Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
Toplam 300 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Göztepe

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

ff.jpg

Geçen sezon Kayserispor'da kiralýk oynayan Rotman'ý da transfer ettiler Baþakþehir'den.

Ortasaha merkeze iyi transfer yaptýlar bu sezon.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Lige çýkarken Ýzmir Marþý ve Atatürk üzerinden prim yapýn ama kýsa sürede Fenerbahçe yardakçýlýðýna soyunun. Umarým tepetakla gidersiniz!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Ömer Þiþmanoðlu'nu transfer ettiler.

TSarýalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ömer Þiþmanoðlu'nu transfer ettiler.
    Ayrýca Muhammed Enes Durmuþ da bonservisi ile Alýndý.Veli kavlak ilede temas halindeler
    Konu Faruk BERBER tarafýndan (09.08.2017 Saat 16:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bu KαLP Sєπiπ Ýçiπ 61 Kєгє ...

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Göztepe taraftarýna yapýlanlarý kýnýyorum

TSarýalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

5 Haftada takým olabildiler.Ýzmir takýmý lige þart umarým kalýcý olurlar
    Bu KαLP Sєπiπ Ýçiπ 61 Kєгє ...

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Takim gibi takim, taraftarlari da iyi gibi... pustluklari yanlislari yoksa skinti yok...
    Tamer hoca iyi isler yapiyor, bu gidisle adi bizimle geçmeye baslar ilerde
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Issýz kuytu köþelerden and olsun ki döneceðiz dediler ve döndüler.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam!'' Dozer CEMÝL

MuratB. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Performanslarý artarak devam ediyor. Darýsý baþýmýza

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    31

Alýntý Timur Bey Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lige çýkarken Ýzmir Marþý ve Atatürk üzerinden prim yapýn ama kýsa sürede Fenerbahçe yardakçýlýðýna soyunun. Umarým tepetakla gidersiniz!
    Prim falan yaptýðýmýz yoktu koskoca Göztepe'yiz biz, fenerbahçespor yardakçýlýðý falan yapmadýk ne diye iftira attýn, hakan çinemre transferiyse bahsedilen fiyatlar yalandý, 375 bin euro gibi ucuz bir fiyata aldýk. Lütfen özür dilermisin.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Alýntý GözGöz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Prim falan yaptýðýmýz yoktu koskoca Göztepe'yiz biz, fenerbahçespor yardakçýlýðý falan yapmadýk ne diye iftira attýn, hakan çinemre transferiyse bahsedilen fiyatlar yalandý, 375 bin euro gibi ucuz bir fiyata aldýk. Lütfen özür dilermisin.
    Ýftira falan atmýyorum. Fenerbahçe gibi bir kulüp bonservisli bir oyuncusunu Süper Lig takýmýna bu kadar ucuza gönderiyorsa orada bir bit yeniði ararým. Zira gidip Boluspor'a güya 1 milyon euro bonservisle oyuncu satan kulüp ne oluyor da Göztepe'ye sudan ucuz fiyata oyuncu satýyor? Hadi kiralansa mantýklý kabul edilir de geleceði olabilecek bir oyuncuyu o kadar ucuz fiyata satmak kusura bakmayýn ama kafama hiç yatmýyor. Bu da benim kendimce düþüncemdir. Küfür, hakaret içermediði için de özür dileyecek bir durum göremiyorum.
    Konu Timur Bey tarafýndan (01.12.2017 Saat 01:14 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Ýftira falan atmýyorum. Fenerbahçe gibi bir kulüp bonservisli bir oyuncusunu Süper Lig takýmýna bu kadar ucuza gönderiyorsa orada bir bit yeniði ararým. Zira gidip Boluspor'a güya 1 milyon euro bonservisle oyuncu satan kulüp ne oluyor da Göztepe'ye sudan ucuz fiyata oyuncu satýyor? Hadi kiralansa mantýklý kabul edilir de geleceði olabilecek bir oyuncuyu o kadar ucuz fiyata satmak kusura bakmayýn ama kafama hiç yatmýyor. Bu da benim kendimce düþüncemdir. Küfür, hakaret içermediði için de özür dileyecek bir durum göremiyorum.
    Timur Bey, bagislayin beni ama super ligde bugune kadar 5 mac 240 dk oynamis bir futbolcu icin 375 bin euro = 1,750,000 TL nasil ucuz bir rakam oluyor? Bu konuda kriter Ertugrul olmasin cunku o transferin hulle bir transfer oldugu hepimizin malumu. Bence Goztepe cok para vermis.
    Soyle sorayim Batuhan Artarslan'i 375 bin euroya satsak mutlu olmaz misiniz? Ben sahsen olurum.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý UðurB Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Timur Bey, bagislayin beni ama super ligde bugune kadar 5 mac 240 dk oynamis bir futbolcu icin 375 bin euro = 1,750,000 TL nasil ucuz bir rakam oluyor? Bu konuda kriter Ertugrul olmasin cunku o transferin hulle bir transfer oldugu hepimizin malumu. Bence Goztepe cok para vermis.
    Soyle sorayim Batuhan Artarslan'i 375 bin euroya satsak mutlu olmaz misiniz? Ben sahsen olurum.
    o oyuncuya 50 bin lira bile fazla, benide o transfer süphelendiriyor

