Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İngilizler Durmuyor! Yeni hedef Trabzon(spor)...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Turan Abiyi kutlamak lazım. Başka gruplar olsa çoktan medya maymunu olmuşlardı.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ortada provakasyonlar olduğu kesin. Ama bu herkes için geçerli... Bi taraftan bi taraf sağ duyulu davranmasa zaten işler çığırından çıkar. Bu işler mahalle dedikodusu gibidir. Bize gelip Kürtler sizin için böyle diyor, Ermeniler sizin için şöyle yapıyor diyenler kimbilir onlara gidip neler diyor. Ki yukarıdaki yazıda okuduk Kürtleri de Türklere karşı kışkırtmaya uğraşıyorlar. Sizce o insanların hepsi bu yılanlara kansa, ya da biz kansak halimiz ne olur? Bu kadar provakasyona rağmen biz hale bir arada yaşayabiliyorsak gerçekten büyük bir milletiz. Bununla övünelim.

Ogün Samast maalesef yaşının kurbanı oldu. Ben ona katil bile demek istemiyorum. Ve o yaşta insanların seçilmesi asla tesadüf değildir. O yüzden genç arkadaşlar "aman" diyorum..

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi bunlar ingiliz diyelim.Ya bizim provokatörler.İnsanları ocu bucu diye ayırmaya çalışanlar.Karantinacılar.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Çok ilginç.Çok şaşırdım.

Ben de size bağlantılı bir şey anlatayım,yorumunu siz yapın.

Yazıyı okurken acaba aynı gazeteciden mi bahsedecekler dedim...

Biz(bayanlar olarak,TSira) maçı izlerken yanımıza bir bayan ve onun yanında bir iki adam geldi.Bayan İngiliz bir gazeteciymiş.12 senedir(yanılmıyorsam) Trabzonsporlu olduğunu ve TS ile ilgili bir belgesel hazırlamak niyetinde olduğunu söyledi.Türkçe de konuşabiliyordu.Trabzon'da da maça gitmek istediğini ve Trabzonspor'u çok sevdiğini falan söyledi.Pozisyonlarda heyecanlanıp,golde ise coşmuştu tıpkı bizler gibi.

Kadın-altını çiziyorum-Türkçe biliyordu iyi derecede.İsmini hatılamıyorum,yazıda bahsedilen Teri (Terry olmalıymış gibi geliyor ama) bu kadın mıydı bilemiyorum.Ama olması çok yüksek bir ihtimal.

Bize bu türlü bir soru gelmedi.Her hangi bir ima vs olmadı.Ara ara eğilip yanındaki adamlarla İngilizce konuşuyordu.

O kadın bu olayla bağlantılı mıydı bilmiyorum.Emin olmadığım için evet öyledir diyemiyorum.Ama sizce bu bir tesadüf mü???
    Konu Gamze tarafından (23.04.2007 Saat 21:12 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 1461@61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ? Bu kadar provakasyona rağmen biz hale bir arada yaşayabiliyorsak gerçekten büyük bir milletiz. Bununla övünelim.
    Hakikaten de öyle...

Nereden
    İstanbul

Bence tesadüf değil.İngiliz bir kadın alisamiyende Trabzonspor tribününde.Biz maça giremezken daha doğrusu kendimize ayrılan yere bilet bulamazken onlar nasıl olduda oraya girebildiler.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

Bu ajan provakatör işi değil gibime geliyor. Böyle acemice çalışma olacağını sanmıyorum, bu olsa olsa bu işten para kazanmayı amaçlamış iki gazetecinin çalışması olabilir. Ormanda beyaz berelerle talim yapan grubun görüntüleri iyi para eder.

Sn. Turan iyi konuşmuş da adamları yakalatamamış, yakalatsa ne güzel herşey ortaya çıkardı.

Ayrıca bir konu neden bağımsız tartışılamıyor anlamıyorum,
    Hrant Dink in öldürülmesi tartışması "hepimiz Ermeniyiz" sloganına getiriliyor.
    Ben bu cinayeti onaylıyorum çünkü cenazede "hepimiz Ermeniyiz" sloganı atıldı demeye getiriliyor. bunun bir mantığı var mı allahaşkına? Biraz oturup serinkanlı düşünsek herşeyin bir açıklaması var aslında, azıcık akıllı davransa insanlar bu ülkeye çok daha büyük ve yararlı işler yapmış olacaklar.

