Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 158 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne zaman ve Nasýl Þampiyon olacaðýz...

steelturkTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

en güzeli bence ziya hocaya bir çift karmpon,bir çift tozluk,þort ve formayý verelim sahaya sürelim çýksýn ayrýyetende nuri albayrak ve diðer yöneticlerde sahaya çýksýn onlar top oynasýn.futbolcular izlesin.takýntý olmuþ yok ziya yok yönetim.yönetimle teknik heyet çýksýn oynasýn.asýl iþlerini yapmayanlara bakalým yani topçulara. sen bu kadronun baþýný morinho yu getir sonuç ayný olacaktýr.bu iniþler çýkýþlar her zaman olacaktýr.biraz sabýr...
    Football Ýs My Life

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý steelturkTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    en güzeli bence ziya hocaya bir çift karmpon,bir çift tozluk,þort ve formayý verelim sahaya sürelim çýksýn ayrýyetende nuri albayrak ve diðer yöneticlerde sahaya çýksýn onlar top oynasýn.futbolcular izlesin.takýntý olmuþ yok ziya yok yönetim.yönetimle teknik heyet çýksýn oynasýn.asýl iþlerini yapmayanlara bakalým yani topçulara. sen bu kadronun baþýný morinho yu getir sonuç ayný olacaktýr.bu iniþler çýkýþlar her zaman olacaktýr.biraz sabýr...
    Bu kadroyu taraftar kurmadý. Eleþtirilerin muhattabýda taraftar olmamalýdýr

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

herkes iþini yapýyo. eleþtri sadece birisine deðil herkese de yapýlabilir
    Football Ýs My Life

WERTHeR
    Ziyaretçi

herkes iþini yapýyo. eleþtri sadece birisine deðil herkese de yapýlabilir
    Ýþini düzgün yapmayanlar eleþtirilir. Ben taraftar olarak iþimi düzgün yapýyorum. Karþýlýðýný görmek isterim...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

en doðal hakkýmýz karþýlýðýný görmek çok hakýlýsýn.ben inanmýyorum ki teknik heyet veya yönetim bilerek takýmý kötü gitmesi uðraþsýn. trabzonspor olarak istikrarsýzýz son yýllarda kimse de böyle gitsin istemiyorrrr.
    Football Ýs My Life

dr.muhsin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

- Maçlarýn sadece saha içinde kazanýldýðý garanti olan bir Süper Ligimiz olduðu zaman!!!

- Sadece parasý olan deðil ayný zamanda Vizyonu olan bir baþkan ve futboldan anlayan bir teknik ekibimiz olduðu zaman

- Maç izlerken önüme acaba direk gelir mi diye düþünmediðimiz sahaya uzaklýðý 20 mt olmayan bir stadýmýz olduðu zaman

- Sýrf transfer yapmak için transfer yapýp gidip elin ucuz ve Yavuz Selimde örnekleri çok olan sýradan futbolcularý almayý artýk býrakýp altyapýya önem verdiðimiz zaman

- Kurumsallaþmayý her alanda baþarýp artýk 1970 li yýllarda kalmayýp þanlý mazimizin üstüne birþeyler koyulmasýný anladýðýmýz zaman.

- En önemlisi de bu saydýklarýmý sadece bilinçli ve sayýsý belli taraftarlarýn deðil bu iþe gönül koyanlarýn da öðrendiði bir zaman da

ancak þampiyon oluruz...
    '' Ýnsanoðlunun deðeri bir kesirle ifade edilecek olursa; payý gerçek kiþiliðini gösterir, paydasý da kendisini ne zannettiðini,payda büyüdükçe kesrin deðeri küçülür... ''

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý dr.muhsin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    - Maçlarýn sadece saha içinde kazanýldýðý garanti olan bir Süper Ligimiz olduðu zaman!!!

