Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rezil bir yarýþma programý daha

mavic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40

belli kanallar dýþýnda malesef medyamýz gittikçe batýyor ve alçalýyor
    bunun yanýnda iðrenç ve de hiç bi anlamý olmayan programlar da reytiglerinden birþey kaybetmiyor
    gerçekten toplumca seviyemiz mi düþüyor bilemiyorum ama böyle giderse tv'lerin izlenecek bi yanlarýnýn kalmamasý yakýndýr
    Ne hasta bekler yataðý,
    Ne bir ölüyü mezar,
    Ne de þeytan günahý,
    Seni beklediðim kadar...

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

General Churchill bundan yaklaþýk 100 yýl önce egeden evine dönerken demiþ zaten biz çanakkaleyi böyle geçemeyiz diye.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bun arada Kanal d de güzel bir program var.Çaðýrýlan konuklarda þaklabanlar deðil gerçekten iþinin eri insanlar.Uður Dündar güzel iþler yapýyor.
    Özkan SÜMER

Hüda Topaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    41

Hadi hayvanlar aleminin genisledigini anladikta bu hayvanlarda bizim gibi ayni Osmanlinin torunlari olmasini anlamakta asiri guçluk çekiyorum, yarismacilar acaba ailelerinden ret edilenlermi olacak yoksa aileleride anasi babasi abisi felan destekmi çikiyorlar, enteresan

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Avrupa'nýn kötü taraflarýný almakta üzerimize yok
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Erdem Koltuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Ben izlerim valla.Nolmuþ yani.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ünlüler sirki var bide.Para insana neler yaptýrýyor.
    Özkan SÜMER

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

rtürk, Kurtlar vadisini kaldýrmasýný biliyor ama magazin programlarý ........... hýýýý bize ne kardeþim seda sayandan , deniz akkayadan söyleyin hadi.Þok þok þok þu ünlü þunla yakalandý ,yakalandýysa B-A-N-A-N-E- toplumumuzun kültürümüzün ahlakýný erdemini bozan þeyler bunlarrrrr !!!!!! Rtürk hadi kaldýrsana kaldýramazsýn tabiii ...
    Kazimiþi gzas vorert

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ýzleyen izlesin,kimseye bir þey diyemeyiz.

Önemli olan toplumumuzda yaþadýðýmýz ahlak erozyonudur.Bunda da bu tür programlarýn etkisi çok büyük...

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý erdemk67 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben izlerim valla.Nolmuþ yani.
    Izleme diyen yok ki zaten ! Istersen hayattaki tek mutlulugu televizyon olan insanlar gibi günün 24 saati tv basindan kalkmayip seyret. Izleyen olmasa zaten kadin erkek isporta mali külotlarla televizyona cikmazlardi. Seyret kardesim yemek yerken seyret, evde spor falan yaparken seyret, yattigin yerde seyret, ters seyret, düz seyret, amuda kalkarak seyret, mekik cekerken seyret nasil seyredersen seyret. Kimse sana seyretmemen icin silah cekmiyor. Burada kimse kimse icin "Seyretme" demedi. Herkez bu programlar hakkindaki görüslerini dile getiriyor. Hic kimse sana bu programlari seyretmen halinde olabilecekleri aciklamak zorunda degil renkdas.
    Hadi kal saglicakla.
    Tesekkürler.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

