Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
Toplam 300 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Göztepe

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

ff.jpg

Geçen sezon Kayserispor'da kiralık oynayan Rotman'ı da transfer ettiler Başakşehir'den.

Ortasaha merkeze iyi transfer yaptılar bu sezon.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Timur Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lige çıkarken İzmir Marşı ve Atatürk üzerinden prim yapın ama kısa sürede Fenerbahçe yardakçılığına soyunun. Umarım tepetakla gidersiniz!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Ömer Şişmanoğlu'nu transfer ettiler.

TSarıalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer Şişmanoğlu'nu transfer ettiler.
    Ayrıca Muhammed Enes Durmuş da bonservisi ile Alındı.Veli kavlak ilede temas halindeler
    Konu Faruk BERBER tarafından (09.08.2017 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.
    Bu KαLP Sєπiπ İçiπ 61 Kєгє ...

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Göztepe taraftarına yapılanları kınıyorum

TSarıalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

5 Haftada takım olabildiler.İzmir takımı lige şart umarım kalıcı olurlar
    Bu KαLP Sєπiπ İçiπ 61 Kєгє ...

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Takim gibi takim, taraftarlari da iyi gibi... pustluklari yanlislari yoksa skinti yok...
    Tamer hoca iyi isler yapiyor, bu gidisle adi bizimle geçmeye baslar ilerde
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz dediler ve döndüler.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

MuratB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Performansları artarak devam ediyor. Darısı başımıza

Nereden
    İzmir

Alıntı Timur Bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lige çıkarken İzmir Marşı ve Atatürk üzerinden prim yapın ama kısa sürede Fenerbahçe yardakçılığına soyunun. Umarım tepetakla gidersiniz!
    Prim falan yaptığımız yoktu koskoca Göztepe'yiz biz, fenerbahçespor yardakçılığı falan yapmadık ne diye iftira attın, hakan çinemre transferiyse bahsedilen fiyatlar yalandı, 375 bin euro gibi ucuz bir fiyata aldık. Lütfen özür dilermisin.

Nereden
    İstanbul

Alıntı GözGöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prim falan yaptığımız yoktu koskoca Göztepe'yiz biz, fenerbahçespor yardakçılığı falan yapmadık ne diye iftira attın, hakan çinemre transferiyse bahsedilen fiyatlar yalandı, 375 bin euro gibi ucuz bir fiyata aldık. Lütfen özür dilermisin.
    İftira falan atmıyorum. Fenerbahçe gibi bir kulüp bonservisli bir oyuncusunu Süper Lig takımına bu kadar ucuza gönderiyorsa orada bir bit yeniği ararım. Zira gidip Boluspor'a güya 1 milyon euro bonservisle oyuncu satan kulüp ne oluyor da Göztepe'ye sudan ucuz fiyata oyuncu satıyor? Hadi kiralansa mantıklı kabul edilir de geleceği olabilecek bir oyuncuyu o kadar ucuz fiyata satmak kusura bakmayın ama kafama hiç yatmıyor. Bu da benim kendimce düşüncemdir. Küfür, hakaret içermediği için de özür dileyecek bir durum göremiyorum.
    Konu Timur Bey tarafından (01.12.2017 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

İftira falan atmıyorum. Fenerbahçe gibi bir kulüp bonservisli bir oyuncusunu Süper Lig takımına bu kadar ucuza gönderiyorsa orada bir bit yeniği ararım. Zira gidip Boluspor'a güya 1 milyon euro bonservisle oyuncu satan kulüp ne oluyor da Göztepe'ye sudan ucuz fiyata oyuncu satıyor? Hadi kiralansa mantıklı kabul edilir de geleceği olabilecek bir oyuncuyu o kadar ucuz fiyata satmak kusura bakmayın ama kafama hiç yatmıyor. Bu da benim kendimce düşüncemdir. Küfür, hakaret içermediği için de özür dileyecek bir durum göremiyorum.
    Timur Bey, bagislayin beni ama super ligde bugune kadar 5 mac 240 dk oynamis bir futbolcu icin 375 bin euro = 1,750,000 TL nasil ucuz bir rakam oluyor? Bu konuda kriter Ertugrul olmasin cunku o transferin hulle bir transfer oldugu hepimizin malumu. Bence Goztepe cok para vermis.
    Soyle sorayim Batuhan Artarslan'i 375 bin euroya satsak mutlu olmaz misiniz? Ben sahsen olurum.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Timur Bey, bagislayin beni ama super ligde bugune kadar 5 mac 240 dk oynamis bir futbolcu icin 375 bin euro = 1,750,000 TL nasil ucuz bir rakam oluyor? Bu konuda kriter Ertugrul olmasin cunku o transferin hulle bir transfer oldugu hepimizin malumu. Bence Goztepe cok para vermis.
    Soyle sorayim Batuhan Artarslan'i 375 bin euroya satsak mutlu olmaz misiniz? Ben sahsen olurum.
    o oyuncuya 50 bin lira bile fazla, benide o transfer süphelendiriyor

