Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 242 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Necmi Metin Akbasoglu kimdir?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baskanimiz Atay Aktug'un listesinden yönetime giren Necmi Metin Akbasoglu fenerbahçe alt yapi dernegi üyesi ve fenerbahçe 2000 dernegi as baskani çikti. Bu fb 2000 dernegi baskani olan Sevket Yilmaz'da Trabzonlu hainlerdendir. Atay Aktug bu hatayi yapmamaliydi listesine alacagi insanlari çok iyi arastirmaliydi. Bu pislik derhal temizlenmeli Necmi Metin Akbasoglu'nun derhal kulüple iliskisi kesilmelidir.

Yönetim uyuma....Edited by: Emorfo

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar, büyük yanilgi içindesiniz. akbas, "isleri" geregi fenerbahçe camiasi ile iliski kurmus ve yürekten trabzonsporlulugunu hiç gizlememistir. lütfen biraz sabir, gerçekleri hep birlikte görecegiz.sözde degil özde trabzonludur..

Nereden
    İstanbul

(Ozçilingir)Ahmet abiyle yaptigimiz sohbetlerde bir çok Trabzon'lunun istanbulda isleri geregi bizans kulüplerine üye oldugunu ya da yönetici oldugunu söyledi. Is liskiler geregi her yerde var bu dedi. Büyük ihtimalle Necmi Metin Akbasoglu'nun durumu da öyledir ancak simdiye kadar alenen fb ile iliskisi olanyöneticimiz pek olmadi. Camia sindiremez bu durumu..

Guests
    Ziyaretçi

bende gazetede okudum ayrica sadece febelilerin gittigi bir lokantaninda sahibiymis kendisi. sartlar ne olursa olursun yönetimden çikarilmali ve yedeklerden birisi yerlestirilmeli.

Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Is iliskileri sebebiyle Fenere yönetici olmus birinin Trabzonspor'a da is iliskileri sebebiyle yönetici olmadigini nereden bilecegiz? Belki Trabzon'a sube açacak o yüzden girdi yönetime. Nasil güvenecegim ben ona. Haber dogruysa ki öyle gözüküyor, yorum da dogrudur. Bence de yönetimden çikartilmalidir. O kadar has Trabzonluysa disaridan destek versin.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapma ya,yaziklar olsun be...

bundan önceki yönetimde de sületman atal aziz yildirimin en yakin arkdaslarinda biriydi baslarda fener sempatizani gösterildi sonradan bise cikmadi allahi var bekleyelim görelim..

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

parasi varmiymis bu akbasoglu'nun.

bizim yönetim içinde sadece toplantilara katilacak, alinan kararlara evet ya da hayir diye oy verecek, trabzon'da islerini yürütecek ayni zamanda, trabzonspor araciligiyla is mi bitirecek bu adam

yoksa

maddi ve manevi elinden geldigince bize hizmet mi edecek!!!

durun bakalim hayirlisi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

istemiyoruzzzz hadi kis kis....

burada yazi yazmamiz önemli degil önemli olan ne yapacagimizdir??

acaba diyorum klübü arasak kongre üyeleri olarak,yerel gazetelere durumu bildirsek baska neler yapabiliriz?

Nereden
    İstanbul

sanirim ahmet agaoglu da fb üyesi.

çikari için fb'lilerse ayip. gönüllü olarak fb'liler ve yine de bizim yönetimdelerse çok ayip. kiniyorum.

Guests
    Ziyaretçi

günebakis gazetesinde yazarin biri yazmis transfer hocadan falan önce bu adamin istifasi istenmelidir diye. fotograflarla göstermis adamin as baskan oldugunu. sanirim kisa sürede istifasi alinip yerine yedek üyelerden biri getirilicek.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kesin dograyin arkadassar isin astarini bilmeden hemen kiyima geçtiniz..Onursal baskanin FB kongre üyei oldugunu,Salih Alpaslanin da fb de iyi iliskileri oldugunu Süleyman Atal örnegi ni vermis bir arkadas..Hemen idam sephasi hazi..Helal size..

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı mterdengi Nickli Üyeden Alıntı

sanirim ahmet agaoglu da fb üyesi.

çikari için fb'lilerse ayip. gönüllü olarak fb'liler ve yine de bizim yönetimdelerse çok ayip. kiniyorum.

o bilgiyi nerden aldin. adam golf federasyonu baskani.

arkadaslar eger bilgi gerçekten dogruysa klübü arayacagim ona göre.ayni zamanda karadeniz ve günebakis gazetelerinin tel nolarini aldim onlarida arayacagim.

fanatik gazetesi yazarlarindan ts li olanlara da haber verecegim.

ama kesinlik kazansin artik.

yoksa bos yere ortaligi ayaga kaldirmayalim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Böyleinsanlarin degil yönetim kurullarina...SANLI TRABZON sehrine bile girmeleri kabul edilemez...Derhal ISTIFA etmelidir...[img]smileys/smiley7.gif[/img] Edited by: FORZA61

Nereden
    İstanbul

Bu günki Günebakis gazetesinde belgelerle fb derneklerinin üyesi oldugu belgelerle açiklandi. Bu konuda kuskusu olan bu linkten bilgilere ulasabilir. http://www.fenerbahce2000.com/contents.php?cid=2

Nereden
    Avrupa Diğer

Yonetimin bir bildigi vardir beklemek lazim!.....

