamym yapamayaca i yokmu

ben nerden geldiimi biliyorum ben Seluk Aydn'm
    bana kimse minik tyson demesin ben seluk aydnm
    elimden geldiince Trabzonu en iyi ekilde temsil etmeye alyorum Trabzonspor yenilince kahroluyorum ama karadeniz frtnas ringlerde esmeye devam edecek diyor ve halkmz bana dua etsinler diyo.
    her maa bordo mavi formayla ktm fakat hi bir ynetici aramad destek vermek iin diyo burda sitemi var
    ve ve vee menegerinden sz alm dnya ampiyonluu mam Trabzonda yapacam diyor bunun szn alm belki ilk ampiyonluum olmazsa bile nvan mam mutlaka Trabzonda yapacam diyor
    helal olsun seluk sana helal olsun
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

asikaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ilk defa duydum ama olsun sonuda bordo mavi yani helal olsun baarlarna baar katar inallah

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

gelecein dnya ampiyonu ahanda yazyorum buraya.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Herey gnlnce olur inallah. Baarlar.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    47

sen o unvan man yap trabzonda, o spor salonu yklmazm be hemerim...
    varol, nurooooolll!

Yeliz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.02.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Karadeniz Frtnas Ankara'da

Boazn Boas Sinan amil Sam, Mccall'le Dvecek
    Yapt Baarl Boks Organizeleriyle Adn Duyuran Arena Box-promotion, Bu Kez lk Defa Trkiye'de Bir Profesyonel Boks Ma Organize Edecek. Arena Box-promotion'n Organizasyonunda 'Boaz'n Boas' Lakapl Boksrmz Sinan amil Sam, Oliver Mccall'le Dvecek.

Yapt baarl boks organizeleriyle adn duyuran Arena Box-Promotion, bu kez ilk defa Trkiye'de bir profesyonel boks ma organize edecek. Arena Box-Promotion'n organizasyonunda 'Boaz'n Boas' lakapl boksrmz Sinan amil Sam, Oliver McCall'le dvecek.

Arena'nn sahibi 35 yandaki Ahmet ner, 16 Haziran'da Ankara Atatrk Spor Salonu'nda dzenleyecekleri profesyonel boks galas iin tm hazrlklarn devam ettiini belirterek, "Arena yine bir ilke imza atacak ve Trk seyircisine ilk kez profesyonel boksu canl izlettirecek. Zengin bir protokol ekibinin olaca msabakalar sonras Trkiye'nin profesyonel boksa bak as ve zellikle de yetkililerin duyarllnn artmasn bekliyoruz" dedi
    16 Haziran akam 'Boazn Boas' lakapl Sinan amil Sam, WBC Ktalararas Ar Sklet Boks ampiyonas kemeri iin dvecek. Sinan'n rakibi ise 42 yandaki Amerikal Oliver McCall olacak. Hamburg'daki Arena Boks Kulb'nde gnde ift antrenman yaparak msabakaya hazrlanan Sam, "Bu ma kazanrsam dnya ampiyonluuna dvme ansn tekrar yakalayacam. Bunun iin de hata yapmak istemiyorum. Sakatlm yok ve rakibimle eit anslara sahibiz. Seyirci ve ev sahibi avantajn iyi deerlendirip

kemeri alacama inanyorum" dedi. Trkiye'de boks yapmann en byk hayali olduunu da syleyen amil Sam, "Bu hayalim de bylece gerekleiyor. Umarm Trk seyircisine gzel bir ma izlettiririz" diye konutu.

Ayn gece ringe iki Trk boksr daha kacak. 26 yandaki Ankaral boksr Mustafa Karagl ile Trabzonlu Seluk Aydn da yumruklarn zafer iin konuturacak.

Rus rakibine kar iyi hazrlandn belirten Mustafa Karagl, imdiye kadar yapt 10 man 9'unu kazand. Orta sklette 8 rauntluk maa kacak olan Karagl'n amatrde 6 kez Avrupa ncl ve 5 kez de Trkiye ampiyonluu bulunuyor. Atina 2004 Olimpiyatlar'na da katlan boksrmz, "imdiye kadarki 10 mam da Almanya'da yaptm. Bu msabakann yaadm ehir Ankara'da yaplacak olmas benim iin bir doping etkisi oluturdu. Trk seyircisi boksa hasret ve a. mit ediyorum ki o gece hepimiz de

ringden zaferle ayrlrz" diye konuarak duygularn ifade etti. Ankara Gazi niversitesi Spor Akademisi 1. snf rencisi olarak 'Yneticilik' okuyan Karagl, 2008 balarnda Avrupa ampiyonas'nda dvmeyi planladn da szlerine ekledi.

'Mini Tyson' lakapl Trabzonlu Seluk Aydn da 16 Haziran'da yeni bir nakavt peinde olacak. Amatr boksta 1999'da Genler Avrupa ampiyonu olan ve 15 kez de Trkiye ampiyonu olan Aydn, ringlerde nakavt kral olarak da tannyor. Profesyonel boksta yapt 8 man 7'si nakavt olmak zere hepsini kazanan ve byk bir gelecek vaat eden Aydn ise, "Yoluma devam edip bir an nce zirveye kmak istiyorum" diyerek rakibinden korkmadn ve yeni bir nakavt peinde olduunu syledi.

yelik tarihi
    13.02.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Bayramz yeniden dalgalandr Seluk Aydn

Baarlar

kingfisher - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.09.2006

baarlar seluk

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

baarlar seluk aydn

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    51

yani bizim kulp uyuyormu bu adam bu kadar kulbmzn adn duyururken

ekrembulut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Artvin
    Ya
    40

tarih ne zaman arkadalar
    Umut Bulut ile hibir akrabalm yoktur. nc ahslara duyrulur... ))

yelik tarihi
    13.02.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

tarih : 16 Haziran Cumartesi, 16:00
    mekan : Ankara Atatrk Spor Salonu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)