Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rezil bir yarýþma programý daha

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Standart Rezil bir yarýþma programý daha

Cine 5'te Türk Televizyonlarýnda yapýlmamýþ bir program baþlayacak bu Çarþamba... Adý 'Saklý Kýsmet...' Programda erkekler ve kadýnlar sadece iç çamaþýrlarý kalacak þekilde soyunacak.

Seray Sever'in sunacaðý program,daha önce Ýngiltere'de 'Nothing to Hide'(Saklanacak bir þey yok) adýyla yayýnlanmýþ ve reyting rekorlarý kýrmýþtý.

Program,bir karakol dekorunda çekilecek. 5 yarýþmacý sorgu odasýna alýnacak ve onlarý tek taraflý aynadan gören karþý cinsten bir yarýþmacý önce çeþitli sorular sorarak aralarýnda eleme yapacak.

Ardýndan da kalanlardan sadece iç çamaþýrlarý kalacak þekilde soyunmalarýný isteyecek ve aralarýnda seçim yapacak. 1'inci seçtiði adayla o akþam lüks bir mekanda eðlenecek. Çarþamba ve Pazarlar'ý yayýnlanacak programýn ilk bölümünde erkekler yarýþýrken 2'nci bölümünde ise kadýnlar boy gösterecek.

---------------------------------------------------------------------

Bu konuyu neden mi açtým ?

Kurtlar Vadisi'nin kapanmasý için elinden gelen herþeyi yapan insanlar bu programa nasýl bir tepki vericek merak ediyorum !!
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Krdeþ resmen reklam yapmýþsýn.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Ýzmir

Yok Renktaþ , haberleri okurken çarptý gözüme çok sinir oldum. Merak ediyorum hangi akla hizmet yapýyorlar bunu.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    Eduardo Galeano

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Kesinlikle seyredilme rekoru kirar. Elalemin maskaraliklarini almakta üstümüze yok. Ayni Ingiltere'de tarihi eserler inanilmaz sekilde kornur ve saygi duyulur. Onlarin bu huylarini neden almiyoruz acaba. Adam sende !!! Kim kiminle nerde bilmem ne yapmis, kim nerede nasil soyunmus varken kimin umurunda tarihi eserler veya tarih. Cahil insanlarin seyredecegini düsündügüm bir program daha. Eh, isi gücü olmayan, baskalarinin kuyrugunda bit gibi yasamayi kendilerine hayat felsefesi edinmis insanlar icin mükemmel bir program. Dünyada neler olup bitiyor, ülkemiz üzerinde nasil oyunlar oynaniyor, el oglu uzaya üst kurmus senin adimlarini bile takip ediyor, yarin bir gün savassan seni ulasamayacagin bir yerden vuracak vs vs. Belli bir kesimin gözü aydin, hadi bakalim.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Eeee çaðdaþlaþýyormuyuz ne.Artýk alýþmak lazým böyle þeylere.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Ýzmir

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eeee çaðdaþlaþýyormuyuz ne.Artýk alýþmak lazým böyle þeylere.
    Böyle Çaðdaþlaþmanýn ben " edit " .. Haysiyet denen bir þey var. Seray Sever gibi bir insandan beklenir böyle þeyler !

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Akif ne güzel demiþ:

"Medeniyet dediðin açmaksa bedeni,
    Desene hayvan senden daha medeni."

Bunun üstüne laf tanýmam

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bunlar daha güzel günlerimiz.Belli medya belli grup.Amaç belli.Uyumaya devam.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Ýzmir

Alýntý antagonist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Akif ne güzel demiþ:

Bunun üstüne laf tanýmam
    Güzel bir msn nicki =) Saðol renktaþ.

