Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 242 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Necmi Metin Akbasoglu kimdir?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bu konu hakkindaki endiselerimi daha öncede yazmistim.Ama Metehan'in, her taraftarin örnek almasi gereken bir taraftar oldugunu bildigim için,referans verdigi kisiye de güvenelim,en azindan Sayin Akbasoglu'nun bu konu ile ilgili gerekli açiklamayi yapmasini bekleyelim derim.

Kurtulus'un(Kurt61) hissettiklerini bende hissediyorum.Belki bu konuda ki en büyük tesellimiz,Akbasoglu'nun bir Ergun Gürsoy ya da Haluk Ulusoy gibi Trabzon'lu olupta Istanbul takimlarindan birini sonuna kadar destekledigi henüz tescil edilmemis.Umuyorum zamanindafener camiasi içindeolmasi sadece maddi sebeblerdendir,gönül bagi varsa bu çok incitir beni.

Kurtulus(Kurt61),Ergün Gürsoy'un ismini zikretmisken onun içinde bir iki laf edeyim. Bu adamin Istanbul'da Trabzon'lular dernegi baskani olmasini hala hazmedemedim ve hiç bir zamanda hazmedemeyecegim.

Dernegin yemegine gitmistim,onu orada gördüm,mekanin sahibi de oymus,midem bulandi çiktim gittim oradan.Akbasoglu'nu yargilarken,Gürsoy'u Trabzon'lular dernegi baskani seçen sevgili hemsehrilerimize ne diyecegiz,bence bu hemsehrilerimiz Akbasoglu'ndan çok daha tehlikeli,yanlis mi düsünüyorum...

Alıntı fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı

fb yada baska herhangi bir takim ile uzaktan yada yakindan ilgili olan hiç kimseyi TRABZONSPOR yönetiminde görmek istemiyorum[img]smileys/smiley7.gif[/img] bence istifa etmesi bile beklenmeden hemen ihrac edilmeli

haklisin arkadasim

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Oguz (duman61), bana duydugun güven için tesekkür ederim. "Örnek taraftar" çok iddali bir laf, o konuda fazla yorum yapamayacagim[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonlu olup da Istanbul takimlarina hizmet edenler hakkindaki fikirlerimi söylememe gerek yok herhalde. En az sizin kadar hatta daha fazla öfkeliyim bu insanlara. Bunun istisnasi da yoktur, onu da söyleyeyim. Sadece güvendigim bir insanin söylediklerine dayanarak bu olaya biraz daha sakin yaklasalim istedim. Mutlaka bir açiklama yapilacaktir. Neler olacagini hep birlikte görecegiz.

Ama sunu israrla ve birkez daha söyleyeyim ki, TS'u TS yapan degerlerden hiç ama hiç kimse için vazgeçemeyiz. Bunun da istisnasi yoktur. Bu açidan için rahat olsun sevgili Kurtulus (kurt61) ! Ben sadece insanlarin degisebilecegini de aklimizdan çikarmayalim diyorum.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tayyep Erdogan bile degisiyorsa bu memlekette degisemeyecek insan yoktur. Benim tahminim rica üzerine fb derneklerinden görev almistir. önemli olan içindeki Trabzonspor sevgisidir tabi ki varsa...

Unutmadan fb derneklerinden biri olan fb2000 derneginin baskani da Trabzon'lu olan Sevket Yilmaz'dir yönetim kurulunda ise Eksioglularindan ve Ayaz'lardan kisiler vardir. Dernegin alayi karadenizli fb yi içten çökertmek için bir operasyon olabilir fazla üstünde durup plani bozmayalim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Tayyep Erdogan bile degisiyorsa bu memlekette degisemeyecek insan yoktur. Benim tahminim rica üzerine fb derneklerinden görev almistir. önemli olan içindeki Trabzonspor sevgisidir tabi ki varsa...

Unutmadan fb derneklerinden biri olan fb2000 derneginin baskani da Trabzon'lu olan Sevket Yilmaz'dir yönetim kurulunda ise Eksioglularindan ve Ayaz'lardan kisiler vardir. Dernegin alayi karadenizli fb yi içten çökertmek için bir operasyon olabilir fazla üstünde durup plani bozmayalim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

önemli olan hem TRABZONLU hem de TRABZONSPORLU olmalari. fb.nin içindeki sahislar TRABZONSPORLU degil de fbli de olabilir o zaman karadenizli olmalari bizim için hiç birsey ifade etmez.

sen simdi ergun gürsoy da gs.içökertecek mi diyorsun?

Nereden
    İstanbul

espiri espiri.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne yazik ki bazi arkadaslar bu fbli yöneticiyi savunmaya geçtiler...Kendilerine soruyorum...Ezikler tüm TRABZONLULARIN analarina...bacilarina söverken bu arkadaslar nerdeydi?...