biz 500 bin avroya akbasi antalyaya satiyorduk yanal veto etmeseydi

cinemre 360 bin avro ettigi yerde akbas 10 milyon yapar
    bu transferde göztepe ya yardakcilik yapti yada cok fena menajer oyununa geldi

ptt oyuncusuna bu parayi vermek büyük enayilik
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Bakýn anlatamýyorum galiba bu futbolcu genç bir futbolcu. Eðer Fenerbahçe bizim Zeki'ye katlandýðýmýz gibi Hakan'a katlanýp "Bundan bir þey olmaz." deyip satsa mantýklý olur da dediðiniz üzere sadece beþ maç oynamýþ bir oyuncuyu ne oldu da elden çýkarýyor? Hadi çýkardýn diyelim genelde genç futbolcular geliþim ve süre almak için ya kiralýða gider (Bruma, Ramil, Omeruo gibi.) ya da yetenekliyse yüksek fiyata satýlýr. (Cengiz Ünder.) Bu durumda Hakan Çinemre ikisine de girmiyor. Haliyle de ben þüpheye düþüyorum. Diðer taraftan o dediðiniz rakam Fenerbahçe için yüksek bir meblað deðil. Bu yüzden katakulliden baþka bir þey getirmiyor aklýma. Ayrýca Batuhan'ý örnek vermeye de gerek yok. Hem daha doðru düzgün oynatýlmamýþ bir oyuncuyu nasýl hemen þu kadar fiyata gönderelim diyebiliriz? Sizin bu zihniyetinize bakarsak Abdulkadir ile Yusuf'u da oynatmadan ucuza göndermemiz lazýmdý. Öte taraftan Süper Lig kulüpleri fazla para vermeye deðer görmediði oyuncularý bonservissiz almaya çalýþýr. Bizim Muhammed Demir, Sefa Yýlmaz ve Musa Nizam'ýn sözleþmelerini feshedip diðer kulüplerin hemen üstüne çullanmasý gibi. Hadi bunlarýn hepsini geçelim ayný futbolcuyu diðer Ýstanbul takýmlarý ya da biz istesek o fiyata vereceðine inanýyor musunuz Fenerbahçe'nin?

Aslýnda bütün sýkýntý da bu ücretin Göztepe'ye göre oyuncunun kalitesi anlamýnda ortalama ya da yüksek, Fenerbahçe için ise düþük olmasýdýr. Yani neresinden tutarsanýz tutun elinizde kalýyor.
    Konu Timur Bey tarafýndan (01.12.2017 Saat 18:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Bakýn anlatamýyorum galiba bu futbolcu genç bir futbolcu. Eðer Fenerbahçe bizim Zeki'ye katlandýðýmýz gibi Hakan'a katlanýp "Bundan bir þey olmaz." deyip satsa mantýklý olur da dediðiniz üzere sadece beþ maç oynamýþ bir oyuncuyu ne oldu da elden çýkarýyor? Hadi çýkardýn diyelim genelde genç futbolcular geliþim ve süre almak için ya kiralýða gider (Bruma, Ramil, Omeruo gibi.) ya da yetenekliyse yüksek fiyata satýlýr. (Cengiz Ünder.) Bu durumda Hakan Çinemre ikisine de girmiyor. Haliyle de ben þüpheye düþüyorum. Diðer taraftan o dediðiniz rakam Fenerbahçe için yüksek bir meblað deðil. Bu yüzden katakulliden baþka bir þey getirmiyor aklýma. Ayrýca Batuhan'ý örnek vermeye de gerek yok. Hem daha doðru düzgün oynatýlmamýþ bir oyuncuyu nasýl hemen þu kadar fiyata gönderelim diyebiliriz? Sizin bu zihniyetinize bakarsak Abdulkadir ile Yusuf'u da oynatmadan ucuza göndermemiz lazýmdý. Öte taraftan Süper Lig kulüpleri fazla para vermeye deðer görmediði oyuncularý bonservissiz almaya çalýþýr. Bizim Muhammed Demir, Sefa Yýlmaz ve Musa Nizam'ýn sözleþmelerini feshedip diðer kulüplerin hemen üstüne çullanmasý gibi. Hadi bunlarýn hepsini geçelim ayný futbolcuyu diðer Ýstanbul takýmlarý ya da biz istesek o fiyata vereceðine inanýyor musunuz Fenerbahçe'nin?

