Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 14 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 339 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Afyonlanm TARAFTAR | Tribndeki karclara Hayr!

Trabzonspor Kongre yesi
    Reha - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Angry Afyonlanm TARAFTAR | Tribndeki karclara Hayr!

Bu ne sessizlik , bu ne tepkisizliktir.Bedava bilet uruna o Ziya denen kuklay orda protesto etmeyen, ona bela okumayan, tesislere gidip hesap sormayan, havaalanna gelen eziklere karlama yaptrtan, ehirdeki kk ocuklarn zerine 3 ezik forma giydirilmesine sebeb olan, ve btn bunlar bedava bir bilet uruna yapan "satlm" ya da "afyonlanm" taraftarlar siz kimsiniz?

Nuri beyin bedava bilet datt gruplar kimlerdir? yarm ekmek kfte ve bir uak biletine ona oy atan kimlerdir?

Arkadalar ; moderatrler hepinizi greve aryorum , Trabzon ehri harici olduu kadar dahili bedhah'larnda eline gemitir.Ve bunu durduracak bu takm ayaa kaldracak g BMN bnyesinde mevcuttur.

Derhal bir bildiri hazrlanmal, tm medya organlaryla iletiime geilmeli ve adamlndan bile artk phe ettiim o korkak adam "ziya doan" n derhal kovulmasn salamalyz.

nmzde 15 gn var 2.maa; benim olumu t.direktr yapsan Erciyesi kupadan eler....

Ltfen; 18 yllk tribnc 33 senelik Trabzonsporlu olarak size yalvaryorum; bu "satlm " taraftarlar kimlerdir? Bu tepkisizliin sebebi nedir? Trabzonun onuru, bykl 10 YTL lik bir biletten daha m deerlidir? Veya deplasmana gidecek bir otobsn parasndan.......

Ltfen; yllarca gurubum "gurbeti genler" bedava bilet almakla suland; biz her zaman kendi abamzla bir eyler yapmaya altk u tribnde; ama bedavac, serseri, apulcu damgas yedik....Bize bunlar syleyenler ve sylenenleri destekleyenler Kadky'e 200 kii bile gelmeye korkan adamlardr; Hadi herkese hodri meydan; Fenerbahe kulbnn bize ayraca 2600 bileti GS mandaki gibi 15 dakika da bitirebilecekmiyiz? Bilet, bilet diye ortala decekmiyiz, iskelede toplanp "biz lmedik , buradayz" diye stada yryebilecekmiyiz?

Bana bu sorularn cevabn satlmam, afyonlanmam, korkmayan,gerek Trabzonlu kimlii olan kiiler verebilir mi?

Hadi daha 1 ay var maa; lmediimizin, klmediimizin, satn alnamyacamzn, bir eyleri deitirme gcmzn olduunu ; nce Ziya doan kovdurarak, sonra Fener mana 2500 kii giderek gsterelim............Varm aranzda TRABZONLU olan!!!!!!!!
    Konu Reha tarafndan (12.04.2007 Saat 12:25 ) deitirilmitir.
    Akam ocuumun boazndan geen lokmay sindirebilmesidir TRABZONLU oluum!

Naim
    Ziyareti

Ben Varm Reha Abi
    Trabzonspor iin Ne gerekiyorsa
    Nerede Ne yapmak Gerekiyorsa
    Yeterki Artk Harekete Geilsin!

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

varz abi dnden beri bunu dile getirmeye calstm ne yazkki trabzondaki taraftarmzda yozlasmaya baslad

Doan BULAT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2006
    Nereden
    stanbul

Sadece Ziya deil bu ynetiminde gitmesi iin ne gerekiyorsa yaplmal
    Kzlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce ekmedii kahr kalmad halde Trabzonspor'u brakmadysa sizi hi brakmaz.

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

toplu bir deklerasyon yaynlayp altna imza atalm......
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Trabzonspor iin her eye varm

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Dn telefonda bir ka kii ile konutum Matan sonra tribunden kanlarn sanki ylesine bir idman ma seyretmeye gelmi sonucunu da hi aldr etmeyen seyircinin ruh hali varm. Ara ara unu sylerim "en kts almaktr" diye. Taraftar profilimiz inanlmaz derece de etkisini yitirdi. Hatrlarm Boluspor'la berabere kaldmzda ehir hoparlrlerinden "halkmz itidalli olmaya aryoruz" diye anonslar yaplrd.

Hey gidi Trabzon sen ne hale geldin be.