- Sadece parasý olan deðil ayný zamanda Vizyonu olan bir baþkan ve futboldan anlayan bir teknik ekibimiz olduðu zaman

- Maç izlerken önüme acaba direk gelir mi diye düþünmediðimiz sahaya uzaklýðý 20 mt olmayan bir stadýmýz olduðu zaman

- Sýrf transfer yapmak için transfer yapýp gidip elin ucuz ve Yavuz Selimde örnekleri çok olan sýradan futbolcularý almayý artýk býrakýp altyapýya önem verdiðimiz zaman

- Kurumsallaþmayý her alanda baþarýp artýk 1970 li yýllarda kalmayýp þanlý mazimizin üstüne birþeyler koyulmasýný anladýðýmýz zaman.

- En önemlisi de bu saydýklarýmý sadece bilinçli ve sayýsý belli taraftarlarýn deðil bu iþe gönül koyanlarýn da öðrendiði bir zaman da

ancak þampiyon oluruz...

alkýþlýyorum sizii tebrikler
    Football Ýs My Life

WERTHeR
    Ziyaretçi

en doðal hakkýmýz karþýlýðýný görmek çok hakýlýsýn.ben inanmýyorum ki teknik heyet veya yönetim bilerek takýmý kötü gitmesi uðraþsýn. trabzonspor olarak istikrarsýzýz son yýllarda kimse de böyle gitsin istemiyorrrr.
    Bilerek hata yapsalar bir amaçlarý var derim ama bilmeden hata yaparlarsa bir þeyden haberleri yok kabiliyetsizler derim. Baþarýsýzlýðý istikrar seçersek çok yazýlar yazarýz bu forumda biz....

KUTADGU
    Ziyaretçi

baþarýnýn tesadüflere baðlý olmadýðýný anladýðýmýz;

sýrf kuru laf salatasý ile deðil gerçek anlamda ve gerçek adamlarla istikrarý yakaladýðýmýz,

ve de olacaðýna inandýðýmýz zaman...

þampiyon oluruz...........

WERTHeR
    Ziyaretçi

- - Sadece parasý olan deðil ayný zamanda Vizyonu olan bir baþkan ve futboldan anlayan bir teknik ekibimiz olduðu zaman

-..
    Bu iki yorum sanki çeliþkili gibi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

her þeiolduðu anlamayalým mecaz da var mubala da anlayana
    Football Ýs My Life

Murat Hýzal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Her sene sonunda bir daha ki sene þampiyon olacakmýþýz gibi hazýrlanýrsak olabiliriz. Mesela ben seneye þampiyon olacaðýmýzý düþünüyorum,yanlýþ mý düþünüyorum
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayý yeðlerim'' (Hodus)

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

bu takým ikinci yaptýðýnda ziya ziya sonra istifa istifa istikrarsýzlýk istiyosan buyur.....
    Football Ýs My Life

WERTHeR
    Ziyaretçi

bu takým ikinci yaptýðýnda ziya ziya sonra istifa istifa istikrarsýzlýk istiyosan buyur.....
    Bu takýmý ikinci yapan fatih-gökdeniz ikilisiydi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

ne ziyasý ya allah aþkýna.. eline hazýr takým verilmiþ... o senenin en iyi takýmý Bjk darma daðýn olmuþ.. bjk den sonraki en uyumlu kadro elinde.. fatih tekke gibi bir ustan ve fatih-gökdeniz gibi bir ikilin var...
    ama gene de þampiyon olamýyorsun...
    ne büyük meziyet aman aman.....
    kendi takýmýný kurmaya çalýþtýðý her dönem ziya nýn ne kadar teknik direktör olmadýðýný gördük... hem de her takýmda...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

o zaman bu takýma teknik direktör gerekmez.ama bu ikili takýmý þampiyon yapamadý.fatih tekkenin olduðu zamanda baþka teknik direktör olsaydý o da yapamazdý.futbol 11 kiþiyle oynanýr ama takýmý 1 kiþi yönetir....sabýr biraz..
    Football Ýs My Life

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

- Sadece 2-3 hatýrý sayýlý oyuncularla (Gökdeniz-Fatih Tekke vs..) deðil ;
    11 kiþinin de birbirini aratmadýðý bir kadroyu tekrar yakaladýðýmýz zaman
    (Örnek 1976-77)

