Sayfa 11 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 339 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Afyonlanmýþ TARAFTAR | Tribündeki Çýkarcýlara Hayýr!

Osman Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

1 milyon dolarým da olsa trabzona gittiðimde tek izlicem yer cýlgýnlar tayfasýnýn olduðu yerdir istanbulda gurbetci gencler tabi zaten cýlgýnlarla gurbetciler kardeþ gibi biþe ist maclarda hep berbaeberiz taraftara gelince o maraton dakilerin için sölenecek tek þey var iþin iþine parar girince
    her þeylerini satarlar ben bunu gördüm oftaþ macýnda tarftarda birlik olcaksa bunuda yönetim yapcak iþte o yönetim biz de yok ata aktuð zamanýnda taraftarlarý birleþtirme anlamýnda cok yol kat edilmiþdi güzel gidiyordu o git bunlar geldi olan tarfatarlýkda bitti haliyle 5 milyon az vermek için takýmlarýný satýolar böle tafaraftara ne denilene bilir ki

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    59

Standart Uyan Artik Uyan Bordomavim

slm butun gercek taraftarlara trabzonspora gönül den bagli olanlara ...temizlik yapilcaksa bir iki oyuncuyla kalmamali kusura bakma kaptan ama son üc lik macini sayende kaybettik artik kaptanimiz sin takima buyuk katkilarin olmusdur ama kendini iii hissetmiyorsan sahaya cikib ltf oynama ben yönetimin yerinde olsam 4 oyuncu haric sil basdan yaparim bunlar kim umut 2gökdeniz3yattara4 seyrederken bile hayran kaldigim genc yedenegimiz gerisi bu takimda oynayacak kabasidede deil (burdan haluk ulusuyu kutlarum hakemleri özel arayib demecmi veriyor halen anlamis deyilim hakem kararlari yenildigimiz maclarda cok buyuk rolu var ama günleri sayili normal (YILMAYIZ YIKILMAYIZ BURDAYIZ BORDOMAVIM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Genelde kapalý tribünden pek ses çýkmaz maç boyunca... ama 1. golden özellikle 2. golden sonra müthiþ tepki oldu yönetime......

çýlgýnlarda tepkisini gösterdiler.....

ancak dernekevleri yönetim tarafýndan tutulmuþ olan her maçta bedava 3 bin bedava bilet daðýtýlan taraftarlarýn hiç sesi çýkmadý yönetime karþý. Nedenmi maçtan önce stadýn yanýna bir gidin bilet kuyruðundaki insanlara bile yarý parasýna zorla bilet satmaya çalýþýyorlar...

birileri fena rant kapýsý bulmuþ bu kapýyý hiç kapatmak isterlermi. Trabzonspormu o da neymiþ caným
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Trabzonsporun sýrtýndan haksýz kazanç elde edenlere o paralar haram kan olsun.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

zisinoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    56

Klübü Ýstanbul'a mý taþýsak ne! En azýndan gurbetteki taraftarý 2 liraya Trabzonsporunu satmaz.

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

adam satýlmýþ olmasýn...
    marsta olsada satar...

Alýntý zisinoli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Klübü Ýstanbul'a mý taþýsak ne! En azýndan gurbetteki taraftarý 2 liraya Trabzonsporunu satmaz.
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Artýk stadtum inþaatý baþladýgýnda bu takýmý 3 sene istanbula taþýmak farz oldu bakalým o zaman nasýl anlýyacaklar Trabzonsporumuzun degerini!!oyuncagý elinden alýnmýþ bebek gibi kala kalacaklar!!
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Trabzondaki menfaatciler, beleþçiler satýlmýþ grup yada dernekler, þu anki durumumuzdan an az yönetim kadar sorumludurlar. Hiç bir icraat olmayýp bu rezil hala seyirci kaldýklarý için

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alýntý zisinoli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bazýlarý atama yoluyla Trabzon'da Ýstanbul'a nakil isterler o zaman...

Nuri Albayrak'ýn yalakalrýndan kurtuluþ, Ancak topyekün temizlikle olur...

