Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 2007-2008 sezonu hazrlklar

yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    stanbul

Standart 2007-2008 sezonu hazrlklar

iten getikten sonra dvnmenin anlam yok.
    nce doru ileri yapp sonra da istikrar salayacaksn, sabredeceksin. Baar da gelecek.
    Biz hem doru iler yapmyoruz, hem sabr gstermiyoruz, sonra da baarszlk olunca tepki veriyoruz.
    Fasit daire bir yerden krlmal.
    Ve bu o kadar da zor deil.
    Doru eyler yapp baarsz olsaydk o zaman durum vahimdi.
    nmzdeki sezona gelince.
    Ynetimin de kara kara dnmesine gerek yok.
    O kadar karanlk bir tnelde falan da deiliz.
    Yeter ki dorular yaplsn, 'akl' galip gelsin.
    Kendimce yaplmas gerekenleri veya yaplabilecekleri sraladm.
    Birileri okur da faydas olur belki.
    nce ynetim kendi kendine karar verecek. Tamam m devam m? Devamsa bakan gerekli revizyonu yapacak. Kavgaclar gidecek, i bilenler gelecek.
    Sonra Can obanolu gibi bir idari menajer greve gelecek, bu kii 3 yllk plan yapp ilk yln uygulamasna balayacak. Hocann sadece sahayla ilgilenmesi salanacak.
    Bakan ve idari menajer dnda herkese 3 ay deme verme yasa getirilecek.
    Sonra hoca ii netletirilecek. Ziya Hoca karlarna alnp ciddi ekilde konuulacak. Eer bir k grlyorsa ve bu seneden alnan dersler olacaksa hocayla devam edilecek.Yoksa hem hrsl hem otoriter bir yabanc hoca getirilip, iki yardmc Trk hoca yanna verilecek.
    Yalnzca yabanc futbolcu ve teknik adamlarn sorunlaryla(ev, aile,zel iler, uyum sorunlar,vb) ilgilenmek zere 2-3 dil bilen bir profesyonel greve getirilecek.

Kadroya gelince, normalde olmas gereken transfer komitesi u an olmadndan, zaten ge kalndndan ve eksikler de bilindiinden tr bu yla dnk bir komite kurulmayacak, kurulsa da nmzdeki yl iin almaya balayacak.

Kanca'nn Brezilya dosyas alp nerdii adamlarn son durumu birka ma izlettirilip 1-2 tanesi alnacak. Yabanc hoca gelirse nerdii adamlardan bir tanesi alnacak. O da yoksa bmn.net fahri transfer ekibinden kopya ekilecek.

nce ampiyonlua oynayacak bir takm iin yeterli olmayan isimler uygun ekilde gnderilmeye allacak(Celaleddin, mer Rza, Keeli, Ersen, Ahmet); gen olanlar mmknse kiralanacak(Ferhat, Cem, Ufukhan). Yabanc kontenjan temizlenecek(Jeff, Musampa, Jun, Djokaj).

Kalanlar ile oturup konuulacak, ayrlmak isteyen varsa yol verilecek (rnein Ceyhun). ok iyi bir teklif gelirse kim olursa olsun satlacak (rn. Hseyin 3 mio$, Gkdeniz 7 mio$, Stepanov 6mio$).

Alnacaklara gelince, kaleye tecrbeli yerli kaleci (olursa Orkun, yoksa zden) alnacak. Solbeke Wederson(hem oyunu hem de gelecek Brezilyallarn uyumu iin), solaa Engin alnacak. Orta sahaya Erman zgr(alternatif olarak), sabeke Serkan veya baka bir yerli alnacak. Yabanc olarak da orta sahaya bir oyun kurucu (olursa Zelenka), bir de ift ynl(hem pres yapp hem pas yapabilen) adam alnacak. leriye de iyi bir yabanc golc(forvet deil) alnacak.Bunlarn haricinde yurt ii ve dndan uygun fiyatl umut vaadeden mmknse Trabzon kkenli 3-4 gen kadroya katlacak.

Bir de yaplmayacaklar var. Gkhan nal, Mehmet Topuz gibi deerinin stnde fiyatl oyuncularla taraftar oyalanmayacak. Fatih Tekke ile zaman kaybedilmeyecek. brahim Akn ve Ali Bilgin gibi sorunlu adamlar srf Trabzonlu diye kadroya katlmayacak. Birka ma gol att diye taraftarn gazna gelip Holosko gibi kazmalar da dnlmeyecek. stanbul takmlarnda ilk onbirde yer bulamayan vasat ve antipatik oyuncular bedava da olsa alnmayacak.

