Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 279 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz'dan Taraftara Fransız Devrimi Örneği

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

-silinmiştir-

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Paralar suyunu çekti mi acaba?
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Yasin Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Standart trabzonspor

arkadaşlar zamanında mehmet ali yılmaz gitsin dedik özkan sümer gelsin dedik ve geldi.özkan sümer gitsin dedik yerine atay aktuğ gelsin dedik,atay aktuğ gitsin dedik yerine nuri albayrak gelsin dedik geldi şimdide gitsin diyoruz. arkadaşlar bizlerdede sorun yokmu sizce, birazda kendimizde sorun arayalım hani herkez diyordu ya futboldan en iyi anlayan taraftar trabzonspor bence yavaş yavaş bizler o formattan çıkıyoruz çünkü biz hep anlık başarı istiyoruz sabır göstermiyoruz ama sabır gösterilcek insan var gösterilmeyecek insan var mesela nuri albayrak futbolla alakası olmnayan bir insan sadece kendi rantı için trabzonsporu kullanıyor ve gittikçe kulübümüzü batırıyor hayal ürünleri dediğimiz stad olayları söylüyor arkadaşlar eğer bu sahtekar insanları bu tahtan almak istiyorsak mehmet ali yılmazın dediği gibi fransız ihtilalı yapmak lazım ama ben artık trabzon spor taraftarının öldüğünü vinanıyorum ve artık o eski taraftar meydana çıksın gelelim mehmet ali yılmaz bu şahıs işi bilmiyordu yanındaki şakşakcıları bu adamı karalattı bu adam trabzonspora tehsis kazandırdı zamanında demedimi siz yeterki isteyin hemen futbolcuyu alıp geleyim ve biz bu başkanı kötülüyoruz ewet zararlarıda oldu hemde yararlarından çok ama ben şimdi konuşmalardan anlıuyorum ki çok olgun bir kafa oluştu mehmet ali yılmaz ve ona bir şans daha vermek lazım diyorum nurininde stda palavralarını 2 senede gerçeğede dönüştüreceğinide inanıyorum saygılarımı sunarım

Naim
    Ziyaretçi

MAY'ın Geliyorum Demesi
    Gelmesinden de, Gelmeyip Nuri Albayrağa Destek Vermesinden de Hayırlıdır.
    MAY gelmese bile bak her an gelebilirim tavırlarına sahip olması Nuri Albayrak ve ekibi (!) için bir nevi Demoklasin Kılıçı olacak.
    Sanırım Bu saatten Sonra Sayın Albayrak Köpeksiz Köyde Değneksiz dolaşırım edalarından biraz olsun uzaklaşmak zorunda kalacaktır.
    Kaldi ki işin bir de DYP ANAP birleşimi boyutu var ki MAY'ın bir şekilde görev alırım çıkışınıda bu düzlemde anlayabiliyorum

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

MAY gelmese bile , açıklamalarıyla meydanın hepten boş olmadığını ima ediyor. buda iyidir.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

E YANİ MUHALEFETİN OLMASI
    iktidardakilerin yanlışlarını görmeleri açısından yerinde olur.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

tribünde devrim yapılmalıdır..
    lakin devrimin sonucunda tepeye çıkarılacak lider Mehmet Ali Yılmaz falan olmamalıdır...

bu iş fahri bir iştir... kulübe birşeyler kazandırmak daha sonra işler iyi gitmediğinde kulübü bataklığa sokma hakkını kimseye vermez.. hele hele onursal başkan adı verilmiş birine hiç vermez..
    Mehmet Ali bey başkanlığı kaybettiği an neler yapabileceğini asıl derdinin trabzonspor değil iktidar hırsı olduğunu gösterdi zamanında..

Kulübün başına kim gelirse gelsin, sen onursal başkan isen yapman gereken kulübe destek olmaktır. başkanı yönetimi eleştirirsin ama kulübü zor duruma düşüremezsin.. bunu yaparsan başka hırslarla kulübe bağlandığını düşünürüm...

şimdi devrim olacak da Mehmet Ali Yılmaz gelecek...
    Gelecekse şartlı gelecek.. öyle tek başına gelip yönetime ismi cismi belli olmayan kendi müdürlerini alarak değil...

adam gibi çıkacak başkanlığa adaylığını koyacak... planını projesini anlatacak... yönetimini onursal başkan adına yakışır şekilde güçlü ama çok güçlü isimleri bir araya getirerek kuracak..

