Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 146 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Futbolcular Kim ? Açýklansýn !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet riske edilmemeliydi. Bir Çaðdaþ bir Ersen tahmin etmediler mi yani Hüseyin'den çok daha iyi penaltý kullanabiliriz diye.
    Eee no'ldu þimdi .Ömer de Hüseyin'de atamadý ve tur gitti. Na'ptýk biz peki. Ancak sanal da konuþtuk konuþtuk.Ömer'e Hüseyin'e na'ptýk...hiç... Çünkü böyle bir lüxümüz yokki .Sanal dýþýna çýkýp reel biþeyler yapmak. Çok çokta konuþulan Ersen ya da Çaðdaþ olurdu o kadar ki belki de konuþmaya bile gerek kalmayacaktý(garantisi olmasa da ) ...Neyse ...Nedir bizim mantýðýmýz ?...Olan oldu ..Önümüze bakýcaz ....
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya böle saçma biþey olabilirmi? sonuçta o takýmdakiler trabzonspor un iþçileri konumundadýrlar ve ziya dogan da onlarýn patronu durmundadýr. bence böle atmak istemediler gibi biþey olamaz onlara ne deniyosa onu yapmak zorundadýrlar.

salihismet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bir $eyler yaparlar diye Trabzonspor bunlarin eline teslim edildi, bu i$i beceremedikleri gibi bundan sonrada becereceklerine dair hic bir ibare yok, pi$kinlik yabip gitmekte istemiyorlar, adam diyorki ben buraya hizmet icin geldim ve hizmet etmeye devam edecegim, karde$im hangi hizmeti yaptinda biz bu hizmeti göremiyoruz, bizimle dalga mi geciyorsun?
    Birkac kö$e yazari ve birkac taraftardan ba$ka cirpinan yok, hani nerede bizi bunlarin eline teslim eden kongre üyeleri, hani nerede Trabzonspor divan kurulu, Nizamettin Alganlar? Ortaya cika cika bir MAY cikti o da taraftardan devrim yapmasini istiyor, eger o devrim gercekle$irse unutmaki ilk önce senden hesap sorulacak. Adam yerine koymadigin zügürt yöneticiler dedigin yöneticilerden milyon dolarlar tahsil etmeye kalktin, ettinde. Bakalim bu parasi bol $imdiki yöneticiler ne kadar para istiyecekler vermedikleri hizmet kar$iliginda? Nedense Trabzonsporda hicbir$ey beceremeyen yöneticiler hep alacakli cikiyorlar. onlarin borcunu ödeyene kadar zavalli parasiz yönericiler yipranmi$ oluyor, sira yine bu parali yöneticilere geliyor. Bu hep böyle devam ede geldi, öyle görünüyorki bir süre daha böyle devam edecek. Benim bir oy hakkim var, ve bu oy hakkimi dünyanin neresinde olursam olayim kulanacagim, i. Haciosmanoglu gibi yöneticilerin oraya gelmemesi icin elimden gelen bütün imkanlarimi kullanacagim.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ben bu konuda þöyle düþünüyorum:

Büyük hedeflere koþarken futbolcuyu beðenseniz bile, araþtýrmak için takip edeceksiniz. Eðer telefonda 1 saatte hallettik diye böbürlenirseniz bu iþler de baþýnýza gelir. Baskýyý kaldýrabiliyor mu? Bir maçta iyi oynamýþ diðer maçlarda performansý neydi? Karakteri aile yaþantýsý, boyu posu saðlýðý vb tüm etkenlere bakmazsanýz yanýlgý payýnýz çok olur. Avrupa'daki kulüpler bildiðim kadarýyla alacaklarý futbolcularý 2 sene kadar takip ederler. Ama sadece maçlarýný seyrederek deðil tam anlamýyla takip eder ki hedeflerine uygun yanýlgý paylarý az olsun.

Ýsim vermek istemiyorum, sezon baþýnda transfer ettiðimiz oyuncularýn ikisinin o dönemde çekilmiþ resimlerine bakýyorum, her fotoðrafta süt dökmüþ kedi gibi bakýyorlar. Diðerine bakýyorum, þurada baþarýsýz oluyordum bazen seyirci baskýsý yüzünden diyor, inþallah burada olmaz diyor... Örnekleri çoðaltmak mümkün. Þu halde; bu futbolcularda suç aramak deðil, bu oyuncularý manavdan meyva alýr gibi alýp bu mertebelerde performans bekleyenlerde kabahat aramak gerekir diye düþünüyorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

huseyýn o penaltýyý mecburen attý ???? ne oldu ???

salihismet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben yukaridaki yaziyi yanli$likla buraya yazdim, özürdilerim. Yönetimle ilgili görü$leriniz ba$ligi altina ta$iyacak yönetici arkada$ varsa oraya ta$irsa memnun olurum.

