Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ltfen Artk Bu Son Olsun, Trafik Canavar...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Standart Ltfen Artk Bu Son Olsun, Trafik Canavar...

arkadalar ltfen dikkatli olalm bizler de ok sk yolculuk yapyoruz..

Kapadokya gezisine giden rencileri tayan otobs Konya-Aksaray karayolunda kamyonla arpt. Aksaray Valisi Sebati Buyuran, ilkretim okulu rencilerini tayan otobs ile kamyonun arpt trafik kazasyla ilgili olarak, "Netleen rakamlara gre kazada l says 32, yaral says 30" dedi.
    Kazann ardndan Aksaray Devlet Hastanesine gelerek yetkililerden bilgi alan ve Buyuran, kendisine ulaan son bilgileri basn mensuplarna aklad Buyuran, unlar kaydetti:
    "Netleen rakamlara gre kazada l says 32, yaral says 30. Yaralarn 4’n Konya, 3’n Kayseri’deki hastanelere sevk ettik. zmir Valisi ile de irtibata getik, kendisi de Aksaray’a geliyor. Hayatn kaybedenlerin cenazeleri uakla zmir’e nakledilecek." Aksaray Devlet Hastanesine kaldrlan ve kazada hafif yaralanan otobsn ikinci ofr Ahmet Cengiz ise AA muhabirine unlar syledi:
    "Kaza srasnda otobsn bagaj blmnde uyuyordum. Otobsten nasl ktm da bilmiyorum. rencileri zmir’den Kapadokya’ya gtryorduk.
    Otobsn iinde ar yolcu yoktu, istesek de zaten fazla yolcu alma imkanmz yoktur. Kazann olu ekliyle ilgili ise hi bir bilgim yok. Halen kazann oku iindeyim."

ZMR MLL ETM MDR AYDOAN: OTOBSTE 46 K VARMI

zmir Milli Eitim Mdr Kamil Aydoan, kendilerine gelen bilgilere gre otobste 3' retmen, ou ikinci snf rencisi olmak zere 46 kii bulunduunu, baz velilerin de geziye katldn syledi.
    Aydoan, AA muhabirine yapt aklamada, ikisi kamyondakilerden olmak zere kazada toplam 32 kiinin ldn rendiklerini belirterek, otobste 3 retmen ve ou 2. snfta okuyan renciler olmak zere 46 kiinin bulunduunu kaydetti.
    Geziye baz velilerin ve baka snflardan rencilerin de katldn ifade eden Aydoan, "Biz burada bekliyoruz. Aksaray Valilii ve Milli Eitim Mdrl orada gerekenleri yapyor, bize bilgi ulatryor" dedi.
    te yandan, kaza haberini duyan renci velileri ve retmenler okula geldi. Veliler, veli ve retmen yaknlar, geziye katlan ocuklar ve yaknlaryla ilgili bilgi almak istedi, ancak yetkililere ulaamaynca gzyalarna bouldu.
    Baz velilerin telefonla Aksaray'a ulamaya altklar gzlendi.
    Geziyi 2-B snf retmeni Yeim Aygl'n dzenledii, otobsn dn gece hareket ettii, gerekli btn izinlerin le Milli Eitim Mdrlnden alnd renildi.
    te yandan, okula gelen ve fenalaan velilere zmir Salk Mdrlnden gelen ambulansl ekipler mdahale etti.

