Sayfa 3 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 738 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon - Rize Kardeþliði ve Karadeniz Birliði

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

bende seninle ayný görüþteyim ama sizin haberdar olmadýðýnýz öyle hakaretler küfürler ediliyor ki. bütün bunlardan sonra kimsenin hangi niyetle girdiðini anlamak mümkün deðil.
    art niyetliler sebebiyle , ne yazýkki iyi niyetli arkadaþlarda uzaklaþtýrýlabiliyor.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abicim yukarýda görüldüðü üzere herhangi bi gruba ayýrým yapýlamýþtýr. ayrýca BMN nin kendi içindede çok deðerli rizeli abilerimiz ve kardeþlerimiz vardýr. hatta yöneticilerimiz bile vardýr.. yani bizde ayrým yok....

ortak payda takýmýmýz ve takýmlarýmýz.... ama buraya gelipte hakaret edenlerede hiç bir þekilde müsamaha yok.. onlar ban edilecek ve hayvanat bahçelerine geri döneceklerdir....

kayýt durumu geçicidir. burçak arkadaþýmýzda bu konuyu açýklamýþtýr. arkadaþýmýz daha sonra üye olup bizle seviyeli dostça sohbetler kurabilir. biz daima buradayýz efendim....
    Ben tam açýklýyamadým sanýrým,BAN EDÝLEN ARKADAÞ www.rizespor.biz adlý sitede yönetici ve kendi sitelerinde RÝZE-TRABZON kardeþliði bölümü açmýþlar
    ,bu yönetici arkadaþ bizim sizteye üye olmuþ birþeyleri paylaþmak için http://www.rizespor.biz/rizesporforu...&PID=3232#3232 ama banlanmýþ,ban sebebide

You have been banned for the following reason:
    BordoMaviNet 'de Forum Kurallarý Gereði Baþka Takým Taraftarlarýn Üyeliði Yasaktýr.
    Date the ban will be lifted: Hiçbir zaman

Samimi insnlarla,samimi olmayanlarý nasýl ayýracaz acaba,bilmem anlatabildimmi,
    Konu Ýsmail Alkan tarafýndan (19.04.2007 Saat 16:45 ) deðiþtirilmiþtir.

Ya Nerden Biliyonuz Rize Oldugunu Bunu Bir ÝtOgLu Provakasyon Olarak Yapamazmi Þimdi Gelse Bizim Siteye Trabzonlu Diye Bir Nick Bize Sövse Hakaret Etse Bu Trabzonludur Kesin Diye Bütün Trabzonlulara Yuklenmemýzmý Lazým Biraz Degiþik Acidanda Bakin Plss
    "Ýmza BMN Forum Kurallarýnca Düzenlenmiþtir"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Forum kurallarý açýk bir þekilde "BMN Forum Trabzonsporlularýndýr" diyor. Ve yine açýk bir þekilde link vermenin yasak olduðunu da söylüyor. Bu kuralý farkýndaysanýz bir kaç gündür esnettik. Sebeblerini uzun uzadýya yazmaya da gerek yok. Oluþan hassas duruma yara vermemek açýsýndan sabýrlý ve toleranslý davrandýk. Arkadaþýn cezasýný kaldýrdým. Gelip mesajýný býrakabilir.

Fakat bu durumun uzun sürmesi ne yazýkki imkansýz. Herkesin kendine göre bir platformu var. O platformda yapacaðýnýz hizmetlerle de dostluða katkýda bulunabilirsiniz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Yaþ
    42

selamun aleykum Trabzonlu kardeþlerim..siteye yeni üye oldum..ben www.rizespor.biz sitesinþn yonetýcýsýyým..biz kardeþlik ilkesinin sürmesi için elimizden geleni yapmaya hazýrýz ama daha gelir gelmez nikim yüzünden ban yemem beni üzdü..ark niyetli biri oslaydým ben nikimi deðiþir oyle girer baþka þeyler yapardým..bunu örneklerini kendi sitemizde gorduk vede bu kiþilerin üyeliklerini iptal ettik..
    Benim site admininden vede yöneticilerinden ricam; bizim gösterdiðimiz çabayý sizlerinde göstermeniz..site içindeki yazýlara dikkat etmeniz..bordomavi net üyelerini de www.rizespor.biz e bekliyoruz..bizim foruma istediðiniz nikle üye olabilirsiniz..herhangi bir sataþmada direk bana özel mesajla bildirebilirsiniz..ordaki nikim Rizesporlu dur..þimdiden baþlattýðýmýz bu kardeþlik muhabbetinin hayýrlara vesile olmasýný diler hepinize sevgilerimi sunarým..
    www.rizespor.biz
    Yönetici
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (19.04.2007 Saat 16:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    HTML-Kodu:
    www.rizespor.biz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bordomavi.net'te Rizesporlular dahil hiçbir takým taraftarýna, takýmýna, kurumuna, zümresine hakaret edilmemektedir. Hakaretin kime niçin yapýldýðýna bakýlmaksýzýn cezalar uygulanmaktadýr. Bu yüzden BMN Forumun herhangi bir yerinde hakaret göremezsiniz. Türkiye'de Bordomavi.net kadar seviyeli forum görmek kolay deðildir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Yaþ
    42

