Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2007-2008 sezonu hazýrlýklarý

Nereden
    Ýstanbul

Standart 2007-2008 sezonu hazýrlýklarý

Ýþ iþten geçtikten sonra dövünmenin anlamý yok.
    Önce doðru iþleri yapýp sonra da istikrar saðlayacaksýn, sabredeceksin. Baþarý da gelecek.
    Biz hem doðru iþler yapmýyoruz, hem sabýr göstermiyoruz, sonra da baþarýsýzlýk olunca tepki veriyoruz.
    Fasit daire bir yerden kýrýlmalý.
    Ve bu o kadar da zor deðil.
    Doðru þeyler yapýp baþarýsýz olsaydýk o zaman durum vahimdi.
    Önümüzdeki sezona gelince.
    Yönetimin de kara kara düþünmesine gerek yok.
    O kadar karanlýk bir tünelde falan da deðiliz.
    Yeter ki doðrular yapýlsýn, 'akýl' galip gelsin.
    Kendimce yapýlmasý gerekenleri veya yapýlabilecekleri sýraladým.
    Birileri okur da faydasý olur belki.
    Önce yönetim kendi kendine karar verecek. Tamam mý devam mý? Devamsa baþkan gerekli revizyonu yapacak. Kavgacýlar gidecek, iþ bilenler gelecek.
    Sonra Can Çobanoðlu gibi bir idari menajer göreve gelecek, bu kiþi 3 yýllýk plan yapýp ilk yýlýn uygulamasýna baþlayacak. Hocanýn sadece sahayla ilgilenmesi saðlanacak.
    Baþkan ve idari menajer dýþýnda herkese 3 ay demeç verme yasaðý getirilecek.
    Sonra hoca iþi netleþtirilecek. Ziya Hoca karþýlarýna alýnýp ciddi þekilde konuþulacak. Eðer bir ýþýk görülüyorsa ve bu seneden alýnan dersler olacaksa hocayla devam edilecek.Yoksa hem hýrslý hem otoriter bir yabancý hoca getirilip, iki yardýmcý Türk hoca yanýna verilecek.
    Yalnýzca yabancý futbolcu ve teknik adamlarýn sorunlarýyla(ev, aile,özel iþler, uyum sorunlarý,vb) ilgilenmek üzere 2-3 dil bilen bir profesyonel göreve getirilecek.

Kadroya gelince, normalde olmasý gereken transfer komitesi þu an olmadýðýndan, zaten geç kalýndýðýndan ve eksikler de bilindiðinden ötürü bu yýla dönük bir komite kurulmayacak, kurulsa da önümüzdeki yýl için çalýþmaya baþlayacak.

Kanca'nýn Brezilya dosyasý açýlýp önerdiði adamlarýn son durumu birkaç maç izlettirilip 1-2 tanesi alýnacak. Yabancý hoca gelirse önerdiði adamlardan bir tanesi alýnacak. O da yoksa bmn.net fahri transfer ekibinden kopya çekilecek.

Önce þampiyonluða oynayacak bir takým için yeterli olmayan isimler uygun þekilde gönderilmeye çalýþýlacak(Celaleddin, Ömer Rýza, Keçeli, Ersen, Ahmet); genç olanlar mümkünse kiralanacak(Ferhat, Cem, Ufukhan). Yabancý kontenjaný temizlenecek(Jeff, Musampa, Jun, Djokaj).

Kalanlar ile oturup konuþulacak, ayrýlmak isteyen varsa yol verilecek (Örneðin Ceyhun). Çok iyi bir teklif gelirse kim olursa olsun satýlacak (Örn. Hüseyin 3 mio$, Gökdeniz 7 mio$, Stepanov 6mio$).

Alýnacaklara gelince, kaleye tecrübeli yerli kaleci (olursa Orkun, yoksa Özden) alýnacak. Solbeke Wederson(hem oyunu hem de gelecek Brezilyalýlarýn uyumu için), solaçýða Engin alýnacak. Orta sahaya Erman Özgür(alternatif olarak), saðbeke Serkan veya baþka bir yerli alýnacak. Yabancý olarak da orta sahaya bir oyun kurucu (olursa Zelenka), bir de çift yönlü(hem pres yapýp hem pas yapabilen) adam alýnacak. Ýleriye de iyi bir yabancý golcü(forvet deðil) alýnacak.Bunlarýn haricinde yurt içi ve dýþýndan uygun fiyatlý umut vaadeden mümkünse Trabzon kökenli 3-4 genç kadroya katýlacak.