• Annesinin rahatszl hayatn kurtard

GEZYE KATILANLARIN SM LSTES BELRLEND

zmir Vali Yardmcs Celalettin Eran, Aksaray yaknlarnda meydana gelen trafik kazasnn, zmir iin ok zc bir olay olduunu belirterek, adli ilemlerin tamamlanmasnn ardndan cenazelerin bugn zmir'e getirileceini syledi.
    zmir Vali Yardmcs Celalettin Eran, gazetecilere yapt aklamada, zmir iin ok zc bir olayn yaandn belirterek, kazada zmir'den 30 kiinin ldn syledi. zmir Valisi Cahit Kra'n Aksaray'da olduunu ve konuyla ilgilendiini dile getiren Eran, u bilgileri vredi:
    "Adli ilemlerin tamamlanmasnn ardndan cenazeler getirilerek. 30 civarnda yavrumuzu, velimiz, retmenimizi kaybettik. Sayn Valimiz u an Aksaray'da ocuklarmzn banda. zel uakla bugn cenazelerimizi getireceiz, morgda muhafaza edeceiz. Yarn defnedeceiz. Valilik kriz merkezi devrede, alyor. ok zc bir hadise. Velilere, ailelere basal diliyorum. Yarn okulda tren yaplacak. Konuyla ilgili ihmal var m tespit edilecek." Vali Yardmcs Eran'n aklamay yaparken gzyalarna hakim olamad gzlendi.
    l Milli Eitim Mdr Kamil Aydoan ile Salk Mdrl Acil Salk Hizmetleri Mdr Okan zmen, okula gelerek, geziye katlanlarn isim listesini inceledi. Velilerin alnmad retmenler odasna giren Aydoan ile zmen, ellerindeki listeden, kazada len ve yaralananlarn isimlerini belirlemeye alt.
    Geziye katlan renci ve velilerin listesi yle:
    Begm Gler, Ergl Aygn, Serpil znur, Naz Tmer, Glbin Koca, zben Koca, Nergiz Kavalc, Abdlkadir Akbulut, zlem ncesu, M. Ali Kkkurum, brahim Yalnkay, Azize Sevin, Deniz Evsen, aan Kaan Adgzel, Halil Adgzel, Melek Karada, Mustafa Karada, Emre Gven, Burhan Klolu, Elif almandan, Beyhan Saruhan, smet Ala, Sabire oban, Mine Okbay, Tuba oban, Selim Meri, Nevin Kundakolu, Derya Karabalkl, Songl Akcan, badettin Aan, Bilgn Adgzel, Aelya Adgzel, Kenan ne, Glsm ne, mer Utlu, Ferda Utlu, Meryem ncesu, zgr ncesu, Buse Gler, Okan Gler, Ezgi Karaka, Hatice Oban ile sorumlu retmenler Yeim Aygn ve Nuray ltu.

YOL KAZADAN YAKLAIK 6 SAAT SONRA TRAFE AILABLD

Aksaray'da 32 kiinin ld aklanan trafik kazasnn ardndan, arpan kamyon ve otobs ile etrafa salan paralar kaldrlarak yol yaklak 6 saat sonra trafie ald.
    Kaza yerinde savclk tarafndan gerekli incelemeler yapldktan sonra, ekiciler yardmyla otobs ve kamyon ile yola salan paralar kaldrld.
    Otobs ve kamyonun ofr mahallinin btnyle ezildii, otobsteki koltuklarn byk ksmnn kazann etkisiyle yerinden koptuu grld.
    Kanlar ve cam paralaryla kapl zemin, itfaiye ekipleri tarafndan ykand. almalarn ardndan, yol kazadan yaklak 6 saat sonra trafie ald.
    te yandan, olay yerinde ok sayda jandarma ve polis ekibi grev yapyor. Kaza yerine ulaan televizyon ekipleri, canl yaynlarla gelimeleri duyuruyor.
    Bu arada, kaza yerine ok sayda vatanda da topland. Kazayla ilgili deerlendirme yapan evre kyden vatandalar, olay yerinde kazaya neden olabilecek kavak benzeri bir unsurun bulunmadn, kazann ofrlerden birinin uyumas nedeniyle olabilecei ne srd.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    38

ok zc bir haber bu. nanlacak gibi deil. Yaklak 40 ailenin can tarif edilemeyecek ekilde yanm oldu. Yazk, gnah...

