Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bak Şu Lemi'nin Dediğine!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Question Bak Şu Lemi'nin Dediğine!

Lemi Çelik nam-ı diğer "Başbakan". bu akşam Meltem Tv de konuk olduğunu gördüm ve biraz dinleyeyim dedim. program çok kalitesiz 10 dakika dahi dinlemem ama Leminin dediklerini duydukça tv'ye yaklaştım!
    önce yönetim şeklimizi ve yapılan yanlışları biraz anlattı Lemi. Klübün şuan itibariyle 30 milyon YTL borcu olduğunu söyledi. FatihTekke satışından gelen 15 milyon YTL ile beraber bu 45 milyon YTL lik bir harcama demek oluyordu çünkü Atay Aktuğ görevi bıraktığında alacak-verecek birbirine eşitti yani klüp borçsuzdu. peki ne kadar zamanda bu oldu? sadece 1,5 yılda! bu rakamları belki birçoğunuz zaten biliyorsuznuz, 20 küsür futbolcunun alınıp satılması falan filan....
    ama eminim şunu daha önce duyanınız çok azdır, ben çok şaşırdım. yaptıkları icraatlarla taraftarı memnun edemeyen Albayrak ve yönetimi klübü 45 milyon YTL zarara uğrattığı gibi Lig TV den gelecek sezon alınacak 6 milyon Doları da şimdiden alıp harcamışlar!!! nereye mi? büyük yıldız transferlerine....

daha sonra Lemi açılıyor, Hami, Ogün ve Serdar Balinin röportajlarını duyunca! ve anlatmaya başlıyor yaşadıklarını....
    3 hafta öncesine kadar Zeytinburnusporu çalıştırıyormuş Başbakan Lemi. göreve gelir gelmez paf takımda iki yetenek keşfetmiş. biri 12 diğeri 16 yaşında. 16 yaşındaki Trabzonlu ve Trabzonsporlu! almış ilk maçta ilk 11 de oynatmış. ve takımın bankosu yapmış 16 yaşındaki Savaşı. Milli takıma yükselmiş performansıyla. şuanda da 16 yaş Milli takımıyla dünya kupası maçlarındaymış. idda ediyorki ikiside kendi yaş gruplarında Türkiye'nin en iyisi! Z.Burnu futbol şube sorumlusu koyu Trabzonsporluymuş. onunda rızasıyla Trabzonsporlu bir yöneticiyi aramış ve bu iki oyuncudan haberdar etmiş. Özkan Sümeride aramış altyapıya kazandıralım bunları diye pek oralı olmamış Sayın eski muhalefet Sümer! yönetim güç bela bir heyet göndermiş. heyet özellikle 16 yaşındaki Savaşa hayran kalmış. ikisinin maliyeti sadece 100.000 YTL (yetiştirme parası) ama yönetim bunları almamış! Lemi iddaa ediyorki ikiside Trabzonsporun geleceği olurdu. ama bizim yıldıza ihtiyacımız var ya yıldız adayına değil!!!

12 yaşındaki Hüseyin ise dün fenerbahçeye transfer oldu! gazetelerde manşetti "süper yetenek fenerde". bjk lı muhammed'ten daha yetenekli olduğu söyleniyor. hani barcelonalıların messiden daha iyi dediği muhammed!

Lemi devam ediyor anılarına... Giray bulak döneminde bulgaristana futbolcu bulmaya gönderilmiş Lazarov ve Yordanov'u sunmuş yönetime ikisinin maliyeti 350.000 dolarmış ama alınmamışlar. o zamanki kocaeli teknikdirektörü hikmet kahraman Lemiye tavsiye edeceğin oyuncu varmı demiş ve bu isimleri vermiş Lemi. sonuç? Kocaeli o sene Türkiye kupasını kazandı! dahası var samsuna Rafael'i de Lemi önermiş Trabzon istemeyince!

ve son bomba! 2 sene önce Leminin almanyadaki ablasının oğlu Türkiyeye gelmiş burda bir takımda oynamak için. Lemi seyretmiş çok iyi oynuyor ama biraz fiziği yetersiz diyor. Trabzona götürüyor ve A takımla antremana çıksın ama paf takımda oynasın diyor fiziğini güçlendirmek için üstelik bonservis ücreti yok! ama kabul edilmiyor. sebatta kabul etmeyince Ankarasporun başındaki samet aybabaya teklif ediyor ve 18 yaşındaki bu oyuncu ilk 11 de oynatılıyor. Aykut kocaman döneminde iyice parlıyor. 2 yıldır ümit milli takımda oynuyor. Aykut kocaman onun için en değerli oyuncum diyor ve daha da iyi olacak diyor. kim mi? tanırsınız son iki haftadır gazeteler, yorumcular ondan bahsediyor : Özer Hurmacı...

