Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deniz Gökçe'den Fatih TEKKE'ye hakaret

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Deniz Gökçe'den Fatih TEKKE'ye hakaret

Ben boğaziçinde okuyorum ve bu olayda adı geçen lanet insan Deniz Gökçe de bu okulda öğretim görevlisi. Allahtan dersime gelmiyor, işletmeden bir arkadaşımın dersine giriyor ve derste haddini aşıp şerefinin derecesini göstermiştir. Arkadaşımın bana anlattığına göre bu adam derste sürekli spordan bahsediyor ve ileri geri konuşup, zaman zaman küfürler ediyormuş. Son dersinde de Fatih Tekkeden bahsediyormuş ve onun Rusyadaki yemek olayı için 'trilyonlar kaznıyorsun, bir tane aşçı tut da sana yemek yapsın' gibisinden söylemlerde bulunmuş, bunu söylerken ufak tefek aşağılayıcı kelimeler kullanmış. Hadi buraya kadar neyse de ilerleyen konuşmada haddini iyice aşan bu zayıf insan Fatihe o aşağılık sözü(o..ç....) söyleme cüretinde bulunmuştur. Maalesef sınıftaki hiç kimse de kalkıp birşey diyememiş. GSli olan arkadaşıma da kızdım ama bir tane bile Tsli yok ki koca sınıfta çıkıp bir şey desin. Bir yandan ben de adama sayarken bir yandan da ne kadar küçüldüğümüzü gördüm. Adam sınıfta Trabzonlu omadığını düşünerekten böyle bir şeyi söyledi. Ne diyeyim, futboldan anlamazsın konuşursun, eşinle geçinemezsin, ................
    Konu Gökhan Bozyiğit tarafından (25.04.2007 Saat 13:17 ) değiştirilmiştir.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

üni. de dersine giren hoca ile takışmak sene uzatmaktan başka işe yaramaz..
    benim başıma geldi.. hem de aynı mevzudan geldi...
    gene futbol camiasında çok meşur bi adam yüzünden geldi.. eski MHK başkanlarından biri.. yeditepenin eskileri bilirler.. ayrıldı artık..

bu yüzden bir dersi 6 kere almak zorunda kaldım..ortalama düşünce az kredi aldım ve 2 sene okul uzadı..

o yüzden içerde olanların da ses çıkarmamasını anlayışla karşılarım..
    acısını çekmeyen bilmez..

ama deniz efendinin fatih tekke gibi herşeyiyle örnek bir adama o tabiri kullanması çukurluğunun bir ispatıdır..

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yok canım artık bir yanlış olamasın kimsenin böyle bir cahil cesareti ile Trabzonspor değerlerine dl uzatmaya cesaretinin olabileceğini düşünemiyorum.
    Yokse atalarımızın bir söz herşeyi özetliyor..
    Eceli gelen köpek cami duvarına ..........ş
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Başlığın Deniz Gökçeden Fatih TEKKE'ye hakaret olarak değiştirilmesini öneriyorum.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Ya siz yanlış anlamışsınızdır malum şahıs kendisini tanıtmak istemiştir sınıfa

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

''Kişi karşısındakini kendisi gibi bilirmiş.'' Yazık Deniz Gökçe'nin o.çocuğu olduğunu bilmiyordum.Öğrenmiş olduk.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Meyva veren ağaç taşlanır!!!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım yemeklerini kastetmiştir Fatih Tekke. Herhalde kulübe de aşçı getirecek hali yok. Zaten haftalık olarak Trabzon'dan getirtiyor yemeklerini
    Sana saygı duyuyorum ama arkadaşın üzerinden galeyana gelmeyi mantıklı bulmuyorum. Seni kızdırmak istemiş de olabilir
    Konu Travelair tarafından (25.04.2007 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığın Deniz Gökçeden Fatih TEKKE'ye hakaret olarak değiştirilmesini öneriyorum.

Ben başlığı kapatmanı öneriyorum.Böyle salak bir konudan topic açılırmı hergün kaç kişi Fatihe küfür ediyor biliyormusun hepsini insan yerine koyup muattap diye karşına alırsan bu senin küçülmen demektir.Bırak İt ürüsün sen kervan ol yürü...Fatihe küfür etmişmiş nemiş öğretim görevlisiymiş. yok A. belsını versinmiş...bune yaa...
    Konu Semih GÜL tarafından (25.04.2007 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir.
    38 yıldır olduğu gibi yine buradayız,
    Küllerinden doğmanı bekliyoruz...?
    " Gülüşümüzü astık intehar koğuşlarına,ya ölelim yada görelim artık...?.."

rizeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatihe uzanan ELLER kırılsın!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Deniz Gökçe manyak mı sınıfın ortasında küfürler etsin, deli mi bu adam nasıl öğretim görevlisi olmuş. Yukarda arkadaşın yazdığı yazıdan bir şey anlamadım. Fatih'e ne diye küfür etmiş, hakaretler etmiş anlamadım gitti.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben boğaziçinde okuyorum ve bu olayda adı geçen lanet insan Deniz Gökçe de bu okulda öğretim görevlisi. Allahtan dersime gelmiyor, işletmeden bir arkadaşımın dersine giriyor ve derste haddini aşıp şerefinin derecesini göstermiştir. Arkadaşımın bana anlattığına göre bu adam derste sürekli spordan bahsediyor ve ileri geri konuşup, zaman zaman küfürler ediyormuş. Son dersinde de Fatih Tekkeden bahsediyormuş ve onun Rusyadaki yemek olayı için 'trilyonlar kaznıyorsun, bir tane aşçı tut da sana yemek yapsın' gibisinden söylemlerde bulunmuş, bunu söylerken ufak tefek aşağılayıcı kelimeler kullanmış. Hadi buraya kadar neyse de ilerleyen konuşmada haddini iyice aşan bu zayıf insan Fatihe o aşağılık sözü(o..ç....) söyleme cüretinde bulunmuştur. Maalesef sınıftaki hiç kimse de kalkıp birşey diyememiş. GSli olan arkadaşıma da kızdım ama bir tane bile Tsli yok ki koca sınıfta çıkıp bir şey desin. Bir yandan ben de adama sayarken bir yandan da ne kadar küçüldüğümüzü gördüm. Adam sınıfta Trabzonlu omadığını düşünerekten böyle bir şeyi söyledi. Ne diyeyim, futboldan anlamazsın konuşursun, eşinle geçinemezsin, Allah belanı versin......
    bunu söyleyen hocaya itiraz etmek için TRABZONSPORlu olmak gerekli değil .insan olan herkes itiraz edebilir en azından dersi terk edebilir ...adam yokluğunda popüler olan bu tipleri ciddiye almamak lazım ...mail adresini bulabilirsek onun yaptığını yapmadan ( yani küfür etmeden ) değil fatih e hiçkimseye hemde bir eğitim kurumunda hemde hoca statüsüyler hakaret edemeyeceğini hatırlatalım ...derdi eminim şudurki artık kimse onun hem futbol hemde ekonomi yorumlarını ciddiye almıyo

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deniz Gökçe manyak mı sınıfın ortasında küfürler etsin, deli mi bu adam nasıl öğretim görevlisi olmuş. Yukarda arkadaşın yazdığı yazıdan bir şey anlamadım. Fatih'e ne diye küfür etmiş, hakaretler etmiş anlamadım gitti.
    Sınıf ortasında küfreden çok doçent çok profesör gördüm olabilir bence

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı rizeli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatihe uzanan ELLER kırılsın!
    Eywallah Rizeli Dostum.. ama bu adam ekşi sözlükte anlatıldığına bakılırsa..
    ....Alintı.
    Derse kapiyi calmadan girenlere "napiyon lan sen hayvaan" diye bagirip ustune yuruyerek ayak altina almasi ve derslerde ders yerine anlattigi son transfer ve erdal acar dedikodulariyla unlu bi hocaydi vakti zamaninda...
    ....
    Esine kafa attigi sebebiyle 844 ytl para cezasina carptirilan ve ancak sucu 2 yil icinde bir kez daha islediginde para odemeye mahkum olacak ekonomi ve spor yazari...
    Ben kaideye almıyorum bu kişiyii...
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Deniz Gökçeyi ben de uzun zamandır takip ederim . Sert bir üslubu vardır ve oldukça ters bir adamdır, ama sınıfın ortasında hele de böyle bir küfürü edecek adam olduğunu zannetmiyorum. Değil Fatihimize kimseye o küfürü ettirmezler.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

eğer haber doğru ise deniz gökçe büyük ayıp etti... yakışmadı
    Konu Misina tarafından (25.04.2007 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

hakaret veya küfrü birinci ağızdan duyan yok başkalarının ağzından duyma işle boşuna uğraşıyor olabiliriz.Fatih TEKKE yi eleştirmiş olabilir ama o şekilde küfür edebileceğini zannetmiyorum.biraz dedikodu gibi olmuş ama başlık açılmış bir kere ne diyelim.ben pek inanmadım.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Th3_pislick-61
    Ziyaretçi

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Konu Gökhan Bozyiğit tarafından (25.04.2007 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kusura bakmayın ama ben böyle bir olayın olmuş olabileceğine hiç ama hiç ihtimal vermiyorum,koskoca adam kafayı mı yemış sarhoşmuymuş ta tekke ye o.ç desin.bence her duyduğumuza inanmayalım,hele hele her duyduğumuz olaya inanıp hemen başlık hiç açmayalım.bir sürü insan okuyor dışarıdan ve gerçekten komik oluyor,benden demesi...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İspatlanamyacak birşey için siteyi ve kendinizi zor durumda bırakacak ifadeler kullanmayın lütfen. Bu bir iddiadır. Sonu "-miş" yerine "-di" ile biten ifadeler kullacaksanız evet, ama bu durumda konuyu tartışmanın bir anlamı kalmıyor.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla deniz gökçe böyle birşey yapmış olabilr belki...ama bunu ispatlamak çok zor...mail adresi falan yok mu bu adamın.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)