Sayfa 2 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 979 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN polarları...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar yarin yeni polarimizla geliyorum. Reklam gibi oldu ama yakindan bakin bakalim beyenecekmisiniz.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ben de düsündüm ama ter kokar simdi soyunma odasinda.Ondan vazgeçtim kiyamadim yani[img]smileys/smiley36.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1. Osman Özçilingir >M ( ist)

Abi benimki M olsun L olmaz banaEdited by: Kaya

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı surmenekoprubas Nickli Üyeden Alıntı
    eyvallah murat o zaman bi tane large ta bana

sana o göbekle xxxl lazim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

SiNaN L (ank)

Bu liste ne için anlamadim ama yine de doldurdum [img]smileys/smiley1.gif[/img]Edited by: Kaya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

POLAR ALACAKLAR LISTESI
    1. Kaya > L - M (ist)
    2. Oguz > M - S (ank)
    3. Cess > XL (ank)
    4. Osman Özçilingir >M ( ist)
    5. Ozcilingir > XL (ist)
    6. Frederico > L (ist)
    7. Avniaker > L
    8. Hopsera61 > L (ist)
    9. Fanatik61 > XL (almanya)
    10. Emorfo > M - M - M - L - L (ist)
    11. Surmenekoprubas L (ist)
    12. Sinan L (ank)

NOT : Bedenlerinizi Belirtin Lütfen

Arkadaslar listeyi tekrar yapmamizin nedeni bendenlerin kesin olarak belirlenmesidir. Diger listeden bedenlerin çogu belirtilmemis durumda.

Ayni zamanda Istanbul2dan çok talep gelirse elden dagitilma ihtimali var. Onun için ist taleplerine bakicaz bu listede.

Çakir Reis hala ses seda çikmiyo senden...

Bir telefon numarani alamadik yaw. Ya bulusma gününü belirtin o gün hep beraber yiyelim içelim konusalim ya da ikimiz biryerlerde bulusalim.

Kolay gelsin!.. [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ne denir baska? Isin zor...[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

POLAR ALACAKLAR LISTESI
    1. Kaya > L - M (ist)
    2. Oguz > M - S (ank)
    3. Cess > XL (ank)
    4. Osman Özçilingir >M ( ist)
    5. Ozcilingir > XL (ist)
    6. Frederico > L (ist)
    7. Avniaker > L
    8. Hopsera61 > L (ist)
    9. Fanatik61 > XL (almanya)
    10. Emorfo > M - M - M - L - L (ist)
    11. Surmenekoprubas L (ist)
    12. Sinan L (ank)

13. spider > L ( ist)

BEYLER BEN ISTANBULDAYIM SU ANDA HAFTA SONU ANKARA GITCEM ISTEYENLERIN POLARLARINI ISTANBULA GETIREBILIRIM ÇAKIR KARDESIMIZLESU ANDA GÖRÜSME ASAMASINDAYIM BU IS IÇIN.BU ARADA POLAR HAKKATEN GÜZEL OLMUS ELINIZE SAGLIK!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sinan'im selam. Yahuherhalde o gece dalginlikla numarami göndermeyi unutmusum sana Simdi gönderdim uygun bir zamanda mutlaka görüselim kardesim. Polar bir yana tanismis oluruz. Bu arada listeyi elimizdeki polarlarin yeterli olup olmayacagini görmek için yapiyoruz, önceki liste çok yetersizdi. Kim hangi bedenden kaç tane polar istiyor belli degildi. Ayrica ismini çok önceden yazdirip unutan üyelerimiz de vardi Bu listeyle hersey dahanetlesti. Merak etmeyin eger elimizdeki polarlar yetmezse bile problem yok,yeni siparis veririz hemen.

Ahmet (spider) senin de telefonunu bekliyorum kardesim, uygun oldugun zaman ara mutlaka.Tanisiriz, ulasim isinikonusuruz.

Faruk'um Kaya'yla Istanbul'a toplu gönderim isini konustuk. Öyle yapacagiz gibi görünüyor. Haberlesiriz.

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

arkadaslar polar elime geçti ,gerçekten çok güzel olmus, emegi geçen herkese çok tesekkürler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ibo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah en kisa zamandada bana ulasir benim Polar!

Cakir kardesim halettinmi postane isini? Sabirsizlikla benim XL bedenimdeki Polari bekliyorum! Bana istersen özelden yazabilirsin!

Ibo61@bordomavi.net

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence herkes alsin müthis bi sey yani çok güzel Çakir abi sagolsun çok güzel yaptirmis[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Nereden
    İstanbul

Güzel yorumlariniz için sagolun arkadaslar, sizlere ve sitemize yakisir bir ürün hazirlamak için elimizden geleni yaptik umarim hepiniz begenirsiniz.

ALMANYA...