gerçekten yöneticileri anlamak zor! öz değerlerimiz bizlere genç ve maliyeti düşük yetenekelr bulup getiriyor ama sırf onlar getirdi diye bu oyuncular klübe kazandırılmıyor. son söz Hami'den, "50 den fazla Milli formayı giydim, Milli takımda görevliyim, Türkiyenin en çok gol atan 3.futbolcusuyum, Trabzonun en çok gol atan oyuncusuyum ama bana bir kere demedilerki bize önereceğin oyuncu var mı?" asbaşkanın başkanı çekemediği bir ortamda başkan eski futbolcuyu nasıl çeksin???
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya iyi güzel de, -hatta Lemi'yi hep çok kafası çalışan biri olarak görmüşümdür- Lemi hep kancadan çıkartırken kaçıp giden büyük balıklardan bahsediyor. Bana da 5 sene önce "Arjantin'den 120 futbolcu öner, ucuz olsun" deseler içlerinden biri Messi olurdu herhalde. Yani sadece bu adamları önermişte hepsi mi iyi çıkmış?
    Lemi'nin haklı olduğu taraf çok, ama hep de arabesk dinlenmiyor. Lazarov da Raphuel de iyi adamlar ama ben hala Marcelinho'yu tercih ederdim. Adamı yedik bitirdik. Pardon, "yedi bitirdi".

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Ey gidi Hami

son söz Hami'den, "50 den fazla Milli formayı giydim, Milli takımda görevliyim, Türkiyenin en çok gol atan 3.futbolcusuyum, Trabzonun en çok gol atan oyuncusuyum ama bana bir kere demedilerki bize önereceğin oyuncu var mı?

Borc 30 Milyon YTL olmus, kimin umrunda. Sana Transfer parasindan yedirirler mi hic !!!
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir santiyeci olarak sunu soylemek isterimki santiyelerde, insaat projelerinde belli bir sistem yoktur, uzun vaadede yapilan planlar yoktur.. Sadece gunu kurtarmak vardir, cunku is baslar ve biter parani alir ve gidersin arkana bile bakmazsin..

Bizi yonetenler de meslekleri icabi bu kafada olduklari icin, yani plansiz programsiz paldir kuldur sadece gunu kurtarmaya yonelik bir kafa bu takimda hersey mumkun . . . 20 futbolcu alip 20 futbolcu satarlar, takimin yarisi olan F.Tekke'yi satarlar sonra istikrar adi altinda Ziya Hoca'nin arkasinda dururlar..

Iddaamizin kalmadigi bu sezonda gencleri oynatip onumuzdeki yilin kadrosunu sekillendirmek varken Trabzonspor'un tarihinin en buyuk basarisi !! olacak olan lig 3.'lugu icin cirpinilmakta, sahamizda Anadolu takimlarina karsi ezilerek aldigimiz galibiyetlerden mutlu olmaktayiz..

Ne mutlu bize, Kayseri'nin puan kaybetmesini bekliyoruz lig 3.lugune..

Su 3 Istanbul kulubunun ucunu birden bu sekilde yakalamisken bizim dustugumuz duruma bakin.. 2 yil onceki kadro ve futbol simdi olsaydi keske..
    İnadına Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

30 milyon ytl borc var ama ortada hic bir sey yok ya stadida yapmazlarsa tarihin en kotu yonetimi diye yazilacaklar

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

lemi çelik konusundan şu çıkıyor trabzonsporun başarısızlığı kutlamak lazım lemiyi emin olun lemiyi umursamayan bu yönetim diğer eski oyuncularınıda umursamıyor leminin o verdiği isimler de bu trabzonsporu şu anki durumundan aşağı tutacak oyuncular değil trabzon evlatları ve ucuz rakamlara alınabilecek oyuncular onların aldıkları oyuncularıda görüyoruz 40 trilyon borçla

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

arkadaşlar adamlar kendi düzenlerini kurmuşlar işletiyolar trabzonspor un parasını da bi güzel cebe indiriyolar trabzonmuş trabzonspormuş kimin umrunda
    ben şimdi burdan bu yönetimi destekleyen arkadaşlarıma sesleniyorum gördünüz mü yıldızı hani diyodunuz ki başkan kendi cebinden yıldız futbolcu alacak ewt belki aldığı adamlara kendi cebinden para verdi ama o cepteki para oraya nerrden geldi ??
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Futbolun önüne geçenlere bak beee....
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulüp güzel yönetilmiyor. Çekememezlik var. Bu kulüp sizin değil yönetici beyler. Maksadınız kulübü avucunuz içinde tutmaya çalışmaksa, elinizden kaçırmamaksa, kulüp yine size kalmaz, gördüklerimiz yeter de artar bile. Biraz hizmet edin, kibre sapmadan
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takımda bir sıkıntı var bu bir gerçek. operasyon yapılması lazım ama mevcut yönetim kalitesiz ağrı kesicilerle ağrılarımızı dinidireceğini sanıyor....