Bir de yapýlmayacaklar var. Gökhan Ünal, Mehmet Topuz gibi deðerinin üstünde fiyatlý oyuncularla taraftar oyalanmayacak. Fatih Tekke ile zaman kaybedilmeyecek. Ýbrahim Akýn ve Ali Bilgin gibi sorunlu adamlar sýrf Trabzonlu diye kadroya katýlmayacak. Birkaç maç gol attý diye taraftarýn gazýna gelip Holosko gibi kazmalar da düþünülmeyecek. Ýstanbul takýmlarýnda ilk onbirde yer bulamayan vasat ve antipatik oyuncular bedava da olsa alýnmayacak.

Bütün bunlar yapýldýktan sonra sezon baþlayacak ve yaklaþýk %70, 80 isabet ettirildiði görülecek. Bir sonraki sezon ayný þekilde hareket edilecek. Bir sonraki sezon ayný þekilde..Her sezon daha iyiye gidilecek. Daha az üzülünecek, liderden 30 puan fark yenmeyecek, iþler rast giderse þampiyon da olunacak.

ibzolist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kardeþim sen baþtan kaybettin hala tamam mý devam mý diyebildiðin için ,
    hangi baþkandan bahsediyorsun mantýklý düþün mantýklý yaz
    þampiyonluk gerçekti hayal oldu...

karayamayman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Alýntý ibzolist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardeþim sen baþtan kaybettin hala tamam mý devam mý diyebildiðin için ,
    hangi baþkandan bahsediyorsun mantýklý düþün mantýklý yaz
    Kanca'nýn hangi listesi? Hangi Brezilyalý futbolcular? diye bu liste uzatýlabilir.

Gelecek sezonun planlamasý bu Yönetim'e, en azýndan yaþanan güven bunalýmýndan ötürü, býrakýlamaz.

Biran önce Olaðanüstü Genel Kurul yapýlmasý lazým ki, yeni oluþacak Yönetim'e zaman kalsýn...

marcelinhos100 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý Jester Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önce doðru iþleri yapýp sonra da istikrar saðlayacaksýn, sabredeceksin. Baþarý da gelecek.
    Biz hem doðru iþler yapmýyoruz, hem sabýr göstermiyoruz, sonra da baþarýsýzlýk olunca tepki veriyoruz.
    Önce yönetim kendi kendine karar verecek. Tamam mý devam mý? Devamsa baþkan gerekli revizyonu yapacak. Kavgacýlar gidecek, iþ bilenler gelecek.
    Sonra Can Çobanoðlu gibi bir idari menajer göreve gelecek, bu kiþi 3 yýllýk plan yapýp ilk yýlýn uygulamasýna baþlayacak. Hocanýn sadece sahayla ilgilenmesi saðlanacak.
    Sonra hoca iþi netleþtirilecek. Ziya Hoca karþýlarýna alýnýp ciddi þekilde konuþulacak. Eðer bir ýþýk görülüyorsa ve bu seneden alýnan dersler olacaksa hocayla devam edilecek.Yoksa hem hýrslý hem otoriter bir yabancý hoca getirilip, iki yardýmcý Türk hoca yanýna verilecek.
    Yalnýzca yabancý futbolcu ve teknik adamlarýn sorunlarýyla(ev, aile,özel iþler, uyum sorunlarý,vb) ilgilenmek üzere 2-3 dil bilen bir profesyonel göreve getirilecek.

Kadroya gelince, normalde olmasý gereken transfer komitesi þu an olmadýðýndan, zaten geç kalýndýðýndan ve eksikler de bilindiðinden ötürü bu yýla dönük bir komite kurulmayacak, kurulsa da önümüzdeki yýl için çalýþmaya baþlayacak.

