Sayfa 30 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 28 29 30
Toplam 738 adet sonuctan sayfa basi 726 ile 738 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon - Rize Kardeþliði ve Karadeniz Birliði

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Kavramýn kendinde yapmacýklýk var.
    Sen kendi öz kardeþine "Caným kardeþim aramýzdaki kardeþlik bir ömür boyu sürecek." der misin?
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Ýlyas Özdemir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yapmacýk kardeþliðe gerek yok düþman olmamak kafi.
    bugün Rizespor süper lige çýkmayý garantiledi tribünde kocaman bir ts bayraðý açýldý ts formalýlar kaþkollularda cabasý bu muhabbet böyle devam etsin yeter ama araya nifak sokmak isteyen çok var

mkmoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

forum nifakçilardan geçilmiyor..büyük trabzonspor taraftarina yakýþmiyor

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Arkadaþlar , Rize de digerleri gibi sadece bir rakip. Baska birsey degil. Hatta þikenin üzerini örtüp, oyuncularýmýzý zorla oraya aldirtan duzenin torpiliyle ust lige cýkmýs bir rakip.

Neden her ufak seyde böyle gereksizce gaza gelinip kardeslik,dostluk vb konusuklar yapýlýrki ...

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

gereksiz bir kardeþlik iyi ki olmadý böyle bir þey

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ý. C. Ertem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

trabzon rize kardeþliði ne ya? hepimiz kardeþiz zaten. bu mikro milliyetçilikten ne zaman kurtulacaðýz... rekabetin olduðu yerde de bu tip söylemler de bana hiç samimi gelmemiþtir. hele de onlarca yýldýr iki þehir arasýnda bu kadar nefret birikmiþken romantik tavýrlar gerçeklikten uzaklaþtýrýr...
    "Benim gideceðim yer, geldiðim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ÞENOL GÜNEÞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Rizeliler için üzülüyorum

Pshycologist41 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    41

Baslik kapatilsin

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Samet Türkmen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar , Rize de digerleri gibi sadece bir rakip. Baska birsey degil. Hatta þikenin üzerini örtüp, oyuncularýmýzý zorla oraya aldirtan duzenin torpiliyle ust lige cýkmýs bir rakip.

Neden her ufak seyde böyle gereksizce gaza gelinip kardeslik,dostluk vb konusuklar yapýlýrki ...
    Vay kardeþim benim be.

MetehanS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Rizespor baþkaný güzel birlik mesajlarý veriyor. Destekliyorum.

Çaykur Rizespor Baþkaný Tahir Kýran sosyal medya hesabýndan yaptýðý canlý yayýnda önemli açýklamalarda bulundu. Baþkan Kýran, "Biz Rizelilere, gerçek Rizesporlulara hizmet etmeye çalýþýyoruz. Baþka takýmlarý tutanlara hizmet etmiyoruz. Rizespor’dan kimse yolunu bulamaz, bulamayacak. Rizespor kimsenin cebine sýðmaz. Kimse Rizespor’a ipotek koyamaz, kimse Rizespor’u çiftlik olarak göremez. Ben olduðum sürece bu böyle. Rizespor benden sonra ayaklarý üzerinde durabilsin diye alt yapýsýný oluþturmaya çalýþýyorum" diye konuþtu.

"ÝYÝ ÝÞLERE ÝMZA ATACAKLAR"

Transferler konusunda açýklamalarda bulunan Kýran, "Bizim yaptýðýmýz transferlerden Yusuf Sarý 10 numara bir uþak, Kubilay 10 numara, Eren zaten 3,5 yýl Rize’nin suyunu içmiþ. Bunlarýn üçü de iyi transferler, iyi iþlere imza atacaklar. Yusuf Sarý’yý Trabzon’dan getirmekte kolay bir iþ deðil. Galatasaraylý Aytaç, Malatyasporlu Semih’i isterim, Hüseyin Türkmen gündemimizde yok. Çünkü hocamýza sorduk, düþünmediðini söyledi, gündemimizden çýkardýk. Emirhan Topçu benim gözbebeklerimden bir tanesi, onun gibi birkaç futbolcumuz daha var. Emirhan, Efe, Güvenç Usta, çok umutluyum. Onlarda yavaþ yavaþ bu horonun içerisine girecekler. Ronaldo Mendes deðiþik bir futbolcu, Hamza hocanýnda onunla ilgili çok beklentisi var, sahalara döndü, bende çok merak ediyorum, iyi þeyler yapacaðýný düþünüyorum. Bolasie takýmda kalmak istiyor, çok çalýþýyor. Ýkinci yarýda deðiþik bir Bolasie izleyeceðiz, çok umutluyum" þeklinde konuþtu.

"TRABZONSPOR, RÝZESPOR’UN DÜÞMESÝNÝ ÝSTER MÝ?"

3 Haziran 2017'de Çaykur Rizespor'un ligden düþmesi ile ilgili de konuþan Baþkan Kýran, "Trabzonspor bizi bilerek isteyerek düþürdü diye bir þey yok. O günkü, o takýmdaki teknik adam ve birkaç tane ne idüðü belirsiz futbolcu, bu iki þehri 5 senedir birbirine düþürdü. 5 yýldýr bu hikaye devam ediyor. Trabzonspor, Rizespor'un düþmesini ister mi?" dedi.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Yoktur böyle bir þey. memleketlerinin takýmý sadece trabzonspor ile maç yapýnca akýllarýna gelir. geriye kalan 364 gün istanbul takýmý taraftarlýðýný yaparak gezerler. trabzonspor hiç bir karadeniz takýmýyla kardeþ falan olamaz. mevcut þehirlerin çift takýmlý taraftar profili olduðundan bu düþünce hiç bir zaman hayata geçmeyecek.

Muhamm3d - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bir rizeli olarak, sadece Rizesporu tutan kimseyi görmedim. Herkes ya fenerli yada gsli. Bu durumda tabiki Trabzonspordan nefret ediyorlar. Kardeþlik falan hikaye. Gerekde yok zaten. Boyle iyi. Devam...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)