Sayfa 3 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 738 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon - Rize Kardeşliği ve Karadeniz Birliği

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende seninle aynı görüşteyim ama sizin haberdar olmadığınız öyle hakaretler küfürler ediliyor ki. bütün bunlardan sonra kimsenin hangi niyetle girdiğini anlamak mümkün değil.
    art niyetliler sebebiyle , ne yazıkki iyi niyetli arkadaşlarda uzaklaştırılabiliyor.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim yukarıda görüldüğü üzere herhangi bi gruba ayırım yapılamıştır. ayrıca BMN nin kendi içindede çok değerli rizeli abilerimiz ve kardeşlerimiz vardır. hatta yöneticilerimiz bile vardır.. yani bizde ayrım yok....

ortak payda takımımız ve takımlarımız.... ama buraya gelipte hakaret edenlerede hiç bir şekilde müsamaha yok.. onlar ban edilecek ve hayvanat bahçelerine geri döneceklerdir....

kayıt durumu geçicidir. burçak arkadaşımızda bu konuyu açıklamıştır. arkadaşımız daha sonra üye olup bizle seviyeli dostça sohbetler kurabilir. biz daima buradayız efendim....
    Ben tam açıklıyamadım sanırım,BAN EDİLEN ARKADAŞ www.rizespor.biz adlı sitede yönetici ve kendi sitelerinde RİZE-TRABZON kardeşliği bölümü açmışlar
    ,bu yönetici arkadaş bizim sizteye üye olmuş birşeyleri paylaşmak için http://www.rizespor.biz/rizesporforu...&PID=3232#3232 ama banlanmış,ban sebebide

You have been banned for the following reason:
    BordoMaviNet 'de Forum Kuralları Gereği Başka Takım Taraftarların Üyeliği Yasaktır.
    Date the ban will be lifted: Hiçbir zaman

Samimi insnlarla,samimi olmayanları nasıl ayıracaz acaba,bilmem anlatabildimmi,
    Konu İsmail Alkan tarafından (19.04.2007 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir.

Ya Nerden Biliyonuz Rize Oldugunu Bunu Bir İtOgLu Provakasyon Olarak Yapamazmi Şimdi Gelse Bizim Siteye Trabzonlu Diye Bir Nick Bize Sövse Hakaret Etse Bu Trabzonludur Kesin Diye Bütün Trabzonlulara Yuklenmemızmı Lazım Biraz Degişik Acidanda Bakin Plss
    "İmza BMN Forum Kurallarınca Düzenlenmiştir"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forum kuralları açık bir şekilde "BMN Forum Trabzonsporlularındır" diyor. Ve yine açık bir şekilde link vermenin yasak olduğunu da söylüyor. Bu kuralı farkındaysanız bir kaç gündür esnettik. Sebeblerini uzun uzadıya yazmaya da gerek yok. Oluşan hassas duruma yara vermemek açısından sabırlı ve toleranslı davrandık. Arkadaşın cezasını kaldırdım. Gelip mesajını bırakabilir.

Fakat bu durumun uzun sürmesi ne yazıkki imkansız. Herkesin kendine göre bir platformu var. O platformda yapacağınız hizmetlerle de dostluğa katkıda bulunabilirsiniz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

selamun aleykum Trabzonlu kardeşlerim..siteye yeni üye oldum..ben www.rizespor.biz sitesinşn yonetıcısıyım..biz kardeşlik ilkesinin sürmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız ama daha gelir gelmez nikim yüzünden ban yemem beni üzdü..ark niyetli biri oslaydım ben nikimi değişir oyle girer başka şeyler yapardım..bunu örneklerini kendi sitemizde gorduk vede bu kişilerin üyeliklerini iptal ettik..
    Benim site admininden vede yöneticilerinden ricam; bizim gösterdiğimiz çabayı sizlerinde göstermeniz..site içindeki yazılara dikkat etmeniz..bordomavi net üyelerini de www.rizespor.biz e bekliyoruz..bizim foruma istediğiniz nikle üye olabilirsiniz..herhangi bir sataşmada direk bana özel mesajla bildirebilirsiniz..ordaki nikim Rizesporlu dur..şimdiden başlattığımız bu kardeşlik muhabbetinin hayırlara vesile olmasını diler hepinize sevgilerimi sunarım..
    www.rizespor.biz
    Yönetici
    Konu Külünkoğlu tarafından (19.04.2007 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir.
    HTML-Kodu:
    www.rizespor.biz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bordomavi.net'te Rizesporlular dahil hiçbir takım taraftarına, takımına, kurumuna, zümresine hakaret edilmemektedir. Hakaretin kime niçin yapıldığına bakılmaksızın cezalar uygulanmaktadır. Bu yüzden BMN Forumun herhangi bir yerinde hakaret göremezsiniz. Türkiye'de Bordomavi.net kadar seviyeli forum görmek kolay değildir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Sitelerdeki mesajları bastan asagıya kontrol edersenız ne demek ıstedıgımı anlayacaksınız bence..bu tamamen konu dışı olsun isterseniz..biz bir el uzattık size..siz uzatırmısınız bunu bilemem..bu sizin gorusunuz..bu dostluk once burda baslasın dıye dusunduk..zaman ilerledikçe zaten reele de tasınacaktır..Uefa yolunda Allah yardımıcınız olsun...
    Konu tigin tarafından (22.04.2007 Saat 10:46 ) değiştirilmiştir.
    HTML-Kodu:
    www.rizespor.biz

