Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Polis Haftası (3-10 Nisan)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Halkın can,mal,namus güvenliği için kelle koltukta iş yapan tüm polislerimizin polis haftası kutlu olsun...

Ebediyete intikal etmiş aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun.Bunları hâla görmeyip,ufak hesaplar yüzünden çeşitli ithamlarda bulunanları da Allah ıslah etsin...

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı .: alper :. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    polisler hakkınızı helal edin şu öğrenci milletine...
    Etsekmi
    Tekrar teşekkürler arkadaşlar.Allah Devlete, millete zeval vermesin

ts_fan
    Ziyaretçi

Daha az suçun işlendiği, böylece polislere daha az işin düştüğü, daha temiz bir topluma kavuşmak ümidiyle; en başta sitedeki polislerimizin sonra sitedeki kullanıcıların yakınlarının, polis olan akrabalarının, e oldu olacak tüm polis camiasının polis haftaları kutlu olsun

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Emniyet camiasının Polis haftasını tebrik ediyorum...

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

eski bir mensubu olarak Emniyet Teşkilatının haftasını ve gününü kutluyorum. Allah yardımcınız olsun her zaman...
    TrabZonguldaklı...

kuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Polis haftasını kutlar tüm emniyet teşkilatı mensuplarına görevelerinde başarılar diliyorum.......
    Kuzeyde AKÇAABATLI Horoncu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Binbir zorluklara göğüs gerip görevini en iyi şekilde yapan emniyet mensuplarına saygı ve sevgilerimi sunuyor görevlerinde her zaman başarılar diliyorum.

162 yıllık mazisi olan bir teşkilatın amblemini 3 takım taraftarının atkısına basan emniyet yetkililerini de kınıyorum ! unutmasınlar ki emniyet teşkilatı üç kulübün teşkilatı değildir asla da olmayacak !
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

...Konuya o taraftan bakıp insanları germeye gerek yok.Ne alakaı var şimdi.Konu Emniyet teşkilatı ile alakalı değil İstanbul Emniyet müdürlüğü ile alakalıdır.
    ...Orada verilmek istenen mesaj bizler İstanbul emniyeti olarak spora destek veriyoruz ve istanbulda sporun bayraktarlıını yapan şehrimiz takımların desteğimizi bildirip sporun kardeşliğine renklerin kardeşliğine dikkat çekmek istiyoruz.Benzer bir uygulamayı Trabzon teşkilatını yaptığını düşünseydik yapılan atkı veya flamalarda Trabzonspor,A.sebatspor,Arsinspor...vs olmasından daha doğal birşey olamazdı.Yaaa Galatasarayın,fenerin ve ya Beşiktaşın rekleride olsaydı o zamanda vay efendim Trabzon Emniyetinin basdığı empoze etmek istediği düşüncelere bakmı olacaktı,geçin bunları kardeşim ufak hesaplara beyninizi yormayın,milletide galeyana getirmeyin
    ...Burada şık olmayan bazı proğramların Türkiye geneline hitap edip uygulamaya genel uygulama imiş bir hava katması olabilr.Hepsi bu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Renklerin kardeşliği 3 takımın renklerinden mi ibarettir ? Polisimize atkı dağıtırıp 3 takımın borazanlığını yaptırmakmıdır ? Sende iyi biliyorsun ki İstanbul ile Trabzon gerek nüfus gerekse ekonomi açısından mukayese bile edilemeyecek yerlerdir. İşin bir de malum kişilerin şirin gözükmek boyutu vardır ki asıl püf noktası da burasıdır.