Nereden
    İstanbul

gazeteciler bunlar.baba-oğul.
    Özkan SÜMER

frdws - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bnce bu olay çok ciddi boyutlarda we bu gazeteciler bulunmalı o görüntüleri her şekilde kullanabilirler üzerinde oynamak onlar için zor olmasa gerek.birilerinin bu işin üstüne gitmesi lazım.
    bununla kalmıyorki yaptıkları Türkiye'de satışı yüksek olan bir dergide doğudaki kadın pkk lıları kahraman olarak tanıtmışlar bir sayısında.onu görüncede şok olmuştum ben.
    onlar provokasyonlarına dewam ediyorlar ama bizimde uyanık vede bilinçli olmamız lazımki bu oyunlara gelmeyelim...

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ülkemizin her yerinde turist, yardım gönüllüsü, misyoner, yabancı dil öğretmeni, tüccâr gibi kılıklarla dilimizi çok iyi bilen tipler dolaşıyor. Amasya'nın çeşitli 'Alevî köylerinde ülkemizin bunları ezdiğini, dînlerini yasakladığını falan anlatmışlar, Îsâ Mesih'in yoluyla da (!) kurtulacaklarını anlatıp çocuklara çikolata, oyuncak vs. dağımışlar bu yaz. Allâh'tan köylüler vicdân, ahlâk, insaf sâhib de bu şebekleri kovalamışlar köyden. Bizim köyün oralarda da yeni tipler türedi. Bunlar bir İngiliz şirketi adına sulama sistemi pazarlıyorlarmış ama nedense çevredeki eski Ermeni kiliselerinden kalnlarla ilgili sorular sorup duruyorlar. Çok şükür bizim köylü de bunların ne mal olduğunu anlayarak def etti.

Misyonerlerin ülkemize akın etmelerinin ardında da etnik karışıklıklar çıkarmak yatıyor. Dîn diyânet işin hikâye kısmı. Doğu Karadeniz'de de Rûmluk, Ermenilik ve Lazlık propogandası yaptıklarını duyuyoruz ama millet sağduyulu oluğundan bu oyunlara gelmiyor.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya aslında ben o gün bu adamların direk içimize girmesine şaşırmıştım kim bunlar diye ama kimseye de soramadım.İkincisi Turan Reis'i gerçekten kutlamak gerekir ince düşündüğünden ötürü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konuyla ilgili hazırlanan haber filmi burada

http://www.metacafe.com/watch/541026/

golebshera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beyaz bereyi onların kafasına geçirip, ayaklarına atış talimi yapsaydı bizimkiler, tatlı olurdu..

Hoptek öğrenmenin daha hızlı bir yolu yoktur kanımca

Hem Londraya dönünce kültür elçisi olurdular ne güzel.. "naber ballisi, teke tek atlaymisın? gandırısın benida alırsın misketlerımi.."
    SADECE DİK DURAN, CESUR BİR TRABZON..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordobluex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla ilgili hazırlanan haber filmi burada

http://www.metacafe.com/watch/541026/

El Cezire tv temsilciside saçmalamış yani...Bu konuda hiç haber yapmadık,Trabzona gitmedik diyor.Oysa Samanyolu haberleri verirken istanbuldaki Trabzonlu taraftar gurubu Gurbetçi Gençler diye bahsediyor.Ayrıca böyle bir şey yaşanmamıştır diyor.Oysa bu olayda bir sürü şahit var,El Cezire olarak sende gel bu olaya müdahil olan insanlarla bir röportaj yap,ayrıca bu gazetecilerin kaldığı otelde belli,git oradan araştır kardeşim.Bu gazeteciler Tükiye'yi ne zaman terk etmişler git bak,sallamanın alemi yok.En sonunda da diyor ki: eğer böyle bireşey yapılmışsa yapacak bir şey yok!

Gamze@, evet senin bahsettiğin ve tribünde gördüğün gazeteciler bunlardı.
    Konu Badaloğlu tarafından (27.04.2007 Saat 19:36 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)