Nereden
    Trabzon

Alıntı Rizesporlu53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitelerdeki mesajları bastan asagıya kontrol edersenız ne demek ıstedıgımı anlayacaksınız bence..bu tamamen konu dışı olsun isterseniz..biz bir el uzattık size..siz uzatırmısınız bunu bilemem..bu sizin gorusunuz..bu dostluk once burda baslasın dıye dusunduk..zaman ilerledikçe zaten reele de tasınacaktır..Uefa yolunda Allah yardımıcınız olsun...
    Forumdaki mesajların geneline bakarsan dostluğun hakim olduğunu görürsün,yeterki karşılıklı saygı ve sevgi olsun
    Konu tigin tarafından (22.04.2007 Saat 10:47 ) değiştirilmiştir.

ya arkadaslarım abılerım uzatmayalım bu kadar konuyu bır yanlıs anlama dıyelım buna ısalllah kayserıyı elersınız bızıde mutlu oluruz

Nereden
    Trabzon

atmaCa YÖNETİCİ

Rize MERKEZ KafASına Göre HerKEZ

Bu Konuya Dikkat Edelim..
    « :»
    Arkadaşlar Bilindiği Gibi www.rizesporluyuz.biz Site Adresi MEKANSIZLARIN Resmi İnternet Adresidir.TRABZON-RİZE Macından Sonra Bazı Forumlarda TRABZON & TRABZONSPORLULARA Küfür ve Hakaret Oluyor.Bu Kardeşliği İstemeyen Aramıza Nifak Sokmak İsteyen Kişiler Var.
    Özellikle TRABZONLU & TRABZONSPORLU Arkadaşlara Sesleniyoruz.Diğer Forumlarda MEKANSIZLARIN Adını Kullanarak Size Hakaret & Küfür Edenlerle Hic Bir ALAKAMIZ Yoktur.Aksine Bu Kardeşliği Sonuna Kadar Desdekleyenlerde Bizleriz.

Yorum sizin arkadaşlar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Rizesporlu53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Hemşerim bize 1 adım gelene biz 10 adım geliriz yeter ki samimi olalım yeter ki farklarımızı degil ortak noktalarımızı konuşalım...
    Konu tigin tarafından (22.04.2007 Saat 10:48 ) değiştirilmiştir.

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İnşallah dostluk ebedi olur,
    Yalnız,aradaki olayları başlatanlar hep rizesporlular oldu malesef,
    Ve malesefki puana ihtiyacı olan hep rizespor oldu...

Acı bir tesadüf...

Alıntı Salih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Hemşerim bize 1 adım gelene biz 10 adım geliriz yeter ki samimi olalım yeter ki farklarımızı degil ortak noktalarımızı konuşalım...

Dostum Sence Samimi Olunmasaydi Bu Kadar Konusulurmuydu ?
    "İmza BMN Forum Kurallarınca Düzenlenmiştir"

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar bu dostluk son derece samimi bi sekilde baslamistir ve bir maclik olayin sonucuda deildir sadece abilerimizde daha once taraftar gurublari liderleriyle gorusmelerde bulunmuslardir..bmn yonetiminden ricam umarim bmn nin sadece Trabzonsporlulara has olmasi durumunu kardes takimimiz icin degisik bir uygulamayla kolaylik saglarlar
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haklı olabilirsiniz belki ama BMN sadece TRABZONSPOR luların sitesi ise ve ne şekilde olursa olsun başka takımlara (rakip) kapalı ise bu duruşundan taviz vermemeli diye düşünüyorum. Çünkü evet içlerinde mutlaka samimi duygularla gelenler olacaktır ama ya diğerleri ... !! Nasıl engel olucaz?
    Bu arada bu sadece benim fikrim .Bir öneri sunuldu , herkesin fikrini belirttiği bir ortamda benim de düşüncem bu şekilde.Yok sen düşmansın yok sen çekemiyosun gibi eleştirilerle karşılık verilmesin lütfen .
    Yine de son karar BMN yönetiminindir....
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

