Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 30 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 735 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzon - Rize Kardelii ve Karadeniz Birlii

Kobalas61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Standart Trabzon - Rize Kardelii ve Karadeniz Birlii

son hafta oynadmz rize mac sanrm br milat oldu br-ka kendnblmezn futursuzca konumalar dsnda hersey dostluk havas zerisinde geti.macta aclan Trazbonspor'umuza trkiye kupasnda baarlar dlerz pankart,Trabzon gol attktan sonra Rize trbnlerinden yukselen alks sesleri..forumlarda yaynlanan dostluk mesajlar..olmaz olmaz denilen bir sey gercekleiyor ve Rize ile aramzda uzun yllardr olan dusmanlk bitiyor.gezdiim rize forumlarnn hepsinde bu kardelie dem vuran baslklar grdm iin kendi forumumuzda da byle br baslk acma gerei duydum.zamannda yaplan br cok yanl olmustur belki suclu biziz yada Rize her eye bir snger cekip olmas gereken bir kardelik baslatrz umarm.ltfen bu basla cevap yazacak arkadalar yazmadan once br kere daha dusunup yazsnlar.nk koca gorumda bir iki kii olumsuz konussa dikkat ceken o yorumlar oluyor...umarm son Rize macmzdaki olanlar bundan sonrada devam eder
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

attagmshane - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2006

olmas gereken budur.inanyorum ki bu balk hakettii olumlu ilgiyi de grecektir
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Rizespor-TRABZONSPOR balnda gnlerdir bunu tartyoruz zaten
    Konu TSelif tarafndan (19.04.2007 Saat 21:37 ) deitirilmitir.
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    05.12.2006
    Ya
    33

olmas gereken buydu artk onlar avni akere bekliyoz derbi maclarnda rize kardeslerimizlele ele verek kardesligi gostermemiz lazm

6afak Aydn1 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

Bence Trabzon ile Rizeyi veya Karadenizi bir kseye diger illerimizi teki kseye. Ayirim yapmanin anlami yok. Rize ilede kardesiz, Maras ve Izmir vs ilede ayni yani yle zatende ,herkes yle grmyor demek.

Karadeniz Birligi bu nasil bir vizyon ?
    burasi trkisch.

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt Safakno61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence Trabzon ile Rizeyi veya Karadenizi bir kseye diger illerimizi teki kseye. Ayirim yapmanin anlami yok. Rize ilede kardesiz, Maras ve Izmir vs ilede ayni yani yle zatende ,herkes yle grmyor demek.

Karadeniz Birligi bu nasil bir vizyon ?

Konuyu baka taraflara ekmeyelim.Zira arkadan anlatmak istedii farkl bir ey.Sonuta biz ayn corafyann insanyz.Kuymamzda,horonumuzda,Karadenizimizde ,aymmzda,
    yamurumuzda,selimizde,silahmzda,damzda,yayla mzda hep ayn...Bu kadar ortak ynleri olan insanlarn birbirine dman olmalarnn mantkszln anlatmaya alyor.

Kimse kimseye ayrm yapmyor.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Alnt Badalolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Konuyu baka taraflara ekmeyelim.Zira arkadan anlatmak istedii farkl bir ey.Sonuta biz ayn corafyann insanyz.Kuymamzda,horonumuzda,Karadenizimizde ,aymmzda,
    yamurumuzda,selimizde,silahmzda,damzda,yayla mzda hep ayn...Bu kadar ortak ynleri olan insanlarn birbirine dman olmalarnn mantkszln anlatmaya alyor.

