Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 80 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avni Aker ve taraftar destegi?

Guests
    Ziyaretçi

The Legend geç bunlari.Taraftara suçu yüklemeye çalisan yok kimse suçlu aramiyor HERKES neyin ne oldugunu biliyo ondan buraya istatistik yazmana gerek yok!!!Ama görünen gerçeklere,hatalara da çözüm bulmaliyiz.Eldeki gol kaçiran adamlari satip yerlerine yenilerini bu saatten sonra alamiyacagimiza göre taraftarimiza çözüm bulalim!Daha mantikli bir çözümün varsa söyle tartisalim?

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

Avni Aker cehennem mehennem degil sadece tiyatro sahnesi ve ne hikmetse oyunculardan bizimkiler repliklerde hata yaptiginda ugultu yükseliyor,bizim oyuncularimiz stres altinda oynuyorlar oyunlarini ve kaybeden hep biz oluyoruz böyle giderse de hep biz olucaz.
    Trabzondaki taraftari bilinçlendirmek için ne yapmak gerekiyora yapilsin artik.5-10 Amigo yetistirilsin takimina bagli tezahurat yapmayi bilen ve bu renklere tam anlamiyla gönülden bagli.Onlari egitip yeni tezahuratlar besteletip tüm stada yaysinlar.Senkron olarak tezahuratlar yükselsin artik...Bagirmayi bilmiyor taraftarimiz.Biz 1500 kisi istanbuldaki besiktas maçinda onlardan daha iyi bagirmistik yeminlen!!!

Allahini seven Trabzondaki seyirciye tezahurat yapmayi,oyunu okumayi ve senkron bagirmayiögretsin.Bitsin bu olumsuz etki...

ne demek bagirdiniz ses gelmedi telefondan ,adamin bir i çikip gol gol diye bagitriyor mikrogfonlardan rezil olduk,ilk defa boyle bisey duydum yaa,trabzonda

abi bagirmayan taraftar maca gitmesin,

yada gels,nler olimpiyatda oynasin trabzonum ,trabzondaki taraftar takima iyi destek olamiyoor,destekleyen arkadasalarim hariç,

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Valla Trabzon'daki arkadaslara Iatanbul'daki Trabzonspor taraftarlarini örnek almalarini tavsiye ediyorum!(bkz:Ist-TS maçi yanlismiyim)

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Valla 15 sene önceki tribünleri arar oldum.Adam mikrofondan milleti galeyana getirmeye çalisiyor ne hallere düstük hayret trabzonda da böyle birsey olsun.....

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Taraftar bagiriyodu diyenler madem bagiriyodunuzda o adam ne diye o kadar anons yapti Trabzon gol gol gol diye

Nereden
    Ankara

senol hocanin verdigi taktikler parazitsiz tv'den duyuluyordu. bagiranlara lafim yok ama azinlikta kaldiniz arkadaslar maçin 70'nci dakkasi segirci iki eliyle basini tutmus panik halde maç izliyor. tv'den görünen buydu takimin motivasyona en çok ihtiyaç duydugu dakikalarda segirci panikle maç segrediyor.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Trabzon'daki taraftarlarin(herkesi kastetmiyorum)en büyük özelligi maçi çok iyi seyretmesidir(!)

Alinacak en iyi örnek aci ama gerçek febeli taraftarlardir yanlissam söyleyin!

FATIH SULTAN TEKKE

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftarin görevi bagirmak mi sadece?Bagirsaydi dün görevini yapmis mi olacakdi?

Tribunde yer alan insanlarin uyumu diye bir sey vardir.Ne zaman ne yapilacagi bilinir.Buda gerçek bir taraftar bilinciyle olur.Ya sürekli bagiran bir taraftarin olur ya da maçin akisina etki eden ve sahada oynanan oyuna müdahale eden bir taraftarin.En güzeli ise ikisini de yeri geldiginde yapan taraftarin.

Ben taraftar nerden çikar onu merak ediyorum.Koskoca Üniversite var,Trabzon Lisesi var ve diger okullar var.Hiç mi baglanti yok bunlarin arasinda,hiç mi iletisim yok.Icabinda parasini karsilayacagi organizsasyonlar olmaz mi?

Futbolculara kiziyoruz hani eli ayagina dolasiyor diye ama taraftarimizda aynisi tv den görüyoruz oturmuslar ve sanki donmus kareler gibi hareketsiz öyle bakiyorlar,tek hareket yok.

Yeniden bir yapilanma isini alabilecek ve bu sayede tribunleri ayaga dikecek olusumlari senelerdir bekliyorum ama bu konuda yapilan yeni bir grup olup tribünün bir parçasini ele geçirmek.