Btn bunlar yapldktan sonra sezon balayacak ve yaklak %70, 80 isabet ettirildii grlecek. Bir sonraki sezon ayn ekilde hareket edilecek. Bir sonraki sezon ayn ekilde..Her sezon daha iyiye gidilecek. Daha az zlnecek, liderden 30 puan fark yenmeyecek, iler rast giderse ampiyon da olunacak.

ibzolist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.01.2007
    Nereden
    Trabzon

kardeim sen batan kaybettin hala tamam m devam m diyebildiin iin ,
    hangi bakandan bahsediyorsun mantkl dn mantkl yaz
    ampiyonluk gerekti hayal oldu...

karayamayman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    44

Alnt ibzolist Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kardeim sen batan kaybettin hala tamam m devam m diyebildiin iin ,
    hangi bakandan bahsediyorsun mantkl dn mantkl yaz
    Kanca'nn hangi listesi? Hangi Brezilyal futbolcular? diye bu liste uzatlabilir.

Gelecek sezonun planlamas bu Ynetim'e, en azndan yaanan gven bunalmndan tr, braklamaz.

Biran nce Olaanst Genel Kurul yaplmas lazm ki, yeni oluacak Ynetim'e zaman kalsn...

marcelinhos100 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.10.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Alnt Jester Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nce doru ileri yapp sonra da istikrar salayacaksn, sabredeceksin. Baar da gelecek.
    Biz hem doru iler yapmyoruz, hem sabr gstermiyoruz, sonra da baarszlk olunca tepki veriyoruz.
    nmzdeki sezona gelince.
    nce ynetim kendi kendine karar verecek. Tamam m devam m? Devamsa bakan gerekli revizyonu yapacak. Kavgaclar gidecek, i bilenler gelecek.
    Sonra Can obanolu gibi bir idari menajer greve gelecek, bu kii 3 yllk plan yapp ilk yln uygulamasna balayacak. Hocann sadece sahayla ilgilenmesi salanacak.
    Sonra hoca ii netletirilecek. Ziya Hoca karlarna alnp ciddi ekilde konuulacak. Eer bir k grlyorsa ve bu seneden alnan dersler olacaksa hocayla devam edilecek.Yoksa hem hrsl hem otoriter bir yabanc hoca getirilip, iki yardmc Trk hoca yanna verilecek.
    Yalnzca yabanc futbolcu ve teknik adamlarn sorunlaryla(ev, aile,zel iler, uyum sorunlar,vb) ilgilenmek zere 2-3 dil bilen bir profesyonel greve getirilecek.

Kadroya gelince, normalde olmas gereken transfer komitesi u an olmadndan, zaten ge kalndndan ve eksikler de bilindiinden tr bu yla dnk bir komite kurulmayacak, kurulsa da nmzdeki yl iin almaya balayacak.

Kanca'nn Brezilya dosyas alp nerdii adamlarn son durumu birka ma izlettirilip 1-2 tanesi alnacak. Yabanc hoca gelirse nerdii adamlardan bir tanesi alnacak. O da yoksa bmn.net fahri transfer ekibinden kopya ekilecek.

nce ampiyonlua oynayacak bir takm iin yeterli olmayan isimler uygun ekilde gnderilmeye allacak(Celaleddin, mer Rza, Keeli, Ersen, Ahmet); gen olanlar mmknse kiralanacak(Ferhat, Cem, Ufukhan). Yabanc kontenjan temizlenecek(Jeff, Musampa, Jun, Djokaj).

Kalanlar ile oturup konuulacak, ayrlmak isteyen varsa yol verilecek (rnein Ceyhun). ok iyi bir teklif gelirse kim olursa olsun satlacak (rn. Hseyin 3 mio$, Gkdeniz 7 mio$, Stepanov 6mio$).

Alnacaklara gelince, kaleye tecrbeli yerli kaleci (olursa Orkun, yoksa zden) alnacak. Solbeke Wederson(hem oyunu hem de gelecek Brezilyallarn uyumu iin), solaa Engin alnacak. Orta sahaya Erman zgr(alternatif olarak), sabeke Serkan veya baka bir yerli alnacak. Yabanc olarak da orta sahaya bir oyun kurucu (olursa Zelenka), bir de ift ynl(hem pres yapp hem pas yapabilen) adam alnacak. leriye de iyi bir yabanc golc(forvet deil) alnacak.Bunlarn haricinde yurt ii ve dndan uygun fiyatl umut vaadeden mmknse Trabzon kkenli 3-4 gen kadroya katlacak.