rizeliyim ve rizesporluyum..son mactan sonra rize ile trabzon arasında cereyan eden dostluk ve kardeslık havası cok mutlu etti bizleri dileğimiz bu tablonun somut adımlara donusmesidir,,

gemileri yakalım,herşeyi bir kenara bırakalım el ele dostluga ve kardeslıge yürüyelim..
    bu konuda adım atan caba sarfeden herkesi tum samımı duygularımla kucaklıyorum...

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

anladım demek ıstedğini düşüncene saygı duyarım tabı kı yalnız bır noktaya değnmek ıstıyorum 'diğer takım taraftarları'kavramı Rizespor için gecerli değildir bundan sonra onlar diğer takım değil bizim taraftarımızdır şeklinde bir yaklaşım gösterelim diyorum bu duruma.tabı dediğin gibi bazı art niyetliler cıkar ama bu iyilerin bundan zarar görmesine sebep olmamalı.ayrıca biz yasak koysakta zaten art niyetli olan her şekilde siteye üye olup ceşitli isimlerle yapacaklarını yaparlar..yazımı umarım yanlış anlamassın sana yapılanlardan ötürü bir cekincen olduğunuda anlıyorum.muhalefet olmak için yazmadım bu yorumu.
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Keşke bu dediğiniz olay yıllar önce başlasaydı .Keşke geçen yıl 6-1 yendiğimiz maçtan sonra başlasaydı ...Ne diyelim umarım herşey istediğiniz gibi olur. Sonuçta aramıza kaç saatlik yol var ki
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ShekiL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum Sence Samimi Olunmasaydi Bu Kadar Konusulurmuydu ?
    Konuşulmazdı ama yine bu dostlugu istemeyenler var aranızda ilk önce bunlardan arınmalıyız...Sonrası tabi ki gelir...
    Konu Salih61 tarafından (21.04.2007 Saat 12:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Uzak Doğu

Bence rizeli arkadaşlara sadece bu ortak topic de yazma imkanı tanınsın.Böylece hem kurallardan taviz vermemiş oluruz hem de yeni oluşan bu havayı da bozmamış oluruz
    Zaten biz 2 seyden çekiyoruz:
    1-Mahmut Hoca
    2-TRABZONSPOR

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize herzaman Kardesimdir. Çok sevdiğim dostlarim var rizeden,
    T R A B Z O N S P O R

mHİÇYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayırlısı olsun.
    Konu mHİÇYILMAZ tarafından (21.04.2007 Saat 15:56 ) değiştirilmiştir.
    Ana Sütü Gibi Güzel,Ana Sütü Gibi Temiz TÜRKÇEMİZ

BİZ İNANMAYA DEVAM EDİYORUZ !

mHİÇYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Saygıdeğer Nihat Genç Abimiz şöyle diyor bir yazısında:

"...Trabzon Samsun’dan Sarp’a kadar olan yerdir. 1924’te ayrıldı sınırlar. Rize Giresun falan. Bütün Karadeniz’in simgesel lafıdır Trabzon. Biz kendimizi Trabzonlu değil Karadenizli olarak görürüz. Ben hem Rizeliyim hem Artvinliyim... O bölgenin çocuğu olarak görürüz. Zaten bölgenin adıydı Trabzon..."

Felsefi bir yaklaşımla anlatmış abimiz bu başlıkta yaratılmak istenen dostluğu.

Dostluk sürecinin olumlu işlemesi dileğiyle.
    Ana Sütü Gibi Güzel,Ana Sütü Gibi Temiz TÜRKÇEMİZ

BİZ İNANMAYA DEVAM EDİYORUZ !

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim dostumuz olabilecek tek takım rizedir başkası yalan inş. bu dostluk hep sürer..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rizsporlular her daim kardeşlerimizdir... bu böyledir ufak tefek kırgınlıklar her aile arasında olur....

ancak kötü bir mesaj yazmış olmamama rağmen almadıkları aile terbiyesini her fırsatta belli eden hayvanat bahçesi firarileri krdeşlerim değildir.....
    Konu Faik Yılmaz tarafından (21.04.2007 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)