Çilginlar hariç.Onlarin hakkini vermek gerekiyor.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aksamki yogun stres ve baski ortami ist.daki maçlarda olsa taraftarin büyük çogunlugu ayni olurdu...insanlari yargilamadan empati yapin biraz...gazozuna maçlarla aksami karsilastirmayalim..

anonslar dk.70-80'den sonra yapilmaya baslandi ki bu dakikalar futbolu bilen taraftarin turun gittigini anlamaya basladigi dakikalardir...hayalkirikligi ve kizginligin hakim olmaya basladigi bu anlarda çoskulu tezahürat her babayigidin harci degildir..bu da bizde olmuyor iste ne yapacaksiniz..inönü'deki bjk-kayseri maçlari ile aksamki maçi da karsilastirmak çok anlamsiz....

herseyin bittigini anladiklari andan itibaren de çoskulu tezahürat yapmalari hepimizin istegiydi ama ben evde tek basina bile agzimi açmaya mecalim kalmamisken bunu onlardan istemem haksizlik olur..

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozcanasanoglu Nickli Üyeden Alıntı

aksamki yogun stres ve baski ortami ist.daki maçlarda olsa taraftarin büyük çogunlugu ayni olurdu...insanlari yargilamadan empati yapin biraz...gazozuna maçlarla aksami karsilastirmayalim..

anonslar dk.70-80'den sonra yapilmaya baslandi ki bu dakikalar futbolu bilen taraftarin turun gittigini anlamaya basladigi dakikalardir...hayalkirikligi ve kizginligin hakim olmaya basladigi bu anlarda çoskulu tezahürat her babayigidin harci degildir..bu da bizde olmuyor iste ne yapacaksiniz..inönü'deki bjk-kayseri maçlari ile aksamki maçi da karsilastirmak çok anlamsiz....

herseyin bittigini anladiklari andan itibaren de çoskulu tezahürat yapmalari hepimizin istegiydi ama ben evde tek basina bile agzimi açmaya mecalim kalmamisken bunu onlardan istemem haksizlik olur..

Olayin empati yapmakla ilgisi yok.Anonslar 70.dakikadan itibaren yapildigini söylüyorsun koskoca 20 dakika var.Takima verecegin destekle belki de maçin dönümünü yapacaksin.Simdi birileri çikip gurbetçiler vardi falan demesin bu Trabzonspor taraftarinin genel yapisi.Oyuna kendini kaptirip gidiyor.

Bu gerçegi görmezsek daha çok homurdanan adamlar artacak.Maçin basindan sonuna kadar dogru düzgün tüm stadin tek bir hareketle tezahurat veya baska bir sey yaptigini görmedim.Bunun tek bir sebebi var?Bilinçsizlik.Evet stres yapiyoruz, maçin içinde kayboluyoruz ama böyle yaparak hiç bir seyi kolaylastirmiyoruz,aksine futbolcuyu da eziyoruz zaten kendilerine güvenleri yok birde taraftardan korkarak oynuyorlar.

90 dakika bagirmalalarini beklemiyorum ama en azindan maça olumlu etkisi olur bir tribünün.Bizim taraftar takim iyiyse çosuyor,takim kötüyse susuyor.

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

taraftar yeterince maca etki edemedi bunun sebebi de biturlu oturmayan oyun ve gelmeyen gol.bizim taraftarin cosmasi ne yazikki takimin ii olmasina bagli

Fatih Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BEN BIR SEY DIYIMMI, BU TARAFTAR BAGIRMIYORTEZAHURAT YAPAMIYO BENDEN BUKADAR BU MAÇ ISTANBULDA OLSAYDI SONUÇ ÇOK FARKLI OLURDU TARAFTAR AÇISINDAN STADDA BIRKAÇ KARDESIM BIRSEYLER YAPMAYA ÇALISTI GERISI BOS O COSKU ANONSLAOLMAZ IÇINDE YASAYACAKSIN BEN BUNU BILIRIM

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

YAA ARKADASLAR BENIM ANLAMADIGIM BIZIM TARAFTAR MADEM BÜTÜN MAÇLARI ALIR GÖZÜYLE BAKILIYO.O ZAMAN BU FUTBOLCULARA BU KADAR PARA NIYE VERILIYO HALA DA ANLAMIS DEGILIM.

BU KADAR GOL KAÇIRAN TAKIM BIRAKIN ISTANBULU CEHENNEMDE BILE BU RUMLARI ELEYEMEZDI.

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Alinacak en iyi örnek aci ama gerçek febeli taraftarlardir yanlissam söyleyin!

bence bejeke nin çarsisi bize uyar çünkü maratonda sahanin dibinde büyük bir grup çok iyi olur...

fenerinkiler kale arkasinda bizim kale arkalari uygun diil ...