Kanca'nýn Brezilya dosyasý açýlýp önerdiði adamlarýn son durumu birkaç maç izlettirilip 1-2 tanesi alýnacak. Yabancý hoca gelirse önerdiði adamlardan bir tanesi alýnacak. O da yoksa bmn.net fahri transfer ekibinden kopya çekilecek.

Önce þampiyonluða oynayacak bir takým için yeterli olmayan isimler uygun þekilde gönderilmeye çalýþýlacak(Celaleddin, Ömer Rýza, Keçeli, Ersen, Ahmet); genç olanlar mümkünse kiralanacak(Ferhat, Cem, Ufukhan). Yabancý kontenjaný temizlenecek(Jeff, Musampa, Jun, Djokaj).

Kalanlar ile oturup konuþulacak, ayrýlmak isteyen varsa yol verilecek (Örneðin Ceyhun). Çok iyi bir teklif gelirse kim olursa olsun satýlacak (Örn. Hüseyin 3 mio$, Gökdeniz 7 mio$, Stepanov 6mio$).

Alýnacaklara gelince, kaleye tecrübeli yerli kaleci (olursa Orkun, yoksa Özden) alýnacak. Solbeke Wederson(hem oyunu hem de gelecek Brezilyalýlarýn uyumu için), solaçýða Engin alýnacak. Orta sahaya Erman Özgür(alternatif olarak), saðbeke Serkan veya baþka bir yerli alýnacak. Yabancý olarak da orta sahaya bir oyun kurucu (olursa Zelenka), bir de çift yönlü(hem pres yapýp hem pas yapabilen) adam alýnacak. Ýleriye de iyi bir yabancý golcü(forvet deðil) alýnacak.Bunlarýn haricinde yurt içi ve dýþýndan uygun fiyatlý umut vaadeden mümkünse Trabzon kökenli 3-4 genç kadroya katýlacak.

Bir de yapýlmayacaklar var. Gökhan Ünal, Mehmet Topuz gibi deðerinin üstünde fiyatlý oyuncularla taraftar oyalanmayacak. Fatih Tekke ile zaman kaybedilmeyecek. Ýbrahim Akýn ve Ali Bilgin gibi sorunlu adamlar sýrf Trabzonlu diye kadroya katýlmayacak. Birkaç maç gol attý diye taraftarýn gazýna gelip Holosko gibi kazmalar da düþünülmeyecek. Ýstanbul takýmlarýnda ilk onbirde yer bulamayan vasat ve antipatik oyuncular bedava da olsa alýnmayacak.

Bütün bunlar yapýldýktan sonra sezon baþlayacak ve yaklaþýk %70, 80 isabet ettirildiði görülecek. Bir sonraki sezon ayný þekilde hareket edilecek. Bir sonraki sezon ayný þekilde..Her sezon daha iyiye gidilecek. Daha az üzülünecek, liderden 30 puan fark yenmeyecek, iþler rast giderse þampiyon da olunacak.

Þu an bunlarý tartýþmanýn anlamý yok ama Ali Bilgin in sorunlu olduðunu Holosko kadar teknik bir topçunun kazma olduðunu gökdeniz stephanov satýlmasýný istemiþsin de erman özgür kaleci özden alýnsýn demiþsin yok arkadaþ iþte Trabzonsporun baþarýsýzlýðýnýn temel nedenlerinden biri de iyiyi býrakýp böyle saçma topçularý takýma aldýran yöneticelerdir.
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

hoca kovulacak, 8 tane direk onbirde oynayacak adam alanýcak, en az 10 kiþi satýlacak. . .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne planý ne çalýþmasý yaa..??
    Gelecek sezonun en iyi çalýþmasý ... "Albayrak ve ekibi ile teknik kadronun ortalýktan yok olmasý hatta mümkünse ülkeyi terk etmesidir ."
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Semih Kýrsüleymanoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    35

Arkadaslar... Uefaya gidemedik!
    Bunun iyi bir yani da var. Son 3-4 senedir beri uefa elemelerde cok üzücü bir sekilde elendik. Moraller sifir oluyor ve ligde ilk haftalar bunun üzüntüsünü atlatamiyoruz ve dolayisiyla yeniliyoruz! Anarthosis macini düsünün, belki de elenmeseydik sampion olucaktik cünkü hersey cok iyidi takim, TD, Baskan...!
    Dinamo kiev maci, Ossasuna maci bu maclar bizi cok etkiledi.

gelecek sezon bu dert yok en azindan, ve sadece lige konsantre olucagiz. Belkide sampion oluruz. Derler ya her isin icinde bi hayir vardir.