öyle ben ağayım geldim.. yönetim önemsizdir.. ben başkan olarak yeterim zihniyeti ile, ben aday olmam siz bana muhtaç olacaksınız demekle bu işler olmaz..

Ama tribünün uyuşturucu almış durumda olduğu bir gerçek... bu kadar kolay susturulabilen bir tribüne sahip olduğumuzu bilmiyordum..
    Mehmet Ali Yılmaz eğer birşeyler yapmak istiyorsa bu satın alınan-satın alan bağını koparsın..
    becerebilirse sonrası adam gibi gerçekleşmeli...
    kimse kendini ağa olarak gösterip trabzonspor u da bu ağaya muhtaç göstermeye kalkmayacak...

ama başımızdaki acizlere "burası sahipsiz değil" imajı vermesi bile yeterli bir faydadır şu anda...
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (17.04.2007 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

bu ağalık beylik nedir tam anlamadım ama aziz yıldırım örneğine benziyor...
    kimse seviyormu adamı : tek kendi taraftarı..
    kendi takımı başarılımı: bugünkü şartlarda evet..
    M.ali yılmaz gelecekse ve sırf itici diye istenmiyorsa ben çekici olmaktan bi fayda görmedim gelsin..iticide olsa ağada olsa gelsin..bugünkü düzeni bozacaksa, hakemlere federasyona yayıncı kuruluşa hatta kendi futbolcusuna demoklesin kılıcı gibi görünecekse gelsin..
    biz güleç yüzlü başkanlardan, aman ne kadar efendi adam laflarından sıkıldım..
    ne yıldız görmek için gökyüzüne bakmak istiyorum, nede stad yapıcam diye kulübü sıradanlaştıran iyilik melklerinin başkan olmasını..
    büyük başkan MAY
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı zeki gursoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ağalık beylik nedir tam anlamadım ama aziz yıldırım örneğine benziyor...
    kimse seviyormu adamı : tek kendi taraftarı..
    kendi takımı başarılımı: bugünkü şartlarda evet..
    M.ali yılmaz gelecekse ve sırf itici diye istenmiyorsa ben çekici olmaktan bi fayda görmedim gelsin..iticide olsa ağada olsa gelsin..bugünkü düzeni bozacaksa, hakemlere federasyona yayıncı kuruluşa hatta kendi futbolcusuna demoklesin kılıcı gibi görünecekse gelsin..
    biz güleç yüzlü başkanlardan, aman ne kadar efendi adam laflarından sıkıldım..
    ne yıldız görmek için gökyüzüne bakmak istiyorum, nede stad yapıcam diye kulübü sıradanlaştıran iyilik melklerinin başkan olmasını..
    büyük başkan MAY
    ne iticisi ne çekicisi abicim...
    kimse kendini trabzonspor dan üstün gösteremez... onursa başkanlığı hatta bakanlığı May a veren trabzonspor dur..
    biri birine muhtaçsa, muhtaç olan May dır, trabzonspor değil..

aziz yıldırım hiçbir zaman bana ihtiyaç olursa çağırırsınız diyerek başa gelmedi...
    ayak oyunları çok yapmıştır.. ama hiçbir zaman kendini kulübünden büyük göstermedi...
    ayrıca aziz yıldırım ın yönetimine baktığınızda bile bu işi ne için yaptığını görürsünüz.. kendi şirketinin çalışanlarını kulübe yönetici diye atamak da nedir..
    bi yaz listesini yıldırımın da karşılaştırdığın adamı gör...

Mehmet ali bey gelecekse adam gibi gelecek..
    başkan gibi, onursal başkan gibi gelecek..
    kendi ağa kendinden başka herkes maraba gibi değil...

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mehmet ali yılmaz geleceğine nuri albayrağa razıyım.onun başkanlığını unutmadık.bunlar içi boş konuşmalar.bence konuşacak kişiler başkanlığa aday olmayı düşünen kişiler olmalıdır.projelerini anlatmalıdır şimdiden.ama maalesef şimdiye kadar böyle bir şey olmadı.fransız devrimine ne gerek var anlamadım sanki başkan adayı biri varda nuri albayrak engelliyor.demokratik bir kurumdur trabzonspor.bence konuşacak büyüklerimiz insanları galeyana getireceğine elini taşın altına atmalıdır ama nerde

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E YANİ MUHALEFETİN OLMASI
    iktidardakilerin yanlışlarını görmeleri açısından yerinde olur.....
    Mehmet Ali Yılmaz'ın Trabzonspor camiasında muhalefet rolünü üstlenmesi düşünülemez çünkü kendileri ya mutlak iktidar olma, ya da hiçbir şey olmama düşüncesine dayanan bir mantığa sahiptir. Trabzonspor'un perişan durumundan faydalanarak iktidara gelmek istiyor yine, durum bundan ibaret.