Aslýnda bütün sýkýntý da bu ücretin Göztepe'ye göre oyuncunun kalitesi anlamýnda ortalama ya da yüksek, Fenerbahçe için ise düþük olmasýdýr. Yani neresinden tutarsanýz tutun elinizde kalýyor.
    Galiba ben ifade edemiyorum.
    Bu oyuncu 2013 yilindan itibaren Buca, Adana Demirspor, Gaziantep ve Eskisehirspor'a kiralanmis. Yani dediginiz kiralama sureci gerceklesmis. Benim yazdigim 5 mac sadece Super Lig icindi. Yoksa 1. lig de 81 mac oynamis bir futbolcu. Bu acidan Batuhan ile benzerlik icerdigi icin o ornegi verdim.
    Ben hicbir altyapidan gelen futbolcunun A takim icerisinde gorulmeden ya da kiralik gonderilmeden gonderilmesine karsiyim. O yuzden Yusuf ile Abdulkadir'i oynamadan gondermemiz gibi bir duruma siddetle karsi cikardim.
    Bu konuda referanslarimdan biri Muhammet Besir. Trabzonspor'da 13 macta 3 golluk bir performansi var. Ancak diger kiralik gonderildigi 1. lig ya da 2. lig takimlarinda birakin istatistik yapmayi formayi bile alamiyor. Bence bir sezon daha kiralanmali. Eger beklenen patlamayi yapamazsa 2019'da satmaliyiz. O zaman 375 bin euroya satarsak buyuk basari olur.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Galiba ben ifade edemiyorum.
    Bu oyuncu 2013 yilindan itibaren Buca, Adana Demirspor, Gaziantep ve Eskisehirspor'a kiralanmis. Yani dediginiz kiralama sureci gerceklesmis. Benim yazdigim 5 mac sadece Super Lig icindi. Yoksa 1. lig de 81 mac oynamis bir futbolcu. Bu acidan Batuhan ile benzerlik icerdigi icin o ornegi verdim.
    Ben hicbir altyapidan gelen futbolcunun A takim icerisinde gorulmeden ya da kiralik gonderilmeden gonderilmesine karsiyim. O yuzden Yusuf ile Abdulkadir'i oynamadan gondermemiz gibi bir duruma siddetle karsi cikardim.
    Bu konuda referanslarimdan biri Muhammet Besir. Trabzonspor'da 13 macta 3 golluk bir performansi var. Ancak diger kiralik gonderildigi 1. lig ya da 2. lig takimlarinda birakin istatistik yapmayi formayi bile alamiyor. Bence bir sezon daha kiralanmali. Eger beklenen patlamayi yapamazsa 2019'da satmaliyiz. O zaman 375 bin euroya satarsak buyuk basari olur.
    Eðer Fenerbahçe dediðiniz gibi düþündüyse sizinle hemfikirim. Fakat hiç oynatmadýðý bir oyuncuyu ikinci ligdeki performansýna göre yolluyorlarsa orada bir sýkýntý var. Bakýn kendiniz diyorsunuz Muhammet Beþir'i biz kaç maç oynattýk ama Hakan Çinemre kendi a takýmýnda hiç forma giymemiþ. Kendi durumumuz ile bence Fenerbahçe'yi kýyaslamamamýz lazým. Onlar bir þekilde kendilerini federasyon, medya ve hakem destekleriyle de birlikte ilk üçte tutacak kadroyu kurdular. Ya biz? Battýkça battýk.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

iyi bir hoca kazanýyor sanýrým Türk futbolu tamer tuna iyi iþ çýkarýyor.

jahovic'in golü güzeldi. 30 yaþýnda ama sprinti ile yanýnda taþýdý rakibini asist yönüde çok kuvvetli göztepe iyi bulup almýþ bu adamý.
    sadece aþk bizimkisi

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

göztepeyi ayakta tutan þey taraftarýdýr.

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iyi bir hoca kazanýyor sanýrým Türk futbolu tamer tuna iyi iþ çýkarýyor.

jahovic'in golü güzeldi. 30 yaþýnda ama sprinti ile yanýnda taþýdý rakibini asist yönüde çok kuvvetli göztepe iyi bulup almýþ bu adamý.
    ne güzel kontrati biterken 1-2 yilligina biz alalim kulübeye, degil mi?
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne güzel kontrati biterken 1-2 yilligina biz alalim kulübeye, degil mi?
    bu sezon gerçekten iyi iþ çýkardý ama bunda tamer hoca'nýn oynattýðý sistemde etkili olabilir. damdoy'un gideceðini düþünürsek kulübe için en iyi seçenek gibi duruyor yinede iki tane yaþlý forvetimizin olduðunu düþünürsek ben genç bir oyuncudan yanayým ama hugo ile yollar ayrýlýrsa 2. forvet olarak alýrdým ama yok burak ve hugo kalýrsa ramil'e þans verebiliriz.
    sadece aþk bizimkisi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Poko çok iyi transfer oldu Göztepe için.

Tsli31 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýzmir'de çalýþýrken taraftarlarýna hayran kaldým
    ​SADECE TRABZONSPOR

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

https://www.dailymotion.com/video/x6jsxor

Yeni sezon formalarýný "Çukur"da tanýttýlar
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Erhan Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Seneye geliyorlar lige.
    Sonsuza dek hep sürecek, oðlum da seni sevecek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)