Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 339 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Afyonlanmýþ TARAFTAR | Tribündeki Çýkarcýlara Hayýr!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Angry Afyonlanmýþ TARAFTAR | Tribündeki Çýkarcýlara Hayýr!

Bu ne sessizlik , bu ne tepkisizliktir.Bedava bilet uðruna o Ziya denen kuklayý orda protesto etmeyen, ona bela okumayan, tesislere gidip hesap sormayan, havaalanýna gelen eziklere karþýlama yaptýrtan, þehirdeki küçük çocuklarýn üzerine 3 ezik forma giydirilmesine sebeb olan, ve bütün bunlarý bedava bir bilet uðruna yapan "satýlmýþ" ya da "afyonlanmýþ" taraftarlar siz kimsiniz?

Nuri beyin bedava bilet daðýttýðý gruplar kimlerdir? yarým ekmek köfte ve bir uçak biletine ona oy atan kimlerdir?

Arkadaþlar ; moderatörler hepinizi göreve çaðýrýyorum , Trabzon þehri harici olduðu kadar dahili bedhah'larýnda eline geçmiþtir.Ve bunu durduracak bu takýmý ayaða kaldýracak güç BMN bünyesinde mevcuttur.

Derhal bir bildiri hazýrlanmalý, tüm medya organlarýyla iletiþime geçilmeli ve adamlýðýndan bile artýk þüphe ettiðim o korkak adam "ziya doðan" ýn derhal kovulmasýný saðlamalýyýz.

Önümüzde 15 gün var 2.maça; benim oðlumu t.direktör yapsan Erciyesi kupadan eler....

Lütfen; 18 yýllýk tribüncü 33 senelik Trabzonsporlu olarak size yalvarýyorum; bu "satýlmýþ " taraftarlar kimlerdir? Bu tepkisizliðin sebebi nedir? Trabzonun onuru, büyüklüðü 10 YTL lik bir biletten daha mý deðerlidir? Veya deplasmana gidecek bir otobüsün parasýndan.......

Lütfen; yýllarca gurubum "gurbetçi gençler" bedava bilet almakla suçlandý; biz her zaman kendi çabamýzla bir þeyler yapmaya çalýþtýk þu tribünde; ama bedavacý, serseri, çapulcu damgasý yedik....Bize bunlarý söyleyenler ve söylenenleri destekleyenler Kadýköy'e 200 kiþi bile gelmeye korkan adamlardýr; Hadi herkese hodri meydan; Fenerbahçe kulübünün bize ayýracaðý 2600 bileti GS maçýndaki gibi 15 dakika da bitirebilecekmiyiz? Bilet, bilet diye ortalýða düþecekmiyiz, iskelede toplanýp "biz ölmedik , buradayýz" diye stada yürüyebilecekmiyiz?

Bana bu sorularýn cevabýný satýlmamýþ, afyonlanmamýþ, korkmayan,gerçek Trabzonlu kimliði olan kiþiler verebilir mi?

Hadi daha 1 ay var maça; ölmediðimizin, küçülmediðimizin, satýn alýnamýyacaðýmýzýn, bir þeyleri deðiþtirme gücümüzün olduðunu ; önce Ziya doðaný kovdurarak, sonra Fener maçýna 2500 kiþi giderek gösterelim............Varmý aranýzda TRABZONLU olan!!!!!!!!
    Konu Reha tarafýndan (12.04.2007 Saat 11:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    Akþam çocuðumun boðazýndan geçen lokmayý sindirebilmesidir TRABZONLU oluþum!

Naim
    Ziyaretçi

Ben Varým Reha Abi
    Trabzonspor için Ne gerekiyorsa
    Nerede Ne yapmak Gerekiyorsa
    Yeterki Artýk Harekete Geçilsin!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

varýz abi dünden beri bunu dile getirmeye calýstým ne yazýkki trabzondaki taraftarýmýzda yozlasmaya basladý

Doðan BULAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sadece Ziya deðil bu yönetiminde gitmesi için ne gerekiyorsa yapýlmalý
    Kýzlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediði kahýr kalmadýðý halde Trabzonspor'u býrakmadýysa sizi hiç býrakmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

toplu bir deklerasyon yayýnlayýp altýna imza atalým......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Trabzonspor için her þeye varým

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Dün telefonda bir kaç kiþi ile konuþtum Maçtan sonra tribunden çýkanlarýn sanki öylesine bir idman maçý seyretmeye gelmiþ sonucunu da hiç aldýrýþ etmeyen seyircinin ruh hali varmýþ. Ara ara þunu söylerim "en kötüsü alýþmaktýr" diye. Taraftar profilimiz inanýlmaz derece de etkisini yitirdi. Hatýrlarým Boluspor'la berabere kaldýðýmýzda þehir hoparlörlerinden "halkýmýzý itidalli olmaya çaðýrýyoruz" diye anonslar yapýlýrdý.

Hey gidi Trabzon sen ne hale geldin be.