Bir de şu tesis meselesine değinmeden geçemeyeceğim. Arkadaşlar iyi, tamam Yılmaz yapmıştır tesisleri, sağolsundur, Allah razı olsundur falan ama bugün en sığ Anadolu kulüplerinin bile Trabzonspor'unkine fark atan tesisleri olduğu göz önüne alınırsa, "Trabzonspor hâlâ O'nun yaptığı tesislerde idman yapıyor" cümlesiyle başlayan MAY savunmaları da çok desteksiz kalıyor, ona göre...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

mehmet ali yılmaz ın en berbat hali bile bu yönetimden iyidir. böyle yönetim tarihinde olmadı Trabzonun en azından yılmaz gerçekten yıldız almıştı groh pfaff olsen campbell gibi.
    Konu bordoylamavi tarafından (17.04.2007 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Düzce

elmayla armut lütfen birbirine karışmasın...
    may benim babamın oğlu değilki savunayım....ama görünen köyde kılavuz istemez.Bugünkü yönetimden on gömlek üsütün bi adam...ağır adam, lafını çatır çatır yutmadan söyleyen adam..öylemi..hatta abartıp yamyam mevzuunu bile biliyoruz..tasvip etmeskte bu lafı içine atmadığını en azından samimi olduğunu gösterir...ben böyle adam istiyorum. fatih terimin gs deki ilk döneminde sahadaki futbolcu olmaz bi hareket yaptımı direk dönüp terime bakıyodu..biliyoki onun fırçasını yiyecek...bi otorite olacak..bizde nası? asbaşkan ayrı bşk yardımcısı ayrı başkan ayrı hoca ayrı telden çalıyor.otorite yok...bu otorite saygıdan vefadan başka sağlanmaz diğerinin adına yalakalık denir.bugün kısa vadede may dan başka ben bu kulübü ayağa kaldıracak adam göremiyorum, uzun vadede en iyisi ağaoğludur ama o düşünmüyor bile başkanlığı..adam çıkmış doğruları konuşmuş nedendir bilinmez müthiş antipatik kişiler var aramızda ..saygı duyuyorum ben nasıl seviyosam sevmeyenleride anlarım ama siz bu adamın başkan olmasınamı karşısınız kafadan inme gelmesinemi? bana ihtiyacınız varsa çağırın diyorsa bu adamın kişiliğidir bişey diyemem gayet tabi eleştirilir ki bende normal koşullarda aday olduğunu açıklayıp listesini ve vaatlerini öğrenmek isterim..ama bu şekilde yada başka şekilde bir şekilde may ın başkan olması gerekiyor kısa vadede Trabzonu ayağa kaldırmak, yeni bir heyecan yaratmak için..başka hiçbir aday bunu başaramaz bence...

Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne iticisi ne çekicisi abicim...
    kimse kendini trabzonspor dan üstün gösteremez... onursa başkanlığı hatta bakanlığı May a veren trabzonspor dur..
    biri birine muhtaçsa, muhtaç olan May dır, trabzonspor değil..

aziz yıldırım hiçbir zaman bana ihtiyaç olursa çağırırsınız diyerek başa gelmedi...
    ayak oyunları çok yapmıştır.. ama hiçbir zaman kendini kulübünden büyük göstermedi...
    ayrıca aziz yıldırım ın yönetimine baktığınızda bile bu işi ne için yaptığını görürsünüz.. kendi şirketinin çalışanlarını kulübe yönetici diye atamak da nedir..
    bi yaz listesini yıldırımın da karşılaştırdığın adamı gör...

Mehmet ali bey gelecekse adam gibi gelecek..
    başkan gibi, onursal başkan gibi gelecek..
    kendi ağa kendinden başka herkes maraba gibi değil...

Nereden
    Düzce

o tesiler bugün yapılmadı..ozamanın koşullarında en iyi tesis ve sahaların biri bizmdi..
    asıl sorulması gereken o tesislerin üstüne yanına sağına soluna tepesine bi çivi ilaveten çakıldımı?
    Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Ali Yılmaz'ın Trabzonspor camiasında muhalefet rolünü üstlenmesi düşünülemez çünkü kendileri ya mutlak iktidar olma, ya da hiçbir şey olmama düşüncesine dayanan bir mantığa sahiptir. Trabzonspor'un perişan durumundan faydalanarak iktidara gelmek istiyor yine, durum bundan ibaret.