Tribunleri rant yedi bitirdi. Peki bu gerek taraftar'a ne oldu neriye gitti bu kadar adam ?
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre yesi
    Reha - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Ben aslnda bu bedava biletlerin kimlere verildiini biliyorum(en azndan bir blmn) ama ilerinde delikanl ocuklar var, tepki bile gsterseler sesleri kmyordur ama bir o kadar da satlm adam var orda....
    Akam ocuumun boazndan geen lokmay sindirebilmesidir TRABZONLU oluum!

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Nuri Albayrak her ne yapyosa bu ii ok iyi beceriyo ...anlamyorum. Kz bama iimde yle byk bir fke var ki ama .........
    Ama s var ite . ki sezon nce tek hatal bir pasta basbas baranlar imdi gk kmyo . Herkes iin demiyorum ama bu gerek ..
    Brak git Albayrak .ALLAH n kitabn seviyorsan git bamzdan . Biz eze eze yenilelim ama sen giiiiiiit.. Taraftar da kendine benzettin
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehdi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    Trabzon

bitsin artk u lanet
    T R A B Z O N S P O R

sismolog61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

Alnt Klnkolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dn telefonda bir ka kii ile konutum Matan sonra tribunden kanlarn sanki ylesine bir idman ma seyretmeye gelmi sonucunu da hi aldr etmeyen seyircinin ruh hali varm.
    aynen byleydi abi ve bu benim iimi szlatt malesef

her mata gryoruz zaten bedava biletleri kapda satmaya alanlar!!!daha sonra ma balamadanda kale arkasndan ieri alnanlar rant alm ban gidiyor.
    tepkiye gelince YOOKK tabiki olmaz alan memnun satan memnun ne ala memleket
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

yelik tarihi
    21.07.2006
    Nereden
    stanbul

Trabzonla beraber taraftartarda bitmitir artk.. Ne o eski Trabzon gelir geri ne de o eski taraftar.. Gemi olsun artk.. Sadece mazisiyle yaayan bir takm var artk.. Ve biz sadece kendimizi avutuyoruz... Bizi bu hale getirenlerin tmnn Allah belasn versin..
    Kzlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce ekmedii kahr kalmad halde Trabzonspor'u brakmadysa sizi hi brakmaz.

Naim
    Ziyareti

Yaplacak i ok Basit
    Madem Divan Kurulu Uyuyor, Madem Muhalefet Uyuyor Madem Tribnler Uyuyor
    127 Trabzonspor Klubu yesinin mzalad bir Deklarasyonu Kulube Divan Kuruluna Ve basna imzalayp elden ve faxla letelim
    Kongre Karar ve isteklerimiz Konusunda
    Saymz Kongre karar aldrmaya yetmesede hi deilse Akl evvel netim herkesi Uyuttuunu zannetmekten vazgeer

Erkut Ay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

aslnda herey maa giden taraftarda bitiyor bir tepki pankart bile yok bu ekilde maa gitsen ne olur gitmesen ne olur hereye sessiz kalp orda ekirdek yiyeceksen evinde otur dvn isyan karn demiyoruz azda olsa bir tepkinizi belli edin ynetimin istifa etmesi iinde u forumu bir ziyaretleride yeterli ama belki grmyorlar belki ilerine gelmiyor hayatlar olmu moloton

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    39

takmn gercek sahb bilinc kalmam kmsede ...
    BU TAKIMIN gercek sahpleri biziz ama bu bilin yava yava yok olmaya balad artk o cekirdek yemeye gelen taraftar bile stada gelmez olmu gelenlerinde bir counda umursamazlk hatsafaya ulam. TRABZON SPOR trbn kan kaybediyor bunu durdurmamz gerekiyo.. artk ckp olaya el koyma zamandr ..
    2007-2008 sezonu ve ziyaa byle bie duunmek bile istemiyorum ... bize bunlar yaatan ynetim bir an nce grevden alnmal ..
    __________________SRMENE'L______________________

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Alnt Klnkolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ... Ara ara unu sylerim "en kts almaktr" diye. Taraftar profilimiz inanlmaz derece de etkisini yitirdi. Hatrlarm Boluspor'la berabere kaldmzda ehir hoparlrlerinden "halkmz itidalli olmaya aryoruz" diye anonslar yaplrd.
    Evet Metin, en kts maalesef budur. "Almak kudurmaktan beterdir" derler. Zellikle gen neslin bunlara almamas lazm. Yani TS'un byle orta sralarda gezinmesi, adnn (maalesef ynetici dzeyinde de) "kme dmek" ile birlikte anlmas, 2 ma kazanp 2 ma kaybederek mehter takm gibi performans gstermesi, vs. Tm bunlara almamak gerekiyor, zira alrsak uzun vadedeki sonu kanlmaz olur. Ha bunu nasl kracaz dersen, maalesef imdilik bilmiyorum.
    Bertrand Russell : "stediiniz baz eylere sahip olamamak, mutluluun bir parasdr."