biz 500 bin avroya akbasi antalyaya satiyorduk yanal veto etmeseydi

cinemre 360 bin avro ettigi yerde akbas 10 milyon yapar
    bu transferde göztepe ya yardakcilik yapti yada cok fena menajer oyununa geldi

ptt oyuncusuna bu parayi vermek büyük enayilik
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Bakın anlatamıyorum galiba bu futbolcu genç bir futbolcu. Eğer Fenerbahçe bizim Zeki'ye katlandığımız gibi Hakan'a katlanıp "Bundan bir şey olmaz." deyip satsa mantıklı olur da dediğiniz üzere sadece beş maç oynamış bir oyuncuyu ne oldu da elden çıkarıyor? Hadi çıkardın diyelim genelde genç futbolcular gelişim ve süre almak için ya kiralığa gider (Bruma, Ramil, Omeruo gibi.) ya da yetenekliyse yüksek fiyata satılır. (Cengiz Ünder.) Bu durumda Hakan Çinemre ikisine de girmiyor. Haliyle de ben şüpheye düşüyorum. Diğer taraftan o dediğiniz rakam Fenerbahçe için yüksek bir meblağ değil. Bu yüzden katakulliden başka bir şey getirmiyor aklıma. Ayrıca Batuhan'ı örnek vermeye de gerek yok. Hem daha doğru düzgün oynatılmamış bir oyuncuyu nasıl hemen şu kadar fiyata gönderelim diyebiliriz? Sizin bu zihniyetinize bakarsak Abdulkadir ile Yusuf'u da oynatmadan ucuza göndermemiz lazımdı. Öte taraftan Süper Lig kulüpleri fazla para vermeye değer görmediği oyuncuları bonservissiz almaya çalışır. Bizim Muhammed Demir, Sefa Yılmaz ve Musa Nizam'ın sözleşmelerini feshedip diğer kulüplerin hemen üstüne çullanması gibi. Hadi bunların hepsini geçelim aynı futbolcuyu diğer İstanbul takımları ya da biz istesek o fiyata vereceğine inanıyor musunuz Fenerbahçe'nin?

Aslında bütün sıkıntı da bu ücretin Göztepe'ye göre oyuncunun kalitesi anlamında ortalama ya da yüksek, Fenerbahçe için ise düşük olmasıdır. Yani neresinden tutarsanız tutun elinizde kalıyor.
    Konu Timur Bey tarafından (01.12.2017 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bakın anlatamıyorum galiba bu futbolcu genç bir futbolcu. Eğer Fenerbahçe bizim Zeki'ye katlandığımız gibi Hakan'a katlanıp "Bundan bir şey olmaz." deyip satsa mantıklı olur da dediğiniz üzere sadece beş maç oynamış bir oyuncuyu ne oldu da elden çıkarıyor? Hadi çıkardın diyelim genelde genç futbolcular gelişim ve süre almak için ya kiralığa gider (Bruma, Ramil, Omeruo gibi.) ya da yetenekliyse yüksek fiyata satılır. (Cengiz Ünder.) Bu durumda Hakan Çinemre ikisine de girmiyor. Haliyle de ben şüpheye düşüyorum. Diğer taraftan o dediğiniz rakam Fenerbahçe için yüksek bir meblağ değil. Bu yüzden katakulliden başka bir şey getirmiyor aklıma. Ayrıca Batuhan'ı örnek vermeye de gerek yok. Hem daha doğru düzgün oynatılmamış bir oyuncuyu nasıl hemen şu kadar fiyata gönderelim diyebiliriz? Sizin bu zihniyetinize bakarsak Abdulkadir ile Yusuf'u da oynatmadan ucuza göndermemiz lazımdı. Öte taraftan Süper Lig kulüpleri fazla para vermeye değer görmediği oyuncuları bonservissiz almaya çalışır. Bizim Muhammed Demir, Sefa Yılmaz ve Musa Nizam'ın sözleşmelerini feshedip diğer kulüplerin hemen üstüne çullanması gibi. Hadi bunların hepsini geçelim aynı futbolcuyu diğer İstanbul takımları ya da biz istesek o fiyata vereceğine inanıyor musunuz Fenerbahçe'nin?