Allah büyüktür

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

1-Hemen bugün yönetim Mayýs'da kongre kararý almalý, aday olmak istiyorlarsa yeniden olsunlar. Ayný þeyi Atay Aktuð için de demiþtim Anorthosis maçýndan sonra..
    2-Yönetim gitmeden önce bu Ziya'yý baþýmýza nasýl sardýysa sepetleme görevini de yerine getirmeli. Kalan maçlarý yardýmcý antrenör tamamlasýn.
    3- Kongrede aday olacaklar da hemen olmalý, listelerini ilan etmeli. Hatta her aday çalýþacaðý hocayla da anlaþýp bunu kamuoyuna duyurmalý. Mümkünse anlaþtýklarý hocanýn transfer listesini de hazýrda tutmalý.
    4- Ýstisnasýz tüm oyuncularla oturulup konuþulmalý. Seneye gitmek istiyorum diyen herkesle yollar ayrýlmalý. Yýldýzý mýldýzý yok bu iþin gitmek isteyen kim olursa hemen bonservis bedeli ilan edilip parayý getiren kulübe satýlmalý.
    5- Ýntertoto kupasýna kalýnmasý için gerekli iç-dýþ ne tür dinamik falan varsa seferber edilmeli mevcut yönetim tarafýndan. Kimse kusura bakmasýn her sene kamp yapýyoruz da ne oluyor? Almanya 3. lig takýmlarý, dandik Ýsviçre ligi takýmlarýndan baþka maç yaptýðýmýz takým yok. Hazýrlýk maçý niyetine Ýntertoto maçlarý oynarýz.

Bunlar mevcut yönetimin yapmasý gerekenler. Kongreden sonra gelecek yönetim ne yapacaðýný zaten genel kurula plan ve programýyla sunacaktýr. Ona göre delegeler deðerlendirir artýk!

Ama görünen o ki gelecek sene bile þimdiden gitmiþ vaziyette.. 2 sene sonra þampiyon olacak kadro ve teknik heyetin hazýrlýklarýna baþlamalýyýz bir an önce..
    #7 King of Kings

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý Jester Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

nedense bi an stichusu okuyo gibi hisettim kendimi ......demekki ayný düþünen çok kiþi varmýþ ..... satýn satýn gökdenizi milaný ..yattarayý ...

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Bu Yönetim Plan, hazirlik vs. gibi girisimlerde BU-LU-NA-MAZ!!

Caplari yetmez!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr TameRHan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adam akýllý transfer bile olmaz artýk. uefaya bile katýlamayan takýma kimse gelmez. bu sezon tam bir fiyasko olmakla kalmamýþ gelecek seneyi de etkilemiþtir maalesef.
    ama nedense hiç þaþýrmadým. yýllardan beri ayný hatalar,baþarýsýzlýklar,fiyaskolar süregelmiyor mu zaten.
    Yazýk!

karayamayman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Alýntý Muhalif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1-Hemen bugün yönetim Mayýs'da kongre kararý almalý, aday olmak istiyorlarsa yeniden olsunlar. Ayný þeyi Atay Aktuð için de demiþtim Anorthosis maçýndan sonra..
    2-Yönetim gitmeden önce bu Ziya'yý baþýmýza nasýl sardýysa sepetleme görevini de yerine getirmeli. Kalan maçlarý yardýmcý antrenör tamamlasýn.
    3- Kongrede aday olacaklar da hemen olmalý, listelerini ilan etmeli. Hatta her aday çalýþacaðý hocayla da anlaþýp bunu kamuoyuna duyurmalý. Mümkünse anlaþtýklarý hocanýn transfer listesini de hazýrda tutmalý.
    4- Ýstisnasýz tüm oyuncularla oturulup konuþulmalý. Seneye gitmek istiyorum diyen herkesle yollar ayrýlmalý. Yýldýzý mýldýzý yok bu iþin gitmek isteyen kim olursa hemen bonservis bedeli ilan edilip parayý getiren kulübe satýlmalý.
    5- Ýntertoto kupasýna kalýnmasý için gerekli iç-dýþ ne tür dinamik falan varsa seferber edilmeli mevcut yönetim tarafýndan. Kimse kusura bakmasýn her sene kamp yapýyoruz da ne oluyor? Almanya 3. lig takýmlarý, dandik Ýsviçre ligi takýmlarýndan baþka maç yaptýðýmýz takým yok. Hazýrlýk maçý niyetine Ýntertoto maçlarý oynarýz.

