Sayfa 12 Toplam 269 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6719 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İngiltere | Premier Lig

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Aston Villa'nın 2. golünde Young'tu sanırım. O nasıl bir çalımdır abi öyle =) Chelsea'nin bu manteliteyi değiştirmesi lazım.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Chelsea kaybetti mi nasıl bi keyif alıyorum anlatamam

morinho'nun kaybedişini görmek bana ayrı bi haz veriyor

manU zorda olsa kazandı,liverpool da iyi gidiyor.

Arsenal de emin adımlarla ilerliyor,insallah şampiyonluğuda biz kutlayacaz
    Konu Sacit tarafından (04.09.2007 Saat 19:04 ) değiştirilmiştir.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aston Villa'nın 2. golünde Young'tu sanırım. O nasıl bir çalımdır abi öyle =) Chelsea'nin bu manteliteyi değiştirmesi lazım.

evet müthiş çalımdı young çalımı attı topu sürdü çakdı agbonlahora çarptı gol oldu.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Liverpool takıldı

İngiltere Premier Lig'in 6. hafta maçında Liverpool deplasmanda Portsmouth ile 0-0 berabere kaldı. Lig lideri Liverpool, bu zor deplasmanda kazanamadı ve ligdeki 2. beraberliğini aldı.
    Liverpool teknik direktörü Rafael Benitez beklenenin aksine maça Torres'le değil Peter Crouch'la başladı. İspanyol hoca, kaptan Steven Gerrard ve Hollandalı genç yıldız Ryan Babel'i de yedek koltugunda oturttu. Orta sahada İsrailli Yossi Benayoun'a görev veren Liverpool'da Sissoko ve Xabi Alonso Kırmızılar adına maçta sarı kart gören oyuncular oldular. İlk yarının 32. dakikasında ev sahibi takım adına Kanu'nun kullandığı penaltıda İspanyol kaleci Jose Reina gole izin vermedi ve ilk yarı 0-0 sona erdi.
    Maçın 62. dakikasında Crouch'u oyundan çıkarıp Fernando Torres'i oyuna alan Benitez, 67. dakikada Pennant-Gerrard değişiklğine gitti. Oyuna son müdahalesini maçın 77. dakikasında Xabi Alonso'yu oyundan çıkarıp Ryan Babel'i oyuna alarak yapan Benitez'in çabaları sonuç vermedi ve Liverpool Frutton Park'tan 1 puanla döndü ve puanını 11'e yükseltti.
    Bu sonuçla Liverpool bu sezon deplasmanda oynadığı 3. maçında ilk kez berabere kalarak 2 puan bıraktı.

Zor da olsa ManU!

Premier League'de 6. haftanın açılış maçında son şampiyon Manchester United Goodison Park'ta Everton'a konuk oldu.
    83 dakika 0-0 eşitlik ile geçen maçta 84. dakikada ManU savunmasının etkili oyuncusu Vidic sahneye çıktı. Güzel bir kafa vuruşuyla takımını sırtladı.Manchester United Goodison Park'ta 1-0 kazandı.
    Ferguson'un öğrencilerinin karşısında David Moyes'un dirençli Everton'u vardı. İlk yarı ev sahibi ekibin kontrolünde geçen maçta Manchester United ikinci yarının sonuna doğru Everton kalesinde daha fazla pozisyon bulmaya çabalasa da Everton savunması dikkatliydi.
    M.United'da Tevez ve kart cezası sona erdikten sonra kadroya geri dönen Ronaldo'nun da mücadelesi Everton savunmasını zorladı. Herşey bitti derken Vidic'in köşe vuruşuna ön direkteki güzel kafa vuruşu ise M.United'ı galibiyete taşıdı. Bu galibiyetle Manchester United puanını 11'e yükseltti.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Liverpool'un aklı şampiyonlar ligi maçındaydı sanırım. Ya da şanssızlık diyelim

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

chelsea maçında son dakkalarda shevchenko blacburnlu sambanın kafasına tekme attı çok sert bişekilde.
    samba hareketsiz yatıyor.oyun durdu.
    umarım ciddi bişeyi yoktur.
    yarın gazetelerde katil shevchenko yazılarını görmeyiz.
    samba hiç iyi gözükmüyor
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Maçı dışardan takip edebileceğimiz ya da haberlerini alabileceğimiz bir kaynak var mı?

Nereden
    Ankara

samba hakkında bilgiyi blackburnun sitesinden aldım. çevirebilecek olan çevirsin.

At the time of writing Samba is at Charing Cross Hospital waiting on the results of a scan, he was initially stretchered off unconscious, but is now up and talking and if all goes well he'll be able to travel back to the North West with the rest of his team mates.

benim anladığım haber yazılırken hastanedeymiş ve yapılan tetkiklerin sonucu bekleniyormuş.he waslı cümledeki kelimeleri anlamadım ama diğer cümlede konuşabildiği ve herşey iyi giderse takımla birlikte dönebileceğini söylüyorlar
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Nereden
    İzmir

Yarın ManU - Chelsea derbisi var.