Kimse kimseye ayrm yapmyor.
    Merhaba Kardelerim BADALOLU ok Gzel Acikladin Eline Kluna Saglik

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

olmas gereken de bu zaten. Dostluk...Ahmet Abi'nin de dedii gibi ayn topraklarn insanlaryz.Bu dmanlk ok sama ve yersiz.

konu iin teekkrler pukay61revolt

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

evet son mata anmosfer ok gzeldi bir olumsuzluk yaanmad ama gemite bize rum diyenler benim kardeim olamaz.

iki iekle bahar gelmez...
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

smail Alkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    53

Hereyin bir balangc vardr,gemii kurcalamak fayda salamaz,gemite ok eyler olduu doru ama artk gelecee bakma zamandr,pazar gnk mata ben ordaydm dostluk-kardelik adna ok gzel tohumlar atld,inanyorumki bu tohumlar yeerip filizlenecek ve bursa-ankara arasndaki gibi ortak bir taraftar gurubu ortaya kacaktr,

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Kalc olmas nemli. Rizespor dmesin yeter
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    53

nallah dmez

h@msi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    35

nedense biz kaybedince kardelik oluyor, kazannca dmanlk(ieler, fener bayraklar....). ben rizeden dost filan olacan dnmyorum, ne de olsa fenerin 2. vatan.
    Konu h@msi61 tarafndan (18.04.2007 Saat 23:54 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

Alnt h@msi61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nedense biz kaybedince kardelik oluyor, kazannca bunu dmanlk(ieler, fener bayraklar....). ben rizeden dost filan olacan dnmyorum, ne de olsa fenerin 2. vatan.
    ite her platformda bu genellemeyi yapyoruz evet dogru olabilir fenerli var ama fenerli kadarda trabzonsporlu var sadece olaylar provake edenleri baz alp iyi niyetli rizeli kardeslerimizi boyle bi genellemenin iine katmak cok yanl olur bu foruma giren bir cok rizeli olupta trabzonsporu tutan abilerimiz var oyzden rizeden dost olmaz demek yerine rizedeki provakatrlerden dost olmaz demek daha gzel bi ifade olur

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    35

Aramzda belki en az fark olan komu ilimiz lehemiz geleneklerimiz ve greneklerimiz birbirine ok benziyor zaten bizden ayrlma bir il insanlarn da ok severim ok kere gitmiimdir hi de yabanclk ekmiyorsunuz nk karnzda sizden birini gryorsunuz bu tr ekimelerin sebebi istanbulun ayak oyunlardr

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    53

Arkadalar,una emin olunki,rizede 1 fenerli varsa 3 tanede trabzonsporlu var bunu unutmayn,
    peki trabzonda hi fenerli yokmu acaba ? ben olduunu biliyorum ,sadece rizeye maletmeyelim,byle yaparsak krarz oradaki insanlar ve trabzonsporu tutan rizelileri,

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Babam Trabzon'da yaam, ben hi yaamadm. Belki de o nedenle kemene ile tulum ald m ben heyecan duyarm ama babam tulumda oral bile olmaz.

evremde Trabzonlu'dan ok Rizeli var. Onlarn pek ou da kemenede ayn hazz duymaz da tulum balaynca titremeye balar.

lgintir. Rize'deki tulum ile bizdeki kemene ayn ya da ok benzer vurgu ve namelerle alnr ama alan enstrmann katks ok nemlidir, kkln byle yaayanlar iin.

imdilerde yaplan pek ok arkda, belki de ticari kayglarla ikisi beraber kullanlyor. Hem kemeneciler hem de tulumcular avlanyor bylece

yi de oluyor. Vurgu ayn, renk ayn, ton fark var o da yadsnabilir seviyede.

Elbette Trabzonlulara Rum diyerek hakaret edenler de olacak. Onlar olmasa kavga edebilir miydik bunca sene? Ama grlyor ki artk tulum "nce Karadeniz" diyenlerin eline gemi ve feneryolu senfonisi yerine, "Yayla Havas" dinlemeye balamz. Kt m?
    Konu Tunga tarafndan (19.04.2007 Saat 01:24 ) deitirilmitir.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