Murat Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

o atmamaýþ bu atmamýþ öemli deðil atmayabilir atmak istemeyedebilirler bakýn büyük finallere hep yýldýzlar kritik penaltýalr kaçýrdýalr

bu finalin kaçmasýnýn tek sebebi ziya doðandýr ilk maçta zaten embesilliði yüzünden verdi kupayý penaltý bu kaçabilirde olmayabilirde

bu bigiyide ziya sýzdýrmýþtýr ghündem deðiþsin suçlanacak futbolcu çýksýn dye nasýlsa alýþtý bahane bulmaya futbolcu suçlamaya
    ziya hala bu takýmdamý gitmedimi halaaa geçen her dakikaya hayret ediyorum inanamýyorum kahroluyorum
    '' GERÇEKÇÝ OL ÝMKANSIZI ÝSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

kim olabilir düþünmeye gerek yok çaðdaþ ve ersen büyük ihtimalle, büyük takýma büyük takýmý kaldýracak oyuncular lazým...
    Önce TRABZONSPOR

kol_ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

ben bu sacmalýga katýlmýyorum ersen gibi bi oyuncu veya cagdas bole biþe yapcak kadar basit bi oyuncukar diiller. tabiki biz bu macý buralara getirmememiz lazýmdý .fakat penaltýlardaki taktik konulusulcaksa ömer rýzadan once onlar kacýrdý . o penaltýdan sonr apenaltýlarda daha deneyimli olan ersen veya gokdenize artýrýlmalýydý ve hüseyine de penaltý artýrmak benim aklýma gelicek son adam..
    neyse biz bunlarý konusacak durumlara gelmissek zaten diyecek hiçbiþe yok...ne konussak bos....
    IKU TS (Ýstanbul Kültür Üniversitesi Trabzonsporlular Taraftar Kulübü)
    IKU TS atkýlarýmýz için sitemize uðrayýnýz

rizeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Ýnþallah bu haber asýlsýzdýr!!!

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben bu konuda þöyle düþünüyorum:

Büyük hedeflere koþarken futbolcuyu beðenseniz bile, araþtýrmak için takip edeceksiniz. Eðer telefonda 1 saatte hallettik diye böbürlenirseniz bu iþler de baþýnýza gelir. Baskýyý kaldýrabiliyor mu? Bir maçta iyi oynamýþ diðer maçlarda performansý neydi? Karakteri aile yaþantýsý, boyu posu saðlýðý vb tüm etkenlere bakmazsanýz yanýlgý payýnýz çok olur. Avrupa'daki kulüpler bildiðim kadarýyla alacaklarý futbolcularý 2 sene kadar takip ederler. Ama sadece maçlarýný seyrederek deðil tam anlamýyla takip eder ki hedeflerine uygun yanýlgý paylarý az olsun.

Ýsim vermek istemiyorum, sezon baþýnda transfer ettiðimiz oyuncularýn ikisinin o dönemde çekilmiþ resimlerine bakýyorum, her fotoðrafta süt dökmüþ kedi gibi bakýyorlar. Diðerine bakýyorum, þurada baþarýsýz oluyordum bazen seyirci baskýsý yüzünden diyor, inþallah burada olmaz diyor... Örnekleri çoðaltmak mümkün. Þu halde; bu futbolcularda suç aramak deðil, bu oyuncularý manavdan meyva alýr gibi alýp bu mertebelerde performans bekleyenlerde kabahat aramak gerekir diye düþünüyorum

Cok haklisin!
    Bir Kulubün Futbolcu izlemekle mesgul olan sözlesmeli elemanlari olur.
    Bunlar Futbolcuyu uzun süre takip ederler ve Rapor hazirlayip sunarlar.
    Gecmisini arastirirlar vs.

Iyi futbol oynayabilen ama zor zamanda heyecanina yenik düsen Futbolcular var. Bunu ne kadar takip etsende algilamayabilirsin cünkü bir Takim sezon boyunca cok az Penalti kullanir ve sen onu Penalti atarken göremeyebilirsin. Bunlara o an penalti attiramazsin cünkü Takimini risikoya sokarsin.