Bunlar mevcut yönetimin yapmasý gerekenler. Kongreden sonra gelecek yönetim ne yapacaðýný zaten genel kurula plan ve programýyla sunacaktýr. Ona göre delegeler deðerlendirir artýk!

Ama görünen o ki gelecek sene bile þimdiden gitmiþ vaziyette.. 2 sene sonra þampiyon olacak kadro ve teknik heyetin hazýrlýklarýna baþlamalýyýz bir an önce..
    Ayrý ayrý yazdým ama vakit darlýðýndan toparlayamamýþtým. Ýmzamý atarým yazdýklarýna. Aklýn yolu bir. Bir an önce Kongre....

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý Muhalif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Aynen katýlýyorum ....

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Güzel söylüyorsunuz da bunlar bizim fikirlerimiz. Yönetim veya bir baskasi bizim yazdiklarimiza göre hareket etmezlerki?
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Oemer61
    Ziyaretçi

Eger Ziya denen adam bu takimda kalacaksa benim zerre kadar umudum yok gelecek sene icin!!! Bu adam bizi kümede kalmaya oynatir ancak görürsünüz...

ATSIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

bakýn ben size olacaklarý söyliyeyim....
    bu yönetim ziya ile devam edecek....
    faruk kanca brezilyaya gidecek...
    sonra ayný terane aldýk,alacaðýz,geldi,geliyor...
    sonra ziya tutturacak bi batsta vardý ille de onu isterim diye...
    bir de olmazsa olmaz bi kazma ister o da kürþat olur herhalde...
    sonra ayný filmi yeniden seyredeceðiz...
    laktak testleri,
    yok kamp yeri iyi deðil,iki hafta sonra görün...
    yani deðiþen birþey olmayacak...
    kanýmca kendini i
    spat etmiþ-yýldýz adayý deðil- bir kaleci, alýnýrsa ,ve de takýmýn baþýna hemen ersun hoca getirilse,transferi de ona býrakmak lazým iþler rayýna oturur.
    birde yönetimin profesyonelleþmesi gerekir...

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

önümüzdeki sezon için artýk çalýþmalara erken baþlanmalý ve erken bitirilmeli. önümüzdeki sezon takýmýmýz daha hazýr bi halde diðer takýmlardan daha hazýr durumda lige baþlamalý. bu bize çok büyük avantaj saðlýyacaktýr.
    tabi iþin yönetim teknik direktör ve kadro boyutu ayrý. sadece takýmla alakalý yapýlmasý gerekenler bunlar.

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Simdiden önümüzdeki sezon icin hazirliklara baslamalilar. Hatta baslamaliydilar. Bizim icin son derece aci gecen bu sezonu bir daha kesinlikle yasamak istemiyoruz. Iki paralik takimlarin iki paralik taraftarlarina alay malzemesi olduk.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Kardeþim ne hazýrlýðý???? Baksana adamlar hala Ziya dangozunun arkasýndayýz diye açýklamalar yapýyorlar... Bu durumda önümüzdeki sezona hazýrlýk yapsan ne olur yapmasan ne olur??? Ya anlamadým gitti... Artýk iyice eminim ki bu adamlar kötü niyetli. Bu adamlar birilerinin maþasý... Trabzonsporu bitirmek için her yolu deniyorlar.

