Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2007-2008 sezonu hazýrlýklarý

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Selam;

Þu sabýr ve istikrar kelimelerinin Türkiye ligi için para etmediði ortadayken niye ýsrarla ayný laflarý söylüyoruz anlamýþ deðilim...
    Sabýr,istikrar ve inat farklý kavramlar...Doðan'da ýþýk görebilecek kapasitede olanlar Güney Kore'den Doðan Güneþ'in ýþýðýyla çoktan kör olmalýlardý!!!
    Gerets ilk senesinde þampiyon,Daum aynen,Zico herþeye raðmen þampiyonluða gidiyor üstelik bu adamlar yabancý!!!Ligde mevzu belli;standart üstü birkaç takým ve oyuncu var.Bu istikrar nasýl bir þeyki onun yüzünden Trabzonspor'un oyunundan nefret eder hale geldik...Eðer istikrar saðlanacaksa bu transferde saðlanmalý her sene 10 tane adam alarak takým kimyasý kurulmaz!!!!Artýk bilgisayar oyunlarýnda bile böyle baþarý gelmiyorken gelecek sene planmalarýnda onlarca adamýn adýnýn geçmesi çok garip...Erciyes gibi baltalar topluluðu top oynuyor ama biz hala kumda geziyoruz?Iþýk mý dediniz?Kanca mý?Lemi mi?Sarýoðlu?Tuna?Transfer?Ýstikrar?Gelecek sene?Koy sepete hepsini,salla iþte o gelecek senedir!!!!!
    Konu liginefendisi tarafýndan (26.04.2007 Saat 23:39 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýyi oyuncu maç,büyük oyuncu þampiyonluk kazandýrýr. M.J.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    38

benim 2010 - 2011 sezonundan bile bi beklentim yok (muhtemelen nuri olmayacak yinede iç açýcý deðil)

kol_ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

artýk yonetim yýprandý .bu saatten sonra ne yapýlýrsa yapýlsýn bosa . bu iþler güven iliþkisine dayalý yürür. vne futbolcunun nede teknik heyetin birbiriyle iliþkisi kesik durumda .takým ruhsuzlasmýs ,teknik direktor desen napsam olmuyo sansýzsýk havalarýnda bütün demeclerinde. Yeni bir yonetim tekn,k heyet olsumadýgý sürece durumumuz vahim
    IKU TS (Ýstanbul Kültür Üniversitesi Trabzonsporlular Taraftar Kulübü)
    IKU TS atkýlarýmýz için sitemize uðrayýnýz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)