Saygilarimla...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

Alıntı metehan Nickli Üyeden Alıntı

Ama sunu israrla ve birkez daha söyleyeyim ki, TS'u TS yapan degerlerden hiç ama hiç kimse için vazgeçemeyiz. Bunun da istisnasi yoktur. Bu açidan için rahat olsun sevgili Kurtulus (kurt61) ! Ben sadece insanlarin degisebilecegini de aklimizdan çikarmayalim diyorum.

Içim rahat dostum. Hele senin, bu degerlerden asla vazgeçmeyecegine çok eminim. Ayrintilarda ters düsmüs gibi görünsekdahi, özde ayni düsünüyoruz. Sen ve senin gibi degerli arkadaslarimizin yazilarini noktasi virgülüne kadar okuyorum, ayni görüste olmasam dahi o görüstarafina geçipkonulara bir de o açidan bakmaya çalisiyorum. O yüzden her görüsünüz benim için kiymetlidir. Bu da böyle biline!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bizim için her zaman esas olan TS ve onun çikarlaridir. Bugüne kadar kisisel çikarlarin ön plana çikmasina nasil karsi çiktiysak, bundan sonra da bu degismeyecektir. Bu olay da buna dahildir.

Bu olayda ben veya bazi arkadaslar, biraz daha temkinli davraniyor görünebiliriz. Bu yanlis anlasilmamali. Her zaman oldugu gibi bu olayda da önce isin aslini ögrenip sonra yorum yapmamiz gerektigini düsündügüm için böyle davraniyorum. Yoksa temel ilkelerde sapma olamaz. Bu is kisa sürede açikliga kavusacaktir. Edindigim son bilgiye göre bu yöneticimiz yurtdisindaymis, yarin Türkiye'ye dönüp Cuma günü de Trabzon'a gidecekmis. Yakinda öyle ya da böyle netlesir bu konu.

Nereden
    İstanbul

Baskanimizin bu konu ile ilgili açiklamasi söyle..

Trabzonspor'un 53. Olagan Genel Kurulu'nda baskan Aktug'un listesinde yer alan Necmi Metin Akbasoglu'nun Fenerbahçe derneklerinde yöneticilik yapmasiyla ilgili olarak Aktug, "Bu o kadar önemli degil. Kendisi bize iyi bir Trabzonsporlu oldugunu söyledi. Önemli olan Trabzonspor fayda saglayip saglamayacagidir. Trabzonspor'un geçmisine bakildiginda Fenerbahçe ve Galatasaray'da yöneticilik yapmis isimlere rastlayabilirsiniz. Necmi Metin Akbasoglu'nun Fenerbahçe'de yöneticilik yapmasi önemli degil, önemli olan Trabzonspor'a fayda saglayacagina inanmasidir. Kendisi bize 'Iyi bir Trabzonsporlu'yum ve Trabzonspor'a hizmet etmek istiyorum' dedi ve biz de kendisini bir arkadasimizin vasitasi ile listemize aldik" diye konustu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor'un 53. Olagan Genel Kurulu'nda baskan Aktug'un listesinde yer alan Necmi Metin Akbasoglu'nun Fenerbahçe derneklerinde yöneticilik yapmasiyla ilgili olarak Aktug, "Bu o kadar önemli degil. Kendisi bize iyi bir Trabzonsporlu oldugunu söyledi. Önemli olan Trabzonspor fayda saglayip saglamayacagidir. Trabzonspor'un geçmisine bakildiginda Fenerbahçe ve Galatasaray'da yöneticilik yapmis isimlere rastlayabilirsiniz. Necmi Metin Akbasoglu'nun Fenerbahçe'de yöneticilik yapmasi önemli degil, önemli olan Trabzonspor'a fayda saglayacagina inanmasidir. Kendisi bize 'Iyi bir Trabzonsporlu'yum ve Trabzonspor'a hizmet etmek istiyorum' dedi ve biz de kendisini bir arkadasimizin vasitasi ile listemize aldik" diye konustu.

bu febe için çok küçük düsürücü[img]smileys/smiley36.gif[/img].trabzonsporlu biri nasil fenerbahçe derneklerine üye olabilir hemen atsinlar dernek üyeliginden.[img]smileys/smiley18.gif[/img]

ne lan bu hem erkek hem kadin olmak gibi birsey mi."iyi bir trabzonsporlu" ilkelidir.gidip ezik derneklerine üye olan "trabzonsporlu" ilkesizdir.ilkesiz insan trabzonspor degil yöneticisi taraftari bile olamaz.ne yazikki bizim ilerleyip bu asamalara gelmemiz gerekiyor anlasilan.su bayragi hele bir elimize alalim.bak o zaman neler olacak.Edited by: selçukabi

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz de kendisini bir arkadasimizin vasitasi ile listemize aldik" diye konustu.

herseyi bir tarafa biraktim herhangi birsey soylemeyecegim ama su cumle beni ziyadesiyle hayal kirikligina ugratti.....[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BU NE YA !!! BU NE BIÇIM SÖZ..