Mourinho'suz bir Chelsea'nın maçları umrumda değil

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tuncay çok 'şanssız'

Temsilcimiz Middlesbrough Premier League'de 7. hafta mücadelesinde evinde Sunderland'i konuk ediyor. Mücadelenin 12. dakikasında ise Milli futbolcumuz Tuncay Şanlı dizinden sakatlanarak oyun dışında kaldı, yerini Dong Gook Lee'ye bıraktı.
    Geçtiğimiz hafta Fransız golcü Aliadiere'in sakatlanmasıyla M.Boro formasını sırtına geçiren ve bu hafta ilk 11 şansı yakalayan Tuncay Şanlı Riverside'de tam form tutmaya yaklaşmışken yaşadığı bu talihsiz sakatlık ile üzdü. Tuncay'ın durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

22.09.2007
    Kaynak : Sporx.com
    Bordomavi.net

Nereden
    İzmir

İzledim Tuncay'ın maçının ilk 20dakikasını. Maça tutuk başlamıştı Tuncay. Sakatlandığı pozisyonda kenara geldi. Sonra tekrar girdi içeri. Birden uzandı ortasahanın oraya. Sonra çıktı zaten oyundan.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın ManU - Chelsea derbisi var.

Mourinho'suz bir Chelsea'nın maçları umrumda değil
    İlhan abi maç kaçta hangi kanal veriyo?Man U'muzun yeni bir zaferine daha tanık olcaz.Gerçi Cheasle kimki yenince sevinelim

Nereden
    İzmir

Arsenal şov sürüyor !..

Arsenal'den farklı galibiyet !.. Premier Lig'de lider durumda bulunan Arsenal lig'in vasat ekiplerinden Derby County'i rahat bir oyunun sonrasında 5-0 yenmeyi başararak haftayı üç puanla tamamladı.

Maçta rakibi önünde çok rahat bir oyun sergiliyen Arsenal ilk yarıyı 10. dakikada V.Diaby 26. dakikada da E.Adebayor'un golleriyle 2-0 önde tamamladı. İkinci yarıya çok hızlı başlayan Arsenal rakibi karşısında E.Adebayor'un 50. dakikada attığı golle 3-0 öne geçti. 70. dakikada F.Fabregas takımı adına farkı dörde çıkaran golü kaydederken, gol perdesini sezona müthiş bir başlangıç yapan E.Adebayor kapattı.
    Bu sonucun ardından Arsenal puanını 16'ya çıkartırken, Derby County' 4 puanda kaldı.

Premier Lig'de bugün oynanan diğer maçlarda alınan sonuçlar söyle:
    Liverpool 0 : 0 Birmingham City
    Middlesbrough 2 : 2 Sunderland
    Reading 1 : 1 Wigan Athletic

(Ligtv.com.tr Dış Haberler Servisi)

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İzmir

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlhan abi maç kaçta hangi kanal veriyo?Man U'muzun yeni bir zaferine daha tanık olcaz.Gerçi Cheasle kimki yenince sevinelim
    Saat 18:00'da Fox Tv ekranlarında =)

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arsenal zayıf rakibi karşısında farka gitti.

Premier League de bugün oynanan maçta Arsenal derby'yi 5-0 gibi net bi skorla mağlub etti.
    Derby güçlü rakibine karşı fazla bi varlık gösteremedi ve fark yemektende kurtulamadı.

Adebayor,3 gol atarak maçın en iyilerinden biriydi.Arsenal bu sonuçla puanını 16 ya çıkardı.

devamı gelecek insallah,bu sene açık ara ile şampiyon olabilir arsenal..

yarın oynanacak manU-chelsea maçında beraberlik çıkması halinde Arsenal sevinecek.
    Konu Sacit tarafından (22.09.2007 Saat 20:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İzmir

Liverpool son oynadığı 3 maçta da beraberlik aldı.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kırmızılar mı Maviler mi?

Sevinç... Üzüntü... Heyecan... Coşku... Bugün Ada'da nefesler tutuldu gözler Manchester United ile Chelsea arasında oynanacak maça çevrildi. Hafta arası Şampiyonlar Ligi'nde Rosenborg beraberliğinin ardından derin bir sessizliğe bürünen Stamford Bridge tribünleri Rus milyarderi Abramovich'in sürpriz kararıyla şok olmuştu. Chelsea'ye son 3 sezonda 2 şampiyonluk yaşatan ve Stamford Bridge sakinlerine mağlubiyet yüzü göstermeyen Mourinho'nun bileti kesilmişti.

Sezon başından beri arası açık olan bu ikilide kazanan sermaye oldu ve Chelsea'ye eşsiz başarılar yaşatan, Premier League'de 50 yıl aranın ardından ilk kez şampiyonluğu tattıran Mourinho ile Chelsea'nin yolları ayrıldı.

Bu sürpriz ayrılıktan sonra Abramovich, Ukraynalı yıldız Shevchenko'dan sonra yakın dostalarından biri olan İsrailli Grant'ı Mavilerin başına getirdi. Çiçeği burnunda teknik adamın ilk deplasmanı Old Trafford olacak... Grant'ın ilk deplasmanın Old Trafford olmasının yanı sıra en büyük dezavantajı da Didier Drogba, Frank Lampard, Ricardo Carvalho, Ballack, Pizzarro ve Wayne Bridgde'nin Manchester United karşısında büyük ihtimalle forma giyemeyecek olması.

