Sayfa 3 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 339 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Afyonlanmýþ TARAFTAR | Tribündeki Çýkarcýlara Hayýr!

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu iþ o kadar derin ki burda ona buna beddua okumakla olmuyor, Albayrak'ýn þirketinin yeri belli yurdu belli. Trabzon'da deðil Ýstanbul'da da yapýlýr gün belirleyin siyah çelenk koyun adamýn þirketine bizde haber yapalým bunu. Ama yok iþiniz gücünüz netten sallamak. Laf deðil icraat yapýn.
    Allahým faruktan bu laflarý duyacakmýydýk...þükürler olsun rabbim bu günleride gördük....yeni bir stadyum projesi yokmu faruk??
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Gökhan abi takýmýn durumu yönetimin basiretsizliði benim de canýmý sýkýyor ancak emin ol sizin kadar caným sýkýlsaydý ve stat konusunun boþ olduðu görseydim burda atýp tutmaz elimden geldiðince tepkimi dile getirir eylemlerimle pekiþtirirdim. Ve etkili olurdum emin ol
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

dr.muhsin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Dün maçtan önce yol tarafýndaki kale arkasýnda tribün liderlerinden birinin elinde bayaðý bir bilet yaþlý bir amcaya bilet giþesine girdiði anda '' Amca al bu da ayný bilet ayný fiyat'' diye sattýðýný ve O gittikten sonra diðer gelenlere de satmaya çalýþtýðýna þahit oldum. Daha sonra ayný kiþi grup halinde ben ve diðer insanlar sýradayken yanýmýzdan bizi ite kaka geçtiðini, bir kýsmýnýn bir ayaðý duvara basýlý bir ayaðý demir parmaklýklara destek alarak üstümüzden geçip turnikenin yanýndaki görevliyi taciz ettiðini de gördüm. Günahýný kimsenin almak istemem ama yanýmda Adem'in grubu diyenler oldu. Kimin grubu olmasý mühüm deðil. Mühim olan þey stata girerken kendime sorduðum ''Nerdeyim ben? Burda olmak bana yakýþýyor mu? Acaba Lig tv de mi izleseydim?'' sorularýydý. Ýçeri girince zaten ayrý þeylere tanýk oldum. Bir kaç grup kendi kafasýna göre sanki Ýþte bakýn biz de artýk büyük gruplardanýz bizim de kendimize göre bayraklarýmýz sloganlarýmýz vs. var der gibi bütünlük olmadan her grubun ayrý ayrý tezahürat etmesiydi. Yanýmda bir bayan vardý ve hemen arkamda bir adam bugüne kadar hiç duymadýðým küfürleri saydýrýyordu. Üstümüzden yaðanlar da cabasý. Çok utandým. Aslýnda bu ilk kez karþýlaþtýðým bir manzara deðildi ama nedense sanki artýk maça gitmemem gerektiðini hissettim. Taraftarlýktan öte insanlýða yakýþmayan herþey var ve artýk tahammül edemiyorum ve tasvip etmiyorum. Malesef durum bu...
    '' Ýnsanoðlunun deðeri bir kesirle ifade edilecek olursa; payý gerçek kiþiliðini gösterir, paydasý da kendisini ne zannettiðini,payda büyüdükçe kesrin deðeri küçülür... ''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bence sakarya macýnýn ardýndan kazansakta kaybetsekte protesto yapýlmalýdýr ne yazýkki taraftarýmýzýn genel yapýsý itibari ile bir mac kazandýk mý hersey yoluna girdi havasýna kapýlýyoruz ama olmuyor iþte trabzonda artýk bazý þeylerin deðiþmesi gerek trabzon illaki sene sonu sampiyon olsun demiyoruz güzel futbol oynasýn yenilsin ama ezilmesin istedigimiz bu yeni gelen genclerimiz oynasýn eski trabzon ruhu yeniden olussun istiyoruz takýmda sadece trabzonlularda oynasýn demiyoruz en iyi verim alýnacak yabancýlarla güzel bi harman yapýlsýn yönetimde taraftar arasýnda cýkar catýsmasý rant kavgasý olmasýn istiyoruz bir macla bahar gelmez bu sene bütün maclarýmýzda kazanabiliriz ama önce kafalar degiþmeli

