Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 80 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avni Aker ve taraftar destegi?

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ne olursa olsun acayip destek verilmesi lazim, bu moralle ligde puan kaybettik mi kolayina toparlanamayiz.

Bizim taraftar avrupa taraftari ondan bagirmiyolar[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bence Trabzonspor'un en önemli sorunlarindan biri bu.Millet yönetim,
    oyuncu,transfer gibi sorunlardan bahsediyo.Önce maçlarda destek vermeyi
    ögrenmemiz lazim.

Maçta bi ara taraftar basladi bordooo maviii en büyükkkdiye hah tamam oldu dedimki en ............ Trabzon sesini duyamadim

Guests
    Ziyaretçi

Dakika 85 gol atmamiz lazim.Bizim türübünleri yönlendiren kazmalar ne yapmaya çalisiyor dersiniz?????

Bordo-mavi-Sampiyon-Trabzon dedirtmeye çalisiyor.Bunu dedirtene kadar dakika+ 90 oldu.Yahu 20 ytl lik biletleri kapalinin çekirdekçilerine satanlara ben daha ne diyeyim.Ayrica Türübünleri yönlendirenler daha maça gelmesin.Adamlar slogan bilmiyor.Tek bildikleri Bordo mavi sampiyon trabzon.Onu da 15 dakida ancak söyletebiliyorlar.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı feridun Nickli Üyeden Alıntı
    Kardesim maça migittiniz de elestiriyorsunuz, gidip siz bagirsaydiniz o zaman..

Dogru taraftarimiz herzaman mükemmeldi.Bu maçta sönük kaldilar.Güldürmeyin beni.Dakika 15 anons yapiliyor.Ama söyle bir atasözü var cuk diye oturuyor deyim yerindeyse:

Tencere yuvarlanmis kapagini bulmus

Böyle yönetime böyle taraftar...

Nereden
    İstanbul

Maçlarda yeterince taraftar destegi verilemesinin en büyük nedeni bence tribün liderleri ki,Trabzonspor olarak öyle bir liderimizin olduguna kesinlikle inanmiyorum.

Hem Trabzon'da hem de Ankara'da birçok defa maç izledim. Her zaman karsilastigim tribünün önüne geçenler geneldepsikopat adamlar(Tabi ki istisnalari var)maç baslamadan stada yeni girmenin gaziyla futbolcular saha çiktiginda tarafatari 5dk bagirtiyorlar, ondan sonra oturuyorlar ön tarafta basliyorlar muhabbete. Ondan sonra taraftar suskun kaliyor dönüyorlar arkaya yok niye bagirmiyonuz yok bilmem ne.. Çok defa rastladigim sahnelerden biri de yenik durumdayiz adamin umrunda degil ön tarafta kakara kikiri yapiyor.

Yani tarafatarin eski gücüne gelmesindeakilli ve adam gibi tribün liderlerinin çok etkisi olur, yönetimin sirtindan geçinip de, millete taraftarlik taslamayanlardan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)