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bugün bizim taraftar bi acaipdii bjk marþlarý felann iyi özentilik yaptýlar bugün ama güzeldii de 2 slogan beni derinden yaraladý

ibrahim baþkan trabzon þampiyon

hüseyin....hüseyin.....hüseyin.....
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

asem61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar maratonun ortasindaki gurup yillardan beri yönetimlere usaklik yapmistir.ben 82 yilindan beri o stada giderim ve onlar hep yönetimlerden bedava bilet almislardir.bedava vermezsen takimi desteklemezler yönetimin aleyhine bagirirlar veya rakip takimi desteklerler.ben yillarca buna sahit olmusumdur. amatör sporcu oldugum icin bedava kartim vardi, maratona girer ordan sahaya atlayip cilginlarin gercek taraftarlarin arasina katilirdim. maratondakiler taraftar degilbelesci asalaklar takimada hicbir faydalari olmaz. zamaninda OGÜN´üde döven onlar. vesselam
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

nerde o stad yapýlana kadar maçlarý istanbulda oynatacak yönetim ,kimsenin yapabileceðini sanmýyorum
    AMA yapýlýrsa her maç 5bin yerine[o kadar bile olmadýðý oluyor] ort.25000 kiþiye oynarýz hemde adam gibi destekle

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

allahtan cilginlar ve kapalidaki taraftarlara yakin kameralar. yoksa maratonun yerinde olsaydilar, ve satilmis tarftarlarda kapalida olsaydi kimsenin sesi duyulmazdi, hersey güllük gülistanlik

Yaþ
    39

Alýntý asem61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaslar maratonun ortasindaki gurup yillardan beri yönetimlere usaklik yapmistir.ben 82 yilindan beri o stada giderim ve onlar hep yönetimlerden bedava bilet almislardir.bedava vermezsen takimi desteklemezler yönetimin aleyhine bagirirlar veya rakip takimi desteklerler.ben yillarca buna sahit olmusumdur. amatör sporcu oldugum icin bedava kartim vardi, maratona girer ordan sahaya atlayip cilginlarin gercek taraftarlarin arasina katilirdim. maratondakiler taraftar degilbelesci asalaklar takimada hicbir faydalari olmaz. zamaninda OGÜN´üde döven onlar. vesselam
    Kardeþim ne diyon sen kim asalak klavye baþýnda yazanmý senmi yoksa TRABZONSPOR için heryere giden bizlermi... Biraz düzgün konuþ çoðul konuþma ben maçlarýmý her zaman mararonda izlerim...Bir kaç tane dengesizin yüzünden bizlere laf atma...Biraz mantýklý konuþ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Unhappy

Alýntý FcTRABZONSPOR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim ne diyon sen kim asalak klavye baþýnda yazanmý senmi yoksa TRABZONSPOR için heryere giden bizlermi... Biraz düzgün konuþ çoðul konuþma ben maçlarýmý her zaman mararonda izlerim...Bir kaç tane dengesizin yüzünden bizlere laf atma...Biraz mantýklý konuþ...
    Niye üstüne alýnýyosun gözüm sen o gruptan deðilsen için rahat olsun...Ama cevap veriyorsan ateþ olmayan yerden duman çýkmaz misali olursun!!
    Akþam çocuðumun boðazýndan geçen lokmayý sindirebilmesidir TRABZONLU oluþum!

Yaþ
    39

Alýntý greywolf Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Niye üstüne alýnýyosun gözüm sen o gruptan deðilsen için rahat olsun...Ama cevap veriyorsan ateþ olmayan yerden duman çýkmaz misali olursun!!
    Maratondakiler diyo o gruba bende giriyorum...Maratonu bozan tek taraftarlar TRABZONSPOR TARAFTAR DERNEÐÝ adýnda toplanan insanlar...

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

oftaþ maçýnda yönetim aleyhine baðýrmayan taraftarlar nerede þimdi.. bu kadarda satýlmýþlýk olmaz yaa

Bu yönetimdeki soyguncularý görmüyor mu onlar

Burda Trabzonspor'un baþarýsýný düþünen yok gibi...