FERGUSON'A GÜN DOĞDU...

Geçen sezon Premier League'de şampiyonluğa ulaşan Manchester United bu sezona kötü bir başlangıç yapmasına rağmen son haftalarda toparlandı. İlk 3 haftada sadece 2 puan çıkarabilen Ferguson'un takımı son 3 haftada 9 puan toplayarak yeniden zirveye ortak oldu. Hafta içi Şampiyonlar Ligi'nde zorlu Sporting Lizbon deplasmanından Cristiano Ronaldo'nun attığı golle galibiyetle ayrılmasını bilen ManU'da, Chelsea maçı öncesi moraller yerinde. Portekizli yıldız Ronaldo'nun cezasını tamamlayıp yeniden takıma dönmesi, Wayne Rooney'in sakatlıktan kurtulması ve takıma yeni katılan oyuncuların yavaş yavaş form tutması Alex Ferguson'un yüzünü güldürdü. Mourinho'nun istifasıyla da keyifi bir kat daha artan Ferguson'u düşündüren tek şey ise Fletcher ve John O'Shea gibi büyük maçlarının kilit isimlerinin Chelsea karşısında forma giyemeyecek olması. Son 6 Lig maçında Chelsea'yi sadece 1 kez yenme başarısı gösteren Ferguson'un öğrencileri Maviler'i devirip Premier League'deki makus talihlerini de yenmek istiyorlar.

MUHTEMEL 11'LER

MANCHESTER UNİTED:

Van der Sar, Brown, Ferdinand, Vidic, Evra, Carrick, Scholes, Ronaldo, Rooney, Giggs,Tevez

CHELSEA:

Cech, Belletti, Alex, Terry, A.Cole, Essien, Makelele, Mikel, J.Cole, Shevchenko, Malouda

SAAT: 18.00
    YAYIN: FOX TV
    23.09.2007

Kaynak : Sporx.com dış haberler

Haydi Man Utd

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Ankara

ilk yarı biterken mükemmel bir kafa gol attı tevez.giggs saçma korner kullandı seken top yine kırmızılardaydı.
    tekrar giggse verildi yaklaştı ve ortaladı tevez uçan kafayı vurdu kaleciden önce ve spikerin sesiyle
    GOOOOOOOOL GOLGOLGOLGOL

Nereden
    İzmir

ManU ya verdim iddaa da =)

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Penaltı oldu.Man U kullanıyo.Topun basşında Saha ve goooollllll.Dakika 90 Manu:2 Chealse:0

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ManU 3 puanın sahibi oldu.Zaten kazanacağı belliydi
    Chelsea'ye bir darbe daha!

İngiltere Premier Ligi'nin 7. haftasında Manchester United Chelsea'yi 2-0 mağlup etti.
    Old Trafford'ta oynanan karşılaşmanın gollerini 45. dakikada Carlos Tevez ve 90. dakikada penaltıdan Saha kaydetti. Chelsea'den John Obi Mikel maçın 32. dakikasında kırmızı kartla oyun dışında kaldı.
    Hafta arasında Chelsea ile yollarını ayıran Jose Mourinho'suz Manchester United deplasmanına çıkan Londra ekibi bu mağlubiyetle ligdeki 2. yenilgisini almış oldu. Mavi-beyazlı ekip ayrıca son oynadığı 3 maçta da galip gelememiş oldu. Manchester United ise 11 olan puanını 14'e çıkararak lider Arsenal ile arasındaki puan farkını 2'ye indirdi. Kırmızı Şeytanlar bu galibiyetle ligde oynadığı son 4 maçı da kazanma başarısını göstermiş oldu.
    Premier Lig'de bugün alınan diğer sonuçlar şöyle;
    Newcastle 3-1 West Ham
    Aston Villa 2-0 Everton
    Bolton 1-1 Tottenham
    Konu Özge tarafından (23.09.2007 Saat 20:10 ) değiştirilmiştir.
    -1461 TRABZON-

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

morinhoya güle güle yeni hoca yahudi hocaya slm çaktı. MANU .
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Manchester yendi ama bence kırmızı kart doğru değildi.Gerçi kırmızı olmasaydı da yenemezlerdi.Giggs'in ayağının dışıyla yaptığı orta harikaydı.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Ankara

ben kırmızıyı haklı diye düşünüyorum.çok net değildi belki ama sarı buçuktan kırmızı derler ya öyleydi.
    hatta bence joe cole'un c.ronaldoya yaptığı bir hareket var.arkadan kaydı ve direk bileğeydi o da kırmızılıktı.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

kırmızı haklıydı zaten bu mikel çok agresif ve her an atılma potansiyeli olan bir futbolcu bi kere adam gibi iş yaptığı yok sürekli pislik geçen yılki arsenal maçındada pislik yapmışdı.

manu iyi çakdı. nedir bu yahudi tutkusu anlamam ben haim'in yerine alex gibi bi adam oynatılmalı bu takımda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)