Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 48 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yýldýzlarýmýz Finalde 3-2 Maðlup Oldu.

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk yarý 2-2, 2. yarý yediðimiz bir golle 3-2 yenildik
    Bu macta kurtulamazlar. Vakti olanlar maca gitsinler.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Yýldýzlar ikinci oldu
    Nike Premier Cup 2006/07 Yýldýzlar Türkiye Birinciliði finalinde Ýstanbul Kasýmpaþa Stadý'nda Beþiktaþ'la karþýlaþan takýmýmýz sahadan 3-2 maðlup ayrýlarak ikinci oldu.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Bu bile baþarýdýr.. Tebrikler Yýldýzlarýmýza.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

1000den fazla takým içinden oraya kadar gelmiþler.Büyük baþarý ilerde daha ii olacaklardýr.
    Özkan SÜMER

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1000den fazla takým içinden oraya kadar gelmiþler.Büyük baþarý ilerde daha ii olacaklardýr.
    ba$arilar...

umarim aralarindan bir F.Tekke, bir $enol Güne$, bir Yattara cikar
    .
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

buda büyük bi baþarý tebrikler çocuklar

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

tebrikler çocuklar
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

gönül þampiyon olmalarýný isterdi ancak 2.lik bile güzel. hele ki onca takýmýn içinden gelip.. teþekkürler..
    Hadi eyvallah..

capa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Þampiyonluk yakýþýrdý ama ne yapalým canlarý sað olsun.Ýlerde A takýmda da görürüz onlarý iniþallah
    12 Eylül ihtilalini niye yaptýlar biliyor musunuz?
    - Trabzonspor'u durdurmak için.(Nihat Genç)
    Darbe sýrasý bizde...

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Kornerden yedikleri bir sanssiz gol yüzünden 2 olmuslar. Hakem büyük ölcüde maca tesir etmis, cocuklarin hakkini yemis. "Son dakika" isimli baslikta her sey acik acik yaziyordu.
    Yine de o kadar takimin arasindan 2. olduklari icin tesekkürler cocuklar.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

ahmettin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    49

beþiktaþ ýn bizi 3:2 yendiði maçta beþiktaþýn attýðý 3 golün 2 sini trabzonlu bir çocuk atmýþ. 2 tane de bizim uþaklar attý beþiktaþ þampiyon oldu vay bee..
    bekliyoruz..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    39

Yine 3-2 bitti...Yenseydik güzel olurdu ama ilerisi için güzel bir ýþýk oldu bu 2.lik bize...ÝNÞALLAH baþarýlý futbolcular çýkar...

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Üzülmeyin çocuklar. Çalýþmaya devam. Gelecek sizin
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

maçýn 2. yarýsýný tesadüfen bjktv de izledim. son dakikada yedik golü. diðer goller ilk yarýda olduðundan göremedim. Bizim forvette 10 numara var bi tane sanýrým adý Hasan'dý. çok hareketli gördüm kendisini. Ayrýca orta saha da oynatan Akif (Hem top kesiyor hem atak baþlatýyor) iyiydi. Bi de sað kanatta Adem vardý. Aklýmda kalanlar bunlar. Onlarýn o son golünü atan çocuk çok iyiydi. Biþey Can dý galiba adý.

Naim
    Ziyaretçi

Standart Aytekin Akayýn Maçla ilgili Yazýsý

Ýstanbul’da Trabzon spor’a Yapýlan

Herkesin Trabzonspor-Sakaryaspor maçý için Lig Tv yolunu tuttuðu bir günde, kardeþlerime, arkadaþlarýma, mýhlama-kuymak hatta ýzgara davetlerine inat, Kasýmpaþa’ya gideceðimi söyledim cümle aleme… Bin dört yüz yirmi yýldýz takýmý geride býrakýp, Nike Premier Cup 2006-07’de Yýldýzlar Türkiye Birinciliði finaline yükselen, 92-93 doðumlu bu gençler izlenmeyi hak ediyordu. Rakibi de Beþiktaþ’tý…