yelik tarihi
    21.07.2006
    Nereden
    stanbul

BMN Yneticilerinden bir ricam var.. Madem bu kadar yemiz var madem bu sitede yazanlarn ounluu ynetimi yada ziyay istemiyor o zaman tepkimizi biz koyalm Gerek basn yoluyla gerek sitenin giri sayfasna bi yaz koyarak ve burdaki yelerin ounluunun yapaca bir protesto ya da herhangi biey sesimizi duyuralm artk ve ne olur tepkisiz kalmayalm artk

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Yalnz anlamadm biey daha var . Sezon banda hatrlarsanz Fatih'in gittii dnemler (hatta gitmeden nceki alkantl dnemlerde) alnan kt sonularda statdan kmayan ynetimi istifaya aran ..vs vs ... O taraftar gurubu vard ..Onlara no'ldu
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

istikrar dedin dedin bizi mahvettin

byk kk yenildin yine kahrettin

ne ziya ne ynetim birbirinden beter

artk defolun gidin bu eziyet bize yeter
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

in kt taraf insanlarn artk aldk diyip tepkisiz kalmas.
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

trapezus61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    48

Sevgili arkadalarm yaplacak hareket tarz bellidir. Daha ncede birka yazmda belirttim. Derhal BMN il temsilcileri baznda toplanlmal ve Trabzonda geni katlml bir protesto iin organizasyon planlamas yaplmaldr. Bu konuda Trabzondaki derneklerden de destek isteyerek protesto mmkn olduu kadar geni tabana yaylmaldr. Eminim ki Trabzonda lgnlar gibi bizi destekleyecek taraftar dernekleri ve artk bir kvlcm bekleyen gerek Trabzonspor taraftarlar hala ounluktadr.

Olayn detayna burada daha fazla inmek istemiyorum ama artk harekete geme vakti gelmitir. Burada klavye banda bunlar tartarak bu ilerin zlemeyeceini sanrm hepiniz biliyorsunuz. Ben Trabzonspor taraftarym diyen herkes belirlenecek tarihte Trabzonda olmal ve geni katlml bir organizasyon dzenlenmelidir. Btn basna haber verilmeli ve tesislerde okunacak bildiriyle sesimiz en gr ekilde bu ynetime ve yandalarna duyurulmaldr. Yoksa Trabzonspor hergeen gn sradanlamaya devam edecektir... Sizin anlcanz eer Trabzonsporda bir ihtilal olacaksa bunu yapacak tek g taraftardr. O halde artk beklemenin bir manas ve ehemmiyeti kalmamtr. Trabzonspor sradan hedefsiz bir takm haline gelmi ve getirilmitir.

Bunlar giderse kim gelecek, daha iyisi mi var diye serzenite bulunanlara da bir ift lafm var. Trabzonspor byk camiadr. Onun ftrat byktr. Asla sahipsiz kalmayacaktr. Bu konuda aramzda kongre yesi olan arkadalara byk grevler dmektedir. Artk her Trabzonspor taraftar sorumluluklarn yerine getirmeli ve elini tan altna sokmaldr. Sadece BMN bnyesindeki kongre yeleri bile bu ynetimi sallar. O halde neyi bekliyoruz???
    HEPMZ TRABZONLUYUZ...!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    selukabi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    46

Sakarya manda meydandan stada yryebiliriz. Mata da protestoyu devam ettiririz. Kale arkasnda tabi.

trapezus61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    48

Alnt selukabi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sakarya manda meydandan stada yryebiliriz. Mata da protestoyu devam ettiririz. Kale arkasnda tabi.
    Bence meydandan tesislere yrnmeli. Tesislerde basn bildirisi okunmal tm basn davet edilerek. Daha sonra mata da protestolar devam etmeli. Ama tm bunlar iin geni bir katlm lazm. Ben Trabzonsporluyum diyen herkes o gn Trabzonda olmal. Bunun iin planlamalara hi vakit kaybetmeden hemen balanmal.

HEPMZ TRABZONLUYUZ...!!!

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bireyler yapalm protesto sadece trabzonla snrl kalmamal istanbul ankara izmir bursa ve Trabzonsporlularn olduu her yerde yaplmal bu adamlarn gidecei yok gnderirsek biz gndeririz taraftar artk uyumayalm

zisinoli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    53

Zaman artk protesto zamandr ve size bir sr vereyim mi? Bu ii BMN den baka yapabilecek bir oluum bugn yoktur. Zaten buradaki gnll arkadalar dnda Trabzonsporu dnen de yoktur. O halde yaplmas gereken protesto her neyse yapalm. nce beyin frtnas sonra uygulama...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)