Bir de şu tesis meselesine değinmeden geçemeyeceğim. Arkadaşlar iyi, tamam Yılmaz yapmıştır tesisleri, sağolsundur, Allah razı olsundur falan ama bugün en sığ Anadolu kulüplerinin bile Trabzonspor'unkine fark atan tesisleri olduğu göz önüne alınırsa, "Trabzonspor hâlâ O'nun yaptığı tesislerde idman yapıyor" cümlesiyle başlayan MAY savunmaları da çok desteksiz kalıyor, ona göre...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

MAY kendini kaldırır ayağa ancak... trabzonspor u ne zaman ayağa kaldırmış merak ediyorum???

bugünki yönetimi beğenen yok zaten....
    lakin May ın kulüp yönetme tarzını öğrendik artık biz..

başkan--- altında boyunduruğundaki ekibi...

onursal başkan dediğin kulübe bunca sene sonra başkan olacaksa altına kulübün ileri gelenlerini toplayacak da gelecek.. güçlü yönetim kuracak.. sadece başkanla yönetim güçlü falan olmaz...

MAY ın dediğim dedik tavrının olumlu olması farklı birşey... eğer yönetimimi zaten altımda çalışan adamlardan kurarsam ben de dediğim dedik olurum...

güçlü bir yönetim kuracaksa gelecek.. ama aday olacak..
    trabzonspor kimsenin oyuncağı değil..
    kimsenin de ayağına gidecek değil...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

MAY gelsin.Kesin gelsin.Gökdenizi fenere yattarayı gs a peşkeş çektirsin.Ordan gelen parayla iskandinavyadan yontulmamış bi kalas alalım.
    Özkan SÜMER

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

o tesiler bugün yapılmadı..ozamanın koşullarında en iyi tesis ve sahaların biri bizmdi..
    asıl sorulması gereken o tesislerin üstüne yanına sağına soluna tepesine bi çivi ilaveten çakıldımı?
    o tesisler yapıldığında örneği yoktu Türkiyede. o vakitler beşiktaş nerde antreman yapıyordu biliyormusunuz genç arkadaşlar bilmez fulya da toprak sahada. çoğu stadlar toprak zeminken tesis çimdi. o yüzden o zamanın koşullarına göre düşünmek gerek bence. zeki gürsoy un dediği doğru bir çivi çaklıdı mı tesislere.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

elmayla armut lütfen birbirine karışmasın...
    may benim babamın oğlu değilki savunayım....ama görünen köyde kılavuz istemez.Bugünkü yönetimden on gömlek üsütün bi adam...ağır adam, lafını çatır çatır yutmadan söyleyen adam..öylemi..hatta abartıp yamyam mevzuunu bile biliyoruz..tasvip etmeskte bu lafı içine atmadığını en azından samimi olduğunu gösterir...ben böyle adam istiyorum. fatih terimin gs deki ilk döneminde sahadaki futbolcu olmaz bi hareket yaptımı direk dönüp terime bakıyodu..biliyoki onun fırçasını yiyecek...bi otorite olacak..bizde nası? asbaşkan ayrı bşk yardımcısı ayrı başkan ayrı hoca ayrı telden çalıyor.otorite yok...bu otorite saygıdan vefadan başka sağlanmaz diğerinin adına yalakalık denir.bugün kısa vadede may dan başka ben bu kulübü ayağa kaldıracak adam göremiyorum, uzun vadede en iyisi ağaoğludur ama o düşünmüyor bile başkanlığı..adam çıkmış doğruları konuşmuş nedendir bilinmez müthiş antipatik kişiler var aramızda ..saygı duyuyorum ben nasıl seviyosam sevmeyenleride anlarım ama siz bu adamın başkan olmasınamı karşısınız kafadan inme gelmesinemi? bana ihtiyacınız varsa çağırın diyorsa bu adamın kişiliğidir bişey diyemem gayet tabi eleştirilir ki bende normal koşullarda aday olduğunu açıklayıp listesini ve vaatlerini öğrenmek isterim..ama bu şekilde yada başka şekilde bir şekilde may ın başkan olması gerekiyor kısa vadede Trabzonu ayağa kaldırmak, yeni bir heyecan yaratmak için..başka hiçbir aday bunu başaramaz bence...

