Sayfa 89 Toplam 89 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 79 87 88 89
Toplam 2223 adet sonuctan sayfa basi 2,201 ile 2,223 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Kupasý Yarý Final Rövanþ Karþýlaþmasý | K.Erciyes - Trabzonspor

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

yaþasýn matalite

Ayhan Yüksek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    51

Herkes fikrini yazar istediði gibi tabiki ama þu gelinen noktada Trabzonsporun þanlý mazisini bilipte bugün ziyayý savunan insanýn nasýl oluyorda bu durmu içine sindirebildiðini anlamýyorum kardeþim savunulacak nesi kalmýþ bu adamýn arkadaþýn savunmasýda çok komik takýmý 15.alýp 4. oynar duruma getirmiþ ilk devre sonunda Trabzonsporumu 14. lüðe ben düþürmedim heralde bunu yapan ziya þuan 5. belki am bu asla baþarý deðildir ki puanlar birbirine çok yakýn küme düþme potasýndaki takýmla aramýzda sadece 10 puan var yani geline noktayý baþarýlý görüpte ziya Trabzonu 4. oynatýyo demek saçmalýk bu fikre saygý duyamam kim gelirse gelsin bu takýmýn baþýna hatta teknik direktörsüz bile olsak bu takým zaten oynar 4. lüðe bu bir meziyet deðildir Ziya Doðan bu takýmý haketmiyor onun anlayýþýyla Trabzonsporun yapýsý birbirine zýt bu yüzden tez elden bu iþi býrakmalý onurlu bir insanýn yapacaðý davranýþta budur okadar açýktýrki seneye ziyayla devam edilmesi durumunda çekilen acýlarýn artarak devam edeceði ve þampiyonluk vaatlerinin komediden öte gidemeyeceði
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazýl Kýsakürek

gokmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

Thumbs up

Alýntý metehan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben ciddi olarak sormuþtum ama neyse...

Gökmen kardeþim, sana bir tavsiyem var. Ziya Doðan'ý savunmak adýna burada bu kadar emek harcamana bile yazýk, bundan emin olabilirsin. Aslýnda ortada tartýþacak birþey de yok. Ziya Doðan dýþýnda TS'un baþka sorunlarý da var, herþeyin sorumlusu elbette Ziya Doðan deðil. Ama biz olayýn "teknik direktör" yanýnýn sorguluyoruz doðal olarak. Bu açýdan baktýðýnda TS'un oynadýðý futbol ve elde ettiði neticeler ortada. Hani futbol tatmin edici olsa yine neyse. "Netice alamadýk ama futbol oynuyoruz" derim, ama o da yok. O zaman neyi tartýþýyoruz acaba?
    Zaten bir takým kötü sonuçlar alýyorsa tek sorumlusu t. direktördür dünyanýn her yerinde bu böyledir
    emek konusuna gelince Ben tarlayý ektim hasat zamaný gelince emeðimin karþýlýðýný alýrým sen üzülme
    Bir gün inþallh herkes Trabzonsporlu olmaz...

Býrakýn da O onur bizde kalsýn

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

defolup gidecek

Mert M. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

maalesef biz böyleyiz
    dýþarýdaki sorunlarý dýþarýda aþamayýnca
    gelip içeride birbirimizi kýrýp üzüyoruz
    bunlara hiç gerek olmadýðý bir zamanda böyle sözler sarf etmek çok anlamsýz
    birbirimize çatmakla bir yere gelemeyiz
    Fanki tonki zonki...

amour_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

ya arkadaþlar þimdiye dek ben ziya doðanýn arkasýndaydým ama artýk deðil tüm arkadaþlardan özür dilerim insan penaltýlarý düþünürdü biraz ceyhun2u çýkarmazdý.hadi onu býrak çaðdaþ ve erdinç gibi isimler ne diye kullanmadý penaltýda ömründe sadece 3 tane gol atan hüseyin penaltý kullandý.hadi onu býrak ne diye ömer rýza penaltý kullanýyor saðlam ayak kaabý çaðdaþ varken.yanlýþ yaptý afedilemicek yanlýþ bu tamamen ziya doðanýn yüzünden artýk gerçekten bardak taþtý hatta yerlere akýyor.maalesef hedefimiz intertoto o bile çok zor....üzgünüm

amour_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

birde ben neden özelden mesaj yazamýyorum yekiniz yok diyor.adama cevap veremedim bende buraya yazdým.

