Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 158 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ne zaman ve Nasl ampiyon olacaz...

Trabzonspor Kongre yesi
    hodlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Standart Ne zaman ve Nasl ampiyon olacaz...

Arkadalar, 29 yana geldim ampiyonluk grmedim.Git gide ligde daha da kt derece yapmaya baladk.Fatihlere,Gkdenizlere, yani elimizdeki cevherlere de sahip kmyoruz.Biz dardan gelecek eski yldzlarla ampiyon olamayz.Onun iin kendi deerlerimizi SATMADAN onlara kaliteli topu ekleyerek ampiyonlua yryelim...
    2011 ylnda ike yoktur diyen namussuzdur...

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    39

fatih i sattk.. gkdeniz ve stephanov da yolda..
    yerlerine yeni ersenler yeni .rzalar, celalettin ferhat keeliler alarak uzak ara yapacaz...
    unuttum bir de ziya doan faktr var tabi...
    mr trps...

WERTHeR
    Ziyareti

Vizyon sahibi bir hocaya ve yine ayn ekilde vizyon sahibi bir ynetim kuruluna sahip olursak ampiyon oluruz. Nurilerle ,ziyalarla bu i olmaz...

jefferson61sefa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006

2009 da olcaz herkes grecek
    "Hayatta Yegane stnlm Trk Domaktr" K.Atatrk

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

valla hi umrumda bile deil biz bu takm sampiyon olsun die tutmadk adam gibi top oynasn bize zevk versin bu meydanda onuruyla mucadele etsin sampiyon olmus kadar sevinirim yoksa ne zaman olursa olsun hite nemli deil

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    33

Nuri ve yardimcilari derhal istifa ederse ve yerin iyi bir ynetim gelirse ozaman sampiyon olmamiz icten bile degil, umarim bu sene bu ynetim gider ve yerine iyi bir ynetim gelirse gelecek sezon icin ZIYA DOGAN'la sampiyon oluruz.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Alnt Yattara*61*Show Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Nuri ve yardimcilari derhal istifa ederse ve yerin iyi bir ynetim gelirse ozaman sampiyon olmamiz icten bile degil, umarim bu sene bu ynetim gider ve yerine iyi bir ynetim gelirse gelecek sezon icin ZIYA DOGAN'la sampiyon oluruz.
    Ziya Doan iin sayn Hakan Kulaolu'nun ok gzel bir tespiti vard : "Baaltc" . lk TS dneminin ardndan bunu sylemi ve Ziya Doan'n altrd takmlarn ancak baaltna greebileceini ama asla ba pehlivan olamayacan sylemiti. O gn iin tamamen katldm bir tespitti. Ama bugne bakarsak, artk baaltndan bile pheliyim. Bize kaprisi olmayan, sadece futbolun dorular ile hareket edecek bir teknik direktr lazm. O nedenle, Ziya Doan ile ampiyon olabiliriz diyen arkadalarn bunu neye dayanarak sylediini gerekten merak ediyorum. Bu bir speklasyon deildir, gerekten merak ettiim iin soruyorum.
    Bertrand Russell : "stediiniz baz eylere sahip olamamak, mutluluun bir parasdr."

yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    33

Alnt metehan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ziya Doan iin sayn Hakan Kulaolu'nun ok gzel bir tespiti vard : "Baaltc" . lk TS dneminin ardndan bunu sylemi ve Ziya Doan'n altrd takmlarn ancak baaltna greebileceini ama asla ba pehlivan olamayacan sylemiti. O gn iin tamamen katldm bir tespitti. Ama bugne bakarsak, artk baaltndan bile pheliyim. Bize kaprisi olmayan, sadece futbolun dorular ile hareket edecek bir teknik direktr lazm. O nedenle, Ziya Doan ile ampiyon olabiliriz diyen arkadalarn bunu neye dayanarak sylediini gerekten merak ediyorum. Bu bir speklasyon deildir, gerekten merak ettiim iin soruyorum.
    Cok gzel siz bizim Ziya Doganla sampiyon olacagimiza inanmiyorsunuz, tamam sizin yorumunuzdur saygiyla karsilarim.

Neye dayanarak oldugunu sordunuz, trabzonsporlu taraftarlarin en az 90% Ziya Doganin grevinden istifa etmesi isteniliyor.

Ziya Dogan bu sene ktyd bunu kabul etmek lazim, ama bu kt maclarin icerisindede iyi maclar cikardigini kabul etmek gerekiyor, ben Ziya Dogan'in hangi systeme ulasmak istedigini gayet iyi biliyorum onu yapmaya calisiyor ,cabaliyor, yirtiniyor bu sonuclarin hepsini Ziya Dogana sucu atmamak gerekiyor, ben Ziya Hocama cok gveniyorum ve ben cani gnlden inaniyorumki Ziya Hoca o istedigi Systemini takimina kazandiracak ve bize gzel bir futbol izletecegine inaniyorum ama ltfen bana simdi hangi systemi kurmak istiyorsun demeyin bunu ben bu forumda defalarca sledim zaten.