ya arkadaslar aramizda isletme,endüstri,konsevatuar mezunu falan

yokmu,avni aker stadi tezahüratla nasil rakibi etkiler hale

getiririlir;gerekli altyapi ve süreci seklindebir rapor olusturur

yönetime iletiriz

bu taraftarin acilen egitilmesi lazim

yoksa son iki sene oldugu gibi deplasmanlarda daha basarili oluruz

Bu maci olympiyatta oynasak belki yenerdik, Avni Aker artik bir deplasmandan zor bizim futbolcular icin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim taraftarin tezahürat bildigi falan yok sadece bir iki sey onlarda belirli seyler anliycaniz avni aker artik bizim için deplasman mahiyetinde.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı lazyilmaz Nickli Üyeden Alıntı
    Bu maci olympiyatta oynasak belki yenerdik, Avni Aker artik bir deplasmandan zor bizim futbolcular icin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

tribun nedir bilmeyen adamlar taraftari elestiriyor..olimpiyat stadinda taraftarlik mi yapilir?olimpiyat olimpiyat diyorsunuz senede 1 kez gittiginiz (son 2 yildir oyle tesaduf etti o kadar)o stadin çilesi kisin çekilir mi?o stadin yol iskencesi bitermi..agzi olan pardon parmaklari olay yaziyor o kadar..

Kardesim maça migittiniz de elestiriyorsunuz, gidip siz bagirsaydiniz o zaman..

evet yaaa...yeni slogan da bu oldu...avni aker 'de taraftar yok+cekirdekciler+amigo kursu vs....

her ne kadar HAA 'in tayfasindan olmasam da ben bile soylenenlerden alindim dogrusu....bu koro halinde laf soktugumuz adamlar takimimizi ellerinden geldigince destekliyorlar.....bekara kari bosamak kolay hesabi ankaralisi istanbullusu giydiriyo....ben hic HAA 'da bulunmadim ama istanbul 'da ve izmir'de cok maca gittim....benim gordugum bu sehirlerdeki taraftarin trabzon'dakinden daha kotu olduguydu....son 1-2 yilda degisti mi bilmemama sanmiyorum.....daha saygili olmaliyiz trabzon 'daki kardeslerimize bence....

KeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu maç Olimpiyat'ta olsa belki kazanirdik.Ama maçlarimizi Istanbul'da oynamak çok büyük bir yanlistir.Böyle bir durum olmasi halinde 10-20 yil sonra Trabzonspor diye bir takim tarihten silinir.

ASLINI INKAR EDEN HARAMZADEDIR. - hadis-i serif

Trabzonspor TRABZON kentinin herseyidir, benligidir.Trabzon olmazsa Trabzonspor olmaz.Maçlarin Istanbul'da oynanmasini düsünenler tamamen HATA içindedirler.

Trabzonspor sehir takimidir.Sehrin insanlari tarafinca desteklenir.Trabzon'da maç oynamayan bir takimi Trabzonlular desteklemez.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

stadin acilen saglam bi akustige kavusmasi lazim bu da kale arkalarini yükseltip kapatmakla halledilebilir. bide maça 40 yas üstü alinmasin demistim gercekten keske alinmasaymis. sirf parasi var diye maça gelmisler. maçtan önce yasli bi almanci bilet sordu. 100 ? çalisir dedi. dayi bi git dedim maçta bagircanmi die sordum yok dedi izlemeye geldik. dedim yok bilet milet uza...

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı feridun Nickli Üyeden Alıntı
    Kardesim maça migittiniz de elestiriyorsunuz, gidip siz bagirsaydiniz o zaman..

ben ben ki her maça gitdiyorum beno maça bilet bulamdim gidemedim neden mi bulamadim almanlar fransizlar filan gurbetciler geldiler aldilar biletleri bitti ama bagirma yok bise yok birde karaborsacilar sagolsun adamalr biletleri bitirdiler bilet filan kalmadiki

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BUNDAN SONRA BAGARMAYACAK ADAM MAÇA GITMESIN KARDESIM[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Alıntı russ Nickli Üyeden Alıntı

evet yaaa...yeni slogan da bu oldu...avni aker 'de taraftar yok+cekirdekciler+amigo kursu vs....

her ne kadar HAA 'in tayfasindan olmasam da ben bile soylenenlerden alindim dogrusu....bu koro halinde laf soktugumuz adamlar takimimizi ellerinden geldigince destekliyorlar.....bekara kari bosamak kolay hesabi ankaralisi istanbullusu giydiriyo....ben hic HAA 'da bulunmadim ama istanbul 'da ve izmir'de cok maca gittim....benim gordugum bu sehirlerdeki taraftarin trabzon'dakinden daha kotu olduguydu....son 1-2 yilda degisti mi bilmemama sanmiyorum.....daha saygili olmaliyiz trabzon 'daki kardeslerimize bence....
    ya burda kimse trabzon ankara istanbul muhabbeti yapmiyo su maçtada sitadi dolduranlarin çogu disaridan geldi.....ben sahsen diyorum ki: trabzon üniversite sehri büyük bir futbol takimida var üniversiteliler ve mezunlari neden bu isi artik eline almiyor.....stad da ambians yok iste bundan korkunç ne olabilir......dün aksam bir tane neseli bir sarki bile söylemedi trübinler seyircinin de futbolcunun da stresi azlsin hani karnaval havasinda olsun neyse iste.....anlayanlar anliyor ne demek istedigimizi......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)