Bugün isteginiz üzerine Almanya'daki üyelerimize PTT üzerinden nasil daha ucuza polar gönderebilecegimizle ilgili bir arastirma yaptim. PTT 2 kg'nin altindaki agirliklari Almanya'ya yaklasik 30 milyon TL'ye tasiyor. Böylece ulasim dahil Almanya'daki üyelerimizin polar için ödemeleri gereken toplam ücret 50 milyon TL oluyor. Eger Almanya'da birbirine yakin olan üyelerimiz varsa ayri ayri hareket etmek yerine birlikte siparis vermelerini tavsiye ederim. Üstüste iki polarin agirliginin 2 kg'yi geçmeyecegini saniyorum, böylece ayni pakette bir yerine iki polar Almanya'ya gider, ulasim masrafi da yari yariya azalmis olur. Fikirlerinizi bekliyorum dostlar bence son derece uygun bu yöntem. Ulasim ücreti sadece 30 milyon TL üstelik PTT güvencesiyle...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ibo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yaptigin arastirmalar icin Almanyada yasayan Bordomavi.net üyeleri adina sana tesekkür ederim Cakir. Insallah bizlerde buralarda Polarlarimiza en kisa zamanda ulasip havamizi atmaya baslariz ;-)))))))

[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çakir'im Istanbul'da dagitilacak olan polarlari liste tamamlaninca güzel bir paket yapip Ulusoy'la istanbul'a gönder ben Otogar'dan alirim. Liste tamamlaninca tekrar konusuruz ama herhalde gelecek haftaya sarkar...

Çakir kardesim polarim elime ulasti. Tesekkürü buradan etmeyi uygun gördüm, böylelikle polarlarimizin kalitesi hakkinda da birkaç kelam edeyim dedim.

Öncelikle; Çakir'im eline ayagina yüregine saglik sagolasin, polarimizi aldik. Gerçekten çok güzel olmus. Evde TRABZOSNPOR'U tutmayan arkadasalarim bile polarin cazibesine kapildi, "X takimi tutmasam bende alirdim." gibisinden laflar etmeye basladilar.Eeeee, TRABZONSPOR'LU olmak her alanda ayricaliktir diye bosuna demiyoruz. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Tekrar tesekkürler.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

+1

ahmetsalih L (ist) ben varsa üç dört tane daha alirim

trabzonspor1 L (ist) onunkinide ben alicam

Edited by: Kaya

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Nereden
    İstanbul

Kardeslerim hepinize selam. Daha önce de dile getirdigim gibi herkese yetecek kadar polarimiz var su anda, bu konuda süpheniz olmasin. Sadece parayi göndermeden önce bana hangi beden polar istediginizi söylemeniz yeterli. Çünkü XL ve S beden isteyenleri birkaç gün daha bekletmek zorunda kalacagim. M ve L ise elimizde yeteri kadar var.

Bu arada dün Almanya'ya ilk polarimizi gönderdik! Insallah sorunsuz bir sekilde sevgili Ibrahim kardesimizin (Ibo61) eline ulasir. Polari PTT'den postayla gönderdik, bir tane polar yaklasik 16-17 milyona Almanya'ya gidiyor, yani sandigimizdan daha ucuza. 20 olarak hesaplarsak, arti 20 de polar, Almanya'daki üyelerimiz yaklasik 40 milyon TL gönderdigi takdirdePTT yardimiyla polarlarini ulastirabiliyoruz.Yurtdisina ilk polarimiz hepimize hayirli olsunInsallah bir sorun çikmaz da bundan sonra yurtdisindaki üyelerimiz de en az Türkiye'dekiler kadar rahat ulasabilir ürünlerimize.

Kadir ve Ömer yorumlariniz için tesekkür ederim kardeslerim. Sizler memnun kalin yeter ki baska bir istegim yok. Arkadaslar olur ya, eger aldiginiz üründe en küçük bir sorunla karsilasirsaniz karsi ödemeli olarak bana gönderin, yenisini göndeririz. Içiniz rahat olsun. Hepinize sevgiler...

Nereden
    İstanbul

boy 172 kilo 67 medium mu alsam large mi çeliskiye düstüm benim boyutlarimda olup da alan varmi bi zahmet bana yardimci olsun buarada çakir abim 2 gün içinde parayi yatiracam ok h

Alıntı irfanparlak Nickli Üyeden Alıntı
    boy 172 kilo 67 medium mu alsam large mi çeliskiye düstüm benim boyutlarimda olup da alan varmi bi zahmet bana yardimci olsun buarada çakir abim 2 gün içinde parayi yatiracam ok h
    Irfan kardes L alirsan daha iyi olur. Bende ayni ölçülere sahibim, M aldim, dar olmuyor ama üzerime tam oturuyor (bende omuzlar genis degil o nedenle dar olmuyor olabilir). Bazilari biraz dökümlü sever,bu nedenleL dealabilirsin. Edited by: kadirsa_2000

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ben para falan yatirmadim.parayi nereye yatiricaz.ist dan mi dagitim yapilacak yoksa çakir in verdigi hesaba mi parayi yatiracagiz?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Frederico büyük ihtimal burada dagitim yapmayi düsünüyoruz.

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı

Frederico büyük ihtimal burada dagitim yapmayi düsünüyoruz.

hay sagolasin bee.koca sitede soruma nihayet yanit alabildim.tsk.ben simdilik hiçbir yere para yatirmiyorum ozaman...

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

irfan abi benim boyum 1.65 ben L aldim sen bencede L al iyi günler[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)