Bir de yaplmayacaklar var. Gkhan nal, Mehmet Topuz gibi deerinin stnde fiyatl oyuncularla taraftar oyalanmayacak. Fatih Tekke ile zaman kaybedilmeyecek. brahim Akn ve Ali Bilgin gibi sorunlu adamlar srf Trabzonlu diye kadroya katlmayacak. Birka ma gol att diye taraftarn gazna gelip Holosko gibi kazmalar da dnlmeyecek. stanbul takmlarnda ilk onbirde yer bulamayan vasat ve antipatik oyuncular bedava da olsa alnmayacak.

Btn bunlar yapldktan sonra sezon balayacak ve yaklak %70, 80 isabet ettirildii grlecek. Bir sonraki sezon ayn ekilde hareket edilecek. Bir sonraki sezon ayn ekilde..Her sezon daha iyiye gidilecek. Daha az zlnecek, liderden 30 puan fark yenmeyecek, iler rast giderse ampiyon da olunacak.

u an bunlar tartmann anlam yok ama Ali Bilgin in sorunlu olduunu Holosko kadar teknik bir topunun kazma olduunu gkdeniz stephanov satlmasn istemisin de erman zgr kaleci zden alnsn demisin yok arkada ite Trabzonsporun baarszlnn temel nedenlerinden biri de iyiyi brakp byle sama topular takma aldran yneticelerdir.
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

Forumdan Uzaklatrlmtr erdal6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.11.2005
    Ya
    40

hoca kovulacak, 8 tane direk onbirde oynayacak adam alancak, en az 10 kii satlacak. . .

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Ne plan ne almas yaa..??
    Gelecek sezonun en iyi almas ... "Albayrak ve ekibi ile teknik kadronun ortalktan yok olmas hatta mmknse lkeyi terk etmesidir ."
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Semih Krsleymanolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.09.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    31

Arkadaslar... Uefaya gidemedik!
    Bunun iyi bir yani da var. Son 3-4 senedir beri uefa elemelerde cok zc bir sekilde elendik. Moraller sifir oluyor ve ligde ilk haftalar bunun zntsn atlatamiyoruz ve dolayisiyla yeniliyoruz! Anarthosis macini dsnn, belki de elenmeseydik sampion olucaktik cnk hersey cok iyidi takim, TD, Baskan...!
    Dinamo kiev maci, Ossasuna maci bu maclar bizi cok etkiledi.

gelecek sezon bu dert yok en azindan, ve sadece lige konsantre olucagiz. Belkide sampion oluruz. Derler ya her isin icinde bi hayir vardir.

Allah byktr

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    42

1-Hemen bugn ynetim Mays'da kongre karar almal, aday olmak istiyorlarsa yeniden olsunlar. Ayn eyi Atay Aktu iin de demitim Anorthosis mandan sonra..
    2-Ynetim gitmeden nce bu Ziya'y bamza nasl sardysa sepetleme grevini de yerine getirmeli. Kalan malar yardmc antrenr tamamlasn.
    3- Kongrede aday olacaklar da hemen olmal, listelerini ilan etmeli. Hatta her aday alaca hocayla da anlap bunu kamuoyuna duyurmal. Mmknse anlatklar hocann transfer listesini de hazrda tutmal.
    4- stisnasz tm oyuncularla oturulup konuulmal. Seneye gitmek istiyorum diyen herkesle yollar ayrlmal. Yldz mldz yok bu iin gitmek isteyen kim olursa hemen bonservis bedeli ilan edilip paray getiren kulbe satlmal.
    5- ntertoto kupasna kalnmas iin gerekli i-d ne tr dinamik falan varsa seferber edilmeli mevcut ynetim tarafndan. Kimse kusura bakmasn her sene kamp yapyoruz da ne oluyor? Almanya 3. lig takmlar, dandik svire ligi takmlarndan baka ma yaptmz takm yok. Hazrlk ma niyetine ntertoto malar oynarz.

Bunlar mevcut ynetimin yapmas gerekenler. Kongreden sonra gelecek ynetim ne yapacan zaten genel kurula plan ve programyla sunacaktr. Ona gre delegeler deerlendirir artk!