Tribunleri rant yedi bitirdi. Peki bu gerçek taraftar'a ne oldu neriye gitti bu kadar adam ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Ben aslýnda bu bedava biletlerin kimlere verildiðini biliyorum(en azýndan bir bölümünü) ama içlerinde delikanlý çocuklar var, tepki bile gösterseler sesleri çýkmýyordur ama bir o kadar da satýlmýþ adam var orda....
    Akþam çocuðumun boðazýndan geçen lokmayý sindirebilmesidir TRABZONLU oluþum!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nuri Albayrak her ne yapýyosa bu iþi çok iyi beceriyo ...anlamýyorum. Kýz baþýma içimde öyle büyük bir öfke var ki ama .........
    Ama sý var iþte . Ýki sezon önce tek hatalý bir pasta basbas baðýranlar þimdi gýký çýkmýyo . Herkes için demiyorum ama bu gerçek ..
    Býrak git Albayrak .ALLAH ýný kitabýný seviyorsan git baþýmýzdan . Biz eze eze yenilelim ama sen giiiiiiit.. Taraftarý da kendine benzettin
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bitsin artýk þu lanet
    T R A B Z O N S P O R

sismolog61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün telefonda bir kaç kiþi ile konuþtum Maçtan sonra tribunden çýkanlarýn sanki öylesine bir idman maçý seyretmeye gelmiþ sonucunu da hiç aldýrýþ etmeyen seyircinin ruh hali varmýþ.
    aynen böyleydi abi ve bu benim içimi sýzlattý malesef

her maçta görüyoruz zaten bedava biletleri kapýda satmaya çalýþanlarý!!!daha sonra maç baþlamadanda kale arkasýndan içeri alýnanlarý rant almýþ baþýný gidiyor.
    tepkiye gelince YOOKK tabiki olmaz alan memnun satan memnun ne ala memleket
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Nereden
    Ýstanbul

Trabzonla beraber taraftartarda bitmiþtir artýk.. Ne o eski Trabzon gelir geri ne de o eski taraftar.. Geçmiþ olsun artýk.. Sadece mazisiyle yaþayan bir takým var artýk.. Ve biz sadece kendimizi avutuyoruz... Bizi bu hale getirenlerin tümünün Allah belasýný versin..
    Kýzlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediði kahýr kalmadýðý halde Trabzonspor'u býrakmadýysa sizi hiç býrakmaz.

Naim
    Ziyaretçi

Yapýlacak iþ Çok Basit
    Madem Divan Kurulu Uyuyor, Madem Muhalefet Uyuyor Madem Tribünler Uyuyor
    127 Trabzonspor Klubu Üyesinin Ýmzaladýðý bir Deklarasyonu Kulube Divan Kuruluna Ve basýna imzalayýp elden ve faxla Ýletelim
    Kongre Kararý ve isteklerimiz Konusunda
    Sayýmýz Kongre kararý aldýrmaya yetmesede hiç deðilse Aklý evvel önetim herkesi Uyuttuðunu zannetmekten vazgeçer

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    41

aslýnda herþey maça giden taraftarda bitiyor bir tepki pankartý bile yok bu þekilde maça gitsen ne olur gitmesen ne olur herþeye sessiz kalýp orda çekirdek yiyeceksen evinde otur dövüþün isyan çýkarýn demiyoruz azda olsa bir tepkinizi belli edin yönetimin istifa etmesi içinde þu forumu bir ziyaretleride yeterli ama belki görmüyorlar belki iþlerine gelmiyor hayatlarý olmuþ moloton

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

takýmýn gercek sahýbý bilincý kalmamýþ kýmsede ...
    BU TAKIMIN gercek sahýpleri biziz ama bu bilinç yavaþ yavaþ yok olmaya baþladý artýk o cekirdek yemeye gelen taraftar bile stada gelmez olmuþ gelenlerinde bir coðunda umursamazlýk hatsafaya ulaþmýþ. TRABZON SPOR türübünü kan kaybediyor bunu durdurmamýz gerekiyo.. artýk cýkýp olaya el koyma zamanýdýr ..
    2007-2008 sezonu ve ziyaa böyle biþe duþunmek bile istemiyorum ... bize bunlarý yaþatan yönetim bir an önce görevden alýnmalý ..
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ... Ara ara þunu söylerim "en kötüsü alýþmaktýr" diye. Taraftar profilimiz inanýlmaz derece de etkisini yitirdi. Hatýrlarým Boluspor'la berabere kaldýðýmýzda þehir hoparlörlerinden "halkýmýzý itidalli olmaya çaðýrýyoruz" diye anonslar yapýlýrdý.
    Evet Metin, en kötüsü maalesef budur. "Alýþmak kudurmaktan beterdir" derler. ÖZellikle genç neslin bunlara alýþmamasý lazým. Yani TS'un böyle orta sýralarda gezinmesi, adýnýn (maalesef yönetici düzeyinde de) "küme düþmek" ile birlikte anýlmasý, 2 maç kazanýp 2 maç kaybederek mehter takýmý gibi performans göstermesi, vs. Tüm bunlara alýþmamak gerekiyor, zira alýþýrsak uzun vadedeki sonuç kaçýnýlmaz olur. Ha bunu nasýl kýracaðýz dersen, maalesef þimdilik bilmiyorum.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