Sizler ileri dnk bir isik grmeyebilirsiniz, ama ben ileri dnk Byk bir aydinlik gryorum.
    Konu Enes Berfin tarafndan (04.04.2007 Saat 19:05 ) deitirilmitir.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

Kadir lhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt jefferson61sefa Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2009 da olcaz herkes grecek

Sen kahinmisin??(ama inallah ylesindir)
    TRKE'Y TURKCHE'LETRMEYN !!

TrabzonCell le Balan Hayata =)

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Cok gzel siz bizim Ziya Doganla sampiyon olacagimiza inanmiyorsunuz, tamam sizin yorumunuzdur saygiyla karsilarim.

Neye dayanarak oldugunu sordunuz, trabzonsporlu taraftarlarin en az 90% Ziya Doganin grevinden istifa etmesi isteniliyor.

Ziya Dogan bu sene ktyd bunu kabul etmek lazim, ama bu kt maclarin icerisindede iyi maclar cikardigini kabul etmek gerekiyor, ben Ziya Dogan'in hangi systeme ulasmak istedigini gayet iyi biliyorum onu yapmaya calisiyor ,cabaliyor, yirtiniyor bu sonuclarin hepsini Ziya Dogana sucu atmamak gerekiyor, ben Ziya Hocama cok gveniyorum ve ben cani gnlden inaniyorumki Ziya Hoca o istedigi Systemini takimina kazandiracak ve bize gzel bir futbol izletecegine inaniyorum ama ltfen bana simdi hangi systemi kurmak istiyorsun demeyin bunu ben bu forumda defalarca sledim zaten.

Sizler ileri dnk bir isik grmeyebilirsiniz, ama ben ileri dnk Byk bir aydinlik gryorum.
    peki bu ok deerli sistemi ka ylda bu takma kazandrabilecek???
    ve bu sistemin gereklemesiyle stattaki eski futbolcularn ma izledii yerde oyun oynamamn(ziya beyin kat oynamasndan bahsediyorum veya okey) bi alakas var m???
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

a d bacan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.08.2006
    Nereden
    Hatay
    Ya
    42

ne yalan syliyim 3 sene sonra deseler imdiden sevinesim geliyor
    "Bir lkede kk adamlarn glgesi uzuyorsa;
    O lkede gne batyor demektir."

yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    33

Alnt eren_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    peki bu ok deerli sistemi ka ylda bu takma kazandrabilecek???
    ve bu sistemin gereklemesiyle stattaki eski futbolcularn ma izledii yerde oyun oynamamn(ziya beyin kat oynamasndan bahsediyorum veya okey) bi alakas var m???
    Cok degil gelecek sezona bu system uygulanacaktir biraz Sabir.

Kusura bakma renkdas ama diger sorun'dan hic birsey anlamadim.

ataba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.02.2007

ne zaman bu ynetim ve ziya giterse yerlerine adam gibi adam biri gelirse ve ne zamanki ist medyas bizimle uramay brakrsa ve ne zaman futbolcular trabzonspor ruhu ile oynarsa o zaman ampiyonluk kacnlmazdr
    umutlarm ve ben vazgeilmez intahar eylemlerinde....

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Ak ve net yazyorum, Trabzonspor bir daha ampiyon olamaz. Gerek bu, ampiyon olabilmesi iin ok eyin deimesi lazm. Her eyden nce inanl bir takm ve taraftar lazm. kisi de yok, bazen olur gibi oldu ama yalan rzgaryd.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    33

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ak ve net yazyorum, Trabzonspor bir daha ampiyon olamaz. Gerek bu, ampiyon olabilmesi iin ok eyin deimesi lazm. Her eyden nce inanl bir takm ve taraftar lazm. kisi de yok, bazen olur gibi oldu ama yalan rzgaryd.
    Aslinda Sizin gibi dsnenlerin yznden sampiyon olamiyoruz.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

artk ampiyon olmamz ok zor bir ihtimal

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    UurB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    44

yle yapmaya ne dersiniz. Bundan sonraki kongrede BMN den kongre yesi olanlar (ben kongre yesiyim) ynetime talip olalm. Ben bunda ok samimiyim. En azndan en kolay ey olan klavyeden sanal kimliklerin ardna gizlenip ona buna laf atmak yerine elimizi tan altna sokmu oluruz.

ampiyonluk mu? Herkes elini tan altna koyarsa, Trabzon'daki taraftar en azndan her mata stad doldurur, dnyann her tarafndaki taraftarda takmna sahip karsa o zaman ampiyonluk iin umudumuz olabilir.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Trabzonspor Kongre yesi
    antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt TS-KINGS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    En azndan en kolay ey olan klavyeden sanal kimliklerin ardna gizlenip ona buna laf atmak yerine elimizi tan altna sokmu oluruz.
    Kusura bakmayn ama BMN bu dediklerinizi yapmyor.BMN sadece "lafta" var olan bir oluum deildir...BMN her zaman elini tn altna koymaya hazrdr...