dr.muhsin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Dün maçtan önce yol tarafýndaki kale arkasýnda tribün liderlerinden birinin elinde bayaðý bir bilet yaþlý bir amcaya bilet giþesine girdiði anda '' Amca al bu da ayný bilet ayný fiyat'' diye sattýðýný ve O gittikten sonra diðer gelenlere de satmaya çalýþtýðýna þahit oldum. Daha sonra ayný kiþi grup halinde ben ve diðer insanlar sýradayken yanýmýzdan bizi ite kaka geçtiðini, bir kýsmýnýn bir ayaðý duvara basýlý bir ayaðý demir parmaklýklara destek alarak üstümüzden geçip turnikenin yanýndaki görevliyi taciz ettiðini de gördüm. Günahýný kimsenin almak istemem ama yanýmda Adem'in grubu diyenler oldu. Kimin grubu olmasý mühüm deðil. Mühim olan þey stata girerken kendime sorduðum ''Nerdeyim ben? Burda olmak bana yakýþýyor mu? Acaba Lig tv de mi izleseydim?'' sorularýydý. Ýçeri girince zaten ayrý þeylere tanýk oldum. Bir kaç grup kendi kafasýna göre sanki Ýþte bakýn biz de artýk büyük gruplardanýz bizim de kendimize göre bayraklarýmýz sloganlarýmýz vs. var der gibi bütünlük olmadan her grubun ayrý ayrý tezahürat etmesiydi. Yanýmda bir bayan vardý ve hemen arkamda bir adam bugüne kadar hiç duymadýðým küfürleri saydýrýyordu. Üstümüzden yaðanlar da cabasý. Çok utandým. Aslýnda bu ilk kez karþýlaþtýðým bir manzara deðildi ama nedense sanki artýk maça gitmemem gerektiðini hissettim. Taraftarlýktan öte insanlýða yakýþmayan herþey var ve artýk tahammül edemiyorum ve tasvip etmiyorum. Malesef durum bu...
    '' Ýnsanoðlunun deðeri bir kesirle ifade edilecek olursa; payý gerçek kiþiliðini gösterir, paydasý da kendisini ne zannettiðini,payda büyüdükçe kesrin deðeri küçülür... ''

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Taraftardan sesi soluðu çýkmýyor maçta.Benim tv'den gördüðüme göre sadece kalearkasý baðýrýyor.Stad dolu ama boþ!Ýlkyarýda Denizlispor maçýný 1-0 yenmiþtik ama taraftar ýslýklamýþtý takýmý ve Lazaroni de bir süre sonra istifa etmiþti.Takým kendi evinde Erceiyes'e yeniliyor týk yok.Koltuðu kýrma,küfür etme ama tepkini bir þekilde ortaya koy.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Albayrak ta çalýþan bir akrabam var.Nuri beyin þirketinde olduðu bir gün organize olup gidebiliriz.

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

dün maçtaydým maçtan önce millet 5 ytl lik maça bedava girmek için biribirini yiyodu ve baþardýlarda gözümün önünde oldu hepsi...maçtan sonrada sanki biz yenmiþiz gibi güle oynaya stad dan çýkýyodular...hatta erciyes golü attýktan sonra önümüzdeki 2-3 kiþi onlarý alkýþlýyodu,dayýmla beraberdim dayým öndekilere saldýrdý polisler zorla yatýþtýrdý olayý..bu taraftarla bu takým ancak bu kadar olur boþ söze gerek yookk....

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý esrarengiz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dün maçtaydým maçtan önce millet 5 ytl lik maça bedava girmek için biribirini yiyodu ve baþardýlarda gözümün önünde oldu hepsi...maçtan sonrada sanki biz yenmiþiz gibi güle oynaya stad dan çýkýyodular...hatta erciyes golü attýktan sonra önümüzdeki 2-3 kiþi onlarý alkýþlýyodu,dayýmla beraberdim dayým öndekilere saldýrdý polisler zorla yatýþtýrdý olayý..bu taraftarla bu takým ancak bu kadar olur boþ söze gerek yookk....
    Dün golden sonra ben de alkislayan bir kac kisiyi gördüm tv den. Dünyada esi benzeri bulunmaz bir centilmenlik örnegi. Herkez katil bir tek biziz centilmen. Tüm mac boyunca bir kez olsun yapilan tezahüratlara bile katilmazlar ama rakibi alkislayip macin bitmesine 20 dakika bile varken, yani gol atabilecegimiz kadar vakit varken takimina moral vermeyip rakibi alkislarlar. Öyle taraftara böyle takim.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Bir ara BMN Giriþ sayfasý ve Kalearkasi Giriþ Sayfasý dolaylý yönden yönetimi istifaya davet etmiþti. Güzel bir uygulamaydý fakat 3-4 galibiyetle hayhaylanan taraftarýmýz dikkate bile almadý o yazýlarý.