Ama grnen o ki gelecek sene bile imdiden gitmi vaziyette.. 2 sene sonra ampiyon olacak kadro ve teknik heyetin hazrlklarna balamalyz bir an nce..
    #7 King of Kings

Erdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

Alnt Jester Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nmzdeki sezona gelince.

nedense bi an stichusu okuyo gibi hisettim kendimi ......demekki ayn dnen ok kii varm ..... satn satn gkdenizi milan ..yattaray ...

hseyin1975 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    44

Bu Ynetim Plan, hazirlik vs. gibi girisimlerde BU-LU-NA-MAZ!!

Caplari yetmez!
    Rahmetli Babamin bu Dnyada bana birakdigi en byk Miras "LMSZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Forumdan Uzaklatrlmtr TameRHan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    Trabzon

adam akll transfer bile olmaz artk. uefaya bile katlamayan takma kimse gelmez. bu sezon tam bir fiyasko olmakla kalmam gelecek seneyi de etkilemitir maalesef.
    ama nedense hi armadm. yllardan beri ayn hatalar,baarszlklar,fiyaskolar sregelmiyor mu zaten.
    Yazk!

karayamayman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    44

Alnt Muhalif Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1-Hemen bugn ynetim Mays'da kongre karar almal, aday olmak istiyorlarsa yeniden olsunlar. Ayn eyi Atay Aktu iin de demitim Anorthosis mandan sonra..
    2-Ynetim gitmeden nce bu Ziya'y bamza nasl sardysa sepetleme grevini de yerine getirmeli. Kalan malar yardmc antrenr tamamlasn.
    3- Kongrede aday olacaklar da hemen olmal, listelerini ilan etmeli. Hatta her aday alaca hocayla da anlap bunu kamuoyuna duyurmal. Mmknse anlatklar hocann transfer listesini de hazrda tutmal.
    4- stisnasz tm oyuncularla oturulup konuulmal. Seneye gitmek istiyorum diyen herkesle yollar ayrlmal. Yldz mldz yok bu iin gitmek isteyen kim olursa hemen bonservis bedeli ilan edilip paray getiren kulbe satlmal.
    5- ntertoto kupasna kalnmas iin gerekli i-d ne tr dinamik falan varsa seferber edilmeli mevcut ynetim tarafndan. Kimse kusura bakmasn her sene kamp yapyoruz da ne oluyor? Almanya 3. lig takmlar, dandik svire ligi takmlarndan baka ma yaptmz takm yok. Hazrlk ma niyetine ntertoto malar oynarz.

Bunlar mevcut ynetimin yapmas gerekenler. Kongreden sonra gelecek ynetim ne yapacan zaten genel kurula plan ve programyla sunacaktr. Ona gre delegeler deerlendirir artk!

Ama grnen o ki gelecek sene bile imdiden gitmi vaziyette.. 2 sene sonra ampiyon olacak kadro ve teknik heyetin hazrlklarna balamalyz bir an nce..
    Ayr ayr yazdm ama vakit darlndan toparlayamamtm. mzam atarm yazdklarna. Akln yolu bir. Bir an nce Kongre....

Erdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

Alnt Muhalif Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Aynen katlyorum ....

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Gzel sylyorsunuz da bunlar bizim fikirlerimiz. Ynetim veya bir baskasi bizim yazdiklarimiza gre hareket etmezlerki?
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

Oemer61
    Ziyareti

Eger Ziya denen adam bu takimda kalacaksa benim zerre kadar umudum yok gelecek sene icin!!! Bu adam bizi kmede kalmaya oynatir ancak grrsnz...

ATSIZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    48

bakn ben size olacaklar syliyeyim....
    bu ynetim ziya ile devam edecek....
    faruk kanca brezilyaya gidecek...
    sonra ayn terane aldk,alacaz,geldi,geliyor...
    sonra ziya tutturacak bi batsta vard ille de onu isterim diye...
    bir de olmazsa olmaz bi kazma ister o da krat olur herhalde...
    sonra ayn filmi yeniden seyredeceiz...
    laktak testleri,
    yok kamp yeri iyi deil,iki hafta sonra grn...
    yani deien birey olmayacak...
    kanmca kendini i
    spat etmi-yldz aday deil- bir kaleci, alnrsa ,ve de takmn bana hemen ersun hoca getirilse,transferi de ona brakmak lazm iler rayna oturur.
    birde ynetimin profesyonellemesi gerekir...

sametaydin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.04.2005
    Nereden
    Kocaeli

nmzdeki sezon iin artk almalara erken balanmal ve erken bitirilmeli. nmzdeki sezon takmmz daha hazr bi halde dier takmlardan daha hazr durumda lige balamal. bu bize ok byk avantaj salyacaktr.
    tabi iin ynetim teknik direktr ve kadro boyutu ayr. sadece takmla alakal yaplmas gerekenler bunlar.