Tekrar ediyorum İstanbul'da da olsa veya başka bir şehirde de olsa böyle bir uygulama esef vericidir. "Kardeşliğe değil düpedüz ayrımcılığa, yok sayıcılığa" atılmış bir adımdır.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renklerin kardeşliği 3 takımın renklerinden mi ibarettir ? Polisimize atkı dağıtırıp 3 takımın borazanlığını yaptırmakmıdır ? Sende iyi biliyorsun ki İstanbul ile Trabzon gerek nüfus gerekse ekonomi açısından mukayese bile edilemeyecek yerlerdir. İşin bir de malum kişilerin şirin gözükmek boyutu vardır ki asıl püf noktası da burasıdır.

Tekrar ediyorum İstanbul'da da olsa veya başka bir şehirde de olsa böyle bir uygulama esef vericidir. "Kardeşliğe değil düpedüz ayrımcılığa, yok sayıcılığa" atılmış bir adımdır.
    Sana katılıyorum bu konuda abi

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...Konuya o taraftan bakıp insanları germeye gerek yok.Ne alakaı var şimdi.Konu Emniyet teşkilatı ile alakalı değil İstanbul Emniyet müdürlüğü ile alakalıdır.
    ...Orada verilmek istenen mesaj bizler İstanbul emniyeti olarak spora destek veriyoruz ve istanbulda sporun bayraktarlıını yapan şehrimiz takımların desteğimizi bildirip sporun kardeşliğine renklerin kardeşliğine dikkat çekmek istiyoruz.Benzer bir uygulamayı Trabzon teşkilatını yaptığını düşünseydik yapılan atkı veya flamalarda Trabzonspor,A.sebatspor,Arsinspor...vs olmasından daha doğal birşey olamazdı.Yaaa Galatasarayın,fenerin ve ya Beşiktaşın rekleride olsaydı o zamanda vay efendim Trabzon Emniyetinin basdığı empoze etmek istediği düşüncelere bakmı olacaktı,geçin bunları kardeşim ufak hesaplara beyninizi yormayın,milletide galeyana getirmeyin
    ...Burada şık olmayan bazı proğramların Türkiye geneline hitap edip uygulamaya genel uygulama imiş bir hava katması olabilr.Hepsi bu
    Polis - Halk yürüyüşünde dağıtıldı atkılar sanırım.Binlerce insan vardı orada. TRABZONSPORLU yok muydu acaba ? Hadi halkı bırakalım bir kenara , anadoludan gelmiş bir sürü Polis, en kötü içerisinden 100 tanesi TRABZONSPORLU'dur yahu. Tamer abi bir de bu şekilde düşünmek lazım.
    Konu Lapina tarafından (09.04.2007 Saat 09:40 ) değiştirilmiştir.

Yeliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başta BMN deki abilerimiz ve üye yakınları olmak üzere tüm polislerimizin polis haftasını kutluyorum.Tüm emniyet mensuplarımızı ALLAH kazadan beladan korusun.

Nereden
    Sinop

İllaki içerilerinde Trabzonlu veya Trabzonsporlu polislerde mevcuttur ona lafım yok.Benim isyanım bu uygulamaya binayen neden Emniyet teşkilatı kınanır onu anlamıyorum.Bu işi yapanda uygulattıranda bir kişidir.Ama birileri,birilerini kınamayı fırsat bekliyomuş havası mevcut.
    Farkındaysanız şehir takımı ve şehir teşkilatından bahsediyoruz yoksa renklerin kardeşliğinin 3 kulübü kapsamadığını bizde biliyoruz....Trabzon Emniyet Müdürlüğünün Trabzonda Galatasaray,Beşiktaş ve fenerbahçe atkısı dağıttığını düşünebiliyormusunuz.Ben düşünemiyorum ihtimalde vermiyorum.Sonuçtada İstanbul Emniyeti mensup olduğu şehrin takımlarını verdiği mesajla bütünleştirerek fair play'e atıfta bulunmuş.
    Şu olayı lastik gibi sağından solundan çekmeye gerek yok.Tekrar söylüyorum ufak hesaplar ve söylemler kimseye bir şey kazandırmaz.Hepsi bu
    Konu zanoylu tarafından (09.04.2007 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Ufak hesap dediğin İstanbul'da birinci lige çıkanlarda dahil olmak üzere kaç tane takım olduğundan haberin var mı ? Kaldı ki İstanbul'da İstanbulluluk diye bir kavram yok. Burda fenerbahçeliler, galatasaraylılar, beşiktaşlılar yaşamıyor. Yine kaldı ki kimi kınadığım ve ne için kınadığım bellidir. Üstteki mesajlarımdan birini bile bir kez daha okuma beceresini gösterebilirseniz konuyu kel alaka yerlere taşımamış olursunuz.
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Metin abiye katılıyorum.