Dedim ya, Trabzonspor-Sakaryaspor maçýyla hemen hemen ayný saatteydi ve Trabzon’daki maçýn þimdilik bir önemi yoktu… Milli Takýmlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile, TFF AR-PEG Genel Koordinatörü Gündüz Tekin Onay dýþýnda aðýr bir izleyicisi olmayan maç. Çünkü, yýldýz deðillerdi sadece, kategorileri yýldýzdý. Trabzon’dan Trabzonspor’dan kimi görürüm diye saða sola bakýnýrken, yansýyan camdan kendimi gördüm… Hakkýný yemeyelim, bazý Trabzonspor’lular yok deðildi. Trabzonspor formasýyla tribünlerde yerlerini alanlar da yok deðildi. Daha önceden tanýdýðým bir baþka Trabzon’lu aðabeymize de rastladým. Beraber oturduk maç izlerken, Beþiktaþ’ýn attýðý gole sevindiklerini gördüm. Hayrola, ne oluyoruz? Yok dedi, elbette Trabzonspor’luyuz da, yeðen Beþiktaþ’ta oynuyor, numarasý da þu þu… Hmm… Hayýrlýsý olsun deyip geçtim… Bunlarý anlatýrken maç da devam ediyor. Beþiktaþ, sürekli atak halinde, Trabzonspor’un gençleri de, iþin doðrusu top çevirerek rahat oynuyor. Maç ortada devam ediyor yani… 1-0 Trabzonspor öne geçiyor, 1-1 oluyor, sonra 2-1 Beþiktaþ öne geçiyor. Ardýndan Trabzonspor’da 10 numaralý formayý giyen Hasan Ahmet Sarý, öyle güzel bir gol atýyor ki, benim de maçý izlediðim þeref tribünü ve basýn tribününden , “Vaaaaavv!” diye bir ses çýkýyor.

Maçý kazanan, Nike Premier Cup 2006/07 Yýldýzlar Türkiye birincisi olacak ama daha önemlisi, 17-21 Mayýs tarihlerinde Hollanda’da yapýlacak, Avrupa Yýldýzlar Þampiyonasý’na katýlacak. Yani, gidilecek yerde pek çok Avrupalý hocanýn olacaðý bu turnuvayý takip eder. Velhasýl, çocuklar vitrine çýkacak. Hollanda’nýn da ötesi, Manchester’da yapýlacak Dünya Þampiyonasý… Neden Trabzonspor oraya gitmesin diye düþünerek maçý izlemeye devam ederken, tribünlere takýlýyor gözlerim… Beþiktaþ’ým benim…’ diye baðýran ve sayýca çok olan taraftarlara karþýn ‘Trabzon, Trabzon’ diye baðýranlarýn arasýnda Fenerbahçe formalý, Galatasaray formalý çocuklarý da görüyorum… Evet, onlar çocuk ama Beþiktaþ yerine Trabzonsporlu’larýn arasýna girmeyi tercih etmiþler.

Buraya kadar gözlemlerimi þimdi de meramýmý anlatayým… Maç, 2-2, bitmesine 30 saniye falan var. Beþiktaþ ataðýnda, top auta çýkýyor, herkes orta alana doðru koþarken, maçýn orta hakemi korner veriyor. O korner de maalesef gol oluyor… Trabzonspor Yýldýz Takýmý, Trabzon’a dönüyor, Beþiktaþ, Hollanda’ya gidiyor. Beþiktaþ’lý dostlarýmýz alýnmasýn ama hakem kararýyla oluyor bunlar… Ayný Lig Tv’de izlediðiniz sahneler… 13-14 yaþýndaki genç dimaðlar, genç Trabzonspor’lular, ‘Ama bu haksýzlýk’ diyerek orta hakemin yanýna koþuyor ama ne faydasý var ki. Aðabeylerine yapýlan onlara haydi haydi yapýlýrdý. Maç bitti, iþin plaket-madalya kýsmýna gelince ayaklandým.. O arada bir gazeteci dostuma, ‘Bari çocuklara yapmasýnlar. Onlar, ‘hakemler, taraf tutar, Ýstanbul dýþýnda þampiyon çýkmaz’ gerçeðiyle büyümesin bari’ deyiverdim… O da bana demesin mi, ‘Yýldýrým ‘Demirören böyle istemiþtir’ diye… ‘Buraya da mý el attýlar?’ son cümlem oldu… Þimdi bu çocuklar, büyüyecek, 20’li yaþlara gelecek, sonra bu hakem de Süper Lig’de bir Beþiktaþ-Trabzonspor maçýnda düdük çalacak… Daha bu yaþlarda haksýz yenilgilere, hakem eyyamlarýna alýþtýrýlan çocuklar…

Avrupa’da, dünyada ayný turnuvalara hakemler, kulüpler ne kadar müdahil oluyordur bilmiyoruz ama bildiðimiz þu; haksýzlýk aðacý meyve vermez, verse de kimseye hayrý olmaz… Türk futbolu da, klasik olacak ama, bu kafalarla Türk fitbolu olarak kalýr…! Haa, O Trabzon’lu aðabeymize ne mi oldu? Beþiktaþ’ýn kazandýðý birincilik için havalara uçuyordu…

http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=6

Yaþ
    39

Ne yapalým kardeþim bizim bi cesur baþkanýmýz yokki masaya vuracak..Haksýzlýða uðradýðýmýz zaman hakkýmýzý savunacak!!!
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (24.05.2007 Saat 13:19 ) deðiþtirilmiþtir.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Gelecekteki umut ýþýklarýmýzýn ýþýðýný söndürmeye çalýþanlarýn Allah müstehakýný versin...