Yeter artýk yaa. Trabzon þehri hepten mi salaklaþtý??? Görmüyorlar mý bu olanlarý??? Nedir bu tepkisizlik. Birisi bunu bana izah etsin Allah aþkýna... Artýk çýldýracaðým. 35 yýldýr yaþadýðým, her karýþýna aþýk olduðum topraklarý tanýyamýyorum artýk... Ne oldu da iki yýlda bu hale geldik biz???
    HEPÝMÝZ TRABZONLUYUZ...!!!

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetim ve teknik heyetin istifasýyla çok iyi bi baþlangýç yapabiliriz mesela...
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

en iyi hazýrlýk ziya ve yönetimden biran önce kurtulmaktýr
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý HAMSÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nedense bi an stichusu okuyo gibi hisettim kendimi ......demekki ayný düþünen çok kiþi varmýþ ..... satýn satýn gökdenizi milaný ..yattarayý ...
    Stichusla Jester 'in ayný kiþi olduðundan þüphelenmiyor deðilim. (Yanýlýyorsam Jester dan özür dilerim)

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

bu adamlar bizi bitirecek, bunu taaa ne zaman demiþtim ama sakal mý var. Ah paralý baþkan ah... Aynen dediðiniz gibi kalan maçlarda maðlup oluruz ki bazýlarý farklý olur, Ziya Doðan maçtan aldýðý keyfe bakar, mücadele için tek tek oyunculara özellikle Ferhatý tebrik eder, taraftara da arkasýnda olduðu için teþekkür eder, takýmdaki Lazaroniden kalma kondüsyon eksikliðini yaz kampýnda gidereceðini ve bu sene tekrar edilen hatalar ki bunlarýn Ziyayla ilgisi yok, futbolun içinde olan þansýzlýklardan kaynaklanan hatalar, bu hatalarý giderecek amaaaaaaan, belanýzý bulun yaaa... Býrakýn yakamýzý....
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2007-2008 sezonu için öncelikle 5 önlibero 5 de stoper izlenir beðenilir Trabzona getirilip þehir turu attýrýlýr ardýndan imzalar atýlýr, zevke göre belki bir santrafor ilave edilip servise sunulur
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Ben YaklaÞik 27 SenedÝr KayserÝ De YaÞamaktayim...1984 TekÝ ÞampÝyonlugu Hayal Meyal Hatirliyorum...her Yil YenÝ ÜmÝtlerle YenÝ Hayallerle BaÞladigimiz LÝge Bu Yilda Ayni Yalan Vaatlerle Ayni Sahtekarliklarla Son Noktayi Koyacagiz GalÝba...bÝzÝm YÜzÜmÜz HÝÇ MÝ GÜlmeyecek Acaba...ben Çocuguma Trabzonspor SevgÝsÝnÝ SÝzÝn GÝbÝ Umut Hirsizlariyla Mi AÞilayacagim...adam SeÇÝm Zamani Stad CebÝnden BÝr Yildiz Ve Daha NÝce Palavralar Ýle GeldÝ Ve BÝzÝm Kongre ÜyelerÝ Trabzonsporu Paraya Satti...sonra Aylar SÜren AraÞtirmalarla LazaronÝ YÝ Aldilar Sonra ZÝya Dogan YanÝ BoÞadigimizi GerÝ Aldik SonuÇ Malum Korkak Futbol Olmayan Futbol BÝlgÝsÝ...sÝze Tek SÖzÜm Var ÝstÝfa EtmeyÝn Kalin Orda RezÝllÝgÝnÝzÝ Daha Ne Kadar ÝlerÝ GÖtÜrebÝlÝrsÝnÝz Ona Bakin DÜÞelÝm ÝkÝncÝ LÝge Olmadi ÜÇÜncÜ LÝge...ama Tek BÝrÞeyÝ Unutmayin Bu Tarftarin BÝr Sabir Siniri Var Ve SÝz Orayi Çoktan AÞtiniz Mehmet AlÝ Yilmazi Mumla Arar Olduk...baÞliga Bakip BÝr Son CÜmle Yazacagimi Sanmayin...onu Ancak Onuru Olan Anlar...malum SÝzde Karaborsa Bu Ara...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)