Yaþ
    38

Alýntý amour_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya arkadaþlar þimdiye dek ben ziya doðanýn arkasýndaydým ama artýk deðil tüm arkadaþlardan özür dilerim insan penaltýlarý düþünürdü biraz ceyhun2u çýkarmazdý.hadi onu býrak çaðdaþ ve erdinç gibi isimler ne diye kullanmadý penaltýda ömründe sadece 3 tane gol atan hüseyin penaltý kullandý.hadi onu býrak ne diye ömer rýza penaltý kullanýyor saðlam ayak kaabý çaðdaþ varken.yanlýþ yaptý afedilemicek yanlýþ bu tamamen ziya doðanýn yüzünden artýk gerçekten bardak taþtý hatta yerlere akýyor.maalesef hedefimiz intertoto o bile çok zor....üzgünüm
    penaltý atýþlarý sýrasýn bazý oyuncular penaltý kullanmak istememiþ benim duyduðum bu veya ilk 5 kiþi içinde bulunmak istememiþler
    Tabii anlamýþlar eleneceðimizi benim baþýma patlamasýn dediler ( )

S@K@RON_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    35

ZÝya Hoca Sadece üzgünmüþ...Benim içim yanýyo be o anlar mý bundan?

Yaþ
    38

sadece senin için yanmýyor bizimkide yanýyor

S@K@RON_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uþak
    Yaþ
    35

Bazý oyuncularý Penaltý çekmek istememesi gibi bir durum varsa eðer(zannetmiyorum)nasýl profesyonel oyuncu onlar......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

koskoca trabzon 1-0 dan sonra 25 dakika baskýnýn alasýný yiyor ziya olacak kenarda kukla vazifesi gören adam oyuna en ufak bi müdahalede bulunamýyor trabzondaki macta cok rahat yenmen gereken erciyese yenliyorsun sonrada cýkýp trabzonun kacýrdýgý penaltýyý tartýsýyosunuz ya trabzon bu kadar basit bi takým mý da biz erciyese neden penaltýlarla kaybettigimizin tartýsmasýný yapýyoruz sezon basýndan beri bütün degerlerimizi kaybediyoruz ama biz hala hermac sonunda piþkince demeç veren bu adamý savunuyoruz kusura bakmayýn ama bize az bile yapýyolar

Ayhan Yüksek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    51

Evet kardeþ haklýsýn ama nasýl savunulabilir bu adam hala ben hiçbir mantýklý açýklama göremiyorum ve dediðinde haklýsýn hala bu adamý savunabilyorsak bugün gelinen noktayý haketmiþiz demekki bizim deðerlerimiz bukadar alçalamaz Trabzonsporumun çýtasý bukadar düþemez o çok kýzdýðýmýz nasýl takýmýn baþýna geçer dediðimiz kendimizden biri sadi tekelioðluna bile haksýzlýk yapmýþýz neyi eksik ziyadan kelse oda kel
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazýl Kýsakürek

Yaþ
    38

Alýntý gurcuayhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet kardeþ haklýsýn ama nasýl savunulabilir bu adam hala ben hiçbir mantýklý açýklama göremiyorum ve dediðinde haklýsýn hala bu adamý savunabilyorsak bugün gelinen noktayý haketmiþiz demekki bizim deðerlerimiz bukadar alçalamaz Trabzonsporumun çýtasý bukadar düþemez o çok kýzdýðýmýz nasýl takýmýn baþýna geçer dediðimiz kendimizden biri sadi tekelioðluna bile haksýzlýk yapmýþýz neyi eksik ziyadan kelse oda kel
    bak kendi aðýzýnla söylüyorsun yani bazý kiþilere zamanýn da biraz katlanýlsaydý bu kadar çýtamýz aþaða çekilmezdi.