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Trabzon'daki en büyük þirketin Trabzonspor A.Þ. olduðunu düþünürsek bunlarýn normal olduðunu düþünüyorum. Tesislerde çalýþan insan fazlalýðýndan tutunda yapýlan masraflara bakýldýðýnda herkes önce can diyerek bu kuruma yükleniyor ne koparýrsam kar mantýðý almýþ baþýný gitmiþ Trabzon'da. Birde millet doymuþ artýk Trabzonspor'a ne yazýkki böyle tabiki Trabzonspor'un Ýstanbul'a taþýnmasý gibi düþüncemiz yok fakat en azýndan stad yapýlacakken (inanmasamda) Avni Aker tokiye devredilecek bildiðim kadarý ile bu süre içerisinde maçlarýný Ýstanbul'da oynamasý hem gurbetteki taraftarlarýn özlemini giderecek hemde Trabzon'daki kardeþlerimizin Trabzonspor'un bu kent için, bu insanlar için ne kadar önemli olduðunu görmelerini saðlayacaktýr. Hayýrlý cumalar herkese.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum Ýstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiþ Ula Hiç Bir Þeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý FcTRABZONSPOR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maratondakiler diyo o gruba bende giriyorum...Maratonu bozan tek taraftarlar TRABZONSPOR TARAFTAR DERNEÐÝ adýnda toplanan insanlar...
    Ben 20 sened,r "gurbetçi gençlerin" içindeyim Trabzonda kim bedava bilet alýr kim almaz iyi biliriz rahat ol sen!!!
    Akþam çocuðumun boðazýndan geçen lokmayý sindirebilmesidir TRABZONLU oluþum!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bedava bilet alýp maçlara gidenler belli. þimdi burada bedava maça giden varsa eðer onlar kendilerini saklayabilirler de saklamayabilirler de. ancak hangi grup ve derneklerin aldýðý apaçýk ortada.

trabzonspor yönetimi böyle bir tutum sergileyerek yönetimsizliðini tavana çýkarmýþtýr.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

herkezi kapsamaz bu laf bu sözler bu yönetimi destekleyen ve bu icraatlarda bulunan kiþileredir ama bence her klüpde böyle taraftar kitlesi vardýr kafaya takmamak kazým her klüpde vardýr bütün dünya klüplerinde böyle þeyler olur
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Bu konu hakkýnda herkesin belli bir fikri var. Fakat bu iþi çözecek tek bir yer var. O DA TRABZONSPOR YÖNETÝMÝDÝR.

Ýstenileni yapmak zor deðil. Sadece yapmayý istemek lazým.
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Yaþ
    56

Kim nasýl düþünürse düþünsün ben uzun zaman sonra ilk defa bir maçta TS taraftarýný beðendim o da dün akþamki GB maçý.O kadar kötü sonuçlara ve hafta içi olmasýna hatta saðanak yaðýþ ile soðuða aldýmadan takýmýný destekleyen herkese teþekkürler.Ýlk defa aykýrý sesler iþitmeden bir maçý sonuna kadar tezahurat yaparak götüren onca hatasýna raðmen Tayfun Cora'ya bile destek verenler takdiri hak ediyorlar.Bravo çocuklar...
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasýl yýkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlým kendini

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Genelde kapalý tribünden pek ses çýkmaz maç boyunca... ama 1. golden özellikle 2. golden sonra müthiþ tepki oldu yönetime......

çýlgýnlarda tepkisini gösterdiler.....

ancak dernekevleri yönetim tarafýndan tutulmuþ olan her maçta bedava 3 bin bedava bilet daðýtýlan taraftarlarýn hiç sesi çýkmadý yönetime karþý. Nedenmi maçtan önce stadýn yanýna bir gidin bilet kuyruðundaki insanlara bile yarý parasýna zorla bilet satmaya çalýþýyorlar...

birileri fena rant kapýsý bulmuþ bu kapýyý hiç kapatmak isterlermi. Trabzonspormu o da neymiþ caným

Teessüf ederim Faik, sýrf tepki vermek için Oftaþ maçýnda kapalý tribüne bilet aldým.Demek sen benim maçta verdiðim tepkimi es geçiyorsun
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Luckdown Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben maçtaydým.. En byük taraftar futbolcular sahtekar diye baðýrdý büyük gruplar.. Sadece kapalý üstteki 1461 Meydan grubu yönetim istifa diye baðýrdý.. Staddaki az olan gerçek! seyirciler alkýþ protestosu yapmaya baþladýlar ona bile katýlmadý büyük gruplar.. Onlara göre tek suçlu futbolcular-(mýþ)!!!

Ben böyle birþey hayatýmda görmedim.. Bundan önceki her yönetime daha iyi durumlarda bile demediðini býrakmayan bu gruplar Albayrak'a çýt çýkarmýyorlar.. Büyük baþkan! ya...
    En büyük sahtekar bunu baðýrýpta yönetim ve albayraka toz kondurmayan taraftarlardýr.
    elbet bir gün toprak olup gideceðiz...
    TRABZONLU DOÐDUK TRABZONSPORLU ÖLECEÐÝZ...
    legends never die ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)