Aslında bütün sıkıntı da bu ücretin Göztepe'ye göre oyuncunun kalitesi anlamında ortalama ya da yüksek, Fenerbahçe için ise düşük olmasıdır. Yani neresinden tutarsanız tutun elinizde kalıyor.
    Galiba ben ifade edemiyorum.
    Bu oyuncu 2013 yilindan itibaren Buca, Adana Demirspor, Gaziantep ve Eskisehirspor'a kiralanmis. Yani dediginiz kiralama sureci gerceklesmis. Benim yazdigim 5 mac sadece Super Lig icindi. Yoksa 1. lig de 81 mac oynamis bir futbolcu. Bu acidan Batuhan ile benzerlik icerdigi icin o ornegi verdim.
    Ben hicbir altyapidan gelen futbolcunun A takim icerisinde gorulmeden ya da kiralik gonderilmeden gonderilmesine karsiyim. O yuzden Yusuf ile Abdulkadir'i oynamadan gondermemiz gibi bir duruma siddetle karsi cikardim.
    Bu konuda referanslarimdan biri Muhammet Besir. Trabzonspor'da 13 macta 3 golluk bir performansi var. Ancak diger kiralik gonderildigi 1. lig ya da 2. lig takimlarinda birakin istatistik yapmayi formayi bile alamiyor. Bence bir sezon daha kiralanmali. Eger beklenen patlamayi yapamazsa 2019'da satmaliyiz. O zaman 375 bin euroya satarsak buyuk basari olur.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    İstanbul

Galiba ben ifade edemiyorum.
    Bu oyuncu 2013 yilindan itibaren Buca, Adana Demirspor, Gaziantep ve Eskisehirspor'a kiralanmis. Yani dediginiz kiralama sureci gerceklesmis. Benim yazdigim 5 mac sadece Super Lig icindi. Yoksa 1. lig de 81 mac oynamis bir futbolcu. Bu acidan Batuhan ile benzerlik icerdigi icin o ornegi verdim.
    Ben hicbir altyapidan gelen futbolcunun A takim icerisinde gorulmeden ya da kiralik gonderilmeden gonderilmesine karsiyim. O yuzden Yusuf ile Abdulkadir'i oynamadan gondermemiz gibi bir duruma siddetle karsi cikardim.
    Bu konuda referanslarimdan biri Muhammet Besir. Trabzonspor'da 13 macta 3 golluk bir performansi var. Ancak diger kiralik gonderildigi 1. lig ya da 2. lig takimlarinda birakin istatistik yapmayi formayi bile alamiyor. Bence bir sezon daha kiralanmali. Eger beklenen patlamayi yapamazsa 2019'da satmaliyiz. O zaman 375 bin euroya satarsak buyuk basari olur.
    Eğer Fenerbahçe dediğiniz gibi düşündüyse sizinle hemfikirim. Fakat hiç oynatmadığı bir oyuncuyu ikinci ligdeki performansına göre yolluyorlarsa orada bir sıkıntı var. Bakın kendiniz diyorsunuz Muhammet Beşir'i biz kaç maç oynattık ama Hakan Çinemre kendi a takımında hiç forma giymemiş. Kendi durumumuz ile bence Fenerbahçe'yi kıyaslamamamız lazım. Onlar bir şekilde kendilerini federasyon, medya ve hakem destekleriyle de birlikte ilk üçte tutacak kadroyu kurdular. Ya biz? Battıkça battık.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

iyi bir hoca kazanıyor sanırım Türk futbolu tamer tuna iyi iş çıkarıyor.

jahovic'in golü güzeldi. 30 yaşında ama sprinti ile yanında taşıdı rakibini asist yönüde çok kuvvetli göztepe iyi bulup almış bu adamı.
    sadece aşk bizimkisi

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

göztepeyi ayakta tutan şey taraftarıdır.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi bir hoca kazanıyor sanırım Türk futbolu tamer tuna iyi iş çıkarıyor.

jahovic'in golü güzeldi. 30 yaşında ama sprinti ile yanında taşıdı rakibini asist yönüde çok kuvvetli göztepe iyi bulup almış bu adamı.
    ne güzel kontrati biterken 1-2 yilligina biz alalim kulübeye, degil mi?
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne güzel kontrati biterken 1-2 yilligina biz alalim kulübeye, degil mi?
    bu sezon gerçekten iyi iş çıkardı ama bunda tamer hoca'nın oynattığı sistemde etkili olabilir. damdoy'un gideceğini düşünürsek kulübe için en iyi seçenek gibi duruyor yinede iki tane yaşlı forvetimizin olduğunu düşünürsek ben genç bir oyuncudan yanayım ama hugo ile yollar ayrılırsa 2. forvet olarak alırdım ama yok burak ve hugo kalırsa ramil'e şans verebiliriz.
    sadece aşk bizimkisi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Poko çok iyi transfer oldu Göztepe için.

Tsli31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İzmir'de çalışırken taraftarlarına hayran kaldım
    ​SADECE TRABZONSPOR

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.dailymotion.com/video/x6jsxor

Yeni sezon formalarını "Çukur"da tanıttılar
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Seneye geliyorlar lige.
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)