- BMN gibi oluþumlarýn ses getirmeye baþladýðý günleri yakaladýðýmýzda ki bana göre yaklaþtý þampiyonluk yakýndýr...
    ancak þampiyon oluruz...
    Aklýma geldikçe ekliyecem. Saygýlar...
    Konu dr.muhsin tarafýndan (04.04.2007 Saat 23:11 ) deðiþtirilmiþtir.
    '' Ýnsanoðlunun deðeri bir kesirle ifade edilecek olursa; payý gerçek kiþiliðini gösterir, paydasý da kendisini ne zannettiðini,payda büyüdükçe kesrin deðeri küçülür... ''

___61___ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

biz bu gidiþe ancak 100. yýlýmýzda þampiyon oluruz ( 1967-2067 )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

o zaman bu takýma teknik direktör gerekmez.ama bu ikili takýmý þampiyon yapamadý.fatih tekkenin olduðu zamanda baþka teknik direktör olsaydý o da yapamazdý.futbol 11 kiþiyle oynanýr ama takýmý 1 kiþi yönetir....sabýr biraz..
    teknik direktör takýma katký yapar... sahada teknik direktörden birþeyler görürsün... kötü oyuncunun üzerinde bile bir etkisi vardýr... ki o dönemki kadroda maxim tolga fatih gökdeniz yattara gibi yýldýzlar vardý.. ayný zamanda bu yýldýzlar iyi ikililer oluþturarak oynuyorlardý..
    tolga-erdinç.... volkan-romashenko... fatih gökdeniz.... emrah-yattara gibi....
    bu oyuncu yapýsý o dönem ligdeki en uyumlu yapý idi.. buna raðmen ziya doðan ýn 0 katkýsý sonucu ikinci olduk...

ziya doðan a sabretmem..
    dediðim gibi mantýklý sebep göstermedikten sonra sadece Allah a iman ederim.. ne ziyaya ne baþkasýna... bir insandan söz ediyorsan önüme somut veri koyacaksýn..
    futbol sahasýnda 7 aydýr ne yaptýðýmýzý, lazaroni gittiðinden beri hangi alanda iyileþme gösterdiðimizi, devre arasý istediði 3 oyuncu da alýnmasýna raðmen ne kadar iyi (!) pas yaptýðýmýzý falan anlatacaksýn bana...

ben diðer türlü dayanak aramadan sabretmem... bana delil göstereceksin... 5 sene öncesini ben beðenmesem dahi deðil.. bu sene ne yaptý ziya efendi.. gelmeden önce yaptýklarý da ortada..
    her gittiði takýmdan kovulan bi adamý iþ sahibi yaptýk... küme düþürme uzmaný..
    teknik direktörmüþ...
    pabucumun teknik direktörü....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

valla dediklerin mantýklý deðil bana göre benimkilerin de sana göre mantýðý olmýyacaðý için.bende diyoru m ki tolgayla erdinç karar veremez dimi ben tolgayla oynarým veya onla oynamam diye o ikisini bir arada oynatan kimdi?
    fatih gökdeniz ayný þekilde szmeki oynatan kimdi mevkisine kim karar verdi?topçular mý dedi ben burda oynarým yok burda oynamam diye.bu adamlar seçilerek bu takýma monte edilmiþ kim kiminle yakýn oynarsa yararlý olur saptanmýþ ve uygulanmýþtýrrr.sabýrr sabýrr..
    Football Ýs My Life

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Aklýma geldikçe ekliyecem. Saygýlar...
    Eklemek isteyen ekleyebilir arkadaþlar...

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

bu takým þampiyon olacak...Ziya Doðan mý olur baþýmýzda bilemiyorum ama hiç farketmez...Baþkan sabredilirse Nuri Albayrak olacak...Yeni stadýmýza kalmasýn diyordum aslýnda ama stadýmýzýn açýlýþýný þampiyonlukla da yapabiliriz...