Hayatn kaybedenlere Yce Allah'tan rahmet, yaknlarna ve sevdiklerine sabrlar dilerim...
    Her kim kendini kymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.
    Malik bin Dinar

Kocaeli l Temsilcisi Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    15.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    46

haberi okuyunca iim burkuldu kck ocuklar... ALLAH rahmet eylesin ailelerine sabrlar versin.
    Maalesef lkemiz trafik canavarn bir trl yenemiyor. Ltfen dikkatli olalm kurallara uyalm, canlar yanmasn...

Serap - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.10.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

Bu ok ac!Allah rahmet eylesin,ailelerine sabr versin..

marcelinhos100 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.10.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Allah rahmet eylesin ok ac bir olay kk bedenler ld kazada Allah kimseye bu tr aclar yaatmasn

Ama ne yazk ki olayn dier ac taraf malum medya televizyonlarda darbecilerin ankara karmasn yaynlad iin 33 tane can umursamyor Kanal 24 televizyonu dnda yayn yapan ve haber veren yok

insan hayat bu kadar ucuz olmamal maalesef
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Haberi okudum sok oldum. Neden bu dikkatsizlik diye soruyorum kendi kendime. Allah rahmet eylesin. Mekanlari Cennet olur insallah
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

zc bi durum ne diyeceimi bilemiyorum,ALLAH rahmet eylesin,ailelerine sabrlar versin
    Ne Olmu ampiyon Olamadysak,,,
    Hayallerimizi Satmadk'ya,,,

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

insan yrei paralanyor lenlere Allahtan rahmet diliyorum ailelerinde ba sal diliyorum

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

zmir yasta. Tertemiz , masum ocuklarn ne gnah vard. ok ac bir olay. Allah len ocuklarmzn yaknlarna sabr versin.

Trafik kazasndan insan lmesin artk
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    A.Hilal akrolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul

Allah rahmet eylesin, yaknlarna sabr versin
    Fanatik Pacci

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

Allah rahmet eylesin ailelere sabrlar versin.
    Son yllarda baya bi azalma gstermiti trafik kazalar.Gnl isterki hi olmasn ama anlk hatalar veya dncesizliklerin sonucu ok ac oluyor.
    zkan SMER

Serdar ZCAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.11.2006
    Ya
    33

Allah rahmet eylesin. ailelerine sabr versin
    BMN |KOCAEL

Bir gece anszn...81-Dzce 82-Musul 83-Kerkk...

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehdi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    Trabzon

ok kt bir durum.Bu durumda ne sylenirki.Kelimelerin kifayetsiz kald andr bu an.Allah rahmet eylesin.Ailelerine Allah sabr versin.
    T R A B Z O N S P O R

Cyzio - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    58

lenlere Allah'tan rahmet, yaknlarna sabrlar niyaz ediyorum.

Bir kavaa saniye erken girmek iin neleri ortaya koyduumuzu (riske ettiimizi) idrak edebildiimiz gnleri acaba ben grebilecek miyim?
    Ne yazk ki ok eskilerden 1-2 ma yapmz diye biliyorum...imdi o zaman yanllara imza atan kiiler yznden biz de ikeci mi oluyoruz ? Bu ii gelenek haline getiren 1-2 kulp haricinde kuluplere srekli ikeci unvan vermek ne derece doru?
    Cengiz ubuku

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

Allah rahmet eylesin, lkemizdeki trafik kurallar ve uygulamalarna alan insanlar bu nedenle yurt dnda temiz sicille araba kullanamyorlar. Kurallara uymadnda gemiine ilenen o bilgiler senin yakandan dmyor, her yerde karna kyor...

aknl zerinden attktan sonra; emniyet kemeri takmaya da, kavaklarda durup yol vermeye de, ambulans ve okul tat getiinde yolun sal sollu durmasna da (peine taklmadan) alyorsun, bunu biliyorum.