rezillik diz boyu,rtük hemen kapatmalý
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Izleme diyen yok ki zaten ! Istersen hayattaki tek mutlulugu televizyon olan insanlar gibi günün 24 saati tv basindan kalkmayip seyret. Izleyen olmasa zaten kadin erkek isporta mali külotlarla televizyona cikmazlardi. Seyret kardesim yemek yerken seyret, evde spor falan yaparken seyret, yattigin yerde seyret, ters seyret, düz seyret, amuda kalkarak seyret, mekik cekerken seyret nasil seyredersen seyret. Kimse sana seyretmemen icin silah cekmiyor. Burada kimse kimse icin "Seyretme" demedi. Herkez bu programlar hakkindaki görüslerini dile getiriyor. Hic kimse sana bu programlari seyretmen halinde olabilecekleri aciklamak zorunda degil renkdas.
    Hadi kal saglicakla.
    Tesekkürler.
    Niye bukadar uzun saçmasapan bi cevap yazdýn bana hiç anlamadým.Bende kendi görüþümü söyledim zaten.
    Ne olabilir bu programlarý seyretmem halinde.Ne gibi programlar istiyosun sen.
    Okadar eminim ki o programý sende izlersin rastlasan.Çok eminim buna da.
    Boþ boþ herþeye muhalefet eden bi toplum olduk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Her þeye muhalefet etmiyoruz,gerekli þeylere muhalefet ediyoruz!

Bence bu program Türk milletinin ahlak deðerlerine ters bir programdýr.Ha siz "Yok deðildir." diyorsanýz,size bir þey diyemem...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Konu kimin izleyip izlememesi deðil.Tabiki herkes istediðini izlemekte özgürdür.Konu bu tür programlarýn yaygýnlaþmasý.Ve sýradanlaþmasý.
    Özkan SÜMER

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý antagonist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Akif ne güzel demiþ:

"Medeniyet dediðin açmaksa bedeni,
    Desene hayvan senden daha medeni."

Bunun üstüne laf tanýmam

Nereden
    Ýstanbul

Bence bu program Türk milletinin ahlak deðerlerine ters bir programdýr.Ha siz "Yok deðildir." diyorsanýz,size bir þey diyemem...
    Haklýsýn, ne yazýk ki ahlaka uygun olmayan þeyler gün geçtikçe çoðalýyor Sadece televizyon programlarýnýn sorunu deðil bu, hemen her yerde mevcut

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Niye bukadar uzun saçmasapan bi cevap yazdýn bana hiç anlamadým.Bende kendi görüþümü söyledim zaten.
    Ne olabilir bu programlarý seyretmem halinde.Ne gibi programlar istiyosun sen.
    Okadar eminim ki o programý sende izlersin rastlasan.Çok eminim buna da.
    Benim yazdigim yazinin uzunlugunu veya kisaligini sen belirlemeye yada yorum yapmaya kalkma. Ayrica yazimin sacma oldugunu söylemek senin haddine degil. Istersen üslubumuzu koruyarak yazalim, ne dersin? Ne gibi programlar istedigimi belirtmek zorunda degilim sana. O programi ben rastladigim zaman seyretmem veya seyrederim benim bilecegim is. Ben sana "Kimse sana seyretme demiyor" dedim. Ister seyret ister seyretme demek istedim, yazim yukarida iyice oku ve bir daha gerilim verecek cevap yazma. Efendiligimizi muhafaza ederek yazarsak hem birbirimize kin beslememis, hem de forumdaki diger kullanicilari rahatsiz etmemis oluruz.
    Anladin mi renkdas?
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Ben buraya ne kýz kardeþimi gönderirim ne çevremden bi arkadaþým katýlýr nede ben katýlýrým.Ama ilgimi çekerse izlerim.Ne ahlaðým bozulur ne baþka biþey.

Böyle programlarý izleyip ahlaðý bozulacak insanlar varsa onlara yapacak birþey yok.O saatte belgesel koysan onumu izlicek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ben buraya ne kýz kardeþimi gönderirim ne çevremden bi arkadaþým katýlýr nede ben katýlýrým.Ama ilgimi çekerse izlerim.Ne ahlaðým bozulur ne baþka biþey.

Böyle programlarý izleyip ahlaðý bozulacak insanlar varsa onlara yapacak birþey yok.O saatte belgesel koysan onumu izlicek.
    Alakasýz þeylerden bahsediyoruz...Neyse;ben derdimi anlatamýyorum galiba

Herkese iyi seyirler...

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    32

Demek ki degilmis... Izlenmese yapilmaz, yapimcilarin tek derdi para/reyting... Bizim millet te boyle seylere cok merakli, para versen bile belgesel izletemesin.. ama boyle programlara bakmak icin seve seve isini gucunu birakip seyrederler...