Þampiyonluk önemli deðil diyenler olmuþ...Komik olmuþ...

Tv den maç izleyebilmemiz için,
    Küçük çocuklarýn da Trabzonsporu tutmasý için,
    Büyük hedefler, Avrupa için, Kaliteli futbolcu getirebilmek için,
    Yeni vizyon ve misyon elde edebilmek için,
    Kendine yeten bir kulüp olabilmek için,
    Ve benzeri onlarca sebep için

Þampiyonluk þart...

Bir iddiam var, eðer birkaç yýl içinde þampiyon olamazsak ya da baþa oynayamazsak çok þey kaybederiz...Bizim çok iyi bildiðimiz ve sindirdiðimiz fakat gelmeyen þampiyonluk nedeniyle "dýþardakilerin" sürekli sorguladýðý "büyüklüðümüz" iyiden tartýþma konusu olur...Bunlara meydan vermemek gerekiyor...

Tek çýkýþ yolu þampiyonluk...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu takým þampiyon olacak...Ziya Doðan mý olur baþýmýzda bilemiyorum ama hiç farketmez...Baþkan sabredilirse Nuri Albayrak olacak...Yeni stadýmýza kalmasýn diyordum aslýnda ama stadýmýzýn açýlýþýný þampiyonlukla da yapabiliriz...

...
    Bu tür olumlu bakýþ açýndan dolayý hayranlýkla takip ediyorum yazdýklarýný. Ýnan senin gibi düþünmek için çok þey verirdim...

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Alýntý WERTHeR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu tür olumlu bakýþ açýndan dolayý hayranlýkla takip ediyorum yazdýklarýný. Ýnan senin gibi düþünmek için çok þey verirdim...
    Ben olumlu bakarým...Biz çok daha zor þartlarda bunu baþarmýþ bir takýmýz...Karamsarlýk kimseye fayda etmemiþtir...Ýnançlý olmak þart...Trabzonsporun þampiyon olmasý gerekiyor ve Anadolu dan tek þampiyon çýkar, o da biziz...Bakýn Manisa da Bursa da Antep te Denizli de Trabzon kümeye diye inlettiler ortalýðý...Hepsi düþme potasýnda...Bunlar adý büyük futbolu küçük þehirlerin takýmlarý...Devletten avuç avuç yatýrým, yardým alan þehirler ve binlerce sanayi kuruluþuna sahipler...Bizim ise tek sanayimiz futbol...Brezilya gibiyiz biz...Brezilya da 24 yýl dünya kupasýný alamamýþ...70 le 94 arasýnda...size neyi hatýrlatýr bilmem ama bana þunu hatýrlatýyor :

Altýn çamura düþmekle deðerini kaybetmez ve güneþ balçýkla sývanamaz...

Þampiyon olacaðýz...ve Þampiyonluk önemli...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben olumlu bakarým...Biz çok daha zor þartlarda bunu baþarmýþ bir takýmýz...Karamsarlýk kimseye fayda etmemiþtir...Ýnançlý olmak þart...Trabzonsporun þampiyon olmasý gerekiyor ve Anadolu dan tek þampiyon çýkar, o da biziz...Bakýn Manisa da Bursa da Antep te Denizli de Trabzon kümeye diye inlettiler ortalýðý...Hepsi düþme potasýnda...Bunlar adý büyük futbolu küçük þehirlerin takýmlarý...Devletten avuç avuç yatýrým, yardým alan þehirler ve binlerce sanayi kuruluþuna sahipler...Bizim ise tek sanayimiz futbol...Brezilya gibiyiz biz...Brezilya da 24 yýl dünya kupasýný alamamýþ...70 le 94 arasýnda...size neyi hatýrlatýr bilmem ama bana þunu hatýrlatýyor :

Altýn çamura düþmekle deðerini kaybetmez ve güneþ balçýkla sývanamaz...

Þampiyon olacaðýz...ve Þampiyonluk önemli...
    Ýnþallah ama ufuk çok karanlýk....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)