arkadaşım senin de altını çizdiğin gibi kısa vadede ayağa kaldıracak kişi belki may olabilir. ancak başımıza ne geldiyse günü kurtarma, kısa vadede başarı hesaplarında olduğumuzdan geldi. isim olarak kimdir bilemem ama planlı programlı, uzun vadeli düşünen kurumsallaşmaya ve ekip çalışmasına yatkın bir isim olmalıdır.

nasıl may senin akraban olmadığı halde savunuyorsan, benim gibi düşünenlerin de may'a karşı bir düşmanlığı yoktur. bunu böyle düşün lütfen.
    Şampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

Nereden
    İstanbul

Türk futbolu için artık bu tip insanların elini eteğini çekmesi lazım.MAY alişen seba artık fosil olmuşlardır.O jenerasyondan bi cavcav kaldı.Yaptıkları başkanlık deil sadece şovmenlik.MAY gelecekse bu yönetime razıyım.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet ali yılmaz ın en berbat hali bile bu yönetimden iyidir. böyle yönetim tarihinde olmadı Trabzonun en azından yılmaz gerçekten yıldız almıştı groh pfaff olsen campbell gibi.

Yahu arkadaşlar, neden her seferinde Trabzonspor'un başına gelen yönetimlerin, yaptığı icraatları Mehmet Ali Yılmaz döneminden iyidir,ya da kötüdür diye kıyaslama yapıyoruz?
    Asıl beni rahatsız eden bu durumdur.Yani Mehmet Ali Yılmaz'ın ortada duran kıyaslama abidesi gibi gösterilmesini anlamıyorum!

Her dönem kendi dönemi ile değerlendirilsin.Mehmet Ali Yılmaz'ın başkan olduğu dönemlerde bu işler onun tarzında yürüyebilir ama artık o tarz dönemler tarih oldu.

İyidir-kötüdür diye bir kutuplaşma içinde olmayalım.Sonuçta o da bizim bir değerimiz.Onun sayesinde Trabzonspor çok itibarda gördü bunlarıda inkar etmeyelim.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürümüzü ettik zaten. Başkan seçilmeden önce hazırladığı tesis projesiyle arasında muazzam farklar olsa da yapmıştır sonuç olarak.

Ancak MAY tesis yapmamış olsaydı da, Trabzonspor şu an hâlâ toprak sahada idman yapıyor olmayacaktı. Tesis konusuna yapılan vurgunun çoğu böyle bir yanlış varsayımdan yola çıkıyor, bunu belirteyim dedim.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyide tesisin önemi yok bence eskiden tesis yoktu ne fotbolcular çıkartırtık şimdi tesis var ama futbolcu yok.önemli olan trabzonspora kaynak yaratacak projeleri olacak insanları klubun başına geçmeli.ben mayın sözlerindenden pozitif bir kelime çıkaramadım

Nereden
    İstanbul

Trabzonspora kaybettirdiği yıllar maddi yada manevi olarak sanırım tesislerden daha değerli.
    Özkan SÜMER

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Ali Yılmaz'ı eleştirelim ama hakkını da yemeyelim. Yıllarca bu kulüp onun özverisi sayesinde ayakta kaldı. Bir pastanın faturasını bile Mehmet Ali Yılmaz'a yollayanlar ve benzerleri bugün yöneticilik sevdasına düşebiliyorlarsa, bu Mehmet Ali Yılmaz'ın sağladığı gelirler sayesindedir. Hataları çoktur ama "Onursal Başkan" sıfatı verdiğimiz bir kişiye de bu davranışı reva görmeyelim
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Malatya

may'ın en büyük kusuru törpüleyemediği egosudur.may'ı may yapan Trabzonspordur, yoksa ne bakan olabilirdi nede kimse onun adını duyabilirdi.o yüzden birilerinin kendisini çağırmasını beklemesi yerine kendinin planı ve programıyla ortaya çıkması lazımdır. ancak may'ın bu klübe hizmetlerini unutmamak lazım, yaptığı tesisler o zaman avrupa ayarındaydı, unutmamak lazımki onun başkanlığının çok büyük bölümünde böyle büyük havuz ve diğer gelirler yoktu, emin olun bu gelirler olmasa, şimdi başkanlığa aday ve hevesli onca insan çil yavrusu gibi dağılıp kaçacaklardı, yine may ortaya çıkacaktı. o yüzden yiğiti öldürmek isteyen öldürsün ama arkadan kılıçlayıpı, nankörlük yapmadan da hakkını vermemiz lazım.saygılar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)