Yanlis hatirlamiyorsam örnegin Emre Belezoglu Penalti kullanmadigini söylemisdi. Heyecanlaniyormus herhalde.
    Simdi bu Futbolcuyu bu sepebden dolayi Transfer etmezmisdiniz?
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

bu tartýþma sadece ziyayý sevindirir.
    adam zaten bahane arýyor.eline koz veriyoruz.ondan sonra çýkýp"kardeþim futbolcu penaltý atmadý ben ne yapayým" derse hiçbiþey söyleyemeyiz.
    sorun bu maçýn bu duruma gelmesidir.

Þenol YÝÐÝT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý ozcan_asanoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    büyük ihtimalle ersen, çaðdaþ baþlardadýr bu iþte..

böyle sorumluluk alamayacak kapasitede insanlarýn bu takýmda ne iþi var gitsinler
    Abi gitsinler diyosunda daha sonuç belli deðil.Lütfen günahlarýný almayalým!

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Artýsýna eksisine bakarým,eðer gerekli verimi alabileceðimi düþünüyorsam ederim. Ama penaltý atamayanlardan kurmam takýmý. Atabilen elemanlardan da alýrým. Yazýda penaltýdan bahsetmiyoum aslýnda, daha geniþ bir açýdan bakmýþtým. Futbolcu iþinin erbabý olacak. Penaltý da atacak, çalým da, pas da, bunlar futbolun gerektirdikleri. O zaman þampiyonluða oynamayacaksýn, her yerimiz kör topal yama. Bu þekilde þampiyonluk kazanýlmaz. O halde ben de soruyorum: Þampiyonluk maçýndasýn, sana gollük orta yapýldý, sol ayaðýnýn önüne düþüyor, ben sað ayaklýyým sol ayaðýmý kullanamýyorum deme þansýn var mý? Yok. O halde futbolcu seçimin önem kazanýyor, futbolcular da futbolcu olduklarýnýn farkýnda olup gereklerini yerine getirmeliler. En büyük kulüpte oynuyorsun ama "Ben heyecanlanýyorum atmayayým" diyebiliyorsan pes!
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

90 dakika içindeki penaltýyý kullanmak istemeyebilir futbolcu. Bunu anlarým. Zaten onun yerine kullanacak en az bir kiþi vardýr. Ama iþ seri penaltýlara gelince.. "atmam" yok. Kullanacaklar kullanýyor zaten. Kaçýrsan da sen kaçýr. Takým arkadaþýn için "zaten o atamazdý" dedirtme.
    Olayýn diðer yaný.. Ziya.. bu konuda artýk konuþmak bile istemiyorum.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Artýsýna eksisine bakarým,eðer gerekli verimi alabileceðimi düþünüyorsam ederim. Ama penaltý atamayanlardan kurmam takýmý. Atabilen elemanlardan da alýrým. Yazýda penaltýdan bahsetmiyoum aslýnda, daha geniþ bir açýdan bakmýþtým. Futbolcu iþinin erbabý olacak. Penaltý da atacak, çalým da, pas da, bunlar futbolun gerektirdikleri. O zaman þampiyonluða oynamayacaksýn, her yerimiz kör topal yama. Bu þekilde þampiyonluk kazanýlmaz. O halde ben de soruyorum: Þampiyonluk maçýndasýn, sana gollük orta yapýldý, sol ayaðýnýn önüne düþüyor, ben sað ayaklýyým sol ayaðýmý kullanamýyorum deme þansýn var mý? Yok. O halde futbolcu seçimin önem kazanýyor, futbolcular da futbolcu olduklarýnýn farkýnda olup gereklerini yerine getirmeliler. En büyük kulüpte oynuyorsun ama "Ben heyecanlanýyorum atmayayým" diyebiliyorsan pes!

Haklisin ama yinede bunlar oluyor.
    Profesyonel Kulüplerin iyi bir Psikologa'da gereksinimi olmasi lazim.

Bu Futbolcular bir sezon boyunca cok stresli anlar yasiyorlar. Baksaniza dünkü derbi macina. Adamlar son 10 dakika "cildirdi" ve rakiplerini tekme tokat kovalamaya basladi. O an bir Penalti olsa o hirsla herhalde Tuncayin ikinci yarinin basinda yaptigi gibi topu "380 km " hiz ile direge nisanlardilar.

Yada Alpayin Isvicre macindaki hali. Adam sahaya cikarken agzindan neredeyse beyaz köpükler cikiyordu O haliyle Penalti atmaya kalksa asiri motivasyondan topu Bagdata kadar yollardi

Yani sonucda elbette kriterlerin olacak ama insan psikolojisini'de inkar edemezsiniz. Bu psikoloji durumuna göre degisebiliyor. Insan sinir geciriyor, depresyon geciriyor vs.