Böyle bir yarýþma Etik deðil. Kurtlar Vadisi'nde Türkiye'nin gerçeklerini görmekten kaçan insanlar çaðdaþlaþma adý verilen böyle yarýþmalar izliceklerse " edit " .. Baþka söze gerek yok.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Akif ne güzel demiþ:

Bunun üstüne laf tanýmam

Özkan SÜMER

aysegul61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

Televizyonlarda rezil programlardan geçilmiyor zaten bir yenisi daha eklenmiþ oldu iþte..
    HÝÇKÝMSEDEN FAYDA BEKLEME,FAYDAYI KENDÝNDE ARA
    istediðini söyleyen,istemediðini iþitir.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Selam;

Erkeklerin soyunmasý iyi bir fikir gibi durmuyor ama yine de izleyeceðim bilgi için teþekkürler.Þaka Þaka
    Atilla Ýlhan (Allah rahmet eylesin).Yugoslavya'nýn televizyon sayesinde nasýl bölündüðünü izlenme rekorlarý kýran(!) tv programýnda anlatmýþtý...Televizyon yanlýþ kullanýldýðý zaman uyuþturucu görevi görüyor bence.Her ne kadar benim gözümde Kurtlar Vadisi'ninde vakit kaybýndan öte bir deðeri olmasa da örnekle kýyaslandýðý zaman ortada bir adaletsizlik olduðu aþikar...Demokrasi bence bizim toplumumuz için (en azýndan þu an ) fazla.Sizi bilmem ama ben T.V'yi Vikingler,Voltran,Heidi,Fiþini de al Musta Aley zamanýnda çok daha fazla seviyordum...Þu an 100 den fazla kanal var ama o tat çok uzaklarda kaldý...
    Ýyi oyuncu maç,büyük oyuncu þampiyonluk kazandýrýr. M.J.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Eskiden Susam Sokaðý vardý heyecanla baþlamasýný beklerdik.
    Özkan SÜMER

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah akýl fikir versinn
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

bence rekor kýrsada yayýndan kaldýrýlýr gibime geliyor . yabancý bir kanalda görmüþtüm ben bu yarýþmayý baya þey oluyordu . kadýn programlarýndan iyidir yinede
    þaka bir yana önüne gelen gerekli-gereksiz bir program açýyor para kazanmak için .
    Konu Ozan tarafýndan (23.04.2007 Saat 19:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

---edit---
    Konu Ömer SEVÝNÇ tarafýndan (23.04.2007 Saat 19:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

deneme amaçlý seray sever konuk-sunucu olsun! ali poyrazoðluyla yayýnda yaþadýklarýndan sonra ona yakýþýr! ar damarý çatlamýþ, vücudu satmaktan çekinmeyen haysiyetsiz kadýn!!!
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Eomer;

Demokrasi bir tercihtir.Sonuçta Ýran'ýn da adý Cumhuriyet ya Kuzey Kore'nin de...Kelimeye takýlmadan daha netleþtirerek þöyle söyleyeyim bence bireysel özgürlüklerin geniþletilmesi bizim felaketimiz oluyor.Mevzuyu siyasallaþtýrmadan içinden çýkmak çok güç.Polis devlet istemiyorum ama polisin belinde tabanca varken elinde pala tutan tinerciden kaçmasýný da istemiyorum...Avrupa'ya uyum süreci adý altýnda memlekete giren ve(bence) toplumun henüz hazýr olmadýðý yeni yasa ve kanunlar toplumun huzurunu daha çok bozuyor..Ýnsanlar ölüyor,yaralanýyor ama kimse hakkýný arayamýyor...T.V.nin bu konuyla ilgisi ne mi?Tek kanalken bence T.V. çok daha güzeldi...Çok seslilik iyidir ama buna hazýr mýyýz? ya da bizimkinin adý çok seslilik adý altýnda yozlaþma mý? Edit mi dedin? O kadar þeyi boþa mý yazdým yani
    Ýyi oyuncu maç,büyük oyuncu þampiyonluk kazandýrýr. M.J.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Akif ne güzel demiþ:

Bunun üstüne laf tanýmam
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý liginefendisi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eomer;

Demokrasi bir tercihtir.Sonuçta Ýran'ýn da adý Cumhuriyet ya Kuzey Kore'nin de...Kelimeye takýlmadan daha netleþtirerek þöyle söyleyeyim bence bireysel özgürlüklerin geniþletilmesi bizim felaketimiz oluyor.Mevzuyu siyasallaþtýrmadan içinden çýkmak çok güç.Polis devlet istemiyorum ama polisin belinde tabanca varken elinde pala tutan tinerciden kaçmasýný da istemiyorum...Avrupa'ya uyum süreci adý altýnda memlekete giren ve(bence) toplumun henüz hazýr olmadýðý yeni yasa ve kanunlar toplumun huzurunu daha çok bozuyor..Ýnsanlar ölüyor,yaralanýyor ama kimse hakkýný arayamýyor...T.V.nin bu konuyla ilgisi ne mi?Tek kanalken bence T.V. çok daha güzeldi...Çok seslilik iyidir ama buna hazýr mýyýz? ya da bizimkinin adý çok seslilik adý altýnda yozlaþma mý? Edit mi dedin? O kadar þeyi boþa mý yazdým yani
    Mesajý editlemiþtim aslýnda ama bukadar yazmýþsýnýz cevap vereyim bari