IYI ÇÖPÇATANLIK GIBI BIR SEY...

ONA DA BASKA BIR ARKADASI DEMIS..

BEN BU TRABZONSPORLULUGUN MODERN DUNYADA DUYGULARDAN VE TRABZONSPOR ASKINDAN YOKSUN KALACAGINI BÖYLE GÖRMEK ISTEMIYORUM!..

INSANLAR ÇIKARLARI IÇIN HIÇ BIR KULÜBE ÜYE OLMAMALI... YARIN BIZIM KULÜBÜMÜZE ÇIKARLARI IÇIN ÜYE OLACAKLARDIR!..

GEÇMISTE ONLARCA YONETICI SIRF ÇIKARLARI MENFAATLERI KENDILERI IÇIN KULUPTE HIZMET ADI ALTINDA SADECE EKRANLARDA KENDI REKLAMLARINI YAPMISLARDIR!....

EGER ATAY AKTUG IKINCI KEZ BASKAN SECILDIGI IÇIN VE BUNA GÜVENEREK SAPITMAYA BASLARSA BIR DAHAKI SECIME KALMADAN ONUN KALEMI KIRILIR!..

TRABZONSPORU KÜÇÜLTEN ONU ARAÇ GÖREN BASAMAK GÖREN ZIHNIYETIN TA KENDISIDIR VE O ZIHNIYET ARAMIZDA DOLASMAKTA VE ONLARCA INSANI ESIR ALMAKTADIR!...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı shipbroker61 Nickli Üyeden Alıntı

biz de kendisini bir arkadasimizin vasitasi ile listemize aldik" diye konustu.

herseyi bir tarafa biraktim herhangi birsey soylemeyecegim ama su cumle beni ziyadesiyle hayal kirikligina ugratti.....[img]smileys/smiley5.gif[/img]

bir duyuma göre tavsiye eden arkadasimiz; kendisi gibi bir armatör olan Ahmet Agaoglu.

Sevgili CuttySark, beni yanlis anlamamani dileyerek bir soru sormak istiyorum. Benim de aldigim bir duyuma göre Sayin Abanoz'un yedek listesinde yer aldin.Biz burada zaman zaman Sayin Abanoz'u ve delistesindeki bazi yönetici adaylarini tartistik.

Süphesiz sen hepimizden daha iyi taniyorsundur,ileride de bu yönetici adaylarimiz mutlaka aday olacaklardir ve de daha iyi bir Trabzonspor içinde aday olmalidirlar. Bu arkadaslari daha iyi tanimamiz açisindan bize bilgi verebilir misin eger senin için bir sakincasi yoksa ...Edited by: Duman61

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya millet size hayret ediyorum bazen saniyorsunuz ki herkes sizin gibi Trabzonspor delisi.Uyanin Allah askina dünya para dünyasi olmus.Fenere yönetici olur gelir Trabzon'a yönetici olur bu devran böyle.

Safkan Trabzonsporlu ariyorsaniz aynaya bakin.Belli bir noktaya para için gelenler para için yasayanlari anlamak zor.

Oralar hiç yüzmedigimiz denizler.

Nereden
    İstanbul

AKBASOGLU fb li ise bu kisi kulübe üye olurken yönetim kurulu tarafindan kabul edilmis olmasi gerekir. O zaman ne demek ATAY AKTUG'a bu kisiyi bir arkadasin tavsiye etmesi ile yönetim listesine aldigi için elestirmek, GENEL KURUL'da seçende seçilende TRABZONSPOR üyesi oldugu gerçegini niye unutuyorsunuz. Baskan kulübün her üyesini tek tek arastirip bu kisilerin geçmisini arastirarak ajanlikmi yapacak, AKBASOGLU TRABZONSPOR kulübünün üyesi oldugu için yönetim kuruluna tavsiye edilmistir. 100.000 üye kampanyasinda her basvurani tek tek arastirip TRABZONSPOR takiminin haricinde herhangibir spor kulübüne veye spor kulübünün isminin uzantisi olan alt yapi,v.s. derneklere üyelikleri olanlarin kabul edilmemesi gerekir sarti konmalidir. Ama bu hukuksal bir mesele olup anayasaya aykiriligi varmidir bilemem.

Sonuçta herkes birkaç dernege üye olabilmekte ve bunun siniri yok .TRABZONSPOR böyle bir sarti tüzügüne koyabilirmi?