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Simdiden nmzdeki sezon icin hazirliklara baslamalilar. Hatta baslamaliydilar. Bizim icin son derece aci gecen bu sezonu bir daha kesinlikle yasamak istemiyoruz. Iki paralik takimlarin iki paralik taraftarlarina alay malzemesi olduk.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

trapezus61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    48

Kardeim ne hazrl???? Baksana adamlar hala Ziya dangozunun arkasndayz diye aklamalar yapyorlar... Bu durumda nmzdeki sezona hazrlk yapsan ne olur yapmasan ne olur??? Ya anlamadm gitti... Artk iyice eminim ki bu adamlar kt niyetli. Bu adamlar birilerinin maas... Trabzonsporu bitirmek iin her yolu deniyorlar.

Yeter artk yaa. Trabzon ehri hepten mi salaklat??? Grmyorlar m bu olanlar??? Nedir bu tepkisizlik. Birisi bunu bana izah etsin Allah akna... Artk ldracam. 35 yldr yaadm, her karna ak olduum topraklar tanyamyorum artk... Ne oldu da iki ylda bu hale geldik biz???
    HEPMZ TRABZONLUYUZ...!!!

Jackdaniels - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.05.2005
    Nereden
    Trabzon

Ynetim ve teknik heyetin istifasyla ok iyi bi balang yapabiliriz mesela...
    Bazen cehennem br dnya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

BDiler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

en iyi hazrlk ziya ve ynetimden biran nce kurtulmaktr
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

yelik tarihi
    12.08.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt HAMS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nedense bi an stichusu okuyo gibi hisettim kendimi ......demekki ayn dnen ok kii varm ..... satn satn gkdenizi milan ..yattaray ...
    Stichusla Jester 'in ayn kii olduundan phelenmiyor deilim. (Yanlyorsam Jester dan zr dilerim)

yaranozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

bu adamlar bizi bitirecek, bunu taaa ne zaman demitim ama sakal m var. Ah paral bakan ah... Aynen dediiniz gibi kalan malarda malup oluruz ki bazlar farkl olur, Ziya Doan matan ald keyfe bakar, mcadele iin tek tek oyunculara zellikle Ferhat tebrik eder, taraftara da arkasnda olduu iin teekkr eder, takmdaki Lazaroniden kalma kondsyon eksikliini yaz kampnda gidereceini ve bu sene tekrar edilen hatalar ki bunlarn Ziyayla ilgisi yok, futbolun iinde olan anszlklardan kaynaklanan hatalar, bu hatalar giderecek amaaaaaaan, belanz bulun yaaa... Brakn yakamz....
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

2007-2008 sezonu iin ncelikle 5 nlibero 5 de stoper izlenir beenilir Trabzona getirilip ehir turu attrlr ardndan imzalar atlr, zevke gre belki bir santrafor ilave edilip servise sunulur
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

blackhawk61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006

Ben Yaklaik 27 Senedr Kayser De Yaamaktayim...1984 Tek ampyonlugu Hayal Meyal Hatirliyorum...her Yil Yen mtlerle Yen Hayallerle Baladigimiz Lge Bu Yilda Ayni Yalan Vaatlerle Ayni Sahtekarliklarla Son Noktayi Koyacagiz Galba...bzm Yzmz H M Glmeyecek Acaba...ben ocuguma Trabzonspor Sevgsn Szn Gb Umut Hirsizlariyla Mi Ailayacagim...adam Sem Zamani Stad Cebnden Br Yildiz Ve Daha Nce Palavralar le Geld Ve Bzm Kongre yeler Trabzonsporu Paraya Satti...sonra Aylar Sren Aratirmalarla Lazaron Y Aldilar Sonra Zya Dogan Yan Boadigimizi Ger Aldik Sonu Malum Korkak Futbol Olmayan Futbol Blgs...sze Tek Szm Var stfa Etmeyn Kalin Orda Rezllgnz Daha Ne Kadar ler Gtreblrsnz Ona Bakin Delm knc Lge Olmadi nc Lge...ama Tek Brey Unutmayin Bu Tarftarin Br Sabir Siniri Var Ve Sz Orayi oktan Atiniz Mehmet Al Yilmazi Mumla Arar Olduk...baliga Bakip Br Son Cmle Yazacagimi Sanmayin...onu Ancak Onuru Olan Anlar...malum Szde Karaborsa Bu Ara...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)