Hem siz Trabzonspor taraftarisiniz. Bir sezonda psikolojinizin kac defa degisdigini unutmayin
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hüseyinin yerine çaðdaþ atabilirdi. ersen martin penaltý atamýyo onunda yerine oyuna musampa alýnýp ona penaltý kullandýrýlabilirdi. kaç gündür yemeden içmeden kesildim. yeter artýk yeter ya.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Alýntý BOZOHAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hüseyinin yerine çaðdaþ atabilirdi. ersen martin penaltý atamýyo onunda yerine oyuna musampa alýnýp ona penaltý kullandýrýlabilirdi. kaç gündür yemeden içmeden kesildim. yeter artýk yeter ya.

Aman güzel kardesim. Yasin daha cok genc. Görecegin günler var.

Hemen acilen yemek ye

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu konuda çalýþmanýn var olup olmadýðýný biliyorsan sen niye söylemiyorsun.
    Sýrf laf olsun diye bir þeyler yazýlmasýn. Cümle mi düþük yoksa ben mi anlayamýyorum?

Satýlmýþ denilen taraftarlar kadar aðýrlýðýmýzýn olmadýðý aþikar.
    Konu tsukru61 tarafýndan (27.04.2007 Saat 13:29 ) deðiþtirilmiþtir.

mehmet_35 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    36

ben böyle birþeyin olacaðýna ihtimal vermiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý tsukru61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sýrf laf olsun diye bir þeyler yazýlmasýn. Cümle mi düþük yoksa ben mi anlayamýyorum?

Satýlmýþ denilen taraftarlar kadar aðýrlýðýmýzýn olmadýðý aþikar.
    benden diyorum ki sýrf laf olsun diye söylemediðinize inanmak istiyorum ve soruyorum, bu konuda bir çalýþma olup olmadýðýný öðrenmek için hangi yönetici arkadaþýmla irtibata geçtiniz ?

yanlýþ anlaþýlmalara mahal verecek mesajýnýzý editlediðiniz için de teþekkürler.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Atý alan Üsküdarý geçti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý tsukru61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Atý alan Üsküdarý geçti.
    Zamaný tersine çevirmemiz mi isteniyor anlamadým ki.
    Zahiri görünenin çok üzerinde uðraþ verdiðimizi size anlatsakda bir fayda getirmeyeceðinden eminim, bende saklý kalmak koþuluyla da niyetinizi az çok anladým. Teþekkürler.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Bu sorunlar bitermi bitmezmi bilmeme ama fatih tekke nin alýnmasý lazým çünkü geri dönmek istediðini söylemiþtir. yönetim adam ise geri alýr.......geri si yalan...
    TRABZON BÝR EFSANE ÝSE TRABZONSPOR BÝR
    DESTANDIR....

DÜZCE'LÝ ÇILGIN FANATÝKLER ....

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

Bazen marifet detaylarda saklýdýr da bence bu denli ön plana çýkmamasý gereken bir konu bu. Toplamda 210 dakikada Erciyes'e 2 gol atamamýþsak çok fazla önemi kalmýyor penaltýyý atmak istemeyen oyuncularýn. Hocasý korkak olan bir oyuncu penaltý atmaya korkmuþ çok deðil bence. Kendisini hiç sevmesem de þu kadarýný söylemeliyim; Fatih Terim'in kulübesinde oturduðu takýmýn hiç bir oyuncusu ben penaltý atamam diyemez mesela. Olay bu kadar basittir. Terim kaðýda yazar listeyi verir, sen sen sen atacaksýn der ve peþinden hadi koçum,hadi aslaným diye iki de gaz verir yollar topçuyu penaltý atmaya. Ama bizimki maç penaltýlara kaldýðýnda dikkat ettiyseniz deli tavuk gibi korku dolu bir yüz ifadesiyle dolaþýyordu ortalýkta... ilk 11 inin prensi Hüseyin kurtarmalýydý hocayý ama o da beceremedi. Maç sýkýþýnca oyuna alýnan yedek golcü Ersen, 3. yedek stoper Çaðdaþ'tan beklemiyordum ben þahsen penaltý atmalarýný!
    Neyse balýk baþtan kokar! Kulübede Fatih Terim olsa ne olurdu diye bir kez daha düþünün,gerisi hikaye..
    #7 King of Kings

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)