Teske kimse bakmasa da daha yararli seyler yapsalar... Ama boyle programlardan adamlar para kazaniyor....
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim yazdigim yazinin uzunlugunu veya kisaligini sen belirlemeye yada yorum yapmaya kalkma. Ayrica yazimin sacma oldugunu söylemek senin haddine degil. Istersen üslubumuzu koruyarak yazalim, ne dersin? Ne gibi programlar istedigimi belirtmek zorunda degilim sana. O programi ben rastladigim zaman seyretmem veya seyrederim benim bilecegim is. Ben sana "Kimse sana seyretme demiyor" dedim. Ister seyret ister seyretme demek istedim, yazim yukarida iyice oku ve bir daha gerilim verecek cevap yazma. Efendiligimizi muhafaza ederek yazarsak hem birbirimize kin beslememis, hem de forumdaki diger kullanicilari rahatsiz etmemis oluruz.
    Anladin mi renkdas?
    Sen bir Trabzonsporlusun.Seninle kavga edememBoþver çok saçma bi mevzu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Beðenmeyenler izlemez olay biter.Fakat ben bu programýn yasaklanmamasý halinde izlenme rekorlarý kýracaðýna eminim.

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Adý yarýþma olan bu rezillikleri ortaya atan,kanalýnda yayýnlayan,o rezilliðe þahitlik eden(sunucu) ve bu rezilliklere alet olan kiþiler (sözde yarýþmacý) acaba beyin diye ne taþýyolar,hangi akla hizmet etmeye çalýþýyolar doðrusu çok merak ediyorum.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

golebshera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Televizyon deðil, kerhane..

Hemen hemen her yayýnda öyle çok cinsellik pompalanýyor ki insanlarýn beynine.. (en büyük kapitalist tuzaklardan biridir) Reklamlardan haber bültenlerine kadar, herþey cinsel mesajlarla iletiliyor. Ahlak zafiyeti olan, ar namus bilmeyen insanlar geçmiþ kanallarýn baþýna, bu toplumun anasýný daha ne kadar belleriz diye hesap yapýyor. Antenim yok, sadece trt 1 izliyorum ve çok mutluyum..

Gençlik artýk cinselliðin anlamýný yitirdi, uyuþturucu gibi, afyonla efsunlanmýþ gibi þuursuzca yaþýyor. Bu mesajý okuyan bazý renkdaþlarým bile ayný hastalýða tutulmuþtur, eminim..

Görüyoruz heryerde, þehirler "pompei"ye dönmüþ nerdeyse..

Bu magazin zihniyetininde, o programýnda, yapanýnda, yaptýranýnda, izleyeninde, izlettireninde, izleyecek olanýnda; alayýnýn ...

Siz anladýnýz onu...
    SADECE DÝK DURAN, CESUR BÝR TRABZON..

guci 29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Allah'tan korkmayan böyle program da yapar; bunu helal sanarak para da kazanýr; çocuklarýna da yedirir! Aklý zerre kadar olmayanlar da gider programlarda boy gösterir Ulan yukarda Allah var bee!! Hiç mi düþünmezsin benim sonum ne olur diye!! Soyunsan ne olacak sanki? Bi deðer mi kazanacaksýn? Seni çok mu beðenecekler? Þöhret mi olacaksýn? ''Aaa; bakýn, bakýn!! Bu televizyonda gördüðümüz o çýplak kiþi deðil mi? Vayy be nasýl da soyunmuþtu amaaaa!!'' Ne þöhret ama!!
    O insan dýþý yaratýk olan Seray ...... yok muu? Ahh niye bana rastlamýyo o ......... insan!! Bu yollardan para kazanýyorsun ya; bigün hakettiðin ..............az kaldý!! ........Biz akýllý insanlarýn tek yapacaðý þey; bu tür programlarý izlememek!! Bu tür insandýþý yaratýklarýn oyununa gelmemek!
    Konu Gökhan Bozyiðit tarafýndan (26.04.2007 Saat 22:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)