Sitelerdeki mesajlarý bastan asagýya kontrol edersenýz ne demek ýstedýgýmý anlayacaksýnýz bence..bu tamamen konu dýþý olsun isterseniz..biz bir el uzattýk size..siz uzatýrmýsýnýz bunu bilemem..bu sizin gorusunuz..bu dostluk once burda baslasýn dýye dusunduk..zaman ilerledikçe zaten reele de tasýnacaktýr..Uefa yolunda Allah yardýmýcýnýz olsun...
    Konu tigin tarafýndan (22.04.2007 Saat 10:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    HTML-Kodu:
    www.rizespor.biz

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Rizesporlu53 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sitelerdeki mesajlarý bastan asagýya kontrol edersenýz ne demek ýstedýgýmý anlayacaksýnýz bence..bu tamamen konu dýþý olsun isterseniz..biz bir el uzattýk size..siz uzatýrmýsýnýz bunu bilemem..bu sizin gorusunuz..bu dostluk once burda baslasýn dýye dusunduk..zaman ilerledikçe zaten reele de tasýnacaktýr..Uefa yolunda Allah yardýmýcýnýz olsun...
    Forumdaki mesajlarýn geneline bakarsan dostluðun hakim olduðunu görürsün,yeterki karþýlýklý saygý ve sevgi olsun
    Konu tigin tarafýndan (22.04.2007 Saat 10:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Yaþ
    37

ya arkadaslarým abýlerým uzatmayalým bu kadar konuyu býr yanlýs anlama dýyelým buna ýsalllah kayserýyý elersýnýz býzýde mutlu oluruz

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

atmaCa YÖNETÝCÝ

Mesaj Sayýsý: 576
    Rize MERKEZ KafASýna Göre HerKEZ

Bu Konuya Dikkat Edelim..
    « :»
    Arkadaþlar Bilindiði Gibi www.rizesporluyuz.biz Site Adresi MEKANSIZLARIN Resmi Ýnternet Adresidir.TRABZON-RÝZE Macýndan Sonra Bazý Forumlarda TRABZON & TRABZONSPORLULARA Küfür ve Hakaret Oluyor.Bu Kardeþliði Ýstemeyen Aramýza Nifak Sokmak Ýsteyen Kiþiler Var.
    Özellikle TRABZONLU & TRABZONSPORLU Arkadaþlara Sesleniyoruz.Diðer Forumlarda MEKANSIZLARIN Adýný Kullanarak Size Hakaret & Küfür Edenlerle Hic Bir ALAKAMIZ Yoktur.Aksine Bu Kardeþliði Sonuna Kadar Desdekleyenlerde Bizleriz.

Yorum sizin arkadaþlar

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Alýntý Rizesporlu53 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili Hemþerim bize 1 adým gelene biz 10 adým geliriz yeter ki samimi olalým yeter ki farklarýmýzý degil ortak noktalarýmýzý konuþalým...
    Konu tigin tarafýndan (22.04.2007 Saat 10:48 ) deðiþtirilmiþtir.

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýnþallah dostluk ebedi olur,
    Yalnýz,aradaki olaylarý baþlatanlar hep rizesporlular oldu malesef,
    Ve malesefki puana ihtiyacý olan hep rizespor oldu...

Acý bir tesadüf...

Alýntý Salih61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili Hemþerim bize 1 adým gelene biz 10 adým geliriz yeter ki samimi olalým yeter ki farklarýmýzý degil ortak noktalarýmýzý konuþalým...

Dostum Sence Samimi Olunmasaydi Bu Kadar Konusulurmuydu ?
    "Ýmza BMN Forum Kurallarýnca Düzenlenmiþtir"