Bu sezon futboldan o kadar soðudum ki maç izlemeye bile zoraki gidiyorum (Ben bu takýmýn taraftarý isem maçýný izleyecem tarzýnda)
    Ya Þenol Hoca aklýma geldi bir an bu konuda

Soner Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    41

Ziya hocanýn elle tutulur bi tarafý yok. Bir kere o çok deðer verdiði mantalitesi Trabzonspor kanýyla uyuþmuyor. Zd ye destek olan arkadaþlar takýmý 9 tane önLiberoyla izlemek istiyorlar sanýrým.

Yaþ
    38

Alýntý Sonercan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ziya hocanýn elle tutulur bi tarafý yok. Bir kere o çok deðer verdiði mantalitesi Trabzonspor kanýyla uyuþmuyor. Zd ye destek olan arkadaþlar takýmý 9 tane önLiberoyla izlemek istiyorlar sanýrým.
    Kardeþ ban 9 tane ön liberoyu saysana
    Galiba Trabzonspor Önlibero cenneti imiþte bizim haberimiz yok

vadaa55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    56

neye üzülüyorum biliyormusunuz?yatýlý okulda okuyorum yanýmda iki tane kayserili arkadaþ var(( etütteyiz maçý izletmedi yetkili öðretmenler haftaya final sýnavlarý var diye(-ayný adamlar fener beþiktaþ maçýný izlemeyi serbest býraktýlar Trabzonspor'u kimse iplemiyor artýk çok yazýk-)ayrýca gençlerle Ýstanbulda oynanan kupa maçýnýda izletmemiþti kaný bozuklar)) neyse yanýmda futboldan anlamayan kayserilileer Trabzonspor'la alay ettiler o koydu saygýlar
    sen git durma, aðlasa da gözlerim, sana gülümseyeceðim. dün buzdan bir dað iken, hayaline aldanýp,birden çözüldüðümü nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasýnda TRABZONSOR

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý vadaa55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    neye üzülüyorum biliyormusunuz?yatýlý okulda okuyorum yanýmda iki tane kayserili arkadaþ var(( etütteyiz maçý izletmedi yetkili öðretmenler haftaya final sýnavlarý var diye(-ayný adamlar fener beþiktaþ maçýný izlemeyi serbest býraktýlar Trabzonspor'u kimse iplemiyor artýk çok yazýk-)ayrýca gençlerle Ýstanbulda oynanan kupa maçýnýda izletmemiþti kaný bozuklar)) neyse yanýmda futboldan anlamayan kayserilileer Trabzonspor'la alay ettiler o koydu saygýlar
    o o yetkililerin hay..lýðý zamanýnda böyle bir olayda (yatýlýda) gorevliyi tehdit etmiþtik aklýma geldi þimdi dövün o eziði
    Önce TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Yunus Emre AYAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

sayýn yöneticiler bu maç geçti elendik daha fazla yorum yapýlmasý daha kötü sinir bozulmasýna yol açýyor millet katil olmadan kilit vuralým bence..

Murat Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

Alýntý Mc_YuNuS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sayýn yöneticiler bu maç geçti elendik daha fazla yorum yapýlmasý daha kötü sinir bozulmasýna yol açýyor millet katil olmadan kilit vuralým bence..

tam böyle bir mesaj yazayým diye bu baþlýða baktým
    '' GERÇEKÇÝ OL ÝMKANSIZI ÝSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

aysegul61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

ewet alkýþlýyorum trabzonu bu hala sokanlarý alkýþlýyorum ama iyi anlamda deðil tabi Sonunda kupadanda olduk eyy yönetim silkelen kalk uyuduðun bu aðýr!uykudan takým da uyuyo biþi deðil. Kendi evinde erciyese yeniliyosun deplasmanda yenmeye çalýþýyorsun yenemediðin gibi penaltýlardada maçý veriyorsun. TRABZONSPOR BU DEÐÝL
    HÝÇKÝMSEDEN FAYDA BEKLEME,FAYDAYI KENDÝNDE ARA
    istediðini söyleyen,istemediðini iþitir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Unutmamalý unutturmamalý
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

unutmamalý unutturmamalý.. hedef 4.lük ama kupayýda unutmamak lazým
    Önce TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)