AKBASOGLU'nun listeye alinmasindan dolayi baskana verilen tepkilerin haksiz oldugu düsüncesindeyim. Her TRABZONSPOR üyesi seçme ve seçilme hakkina sahipdir.Bu sebeple niye baskani elestiriyorsunuz.

Saygilarimla

Nereden
    Balıkesir

basindan takip edebildigim kadariyla baskanimiz bu adami (adam diyorum kusura bakmayin) sadece ve sadece iyi bir para kaynagi oldugu icin yonetime almis. yani trabzonlu olmasi falan hikaye.amac sadece para tirtiklamak. biz fener taraftarinin trabzona gelip mac seyretmesine bile dayamazken baskanimiz fener 2000 derneginin ileri gelenlerinden bir herifi bizim yonetime aliyor. yapma baskan. saygini yitirme. para ugruna fenerlileri icmize sokma. yazikkkkkk.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

AKBASOGLU KRIZI

TEPKILI YÖNETICILER
    ATAY Aktug?un yeni yönetiminde yer alan Metin Akbasoglu?nun Fenerbahçe?nin aktif isimleri arasinda yer almasi küçük çapli kriz yaratti. Olayi ögrenen bazi yöneticiler Baskan Atay Aktug?dan bu ismin en kisa zamanda istifasini istemesini aksi taktirde kendilerinin görevi birakabilecegini ilettiler. Bu arada Akbasoglu?nun yönetime girmesinde önemli rol oynayan Ömer Sari, arkadasini savundu.

SARI GARANTI VERDI
    \"METIN çok iyi bir Trabzonsporlu?dur\" diyen Sari, \"Hizmet için görev aldi. Hizmet aski olan bu insanlari kazanmaliyiz. Onlari kaybetmek için mücadele etmeyelim\" dedi. Ömer Sari, Akbasoglu?nun Fenerbahçe kulübüne istifa mektubunu gönderdigini de vurguladi. Simdilik sessiz kalmayi tercih eden Aktug?un, Cuma günü Trabzon?a gelmesi planlanan Akbasoglu?nu dinledikten sonra tavrini netlestirecegi belirlendi.

YEDEKLER ALTÜST
    ISTIFA durumunda yönetime yedeklerden yükselecek kisinin Kibar Yasar Güven oldugu belirlendi. Kongreye sunulan listede 6. sirada yer alan Güven?in aldigi oylarla ilk siraya yükseldigi ve tüzügün 66.maddesinin e fikrasi geregince herhangi bir sebeple dogan bosluk nedeniyle 15 gün içerisinde göreve çagirilmasi gerektigi belirlendi. Ayrica listede 5. sirada bulunan Özer Bayraktar da ikincilige yükseldi.

Guests
    Ziyaretçi

Yedekler'den asil listeye girme ihtimalibulunan "Kibar Yasar Güven" Tip Fakültesinde kalp damar cerrahi. bundan önceki yönetimde de yedek listede vardi.

listedekidiger doktorumuz beyin cerrahi"Ahmet Çubukçu" gibi o da gerçek bir Trabzonspor'lu. ikisine de basarilar.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

acaba Mehemt Ali yilmazi destekleyenler yada ulusoyu destekliyenler bilmiyorlarmiydi bunlar hangi takimlari tuttuklarini belki mehmet AKBASOGLU YAPTIGI dogru degil ama iki baskan adayi olmazi icin burda durmadan yazilan ik,i izim eger baskan olsaydi acaba birsey yazacaklarmiydi

Nereden
    İstanbul

Akbasoglu...

Osmanozçilingir'in büyümüs hali gibi.. baya benziyor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Akbasoglu...

Osmanozçilingir'in büyümüs hali gibi.. baya benziyor
    Galiba TRABZONLU DA degilmis...

Nereden
    İstanbul

Yazilari iyi okuyunuz Sürmenelidir kendisi...

Arkadaslar Merhaba,Yukaridaki resmin Metin Akbasoglu ile uzaktan yakindan alakasi yoktur. Resmini yada kendisini yarinki yönetim kurulu görev dagilimindan sonragörme sansiniz olacak. Yada merak edenler için www.gurbetcigencler.com sitesinin ana sayfa alt kisimda yer alan sitenin açilis yemeginde çekilmis resmini görebilirsiniz (Ilk resim beyaz gömlek,koyurenk ceketli,genç ve yakisikli)

Metin Akbasoglu Trabzon-Sürmene- Balikli (Eski adi Çivra) nüfusuna kayitlidir ve has bir Trabzonsporludur.Ha peki fenerde isi neymis diye sorarsaniz, o dernek içindeki yakin arkadaslarindan dolayi,sizlerinde kiramayacaginiz arkadaslariniz vardir herhalde,onun gibi birsey.

Sevgilerimle

Sargonali

Bu arada üyelik islemleri için site yöneticierine tesekkür ederim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)