Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10
Toplam 242 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 242 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Necmi Metin Akbasoglu kimdir?

Guests
    Ziyaretçi

yaw siz hala ayni zamanda febeliymis muhabbetindemisin yok öyle birseydaaa. her gazetedeki habere inaniyorsaniz bu son haberede inanin o zaman. son haber bu çünkü.

yillarca fenerli bir baskanla yönetilirken bu klüp nerdeydiniz?Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Bir taraftar grubundaki arkadaslar nedense Akbasogluna laf kondurmuyorlar.Bu sekilde davranmalarida içimizdekileri dogrulamaktan baska bir ise yaramiyor.Fenerbahçeli bu yöneticiyi istemiyoruz ve bundan daha dogal birsey görmüyoruz.

Guests
    Ziyaretçi

andrei07

sana gerekli cevabi verirdim ama her mesajinda ortaligi germek kisileri tahrik etmeye çalistigin için cevap vermeye degmezsin. selametle.

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

andrei07

sana gerekli cevabi verirdim ama her mesajinda ortaligi germek kisileri tahrik etmeye çalistigin için cevap vermeye degmezsin. selametle.

Ufaklik az saygili ol.Racon kesme burada.Düsündügüm neyse yazma hakkina sahibim.Yazdiklarina dikkat et sana satasan yok.Bulasacak adam ariyorsan o ben degilim.Öyle genelleme yapip yazilarimi elestirme ben senin ne kadar bombos yazdigini gereksiz yazdigini söylüyormuyum?Aslinda sen degmezsin ama unutma sinekte küçüktür ama mide bulandirir!! Selametle,hayirli günler....Edited by: andrei07

Guests
    Ziyaretçi

ya bide neden üzerine alindin satasma bulasma gibi laflarda kullanma kör degiliz görüyoruz ne yazdigini!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

internet çikti mertlik bozuldu...

andrei keske o bahsettigin grubun yarisi kadar Trabzonspor'a destek olabilseydin.

Ya arkadaslar neden bu kadar alindiniz? Ben sadece Metin Akbasoglu konusunda rahatsizim,yoksa kimsenin destegini sorgulamak haddime degil.Inanin baska birsey yok,lütfen artniyet yada baska bir konu aramayiniz.Ayrica mertlik konusunda bende hemfikirim sizinle nedense!Ne yani yaninizda olsam kavgami edecegiz bu konu ile ilgili,konusamayacakmiyiz!Bu kadar gerilmeye gerek yok.

Nereden
    İstanbul

Yazilarin çok sivri diyorsun ki bu adam fenerlidir ve bu fenerli adami bir grup destekliyor diyorsun... Bu grup kim Gurbetçi Gençler hiç bir zaman kimsenin adami olmayan Trabzonspor en eski en kaliteli grubu... Gün geldi MAY için Trabzonspor'un menfaatleri geregi istifaya davet etti. Gün geldi Trabzonspor'a tarihinin en kara yilini yasatan Özkan Sümer'i istifaya davet etti. Kisaca kimsenin adami degildir bu grup. Metin Akbasoglu'nu destekleme konusu ise grup içindeki bir çok insanin Metin Akbasoglu'nu bizzat yakindan tanimasi nasil bir Trabzonsporlu oldugunu bildiklerindendir. Gazete haberlerine inanip Akbasoglu'nu suçlu göstermek ne kadar dogrudur. Zurawski transferini kendi parasi ile yapmak istedi Bozoglu'nun kisisel kaprisleri yüzünden engellendi. Nedir bu adamla alip veremediginiz anlamadim. Günah keçisi Akbasoglu'mudur. Brezilya'dan kagni gibi bir defans oyuncusunu transfer eden Bozoglu büyük baskan mi oldu. Bozoglu malesef popülist davraniyor faça giyinip günes gözlügü takip gazetelerde Tv'lerde boy göstererek Trabzonspor'a destek olunmuyor bunun adi ranttir... Gazetelerde okudugunu gerçek sanan taraftardan sikildik artik.

bmn aglama küfür etme dejarz olma mekani mi oldu nedir giren salliyor çikiyor.Edited by: Emorfo

Bu adama ne oldu birden birede Trabzonsporlu oldu?Rüyasinda aksakalli dedeyimi gördü bir anda TS yöneticiligi yapmak istedi?Bunca yildir Trabzonsporlu olan birinin degil fb menfaatine çalismasi fb ye ait herhangi bir yerin yada birimin kapisindan geçmeyecegi muhakkaktir.Ancak bu yöneticimiz geçen yila kadar fb içerisinde aktif birisiydi.Ben bu bir anda 180 derece degisime taktim kafayi.Rahatsizligim bu yönde,ikna olmam mümkün degiliaklima bin türlü olasilik geliyor.En iyisi ayrilmasi ve eski görevine geri dönmesidir.

Nereden
    İstanbul

Bu basligi açan benim ilk bende sasirdim yönetime girmesine daha sonra yaptigi açiklamalarla beni tatmin etti. Bu basligin ilk sayfalarinda aradigin cevaplari bulabilirsin...

Neyse zaten hersey dogru gitmiyor tartisacak baska konularda var,ama Akbasoglu hala muammadir.Bu sikintilarin içinde kaynadi gitti.