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Bu günki Günebakis gazetesinde belgelerle fb derneklerinin üyesi oldugu belgelerle açiklandi. Bu konuda kuskusu olan bu linkten bilgilere ulasabilir. http://www.fenerbahce2000.com/contents.php?cid=2
    Peki bu adam nasil olur da Arastirilmadan...Sorusturulmadan yönetime alinabilir...Ilerde bu sahsin takimi satmayacagini kim garanti edebilir...

Yönetim Kurulu

14.11.2003

Fenerbahçe 2000 Dernegi'nin Yönetim Kurulu Üyeleri Asagida Bilgilerinize Arz Edilmistir. Listenin tamamini görmek için lütfen buraya tiklayiniz.

YÖNETIM KURULU

ASIL ÜYELERfficeffice" />

SEVKET YILMAZ BASKAN
    ALI AYTEMIZ BASKAN VEKILI
    DURSUN EKSIOGLU AS BASKAN
    METIN AKBASOGLU AS BASKAN
    AYHAN ÖNALAN AS BASKAN
    AHMET POLAT AS BASKAN
    EFRIM BAG AS BASKAN
    ORHAN UZUNAL GENEL SEKRETER
    KUDRET FIKIRLI MUHASIP ÜYE
    KADIR ÇINAR GENEL SEKRETER YRD.
    ERDAL KARADOGAN BASIN SÖZCÜSÜ
    MEHMET INAL ÜYE
    MEHMET MUSAOGLU ÜYE
    SEVAL ATASAGUN ÜYE
    CENK KARLITEPE ÜYE

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

surasi bir gerçek.. istanbulda isini yürütmek isteyen is adamlari oralarin agababalari ile iyi geçinmek istiyor.. o agababalar da genelde 3 takimin yönetim kurulundalar.. is iliskileri geregi bizim is adamlari da temsili veya fiili(M.A.Yilmaz temsili, Gürsoy fiili diyebiliriz) o klüplere veya derneklere üye oluyorlar... trabzonda petrol olsa ve ali sen petrol üreticisi olsa büyük ihtimal trabzonspor üyesi olacakti o da.. bunun gibi seyler iste..

ha simdi önemli olan konu su... Yilmaz ve icraatlarini begenmeyen bir kisi olarak yine de Gürsoy gibilerini görünce Yilmaz dan yana tavir aliyorum öyle veya böyle.. önemli olan bence trabzonspor a katki meselesi.. sag bek emrah in gs den gelmis olmasi veya sirt numarasinin 34 olmasi benim için hiç bir anlam ifade etmiyor.. çünkü o ts için ter döküyor ve emek harciyor.. nitekim ziya ve samet hocalar da bjk li olmalarina ragmen verdikleri hizmetle takimin bu noktalara gelmesinde büyük pay sahibidirler.. ha kapasiteleri daha fazlasina el vermedi gittiler.. simdi ayni mantikla hareketle bu yöneticinin fb üyesi olmasini degil- her ne kadar yadirgasak da-trabzonspor a hizmet etmesini baz almaliyiz diye düsünüyorum...

yalniz bir noktada anlasmaliyiz... temel trabzonspor a hizmet... yalniz bi konu var.. Yilmaz i elestirmek için fb üyesi argümanini kullanan birisi bu yönetici için is iliskilerinden dolayi üye olmustur v.b açiklamalar getiriyorsa bu çeliski ve haksizlik olacaktir...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ne niyetle olursa olsun yanlis bir olay simdi gelmis aklina trabzonsporlulugu 3 kurusluk adam lara alay konusu yapmasinlar bizi

Sevgili Cenk'in Emrah benzetmesine katilmiyorum. Tuttugu takimda futbol oynayabilmek herkese nasip olmaz, bu yüzden "profesyonel futbolcu" tabiri vardir. Genel müdürümüz, sekreterler, editörler, teknik direktörler, bilgi islem yöneticileri gibi kadrolar profesyonel kadrolardir. Tercih edilmese bile bu kadrolarda Fenerli de istihdam edilebilir ama futbol takiminin yönetim kurulu isi gönül isi olmalidir. Amatörce, çikar beklemeden icra edilmelidir. Böyle olmamalidir. Istifasi yönündeki tepkileri hakli buluyorum.

Saygilar

Sinan

trabzonspor da ts li ve trabzonlu yönetici olur!!!!!!!!!!!!!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diğer

Diyer takimlardada trabzonlu yoneticiler var peki bu adamlarin trabzonspora etkin bir faydasi varmi?.. yok diyebiliyorsak o zaman bu yoneticininde fenere faydasi olmaz!..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)