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Inancli bir takim ve taraftar olmasi halinde sampiyon olabilecegimize sen de inaniyorsun demekki. Yani bu durumda sanirim "Bir daha sampiyon olamaz" seklindeki bir cmleyi sarfetmek pek dogru degil. Olacagiz elbette ama belirli sartlar yerine geldikten sonra.
    Inanmak basarmanin yarisidir sevgili arkadaslar.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

Erdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

ts kings : bir sanal kimlik midir?
    o : nuri bakan mdr?
    bu : ziya hocamdr?
    unlar: ynetim kurulu mudur?..........

Erkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.10.2006
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    30

Aslinda icimizden birisi yonetimde olsa... cok super olur enazindan biraz daha etkimiz olabilir..
    Saldrn Seferoullar
    Bordo Mavi . Net

Furkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    stanbul

takm her sene yeni batan kurmadmzda ,,her sene 2 hoca deitirmdiimizde , fener gs bjk den bize sra geldiinde ya da belkide sadece nmz kesmediklerinde (ike bittiinde !!! ) ampiyon olacaz inallah..

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Aslinda Sizin gibi dsnenlerin yznden sampiyon olamiyoruz.
    Ne gzel 24 senedir benim veya benim gibi dnenler yznden ampiyon olamyormuuz zm bulundu beni ve bizi yokedin ampiyon olalm 24 senedir benim dnceme sahip bir bakan bu kulb ynetseydi 24 sene ierisinde en az 10 kere ampiyon olurduk. Bu kafa ile bu anlay ile ampiyon olamamz ok zor. Ben sadece durum tespiti yaptm. Emin ol ampiyonlua benim inandm kadar herkes inansa ok kolay ampiyon olurduk.

Alnt POYRAZ-61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Inancli bir takim ve taraftar olmasi halinde sampiyon olabilecegimize sen de inaniyorsun demekki. Yani bu durumda sanirim "Bir daha sampiyon olamaz" seklindeki bir cmleyi sarfetmek pek dogru degil. Olacagiz elbette ama belirli sartlar yerine geldikten sonra.
    Inanmak basarmanin yarisidir sevgili arkadaslar.
    Evet orda yanl bir ifade kullanm olabilirim. Bu dnce yapsyla bu kafayla gidersek olamayz demek istedim. Yetmiyor, Trabzonspor'un gc ampiyon olmak iin yetmiyor. Bu gten ne anlyorsunuz. Ekonomik g m, beyin gc m, kaliteli insan gc m, eitimli taraftar gc m, bilinli taraftar gc m, sabrl taraftar gc m, her eyden nce inanl taraftar gc m. Hi birisi tam olmadna gre "ampiyonluk" ok zor. Doru bir bakan doru yneticiler doru politikalar, icraatlar lazm. nan tepede olacak her yere yansyacak. Lafla olmuyor bu iler.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

Umrumda deil ampiyonluk
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    UurB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    44

Bu forum altnda sizce bunu yapanlar yok mu? Bakana, bakan yardmcsna, yneticiye, teknik direktre, masre, futbolcuya, taraftara laf sylemiyor muyuz? Bakn kendimi ayrmyorum. Ben de yapyorum bunlar. Ama kulbmze ne katkmz oluyor? Futbol artk eski futbol deil. Beensek de beenmesek de artk bir endstri. Yani artk basit, ksr dncelerle baar olunmuyor. ok boyutlu, geni bir perspektifle yapmak zorundasnz bunlar. Onun iin taraftarn destei ve gerekten tan altna elini sokmas ok nemli. Aksi takdirde bugn clz ekilde ortaya kan byklmzn sorgulanmas ilerki dnemlerde koro halinde sylenmeye balar. TV yayn gelirinden aldmz pay iin sesler kar. Mali olarak zayfladnz anda mcadele etme gcnz azalr. O yzden sadece ynetimden bireyler beklemek yerine herkesin birlikte mcadele etmesi gerekir.
    BMN nin sadece lafta olmadn ben ok iyi biliyorum. Bunu ok iyi bildiim iin de bu neriyi gnl rahatl ile yapabiliyorum. Bu forumda bulunanirok arkada mkemmel fikirler retiyor.Bir sr arkadamz gnll scoutluk yapyor. Bunlar geree dntremez miyiz? Bunun iin gcmz yok mu? ampiyonluk istiyorsak bu atei yakmak iin biz alamaz myz?

Ben sadece bu sorular ortaya atyorum. Bu forumda insanlar bu konuyu tez yapt. Sadece bu tezi ynetimin uygulamasn salayabilsek ok byk birey yapm oluruz.

not: bu yaz antagonistin yazd yaz zerine yazlmtr. Alnt yapmay unutmuum.
    Konu UurB tarafndan (04.04.2007 Saat 20:24 ) deitirilmitir.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)