Guests
    Ziyaretçi

Metin Akbasoglu iyi niyetle Trabzonspor'a hizmet etmek istedigine beni inandirdi. "Dürüst oldugum için yönetimdeki bir çok arkadasin düsünüp de söylemedigi seyi söyledim. F.Bahçeli etiketi üzerimde oldugu için de suçlandim" diye yakindi

Bu kisma takildim hem de fazlasiyla.Ne demek yönetimdeki birçok arkadasin düsünüp de söyleyemedigi sey?Hepiniz mi fenerlisiniz lan?

Guests
    Ziyaretçi

+ sunu bana biriniz açiklarmisiniz.Içinde Trabzonspor sevgisi olan birinin yillarca Trabzonsporun rakibi olan bir takima hizmet etmesini,Trabzonsporun basarisini zorlastirmasinihangi mantikla kabul edebiliyorsunuz merak ediyorum.Bu ne biçim sevgidir mübarek sevgiden gözü dönmüs nereye hizmet edicegini sasirmis.Çok safiz ya çok

kutoz
    Ziyaretçi

Hakan Kuloçoglu'nun 11 Agustos'ta Günebakis gazetesindeki yazisindan bir pasaji asagda tekrar yayinliyorum......
    Pardon, pardon? fficeffice" />

Bir de Güven harekatindan sonra Günes?le yildizi bir türlü barismayan Akbasoglu meselesi var. Bu hemserimiz, Aktug tarafindan listeye dahil edilip mazbatasini da aldiktan sonra epeyce bir tartisma konusu olmustu Fenerbahçeli geçmisiyle. Ancak, araya girenler, durumu açiklamaya çalisanlar oldu ve nihayetinde kabul gördü Akbasoglu.

Nice sonra, gece serinliginden nasibini alamamis sicak bir pazar sabahi, köklü Istanbul gazetelerinden birinin Business ekinde rastladim Metin Bey?e.

Trabzonspor-Fenerbahçe maçlarinda Trabzonspor?un galibiyetini arzuladigini, ama ayni zamanda Fenerbahçeli oldugu için Fenerbahçe-Galatasaray maçlarinda elbette Fenerbahçe?yi tuttugunu söylüyordu.

Fesuphanallah çekip biraktik elimizden gazeteyi. Geçen gün bir baktim, facia sonrasi yönetim kurulu toplantisinda bedeli birinin ödemesi ve bunun da Senol Günes olmasi gerektigini söylemis?

Hey güzel Allah?im, sen aklimiza mukayyet ol. Trabzonspor tarihinin en büyük sporcusu, Dünya Üçüncüsü Senol Günes?e bedel ödettirmek isteyenlere bakiniz lütfen!..

"Ben fenere'de hizmet ederken Trabzonspor'luydum." Bu nasil perhiz, nasil lahana tursusu... Fenere hizmet, fenerin kötü olmasi Trabzonspor'un basarili olmasi içinmiydi? Yoksa fb.nin Trabzonspor ve diger takimlara karsi basari saglamasi için mi hizmet vermis FB.ye... Metin Akbasoglu'nun Trabzonsporlulugunu sorgulamak haddime bile degil. Benim yüregimdeki Trabzonspor sevgisini kimsenin sorgulamayacagi gibi. Ama burada büyük bir sorun var. Metin Akbasoglu suan yönetimdedir. Bu tür kritik görevlere, çift etiketlilerin gelmesi, her zaman spekülasyona mahal verir, vermistir de.
    Neden eziklerin eline koz verelim ki!Edited by: kutoz

Guests
    Ziyaretçi

kutoz abi

akbasoglu ile ilgili bütün açiklamalari gazetelerde okuduk kendi agzindanda duyduk ben trabzonsporluyum dedigini yönetimde degilkende diyormus bunu ( daha önceden akbasoglunu taniyan büyüklerimizden ögrendik ) ama bu ayni zamanda fenerliyim lafini ben onun agzindan ne duydum nede izledim. ha fener derneginde yöneticilik yapmistir tabiki yanlistir. ama fenerli may'da bu klübe yillarca baskanlik etti.

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

...............................?Hepiniz mi fenerlisiniz lan?

yazinin bu kismina cok takildim yaa acayip icime oturdu [img]smileys/smiley35.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

kutoz abi

akbasoglu ile ilgili bütün açiklamalari gazetelerde okuduk kendi agzindanda duyduk ben trabzonsporluyum dedigini yönetimde degilkende diyormus bunu ( daha önceden akbasoglunu taniyan büyüklerimizden ögrendik ) ama bu ayni zamanda fenerliyim lafini ben onun agzindan ne duydum nede izledim. ha fener derneginde yöneticilik yapmistir tabiki yanlistir. ama fenerli may'da bu klübe yillarca baskanlik etti.

Özgür, MAY ile Metin Akbasoglu olayini ayni kategoriye koymak yanlis olur. MAY'in gençliginde Trabzonspor yoktu, dolayisiyla Trabzon'da ki birçok büyügümüz gibi oda Istanbul takimlarina sempati duymustur. Ama Metin Akbasoglu'nun gençlik döneminde Trabzonspor efsanesi vardi. Yani tercih yaparken önünde Trabzonspor gerçegi bir abide gibi duruyordu.

Benim sikintimsa, bu tür spekülasyonlara mahal verilmemesi için yönetime alinacak insanlarin geçmislerinde, eziklerle herhangi bir temasi olmamasidir. Metin Akbasoglu su an yönetimde olmasaydi, bunlari konusuyor olmazdik.

Metin Akbasoglu'nun "ben fb.liyim" dedigini bende duymadim. Ama Hakan Kulaçoglu'nun da yazdiklarina güvenim sonsuzdur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)