Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 158 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne zaman ve Nasýl Þampiyon olacaðýz...

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Umrumda deðil þampiyonluk
    aynen ..... ama bu takýmý 96 daki futbolu oynarken görebilmek için çok þey veririm............

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Alýntý HAMSÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ts kings : bir sanal kimlik midir?
    o : nuri baþkan mýdýr?
    bu : ziya hocamýdýr?
    þunlar: yönetim kurulu mudur?..........
    ts kings nicki sanal bir kimlik olmakla beraber, bu nickin sahibinin adýný bulmak isteyenlerde imzasýndan yola çýkarak adýný çok kolay bulabilir.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Alýntý TS-KINGS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu forum altýnda sizce bunu yapanlar yok mu? Baþkana, baþkan yardýmcýsýna, yöneticiye, teknik direktöre, masöre, futbolcuya, taraftara laf söylemiyor muyuz? Bakýn kendimi ayýrmýyorum. Ben de yapýyorum bunlarý. Ama kulübümüze ne katkýmýz oluyor? Futbol artýk eski futbol deðil. Beðensek de beðenmesek de artýk bir endüstri. Yani artýk basit, kýsýr düþüncelerle baþarý olunmuyor. Çok boyutlu, geniþ bir perspektifle yapmak zorundasýnýz bunlarý. Onun için taraftarýn desteði ve gerçekten taþýn altýna elini sokmasý çok önemli. Aksi takdirde bugün cýlýz þekilde ortaya çýkan büyüklüðümüzün sorgulanmasý ilerki dönemlerde koro halinde söylenmeye baþlar. TV yayýn gelirinden aldýðýmýz pay için sesler çýkar. Mali olarak zayýfladýðýnýz anda mücadele etme gücünüz azalýr. O yüzden sadece yönetimden birþeyler beklemek yerine herkesin birlikte mücadele etmesi gerekir.
    BMN nin sadece lafta olmadýðýný ben çok iyi biliyorum. Bunu çok iyi bildiðim için de bu öneriyi gönül rahatlýðý ile yapabiliyorum. Bu forumda bulunanirçok arkadaþ mükemmel fikirler üretiyor.Bir sürü arkadaþýmýz gönüllü scoutluk yapýyor. Bunlarý gerçeðe dönüþtüremez miyiz? Bunun için gücümüz yok mu? Þampiyonluk istiyorsak bu ateþi yakmak için biz çalýþamaz mýyýz?

Ben sadece bu sorularý ortaya atýyorum. Bu forumda insanlar bu konuyu tez yaptý. Sadece bu tezi yönetimin uygulamasýný saðlayabilsek çok büyük birþey yapmýþ oluruz.
    bu söylediklerinize katýlmamak mümkün deðil .. ama ,yaþ gelir düzeyi mesleki statü vb gibi sebeplerle bu hamle için biraz erken olduðunu düþünüyorum ... uzun vadeli birliktelik ilerde böyle bir neticeyi kendiliðinden getirecektir diye düþünüyorum ..........

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

[quote=TS-KINGS;729438]ts kings nicki sanal bir kimlik olmakla beraber, bu nickin sahibinin adýný bulmak isteyenlerde imzasýndan yola çýkarak adýný çok kolay bulabilir.[/quot

söylemek istedðim sadece "sanal kimlikle ona buna laf ".... kýsmý na cevap vermekti daha sonraki mesajýnýzdan neyi kasdettðinizi daha iyi anladým eyvallah.............

Hüseyin Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nuri ve yardimcilari derhal istifa ederse ve yerin iyi bir yönetim gelirse ozaman sampiyon olmamiz icten bile degil, umarim bu sene bu yönetim gider ve yerine iyi bir yönetim gelirse gelecek sezon icin ZIYA DOGAN'la sampiyon oluruz.

ziyayla þampiyonluk ha.
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli Ýngiliz Takýmý http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

senelerdir çalýþýyoruz çabalýyoruz transferler hocalar yönetimler sürekli deðiþiyor ama bizde bi deðiþiklik yok hep ayný baþarýsýzlýklar hep ayný artýk farklý biþeyler olmasý lazým taraftar ý heyecanlandýracak büyük olaylar
    bu olaylarýn en büyüðü stad projesi gibi geliyor bana stad senelerdir rutin giden herþeyi bir anda lehimize döndürecek die düþünüyorum
    düþüncesi bile beni inanýlmaz heyecanlandýran bu stad ýn yapýlmasý demek yeni bir çaða geçmemiz demek bu stad projesi yapýldýðý takdirde ben þampiyonluðun hemen geleceðini düþünüyorum ihtiyacýmýz staddýr