ne altyapıya ne üstyapıya önem veriyor. 1,5 yılda 50 e yakın oyuncu girdi çıktı yaptık klüpte hala bütün mevkilerd eksikliğimiz var.. bumu başarılı yönetim....

adamın birisi aylarca brezilyad akadı 1 tek oyuncu bile beğenemden geldi..oysa 1 hafta amatör maçlarını izleyin paf takımında oynayacak en az 10 oyuncu bulursunuz..... sonra Trabzon kökenli tyüzlerc eoyuncu va rdışarda... takip edip almak lazım.....

ama her zaman söylediğim şeyi söylüyorum bunların amacı kurumsallaşma gelecekfilan değil. al-sat yapıp klüpte bir kaç daha kalabilmek.. çeşitli projelerle zaman kazanmaya çalışmak....

bu bağlamda leminin söylediklerine katılıyorum..
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

eskiden bir alt yapı var dı ,şimdi oda yok ,artık topçu çıkmıyor,yıllardır cıka cıka uffukhan cıkmış,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Lemi'nin de Hami'ninde üstüne basa basa söylediği şey "bizim başarılı olmamızdan korkuyorlar!" olurda onların önerdiği birisi başarılı olursa onlar bizim gözümüzde kahraman olurlar! çok eskiye gitmeyelim. szykowiak'ı düşünelim... "çok ucuza alınan bir oyuncu Trabzonspor'da parladı" haberleri çıkınca kavga başlamadı mı "ben getirdim, ben önerdim diye?" demekki birileri bu işten nemalanmak istiyor ve pastadan kimseye pay vermek istemiyor. bizlerde HAYDE TRABZONUM diyoruz.... artık bu işe bir çare bulunmalı. her mavi boncuk dağıtana oy verilmemeli...
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şu özkan sümerin Trabzonspora 1 karını söyleyin bu adamı taraftar kovdukça yönetim alıyor anladık ortaksınızda işcraat yapın be kardaşım orası sizi dükkanınız değil sinir sayım tavan yaptı ayıp yaaa ayıp
    [ille d' 7]

Nereden
    Trabzon

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lemi'nin de Hami'ninde üstüne basa basa söylediği şey "bizim başarılı olmamızdan korkuyorlar!" olurda onların önerdiği birisi başarılı olursa onlar bizim gözümüzde kahraman olurlar! çok eskiye gitmeyelim. szykowiak'ı düşünelim... "çok ucuza alınan bir oyuncu Trabzonspor'da parladı" haberleri çıkınca kavga başlamadı mı "ben getirdim, ben önerdim diye?" demekki birileri bu işten nemalanmak istiyor ve pastadan kimseye pay vermek istemiyor. bizlerde HAYDE TRABZONUM diyoruz.... artık bu işe bir çare bulunmalı. her mavi boncuk dağıtana oy verilmemeli...
    millet transfer yapınca oyuncu ile anlaşıp kendi cebinede para mı koyuyolar
    [ille d' 7]

Nereden
    Trabzon

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskiden bir alt yapı var dı ,şimdi oda yok ,artık topçu çıkmıyor,yıllardır cıka cıka uffukhan cıkmış,
    ufuk hakkında bu şekilde düşünülmesini istemem o paf takımdan çok adam çıktı. Sadece professiyonel olarak düşünmüyolar sonrada pişman oluyolar ordan çok adam çıktı çıkıyor çıkacakda ... professiyonel düşünsek yetecek bize
    [ille d' 7]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı units Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    millet transfer yapınca oyuncu ile anlaşıp kendi cebinede para mı koyuyolar
    sence??? tabiki öyle. musampa niye geldi gitti tekrar geldi? bu sadece yakın zamandan öörnek. futbolcuyu getiren komisyon alıyor artık bu iş çok bilindik birşey oldu. bir futbolcunun bir bakıyorsun 10 tane menejeri çıkıyor. sebep? işte böyle adamlardan dolayı....