demir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    38

bune benzer seyler herkesmde her renkte heryerde var hepsn anlarmda ya br nsan neden baska takm tutar ??? yan neden fener neden bjk veya baska bse sen fener tutarken senn sehrrnn takm surnuyorken ne anlam var ??? trabzon-Rize olaynn benzeri Kocaeli-sakarya Arasnda yasanr yllardr ve her mac muhakkak br can verlr ve sn daha lgnc sakartya ve kocaelidek karadenz nufusu sehrnn %70 lk br orannun da uzerndedr yan demek stedgm ahhhhhhhh be nsanmmmmm ahhhhh br brlessek varya br brlessek marsn smn ble karadenz yapacaz ama olmuyor ste bosa demyorlar bze natc dye
    Turkyede adalet 12 yasnda kz cocugudur, O nun da kend Rzas vardr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletn Temel Mulktur"

yelik tarihi
    11.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    62

Burada yazlan dostluk mesajlarn,baz yneticilerde okusa
    Konu ozcilingir tarafndan (23.04.2007 Saat 22:41 ) deitirilmitir. Sebep: bilgi dzeltme
    TRABZONSPOR YE NO:12458

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    53

[quote=ozcilingir;753648]Burada yazlan dostluk mesajlarn,EKREM CENGZ de okusada GS-Trabzonspor mandan sonra Gs nin galibiyet anonsunu duyunca uakta alklad iin birazck utansa.[/quote

Galatasarayn bizi trabzonda yendiinde onlar alklarla uurladmz unutmayalm,o ekrem cengiz ki trabzonsporda yneticilik yapm,pazar gn rizedeyse trabzon taraftarnn boynuna ast bordo-mavi atky perek karlk vermitir,
    GN DOSTLUK,GN KARDELK ZAMANI

Kobalas61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt pReN@_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    olmas gereken de bu zaten. Dostluk...Ahmet Abi'nin de dedii gibi ayn topraklarn insanlaryz.Bu dmanlk ok sama ve yersiz.

konu iin teekkrler pukay61revolt

rica ettim prena_61 ayrca arkadaiar bu konunun ma topii bal ad altnda tartldgn da blyorum ama bu konu cn ayr br topic aclmas gereg duydum nedenlernde ackladm zaten yazmda konunun kalc olmas adnada baslk gerekl zaten de dusunuyorum
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Ertan 51 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    Nide
    Ya
    50

ben Karadenizli deilim ama Trabzonspordan dolay tam bir Karadeniz hayranym.Rize ile gelien dostluk rzgarlarna da ok sevindim inallah herhangi bir olumsuz skordan sonra bizim amzdan veya Rize asndan farketmez bu dostluk bozulmaz.kalc olmas temennimiz.hakl olarak yukardaki baz yazlarda serzeniler var o irkin tezharatlar tamamyla Rize halkna mal etmeyelim her camiada her ortamda arzal tipler olacaktr onlar kaale almayn.biz dardan birileri olarak sizleri bir karde gibi gryoruz Trabzon ve Rize halkn yle de devam edin.ben Rize yide seviyorum dmesinide kesinlikle istemiyorum.Karadeniz takm olduu iin Rize dmesin,eer mmknse Sakarya da dmesin nk kaptan Murat DUMAN hemerim Nide li.arzederim.
    Konu Ertan 51 tarafndan (19.04.2007 Saat 09:43 ) deitirilmitir.
    ike yapann,ikecileri kollayann,ikeye ike diyemeyenlerin Allah bin trl belasn versin inallah.

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

burda argo szler yazan bir ka insanlk fukaras rizeli dndaki btn rizelileri seviyorum.....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Benim de yllardr birlikte altm, yaadm, kader birlii ettiim arkadalarmn, byklerimin bir ou Rizelidir ve birbirimizden hibir farkmz yoktur. Tek farkmz onlarn bazlarnn 3 ezikleri tutuyor olmasdr.

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

bakalarn tutsun buna laf demiyorum ama bizi ekemeyip Trabzon dmanl yapmasnlar yeter.....

buna psikolojide aalk kompleksi diyorlar.....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)