Öncelikle þunu söyleyeyim. Muhtemelen biliyorsunuzdur gerçi ama demokrasiyle cumhuriyet ayný þey deðiller. Atatürk 1923'de cumhuriyeti kurdu ama Terakkiperveri falan saymazsak biz demokrasiye demokrat partiyle birlikte geçtik.

Halký küçük görmek merkezli düþünceye ben iþtirak etmiyorum þahsen. Henüz Türkiye hazýr deðil lafý bana biraz yanlýþ kaçýyor. Ne yani Avrupalýlar insan da biz hayvan mýyýz? Eðer onlar uyum yasalarýný uygulayabiliyorsa biz de uygulayabiliriz pekala. Ayrýca iþin bir de þu yönü var. Uyum yasalarýný getirmek zaten bu. Bunlarýn pek çoðu Avrupadan ithal programlar, hareketler. Eðer "Avrupalýlar gibi" olmak istiyorsak bunlarý yapmak zorundayýz. Çünkü onlar böyle. Bakýnýz söz konusu program bile Ýngiltereden gelmiþ

Çok seslilik konusunda ise þunu söyleyeyim. Ne kadar rezil de olsa þimdiki sistemi tek bir görüþün savunulduðu tek kanala tercih ederim. Eðer bu programlarýn deðiþmesini istiyorsak pek bir þey yapmamýza gerek yok ki. Ýzlemeyiz olur biter. Sizin için söylemiyorum ama bir yandan izleyip bir yandan da bunlar olmasýn demek yanlýþ bence. Haa tabi ki medyanýn yozlaþtýrýldýðý falan hususunda size katýlýyorum. Son derece haklýsýnýz.
    Konu Ömer SEVÝNÇ tarafýndan (23.04.2007 Saat 20:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Herkes bu tip programlara lanet yaðdýrýyor, yahu peki bu programlar nasýl bu kadar raytýng alýyor anlamadým gitti.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

türk kadýný ve iþsiz insanlar ordusu evde iþi gücü olmayan ne yapacak? oturcaz bunlarý ve türevlerini izleyecek
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Jade - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

izlemezsiniz olur biter kýsmýna katýlmýyorum. Eðer bir program sadece kendi yayýn saati içinde verilirse evet izlemeyiz olur biter. Ama günlerce olay ya da kiþilerden bahsedilirse, haberlere bile konu olursa ya da o programý tartýþmak için yeni program yapýlýrsa insanýn ilgisini çekmemesine imkan yok maalesef. Hatýrlayýn tülinleri, canerleri, kaynana semralarý hangimiz bunlar için ben tanýmýyorum diyebilir. Ve çoðunluðumuz bu sitede erkek ve de iþ güç sahibi..

Yani kendimize haksýzlýk etmeyelim, tek suçlu biz deðiliz..

Þuayip Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkes bu tip programlara lanet yaðdýrýyor, yahu peki bu programlar nasýl bu kadar raytýng alýyor anlamadým gitti.
    bilsen ben hic ama hic cine 5 seyretmedim seyretmisem bile 20 dk felan guzel flimler yokkkk ama cine 5 bi kanalý var supersport diye onu syrediyom o sadece 4 buyuklerin macalarýný veriyo ts macý oldumu seyrediyom o kadarrrr
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaþlýk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Et pazarýný yine hangi kanala kuruyorlar?..

Halka hizmet iþte,slogan hazýr;

''Pazar,bir uzaktan kumanda kadar yakýn size!..''

Bu pazara ''mal'' olacaklara þimdiden Allah'tan ''hidayet'' diliyorum!..

Bu benim yazdýðým en çirkin ve seviyesizce görünen yorum belki ama baþka söz bulamýyorum ki!..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)