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Necmi Perekli Fotomaç'ta yönetimde yapılan yanlışlar, transfer politikalarındaki yanlışlar v.b'den bahsetmeye başlamıştı ki menajer diye alındı takıma daha sesi çıkmadı.. Özkan Sümer keza bu yönetime rakipti, sonra ona da verdiler pastadan pay o da şimdi sessiz sakin işine bakıyor
    Anlaşılan bu sene Brezilya'ya Kanca'nın yerine Lemi gitmek istiyor ki o da açmış ağzını yummuş gözünü
    İnsanlar refaha erdikten sonra (bir şekilde kulüpte görev almak olabilir bunun adı) nedense bu tip açıklamaları yapmıyorlar bir daha.. Lemi haksız mı? Yoo haklıdır.. Ama kardeşim işin içine girince neden sus-pus olup seyirci kalıyorlar onu anlamıyorum
    Biraz daha sesini yükseltirse Kanca unutsun bu sene Brezilya tatilini
    #7 King of Kings

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

simdi herkes birseyler bildigini zannediyor. Herkesin kendine göre bir bildigi var. Leminin aciklamalari cok yersiz ve zamansiz. Yarin yari final oyniyacagiz ORTALIGI KARISTIRMANIN ANLAMI YOK.

Kim ne zaman hangi futbolcuyu önerdi ondan ne kazandi burada bunlar tartisilacaksa bu forumdan tiksinirim.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

gerçekler bazen acı olabiliyor bu açıklamalar zamanlı veya zamansız konunun özünden yönetimin başarısızlığı acizliği ortaya çıkıyor

WERTHeR
    Ziyaretçi

yönetimimizin başarıları her geçen gün ortaya çıkıyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

evet bende dınledım lemı basbakanı ama bzızm yonetımde ıs yok adamlar tuturmuslar yıldız da yıldız aha aldın marcelınhoyuda ne olu adam kactı gıttı sen once kendı degrlerıne sahıp cıkta ondan sonra yıldız dersın

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

futbolcu bulma konsunda cok yeteneklı bırısı yıne hatırlatmadan edemeyecem smzyek i trabzona getıren lemi celik dir
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Safakno61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Leminin aciklamalari cok yersiz ve zamansiz. Yarin yari final oyniyacagiz ORTALIGI KARISTIRMANIN ANLAMI YOK.
    o zaman bu başarılı olunduğunda yanlışları görmezden gelmek, ilk puan kaybında savaş baltalarını çekmek olur! herkes ne biliyorsa söyleyecek! özkan sümerde necmi pereklide dün yazdıklarını bugünde söylemeliler! yoksa taraftarın gözünde sahip oldukları değeri kaybederler! evet Lemi daha önce ne yapmıştır ne kadar oyuncu önerip ne kadarı iyi çıkmıştır o ayrı! ama sana eğer 3 tane gencecik oyuncuyu bedavaya getirirse ne kaybedersin? elinde sanki çok yıldız adayı varmış gibi nasıl bunu reddedersin? o zaman işte bu birşeylerden birileri nemalanıyor demek oluyor!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lemi nemalanmaya çalışıyor bana göre. Bu gibi konularda kulüpte bir başı boşluk olduğu doğru. Adam gibi bir futbolcu izleme komitemiz yok. Profesyonel gelen giden yönetimlere göre değişmeyen işinin ehli insanlar, bu gibi öneriler üzerine ciddiyetle durarak enazından bir değerlendirme yapabilmeli. Yine aynı kanalda hatırlarsınız Ziya Doğan ne diyordu 3 trilyon transfer bütçesi istedim vermediler, yok eğer verseydiler transfer edeceğim adamlarla çok kolay şampiyon olurduk. şu anda bile görevde olsam Trabzonspor'u şampiyon yaparım. vs vs, hep nemalanmak, ama icraatin içinde olunca hiç bir şey yok. Lemi'nin Brezilya maceralarını da biliriz. Mesela Özkan Sümer'de futbolcudan çok iyi anlar diye biliyor. Onun transfer ettiği futbolcuların Trabzonspor'da başarılı olma oranıo %25'leri geçmez. Lemi de nemalanıyor işte. Bu aralar biraz yolsuz kalmış olabilir.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Safakno61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    simdi herkes birseyler bildigini zannediyor. Herkesin kendine göre bir bildigi var. Leminin aciklamalari cok yersiz ve zamansiz. Yarin yari final oyniyacagiz ORTALIGI KARISTIRMANIN ANLAMI YOK.

Kim ne zaman hangi futbolcuyu önerdi ondan ne kazandi burada bunlar tartisilacaksa bu forumdan tiksinirim.
    Aman hocam sen tiksinme....
    biz bütün tiksindirici hadiseleri görmezden geliriz yeterki sen tiksinme.................

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)