Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dünyayý Aðlatan Karikatür...

Fatih Ersoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Dünyayý Aðlatan Karikatür...

Bir haber sitesinde yayýnlanan bu karikatürü yorumsuz olarak sizinle paylaþmak istedik. Diyaloglara dikkat...

Ýsrailli Çocuk: Babam dedi ki: Siz Arablar þeytansýnýz, teröristsiniz, hayvansýnýz!!

Filistinli Çocuk: Babam bana hiç bir þey demedi, sizinkiler Öldürmüþ!!

Yorumlarýnýzý Bekliyorum
    Düþün mü, konuþ mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

helal olsun ya bu karikaturu yapana,,gercekten baktim ,okudum ve duygulandim 5 dk boyunca sadece resme baktim ... Yazik ya cocuklarimiz , onlar da bizim evlatlarimiz, yetimler babasizlar,, ilerde ins.param olursa gidip filistinden yetim bir cocuk evlatlik edinecem hatta nekaadr varsa hepsini edinecem.. babasizlik anasizlik cok kotu birseydir su acimasisz dunyada.dualarimiz hep onlarla

ayrica Bu guzel paylasimin icin cok tesekkurler ....

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

olayý açýklamýþ bu karikatür . kýsa ve öz .

onurkaradeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

çok anlamlý ..!

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    32

Alýntý I_Walk_Alone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    helal olsun ya bu karikaturu yapana,,gercekten baktim ,okudum ve duygulandim 5 dk boyunca sadece resme baktim ... Yazik ya cocuklarimiz , onlar da bizim evlatlarimiz, yetimler babasizlar,, ilerde ins.param olursa gidip filistinden yetim bir cocuk evlatlik edinecem hatta nekaadr varsa hepsini edinecem.. babasizlik anasizlik cok kotu birseydir su acimasisz dunyada.dualarimiz hep onlarla
    Boyle birsey yaparsan helal olsun dan baska birsey diyemiycem...
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Israilli bir askerin Filistinliler icin "Onlarin hepsi birer hayvan, bizler ise insaniz" dedigini görmüstüm televizyonda.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Allah'ýn (cc) bir bildiði vardý da bu þerefsiz israiloðullarýný vatansýz topraksýz býraktý.siyonist düþüncenin.aslýnda yorum yapmak istemiyorum en doðru söz varken:Kur'an-ý Kerim'de Maide Suresi'nde buyrulur ki:
    51. Ey iman edenler! Yahudileri ve hýristiyanlarý dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafýný tutarlar). Ýçinizden onlarý dost tutanlar, onlardandýr. Þüphesiz Allah, zalimler topluluðuna yol göstermez.
    ve
    57. Ey iman edenler! Sizden önce kendilerine Kitap verilenlerden dininizi alay ve oyun konusu edinenleri ve kâfirleri dost edinmeyin. Allah'tan korkun; eðer müminler iseniz.
    ve
    64. Yahudiler, Allah'ýn eli baðlýdýr (sýkdýr), dediler. Hay dedikleri yüzünden elleri baðlanasý ve lânet olasýlar! Bilâkis, Allah'ýn elleri açýktýr, dilediði gibi verir. Andolsun ki sana Rabbinden indirilen, onlardan çoðunun azgýnlýðýný ve küfrünü arttýrýr. Aralarýna, kýyamete kadar (sürecek) düþmanlýk ve kin soktuk. Ne zaman savaþ için bir ateþ yakmýþlarsa (fitneyi uyandýrmýþlarsa) Allah onu söndürmüþtür. Onlar yeryüzünde bozgunculuða koþarlar; Allah ise bozguncularý sevmez
    ......mutedil dalgalý..
    fýrtýna ihtilal efsane

rizeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

gercekten tüylerim diken diken oldu!

Hasan Ayvenli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

çok güzel çok anlamlý

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Anlayana , Çok anlamlý..
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yorumsuz....
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Nereden
    Hakkari

Ýsrail'in devlet terörü ile hunharca öldürdüðü masum Filistinliler ve Filistinliler meþru müdafaa ile karþýlýk vererek öldürdüðü israilli vatandaþlarý göz ardý edemeyiz. Abdülhamit'in Filistin politikasý belki de bu yüzden sert ve katý idi. Ancak araplarýn hainliði bu topraklarýn elimizden çýkýp, araplara ve daha sonra hile ile yahudilerin eline geçmesine neden olmuþtur...

Ancak hiçbir durum ülkemizde öldürülen vatandaþlarýn üzerinde öneme sahip deðildir. Öncelikle ülkemzide öldürülen insanlarý düþünmeliyiz. Bunlarý öldürenleri, katilleri besleyenleri ve yaþatanlarý sümenaltý edemeyiz ve bu noktada þunu bilmekte yarar vardýr: FKÖ (Filistin Kurtuluþ Örgütü) pkk terör örgütünün darbe yediði 1986 yýlýndan itibaren, siyasi ve askeri eðitim aldýðý Bekaa vadisinde, bu örgüte silah yardýmý yapmýþ ve teröristleri bizzat FKÖ komutanlarý eðitmiþtir. Bu konuya yaklaþýrken; milli menfaatlerin daima ön planda olmasý gerektiðini unutmayalým.

Karikatür üzücü bir gerçek fakat; her millet, baþýndakilerden mesuldur.
    Konu sweetrose tarafýndan (19.05.2007 Saat 17:18 ) deðiþtirilmiþtir.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Her ne milletten olursa olsun dini dili ýrký ne olursa olsun masum insanlarýn katledilmesi bence insanlýðýn sorumluluðudur.
    Özkan SÜMER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)