Tamam byle bir sistemi zor oturturuz da, bari daha dikkatli olalm.

frdws - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.03.2007
    Ya
    32

allah rahmet eylesin.kazada lenlerin ailelerine Allah sabrlar versin.yaralananlara da acil ifalar wersin...
    Bu lkede trafik kazalarnn azalmas ok zor...her nne gelen ehliyet aldktan sonraa nasl dzelsinn...yazkk!!!

Forumdan Uzaklatrlmtr Lapina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2004
    Ya
    39

imdi evli olduumu , kendi ocuum olduunu dnyorum.Allah'm ne byk acdr bu yaanan.Allah(c.c) len kardelerimizin mekann cennet eylesin.

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

Aksaray Devlet Hastanesi nnde bekleyen aile yaknlarndan edinilen bilgiye gre, lenlerden 17'sinin isimlerinin malettin Aan (33), Songl Aan, Berfin Aan (8), Beren Aan (4), Mehmet Ali Kkburun (62), Bra Gven (8), Halil Adgzel (66), otobs ofr Cumhur oban (39), kamyon srcs Adnan lmez (44), Adnan lmez, Emin Utku, Tuba alkan, mit Glbek, zgen nce, Ege Eryiit, Kenan zeri ve soyismi Oltulu olan bir kii olduu kaydedildi.

Allah rahmet eylesin.
    zkan SMER

Trabzonspor Kongre yesi
    antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Bu acya yrek nasl dayanr?

Hrriyette ocuklarn lmeden nce syledikleri arknn videosu var.ark hangisi biliyor musunuz?Ferhat Ger-Cennet
    Konu antagonist tarafndan (15.04.2007 Saat 15:21 ) deitirilmitir.

omer61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

bu gezide len GLBN KOCA bizm okulda 10.snf rncisi. annesi bu kaza yapan okulda retmnm. glbin de gitm geziye we ana kz lmler

butun okul yasa brnm durumda glbin iin..
    "Ben bir mzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin tesinde ben bir devrimciyim." Kazm KOYUNCU

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Allah cmlesine rahmet eylesin,yaknlarna sabr versin.Gerekten ok ac bir olay,kck ocuklar,aileleri,retmenler...

Kazann gerekletii yerde sklkla benzeri kazalar oluyormu,ok dz ve gidi geli birleik bir yol.ofrleri deyim yerindeyse uyuklatacak vaziyette yani,dikkat kaybna yol ayor.Nitekim kaza da muhtemelen ofrn uykulu olmas sebebiyle erit ihlalinden gereklemi.imdi kp diyorlar ki yolu bleceiz.Giden canlardan sonra m?Yazk gnah...ofre de Allah rahmet eylesin arkadan konuulmaz ama sorumsuzluunun sonucu ok ar oldu...

omer61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

http://rapidshare.com/files/26012667/04_Par_a_4.wma

bu arky gezide len GLBN KOCA (16) sylyor.. 2002 de ocuk korosuyla birlikte..
    "Ben bir mzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin tesinde ben bir devrimciyim." Kazm KOYUNCU

28_bordomavi_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2007
    Ya
    35

Allah tan ailelerine sabr diliyoruz..bu kadar acya ana ve baba yrei nasl dayancak Allah yardmclar olsun....
    ANTSTANBULLLLLLLLLLLLLLLLLLL...........!!!

yelik tarihi
    03.01.2007
    Ya
    30

yolda ocuklar len btn ailelerine allah sabrlk wersin len ocuklarmza da allah tan rahmet diliyorum ltfen dikkatli olalm bir hata o kadar kiinin lmne yol ayor

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    33

Hepsine Allah Rahmet Eylesin, mekanLar Cennet oLsun. YaknLarna Allah sabr versin...

Bu haberi duyunca sreim z etti. Bun gazetede kazayLa iLgiLi detayLar okurken gzLerim doLdu
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan lgn Hamsi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)