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Aklýmdan geçen düþünce biraz daha farklý aslýnda. Yöneticilik konusunda deneyimli bir kiþinin baþkanlýðýnda, kurumsal kimliði oturtabilecek iki - üç kiþi ile birlikte (tercihen bu uyumlu çalýþma adýna baþkanýn belirleyeceði kiþiler olmalý) heyecanlý,baþarýya aç, ön plana çýkmak istemeyecek, sadece Trabzonspor için çalýþmayý düstur edinmiþ, daha önceki yönetim ve yöneticilerle hiçbir baðlantýsý olmayan BMN ve ya diðer taraftar oluþumlarýnýn içinden çýkmýþ diðer yönetim kurulu üyeleri. Çok ütopik belki ama neden olmasýn...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý WERTHeR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vizyon sahibi bir hocaya ve yine ayný þekilde vizyon sahibi bir yönetim kuruluna sahip olursak þampiyon oluruz. Nurilerle ,ziyalarla bu iþ olmaz...

+1967

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý TS-KINGS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu forum altýnda sizce bunu yapanlar yok mu? Baþkana, baþkan yardýmcýsýna, yöneticiye, teknik direktöre, masöre, futbolcuya, taraftara laf söylemiyor muyuz? Bakýn kendimi ayýrmýyorum. Ben de yapýyorum bunlarý. Ama kulübümüze ne katkýmýz oluyor? Futbol artýk eski futbol deðil. Beðensek de beðenmesek de artýk bir endüstri. Yani artýk basit, kýsýr düþüncelerle baþarý olunmuyor. Çok boyutlu, geniþ bir perspektifle yapmak zorundasýnýz bunlarý. Onun için taraftarýn desteði ve gerçekten taþýn altýna elini sokmasý çok önemli. Aksi takdirde bugün cýlýz þekilde ortaya çýkan büyüklüðümüzün sorgulanmasý ilerki dönemlerde koro halinde söylenmeye baþlar. TV yayýn gelirinden aldýðýmýz pay için sesler çýkar. Mali olarak zayýfladýðýnýz anda mücadele etme gücünüz azalýr. O yüzden sadece yönetimden birþeyler beklemek yerine herkesin birlikte mücadele etmesi gerekir.
    BMN nin sadece lafta olmadýðýný ben çok iyi biliyorum. Bunu çok iyi bildiðim için de bu öneriyi gönül rahatlýðý ile yapabiliyorum. Bu forumda bulunanirçok arkadaþ mükemmel fikirler üretiyor.Bir sürü arkadaþýmýz gönüllü scoutluk yapýyor. Bunlarý gerçeðe dönüþtüremez miyiz? Bunun için gücümüz yok mu? Þampiyonluk istiyorsak bu ateþi yakmak için biz çalýþamaz mýyýz?

Ben sadece bu sorularý ortaya atýyorum. Bu forumda insanlar bu konuyu tez yaptý. Sadece bu tezi yönetimin uygulamasýný saðlayabilsek çok büyük birþey yapmýþ oluruz.

not: bu yazý antagonistin yazdýðý yazý üzerine yazýlmýþtýr. Alýntý yapmayý unutmuþum.

Söylediðiniz þeylere ben de katýlýyorum ama BMN'nin henüz bu kadar büyümediðini düþünüyorum...

Ýlerleyen yýllard inþallah bu da mümkün olacaktr.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Hüseyin Kurt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

ziyayla þampiyonluk ha.
    olur olur be abi ziya hocamýzýn arkasýndayýz destege devam kümeye gidene kadar

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    olur olur be abi ziya hocamýzýn arkasýndayýz destege devam kümeye gidene kadar
    Hacýosmanoðlu boþa konuþmaz ama dimi var bir bildiði

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ne o cokmu komiyine gitti?
    valla çok güldüm yaa
    koparttýn beni.
    bu bi komplo teorisi olmalý
    ziyayla þampiyonluk.
    ama geriden....
    Ýngiltere'de ay yýldýzlý bir takým var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/

WERTHeR
    Ziyaretçi

Yoo komple teorisi falan degil, gayet ciddiyim.

gelecek sezonu bekle güldügüne pisman olacaksin

Sen gülmene devam et.
    Ýnþallah bizler yanýlýrýz ve bu yazdýklarýmýzdan utanç duyarýz. Yalnýz muhtemelen ziya hoca seneye gümüþhaneyi çalýþtýracaðý için sende göndermeselerdi þampiyon yapacaktý diyeceksin. Kýlýfý hazýrlamýþsýn þimdiden

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

yok yok abi ben iyi top oynayýp GÖNÜLLERÝN ÞAMPÝYONU olmaktan býktým.artýk kupa istiyorum TRABZON türkiyenin 7. kez en büyüðü desinler unutanlarda hatýrlasýn

Tolga Han - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

nuri ve ziya gitsin 3 sene içinde þampiyonuz...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý tolo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nuri ve ziya gitsin 3 sene içinde þampiyonuz...
    Tamam ama dediðin kadarda basit deðil. Haklarýný yemeyelim. 5 sene önce ne nuri vardý ne ziya...