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

arkadaslar bu dostluk son derece samimi bi sekilde baslamistir ve bir maclik olayin sonucuda deildir sadece abilerimizde daha once taraftar gurublari liderleriyle gorusmelerde bulunmuslardir..bmn yonetiminden ricam umarim bmn nin sadece Trabzonsporlulara has olmasi durumunu kardes takimimiz icin degisik bir uygulamayla kolaylik saglarlar
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haklý olabilirsiniz belki ama BMN sadece TRABZONSPOR lularýn sitesi ise ve ne þekilde olursa olsun baþka takýmlara (rakip) kapalý ise bu duruþundan taviz vermemeli diye düþünüyorum. Çünkü evet içlerinde mutlaka samimi duygularla gelenler olacaktýr ama ya diðerleri ... !! Nasýl engel olucaz?
    Bu arada bu sadece benim fikrim .Bir öneri sunuldu , herkesin fikrini belirttiði bir ortamda benim de düþüncem bu þekilde.Yok sen düþmansýn yok sen çekemiyosun gibi eleþtirilerle karþýlýk verilmesin lütfen .
    Yine de son karar BMN yönetiminindir....
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    44

rizeliyim ve rizesporluyum..son mactan sonra rize ile trabzon arasýnda cereyan eden dostluk ve kardeslýk havasý cok mutlu etti bizleri dileðimiz bu tablonun somut adýmlara donusmesidir,,

gemileri yakalým,herþeyi bir kenara býrakalým el ele dostluga ve kardeslýge yürüyelim..
    bu konuda adým atan caba sarfeden herkesi tum samýmý duygularýmla kucaklýyorum...

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

anladým demek ýstedðini düþüncene saygý duyarým tabý ký yalnýz býr noktaya deðnmek ýstýyorum 'diðer takým taraftarlarý'kavramý Rizespor için gecerli deðildir bundan sonra onlar diðer takým deðil bizim taraftarýmýzdýr þeklinde bir yaklaþým gösterelim diyorum bu duruma.tabý dediðin gibi bazý art niyetliler cýkar ama bu iyilerin bundan zarar görmesine sebep olmamalý.ayrýca biz yasak koysakta zaten art niyetli olan her þekilde siteye üye olup ceþitli isimlerle yapacaklarýný yaparlar..yazýmý umarým yanlýþ anlamassýn sana yapýlanlardan ötürü bir cekincen olduðunuda anlýyorum.muhalefet olmak için yazmadým bu yorumu.
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Keþke bu dediðiniz olay yýllar önce baþlasaydý .Keþke geçen yýl 6-1 yendiðimiz maçtan sonra baþlasaydý ...Ne diyelim umarým herþey istediðiniz gibi olur. Sonuçta aramýza kaç saatlik yol var ki
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Alýntý ShekiL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dostum Sence Samimi Olunmasaydi Bu Kadar Konusulurmuydu ?
    Konuþulmazdý ama yine bu dostlugu istemeyenler var aranýzda ilk önce bunlardan arýnmalýyýz...Sonrasý tabi ki gelir...
    Konu Salih61 tarafýndan (21.04.2007 Saat 12:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    43

Bence rizeli arkadaþlara sadece bu ortak topic de yazma imkaný tanýnsýn.Böylece hem kurallardan taviz vermemiþ oluruz hem de yeni oluþan bu havayý da bozmamýþ oluruz
    Zaten biz 2 seyden çekiyoruz:
    1-Mahmut Hoca
    2-TRABZONSPOR

atlantis - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rize herzaman Kardesimdir. Çok sevdiðim dostlarim var rizeden,
    T R A B Z O N S P O R

mHÝÇYILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Hayýrlýsý olsun.
    Konu mHÝÇYILMAZ tarafýndan (21.04.2007 Saat 15:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ana Sütü Gibi Güzel,Ana Sütü Gibi Temiz TÜRKÇEMÝZ

BÝZ ÝNANMAYA DEVAM EDÝYORUZ !

mHÝÇYILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Saygýdeðer Nihat Genç Abimiz þöyle diyor bir yazýsýnda:

"...Trabzon Samsun’dan Sarp’a kadar olan yerdir. 1924’te ayrýldý sýnýrlar. Rize Giresun falan. Bütün Karadeniz’in simgesel lafýdýr Trabzon. Biz kendimizi Trabzonlu deðil Karadenizli olarak görürüz. Ben hem Rizeliyim hem Artvinliyim... O bölgenin çocuðu olarak görürüz. Zaten bölgenin adýydý Trabzon..."

Felsefi bir yaklaþýmla anlatmýþ abimiz bu baþlýkta yaratýlmak istenen dostluðu.

Dostluk sürecinin olumlu iþlemesi dileðiyle.
    Ana Sütü Gibi Güzel,Ana Sütü Gibi Temiz TÜRKÇEMÝZ

BÝZ ÝNANMAYA DEVAM EDÝYORUZ !

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bizim dostumuz olabilecek tek takým rizedir baþkasý yalan inþ. bu dostluk hep sürer..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rizsporlular her daim kardeþlerimizdir... bu böyledir ufak tefek kýrgýnlýklar her aile arasýnda olur....

ancak kötü bir mesaj yazmýþ olmamama raðmen almadýklarý aile terbiyesini her fýrsatta belli eden hayvanat bahçesi firarileri krdeþlerim deðildir.....
    Konu Faik Yýlmaz tarafýndan (21.04.2007 Saat 16:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)