Ertuðrul ATALAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ben BJKTV de izledim(yönetime duyurulurrrrrrrrrrrrrrrrr........anlamazlar ya..)
    son saniye golü yedik
    evet uzatmalarda yedik o talihsiz golü
    yýldýzlarýmýza tebrikler...

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Naim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstanbul’da Trabzon spor’a Yapýlan

Herkesin Trabzonspor-Sakaryaspor maçý için Lig Tv yolunu tuttuðu bir günde, kardeþlerime, arkadaþlarýma, mýhlama-kuymak hatta ýzgara davetlerine inat, Kasýmpaþa’ya gideceðimi söyledim cümle aleme… Bin dört yüz yirmi yýldýz takýmý geride býrakýp, Nike Premier Cup 2006-07’de Yýldýzlar Türkiye Birinciliði finaline yükselen, 92-93 doðumlu bu gençler izlenmeyi hak ediyordu. Rakibi de Beþiktaþ’tý…

Dedim ya, Trabzonspor-Sakaryaspor maçýyla hemen hemen ayný saatteydi ve Trabzon’daki maçýn þimdilik bir önemi yoktu… Milli Takýmlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile, TFF AR-PEG Genel Koordinatörü Gündüz Tekin Onay dýþýnda aðýr bir izleyicisi olmayan maç. Çünkü, yýldýz deðillerdi sadece, kategorileri yýldýzdý. Trabzon’dan Trabzonspor’dan kimi görürüm diye saða sola bakýnýrken, yansýyan camdan kendimi gördüm… Hakkýný yemeyelim, bazý Trabzonspor’lular yok deðildi. Trabzonspor formasýyla tribünlerde yerlerini alanlar da yok deðildi. Daha önceden tanýdýðým bir baþka Trabzon’lu aðabeymize de rastladým. Beraber oturduk maç izlerken, Beþiktaþ’ýn attýðý gole sevindiklerini gördüm. Hayrola, ne oluyoruz? Yok dedi, elbette Trabzonspor’luyuz da, yeðen Beþiktaþ’ta oynuyor, numarasý da þu þu… Hmm… Hayýrlýsý olsun deyip geçtim… Bunlarý anlatýrken maç da devam ediyor. Beþiktaþ, sürekli atak halinde, Trabzonspor’un gençleri de, iþin doðrusu top çevirerek rahat oynuyor. Maç ortada devam ediyor yani… 1-0 Trabzonspor öne geçiyor, 1-1 oluyor, sonra 2-1 Beþiktaþ öne geçiyor. Ardýndan Trabzonspor’da 10 numaralý formayý giyen Hasan Ahmet Sarý, öyle güzel bir gol atýyor ki, benim de maçý izlediðim þeref tribünü ve basýn tribününden , “Vaaaaavv!” diye bir ses çýkýyor.

Maçý kazanan, Nike Premier Cup 2006/07 Yýldýzlar Türkiye birincisi olacak ama daha önemlisi, 17-21 Mayýs tarihlerinde Hollanda’da yapýlacak, Avrupa Yýldýzlar Þampiyonasý’na katýlacak. Yani, gidilecek yerde pek çok Avrupalý hocanýn olacaðý bu turnuvayý takip eder. Velhasýl, çocuklar vitrine çýkacak. Hollanda’nýn da ötesi, Manchester’da yapýlacak Dünya Þampiyonasý… Neden Trabzonspor oraya gitmesin diye düþünerek maçý izlemeye devam ederken, tribünlere takýlýyor gözlerim… Beþiktaþ’ým benim…’ diye baðýran ve sayýca çok olan taraftarlara karþýn ‘Trabzon, Trabzon’ diye baðýranlarýn arasýnda Fenerbahçe formalý, Galatasaray formalý çocuklarý da görüyorum… Evet, onlar çocuk ama Beþiktaþ yerine Trabzonsporlu’larýn arasýna girmeyi tercih etmiþler.