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Ýnþallah bizler yanýlýrýz ve bu yazdýklarýmýzdan utanç duyarýz. Yalnýz muhtemelen ziya hoca seneye gümüþhaneyi çalýþtýracaðý için sende göndermeselerdi þampiyon yapacaktý diyeceksin. Kýlýfý hazýrlamýþsýn þimdiden
    Öle birsey sölemem, sölesemde sacma olur, hem gümüshanespora gitse bile o takimi 1.lige cikaracagindan hic süphem olmaz.

Izle abi bak Ziya Hoca oyunculara nasil sert cikiyor nedenmi, cünki oyuncular hocanin dedigini yapmadigi icin yapiyor bunu.
    Tesis günlügü 29.03.2007 izle'de gör.
    http://www.trabzonspor.org.tr/tv/index.asp?ID=124
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Yoo komple teorisi falan degil, gayet ciddiyim.

gelecek sezonu bekle güldügüne pisman olacaksin

Sen gülmene devam et.
    senin gibi arkadaþlar olduðu sürece ben daha çok gülücem merak etme

ziya ile þampiyonluk, carmen electra nýn bana aþýk olmasý kadar imkansýz biþeydir.zira ziya þampiyonluðu þampiyonlukta ziyayý tanýmýyor.ayrý dünyalarýn insanlarý
    türk filmlerindeki gibi; sen zengin ailenin prenses kýzý ben ise kapýcýnýn oðlu

ula akþam akþam geyikte sýnýr tanýmadým yine

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Ýç çekiþmelerin bittiði
    Takýmýn her halukarda desteklendiði
    Bir yenilgi sonrasý fýrtýna koparýlmadýðý
    Futbolcularýn yürekleriyle buna inandýðý
    Yönetimin bu yönde daha çok çaba sarfettiði
    ZAMAN
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

seni kýnýyorum abi ziya dogan gibi bi futbol üstadý hakkýnda daha tikkatli konusmalýsýn o bizi seneye sampiyon edecekmiþ bekleyin bi sene daha
    en cokta su lafa bayýlýyorum "ziya hocamýz"

WERTHeR
    Ziyaretçi

Öle birsey sölemem, sölesemde sacma olur, hem gümüshanespora gitse bile o takimi 1.lige cikaracagindan hic süphem olmaz.

Izle abi bak Ziya Hoca oyunculara nasil sert cikiyor nedenmi, cünki oyuncular hocanin dedigini yapmadigi icin yapiyor bunu.
    Tesis günlügü 29.03.2007 izle'de gör.
    http://www.trabzonspor.org.tr/tv/index.asp?ID=124
    Güzel diyorsunda kaç aydýr bu takýmda bu hoca. Madem öyle dediðini yapmayana yol versin. prenslerle bu iþ yürümez. Adam tam bir yýldýz avcýsý(yok etme manasýnda ) bu þekilde baþarý gerçekleþmez. Ýnatlarla baþarý gelmez. Musampayý oynamýyacam diye keçeliye ronaldinho muamelesi yapan hocadan ben jkorkarým. Tiganayý yollasa bjk de buna belki teklif yaparlarda hemen istifa eder

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    seni kýnýyorum abi ziya dogan gibi bi futbol üstadý hakkýnda daha tikkatli konusmalýsýn o bizi seneye sampiyon edecekmiþ bekleyin bi sene daha
    en cokta su lafa bayýlýyorum "ziya hocamýz"
    Kýnamaný dikkate alacaðým Daha tikkatli olacam artýk

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Güzel diyorsunda kaç aydýr bu takýmda bu hoca. Madem öyle dediðini yapmayana yol versin. prenslerle bu iþ yürümez. Adam tam bir yýldýz avcýsý(yok etme manasýnda ) bu þekilde baþarý gerçekleþmez. Ýnatlarla baþarý gelmez. Musampayý oynamýyacam diye keçeliye ronaldinho muamelesi yapan hocadan ben jkorkarým. Tiganayý yollasa bjk de buna belki teklif yaparlarda hemen istifa eder

Olsun birsey olmaz!

Ben Yilmadim Ziya Hocamizla Istikrari yakalayacagiz.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Olsun birsey olmaz!

Sende ziya gibi inatçý çýktýn

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan Bozyiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Olsun birsey olmaz!

Bilal kardeþim herkes istediði þeyi düþünmekte ve bunu paylaþmakta özgürdür ama birbirimizi kýrmadan lütfen, belki diðer arkadaþýmýz bizim bilmediðimiz bir þey biliyordur. O yüzden bu çervede saygý ile tartýþýrsak yanlýþ anlamalarýnda önüne geçeriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)