Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 31 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Feneri Bırakıyorum !

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Feneri bırakmak için o kadar sebep dururken bumu yani...
    evet ben de size katlıyorum..ayrıca bir Türk takımının kalkıp suriyeye gitmesini siyasete bağlamayı da anlamsız buluyorum..keşke bizim takımımız da komşu ülkeleri ziyaret etse..

febeyi bırakan abi e bari bizim saflara katıl da tam olsun:-)
    ve siyasi açıdan diyebileceğim tek şey başbakanımızın bu konuda makamının gerektirdiği şekilde davranmaması..zira febeli de olsa bir karadenizlidir.rizeli ve çoğu rizeli gibi febeli olsa da başbakanımız konumu gereği bu tip bir fanatiklikten uzak durmalıdır.çünkü unutmaması gereknen bir karadeniz kimliği var.ve bizim için TRABZONSPORUN ne anlama geldğini iyi bilmeli..kimseyi savunmak istemem ama mesut yılmaz da bir gs li olarak onunla aynı konumdayken asla onun gibi davranmadı karadenizin incisi olan takımımızın hep gönlünü okşadı,maçlarda atkımızı taktı.
    ve bence sayın başbakanımız ufak bir farkla trabzonda seçimi kaybetmesini hala çözememiş veya ciddiye almamış
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

on e-postanın sahibi bir beyinden yoksundur.çünkü fenerbahçenin oradaki misyonu farklıdır.tayyip erdoğan orada akp için oy peşinde miydi yoksa türkiye cumhuriyetinin bir başbakanı olarak mı oradaydı?yoksa suriyelilerden oy mu bekliyordu?tayyip erdoğan orada türklerin başı olarak bulunduğu için fener de hepimizi temsil edyordu.işin aslı ben suriyelilerin fenerbahçeye olan ilgisinden bir türk olarak çok gurur duydum...

Bu durumda Türkiye Süper Liginde oynayan tüm 18 takim ayni seyi yapardi....

Yani Fenerbahcede hic bir suc yok, Fenerbahce sayesinde siyasi gösteri oldugunuda sanmiyorum....

Bu tür maclarin Türk takimlarina ilerisi icin cok fayda getircegini saniyorum...

45 yil sonra takim birakilcak sebep bu ise , söylenecek bir sey yok..

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Hattrick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durumda Türkiye Süper Liginde oynayan tüm 18 takim ayni seyi yapardi....

Yani Fenerbahcede hic bir suc yok, Fenerbahce sayesinde siyasi gösteri oldugunuda sanmiyorum....

Bu tür maclarin Türk takimlarina ilerisi icin cok fayda getircegini saniyorum...

45 yil sonra takim birakilcak sebep bu ise , söylenecek bir sey yok..
    oyle demeyin uşaklar. Aynı fener milli maçta kalecisi sakatlandı diye federasyondan tazminat isteminde bulundu. Yani fenerin ülkeyi düşündüğü falan yok.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Alıntı degok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyle demeyin uşaklar. Aynı fener milli maçta kalecisi sakatlandı diye federasyondan tazminat isteminde bulundu. Yani fenerin ülkeyi düşündüğü falan yok.

o söylediğini dünyanın tüm büyük kulüpleri yapıyor şimdi gözbebeğimiz tolga dandik bi hazırlık maçında sakatlansa bunun vatan milletle ne ilgisi var yani fener haklı olabilir bu konuda çünkü federasyonlar oyuncuları sigortalamak zornda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)