Buraya kadar gözlemlerimi þimdi de meramýmý anlatayým… Maç, 2-2, bitmesine 30 saniye falan var. Beþiktaþ ataðýnda, top auta çýkýyor, herkes orta alana doðru koþarken, maçýn orta hakemi korner veriyor. O korner de maalesef gol oluyor… Trabzonspor Yýldýz Takýmý, Trabzon’a dönüyor, Beþiktaþ, Hollanda’ya gidiyor. Beþiktaþ’lý dostlarýmýz alýnmasýn ama hakem kararýyla oluyor bunlar… Ayný Lig Tv’de izlediðiniz sahneler… 13-14 yaþýndaki genç dimaðlar, genç Trabzonspor’lular, ‘Ama bu haksýzlýk’ diyerek orta hakemin yanýna koþuyor ama ne faydasý var ki. Aðabeylerine yapýlan onlara haydi haydi yapýlýrdý. Maç bitti, iþin plaket-madalya kýsmýna gelince ayaklandým.. O arada bir gazeteci dostuma, ‘Bari çocuklara yapmasýnlar. Onlar, ‘hakemler, taraf tutar, Ýstanbul dýþýnda þampiyon çýkmaz’ gerçeðiyle büyümesin bari’ deyiverdim… O da bana demesin mi, ‘Yýldýrým ‘Demirören böyle istemiþtir’ diye… ‘Buraya da mý el attýlar?’ son cümlem oldu… Þimdi bu çocuklar, büyüyecek, 20’li yaþlara gelecek, sonra bu hakem de Süper Lig’de bir Beþiktaþ-Trabzonspor maçýnda düdük çalacak… Daha bu yaþlarda haksýz yenilgilere, hakem eyyamlarýna alýþtýrýlan çocuklar…

Avrupa’da, dünyada ayný turnuvalara hakemler, kulüpler ne kadar müdahil oluyordur bilmiyoruz ama bildiðimiz þu; haksýzlýk aðacý meyve vermez, verse de kimseye hayrý olmaz… Türk futbolu da, klasik olacak ama, bu kafalarla Türk fitbolu olarak kalýr…! Haa, O Trabzon’lu aðabeymize ne mi oldu? Beþiktaþ’ýn kazandýðý birincilik için havalara uçuyordu…

http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=6
    Rezalet!
    Avrupa Yýldýzlar Þampiyonasý’nda fýrtýna gibi esen Beþiktaþ’ý gurbetçilerimiz durdurdu!
    24.05.2007

Beþiktaþ favoriydi
    Galatasaray-Fenerbahçe karþýlaþmasýnda tribünlerde yaþanan çirkin olaylar Avrupa’da gündeme bomba gibi düþmüþtü. Ancak Hollanda’da düzenlenen Avrupa Yýldýzlar Þampiyonasý’nda Beþiktaþ Yýldýz Takýmý da neredeyse taraftarlarýn kurbaný oldu... Oldukça baþarýlý bir performans sergileyen Kara Kartallar, grubundaki tüm maçlarý kazanmýþtý. Turnuvanýn üçüncülük maçýnda Ýsviçre’nin Basel takýmýyla karþýlaþan Beþiktaþ, mücadelenin de favorisiydi. Genç Kartallar bu maçý kazanmalarý durumunda ülkemizi Malezya’daki Dünya Þampiyonasý’nda temsil edeceklerdi...

Hakem tatil etti
    Ancak hesaplar tutmadý... Sahada büyük mücadele sergileyen ve elinden geleni yapan Beþiktaþlý futbolcularý durduran önce hakem, sonra taraftar oldu. Hakemin Siyah-Beyazlýlar’a gösterdiði bir kýrmýzý kart sonrasýnda ortalýk karýþtý, gurbetçiler sahaya girdi. 0-0 devam eden maçta ortalýk karýþýnca hakem hemen maçý tatil etti. Organizasyon komitesi de yaþanan tatsýzlýk üzerine Beþiktaþ’ýn 3-0 hükmen maðlubiyetine karar verdi. Bu arada Kara Kartal’ýn sað kanat oyuncusu Ömer, turnuvanýn en iyi oyuncusu seçilerek taraftarlarýn utancýna mani oldu.

Orhan YILDIRIM

Etme bulma dünyasý mý diyelim? Çocuklarýmýza yazýk oluyor, baþka kimseye acýmýyorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    32

Yazik, cok yazik sonra da turk futbolu neden basarisiz... diyolar
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bu yapýlanlarý gören ve hiçbir þey yapmayan gözler mi Türk futboluna katký saðlýyor.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Yaþ
    37

biz hangi turnuvada 9-3 yenildik ??

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Alýntý AvniAker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ba$arilar...

umarim aralarindan bir F.Tekke, bir $enol Güne$, bir Yattara cikar
    .
    Çýkmasýna çýkar da onLara sahip çýkan oLur mu?
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)