Yönetimin yaratmýþ olduðu borç hakkýnda bilgisi olan var mý ? Kulubun borcu ne kadar ?
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý dr.muhsin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle insan kiligindaki hayvanlar Türkiye'de neredeyse tüm stadlarda var.
    Bedava biletleri almis ve gisedeki ücretin aynisina satiyor, sonra insanlari ite kaka, hatta üzerlerine basarak stada giriyor. Demek ki yetistigi, büyüdügü ahirda bu isler böyle oluyormus.
    Tribünde hemen önde bayan olmasina ragmen ve bayanin o küfürleri duydugunu bilmesine ragmen ana avrat küfür eden köpege ne demeli? Demekki onun annesinin, kizkardesinin yaninda küfür edildigi zaman hosuna gidiyorki o da cok normal karsiladigi icin rahatlikla kalayliyor anlasilan. Erkek müsveddesi.
    6 yildir maca gitmiyorum, demekki hic bir sey degismemis. Ilk kez maca gitmeye basladigim 14 - 15 yaslarindayken Istanbul'da Trabzonspor maclarina gittigim zaman da ayni sey oluyordu, demekki hic yol kat edilmemis. Maca gittigimiz zaman kizinca belki bizim de agzimizdan kötü kelimeler cikiyordu ama sagimiza solumuza bakiyorduk bir bayan var mi diye.

Gelelim konuya.
    Malesef Trabzonspor'un cöküsü ile birlikte taraftarin da cöküsü baslamistir arkadaslar. Yazilacak pek bir sey yok aslinda. Hepimiz görüyoruz. Dün mactan hemen önce televizyon kac tane cekirdekciyi gösterdi. Citir citir nasil da yiyorlar. Yaristigimiz rakiplerimizin taraftarlarina bakiyorumda.........
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Giþede 10 liraya satýlan Maraton biletleri dýþarýda nasýl 5 ytl ye satýlýyordu hayret ettim doðrusu.!!

Ligi 2. sýrada bitirdiðimizde yönetime hocaya karþý tepki koyup ortalýðý ayaða kaldýran dernekler nerde merak ediyorum..
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

TS-GS maçýnda klup tarafýndan bdeva bilet verilen þahýslarýn 50.00 YTL karþýlýðýnda bilet sattýðýna þahit oldum. yaný halen daha o olay aklýmda. yaný üç kuruþ için menfat niçin bu türþeylere deðmez. biz bilet bulma için iþimizi aksatalým bilet kuyruklarýnda bekleyelim yazýk bize gerçeke taraftara yazýk ve bu pisliklerde böyle temizlenmez.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý ayse61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TS-GS maçýnda klup tarafýndan bdeva bilet verilen þahýslarýn 50.00 YTL karþýlýðýnda bilet sattýðýna þahit oldum.

Böyle insanlar bizden deðillerdir!!!

Biz Trabzonspor ( Bordo mavi renk ) aþýklarýyýz. Zamanýnda Trabzonspor'umuzun þampiyonluklarýný baþarýlarýný gören abilerimiz , ablalarýmýz , amcalarýmýz , teyzelerimiz Trabzonspor'u bizden daha mý çok sevdi ? Bizde en az onlar kadar çok seviyoruz. Bizim günahýmýz nedir baþarý göremiyoruz. Onlar þampiyonluk turlarýný attýlar. Bizim suçumuz nedir ? Biz neden atamýyoruz þampiyonluk turu. Tek suçumuz Bu renkleri deliler gibi sevmek. Tek istediðimiz gelecekteki çocuklarýmýza anlatýcak bir baþarýyý görmek.

Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    33

herkez yaziyo sunu yapalim bunu yapalim ama INSALLAH gercek olur !
    Sakarya macinda birseyler yaparsiniz artik ! ahh bende orada olsam varyaaaaa

ama malesef hollandada yasiyorum

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    52

Bu forumda hep sunu soyluyorum ancak simdiye kadar hic ciddiye alinmadi. Ben yine de bir kere daha soyleyecegim. Su mevcut ortamda, yonetim ve teknik direktorluk koltuklari mevcut isimlere sahipken tribundeki koltuklar "sahibinin sesi" neferlerle isgal edilmisken ve kendi kendilerine gideceklerinin imkansizligi herkes tarafindan gorulurken gercek taraftara yakisan birlesip anlasip bu adamlar gidene kadar maclara gitmemek ve bunu da tum basin organlarina bir bildiri ile duyurmaktir. Birakalim takimi beyefendilere kendileri calip kendileri oynasinlar nasil oluyor bakalim. Buraya yaziyorum; sayet bu dedigim yapilabilirse 2. haftaya kalmaz (ne kadar istemezlerse istemesinler)giderler.

Kocaeli Ýl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    49

biz bu takým için nelere katlandýk. yenildiðinde kahrolduk eziklerin kýzdýrmalarýna maruz kaldýk.Sinirlendik aðladýk,peþinden deplasmanlara gittik hiç bir gruba dahilde olmadýðýmýz için biletleri cebimizden aldýk.Tranzonspor sevdasý yüreðimizden hiç eksilmedi eksilmeyecekte...
    ezikbahçe maçýnda kadiköyde olacaðýz ne olursa olsun...
    bu yönetimin gitmesi içinde ne gerekiyorsa onu yapmaya hazýrýz...

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kulübün üstündeki keneleri kazýmak lazým. Aziz Yýldýrým'a kýzsam da bizde bir Aziz Yýldýrým çýkmýyor þu iþleri düzeltecek. Kimse doðru kalmadý mý bu camiada?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

asem61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu yazilan yanlislarin hepsi basiretsiz ve beceriksiz yönetimin eseri. klübümüz bir mafya sistemiyle yönetiliyor. inanin 3. dünya ülkelerinde bu olaylar olmaz. yönetim kesinlikle istifa etmeli bu olana kadar taraftarin protestosu devam etmeli. ama diyeceksiniz kim protesto edecek yönetimin besledigi taraftar gruplarimi? yazik cok yazik
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

SiNo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

gidelimde abi biletler karaborsa olmaza daha süper olacak AMA NE OLURSA OLSUN ORADA OLACAÐIM

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

biz de koyun güdüsü var nereye çekersek oraya götürülüyoruz eger bizde az canlýlýk olsa ziya çokdan gitmiþti...

atabaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

ts-bjk macýnda statýn önünde büfenin orda 2 kiþi konuþuyor abi diyor iþler nasýl diðeri ya 72 bilet kaldý ama 50 den fazla sattým diyor ben þaþtým ya sadece onlarmý hayýr bunlarýn sonu gelmez cunkü hýc bir önlem yok
    umutlarým ve ben vazgeçilmez intahar eylemlerinde....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

bu taraftarýn hýrçýnlýðý yani genleri abuk sabuk adamlara sabretmesi, sakin olmasý istenerek senelerdir törpülenmeye çalýþýlýyor..
    taraftar da hýncýný þenol gibi kendi evlatlarýndan alýyor.. insanýn sevdiðine nazý geçer çünkü..

bugün gelinen noktada taraftarýn duruþu çökmüþ durumda.. hýrçýn olma, sabýrsýz olma..
    o zaman bu yörenin evladý olmanýn bi anlamý yok...

yanlýþ adamlarlý getirip yeteneksiz kadrolar kuracaksýn sonra suç taraftarýn sabýrsýzlýðý, hýrçýnlýðý olacak...

bu takým devrimini bu sabýrsýzlýk, bu hýrçýnlýk sayesinde yaptý...
    sakin adamlar olsaydýk bu imkanlarla 4 büyük takým arasýna adýmýzý yazdýramazdýk..

KUTADGU
    Ziyaretçi

insan okuyunca
    ee yuh olsun diyor

yalnýz demekten baþka yapmamýz gerekenler de var

yapmalýyýz da....

furkan_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Yapilmasi Gereken Ve Savunulmasi Gereken Tek DÜsnce Kaybettigimiz Trabzon Milliyetciligidir Ne Zaman O Olguyu Geri Kazanirsak Trabzonsporumuz Layik Oldugu Yer Gelecektir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)