Nereden
    Ýstanbul

BMN Yöneticilerinden bir ricam var.. Madem bu kadar üyemiz var madem bu sitede yazanlarýn çoðuýnluðu yönetimi yada ziyayý istemiyor o zaman tepkimizi biz koyalým Gerek basýn yoluyla gerek sitenin giriþ sayfasýna bi yazý koyarak ve burdaki üyelerin çoðunluðunun yapacaðý bir protesto ya da herhangi biþey sesimizi duyuralým artýk ve ne olur tepkisiz kalmayalým artýk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yalnýz anlamadýðým biþey daha var . Sezon baþýnda hatýrlarsanýz Fatih'in gittiði dönemler (hatta gitmeden önceki çalkantýlý dönemlerde) alýnan kötü sonuçlarda statdan çýkmayan yönetimi istifaya çaðýran ..vs vs ... O taraftar gurubu vardý ..Onlara no'ldu
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

istikrar dedin dedin bizi mahvettin

büyük küçük yenildin yine kahrettin

ne ziya ne yönetim birbirinden beter

artýk defolun gidin bu eziyet bize yeter
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Ýþin kötü tarafý insanlarýn artýk alýþdýk diyip tepkisiz kalmasý.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Sevgili arkadaþlarým yapýlacak hareket tarzý bellidir. Daha öncede birkaç yazýmda belirttim. Derhal BMN il temsilcileri bazýnda toplanýlmalý ve Trabzonda geniþ katýlýmlý bir protesto için organizasyon planlamasý yapýlmalýdýr. Bu konuda Trabzondaki derneklerden de destek isteyerek protesto mümkün olduðu kadar geniþ tabana yayýlmalýdýr. Eminim ki Trabzonda Çýlgýnlar gibi bizi destekleyecek taraftar dernekleri ve artýk bir kývýlcým bekleyen gerçek Trabzonspor taraftarlarý hala çoðunluktadýr.

Olayýn detayýna burada daha fazla inmek istemiyorum ama artýk harekete geçme vakti gelmiþtir. Burada klavye baþýnda bunlarý tartýþarak bu iþlerin çözülemeyeceðini sanýrým hepiniz biliyorsunuz. Ben Trabzonspor taraftarýyým diyen herkes belirlenecek tarihte Trabzonda olmalý ve geniþ katýlýmlý bir organizasyon düzenlenmelidir. Bütün basýna haber verilmeli ve tesislerde okunacak bildiriyle sesimiz en gür þekilde bu yönetime ve yandaþlarýna duyurulmalýdýr. Yoksa Trabzonspor hergeçen gün sýradanlaþmaya devam edecektir... Sizin anlýcanýz eðer Trabzonsporda bir ihtilal olacaksa bunu yapacak tek güç taraftardýr. O halde artýk beklemenin bir manasý ve ehemmiyeti kalmamýþtýr. Trabzonspor sýradan hedefsiz bir takým haline gelmiþ ve getirilmiþtir.

Bunlar giderse kim gelecek, daha iyisi mi var diye serzeniþte bulunanlara da bir çift lafým var. Trabzonspor büyük camiadýr. Onun fýtratý büyüktür. Asla sahipsiz kalmayacaktýr. Bu konuda aramýzda kongre üyesi olan arkadaþlara büyük görevler düþmektedir. Artýk her Trabzonspor taraftarý sorumluluklarýný yerine getirmeli ve elini taþýn altýna sokmalýdýr. Sadece BMN bünyesindeki kongre üyeleri bile bu yönetimi sallar. O halde neyi bekliyoruz???
    HEPÝMÝZ TRABZONLUYUZ...!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    49

Sakarya maçýnda meydandan stada yürüyebiliriz. Maçta da protestoyu devam ettiririz. Kale arkasýnda tabi.

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Alýntý selçukabi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sakarya maçýnda meydandan stada yürüyebiliriz. Maçta da protestoyu devam ettiririz. Kale arkasýnda tabi.
    Bence meydandan tesislere yürünmeli. Tesislerde basýn bildirisi okunmalý tüm basýn davet edilerek. Daha sonra maçta da protestolar devam etmeli. Ama tüm bunlar için geniþ bir katýlým lazým. Ben Trabzonsporluyum diyen herkes o gün Trabzonda olmalý. Bunun için planlamalara hiç vakit kaybetmeden hemen baþlanmalý.

HEPÝMÝZ TRABZONLUYUZ...!!!

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

birþeyler yapalým protesto sadece trabzonla sýnýrlý kalmamalý istanbul ankara izmir bursa ve Trabzonsporlularýn olduðu her yerde yapýlmalý bu adamlarýn gideceði yok gönderirsek biz göndeririz taraftar artýk uyumayalým

zisinoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    56

Zaman artýk protesto zamanýdýr ve size bir sýr vereyim mi? Bu iþi BMN den baþka yapabilecek bir oluþum bugün yoktur. Zaten buradaki gönüllü arkadaþlar dýþýnda Trabzonsporu düþünen de yoktur. O halde yapýlmasý gereken protesto her neyse yapalým. Önce beyin fýrtýnasý sonra uygulama...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)