Yapılan şovenizmden başka bir şey değildir.Birileri kendi çıkarları uğruna bayramımıza da gölge düşürmek mi istemektedir?Yapmaya çalıştıklarını söyledikleriyle,yaptıkları tutuyor mu bir düşünsünler bu malum kimseler...Bunun ne tarafa çekileceğini hesap edemediler mi acaba!...Polis taraf olamaz!..Oldurulamaz!..Yine teşkilatı güç duruma düşürüyorlar,ayıp be ayıp!..

Nereden
    Sinop

Evet haberim var 30 senem o şehirde geçti.O saydığınız takımlar İstanbulu temsil ettiğinden olsa gerek ayrıca Emniyet teşkilatını üç kulübün ele geçirmeside nerden çıktı nasıl bir senaryo bu Allah aşkına şu güzelim konuyu nerden nerelere getirdin bravo yani...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Yok arkadaş kusura bakma da sen hakikaten okuduğunu anlamıyorsun, anlamadığın gibi gördüğün cümlelere bakıp halüsilasyon kuruyorsun, benim "Emniyet teşkilatını üç kulübün ele geçirmesi" ilgili yazımı bana gösterebilirmisin ?

@ Gamze61

Allah razı olsun, Polisimizin rengi Bayrağımızın üzerindeki renkden başkası olamaz olmamalı. Beni anladığın için teşekkür ederim.
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Sinop

Senin neyi ne kadar anladığın ve niyetinde belli.Benim mesajıma birdaha karşılık verme uzamasın konu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Gelip burda yazacaksın çizeceksin iftira atacaksın gideceksin, Yok öyle yağma. Benim "Emniyet teşkilatını üç kulübün ele geçirmesi" ilgili yazımı bana göstereceksin. "Yok öyle bir yazın yanış görmüşüm" yada " kusura bakma " diyeceksin yada müfteri diyeceğim sana. Kusura bakma bu işler o kadar ucuz değil kardeşim.

Genelde bir başlık var bak ne konuşuluyor orda tamda bu konuyla alakalı, Git iyi takip et olayı biraz anlamaya çalış. Lig tv'de sehpaya serilmiş 3 kulübün atkısı vardı malum şahıs/şahısların yaptırdığı.. Şimdi ne diyeceksin Lig tv'yi sadece İstanbullular mı seyrediyor diyeceksin. Gördün mü yol su elektrik olarak sana nasıl geri döndüğünü..
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Bir de şu yönden bakalım.

Bu durumda mağdur olacak kimseler kimdir? Bize dokunur mu TSlular olarak?Bence dokunmaz.Böyle işleri kullananlara alıştık ne de olsa,cevabımızı ancak ve ancak takımımızın başarısıyla veririz...Fakat öbür taraftan;kişilerin bazı yerlere şirin gözükmek amaçlı gerçekleştirdikleri bu ayıp - bence- onların değil yine sokakta vatandaşla haşır neşir olan memurun başını ağrıtacaktır.Üzülerek söylüyorum ki polisin hali hazırda vatandaşın gözünde azalan saygınlığı ve güvenilirliği - içim acıyor- ardına bir rüzgar daha almıştır.Bir taraf haline getirilmek-bilinçli ya da değil-şehit haberleri dışında nasıl bir görevde çalıştıkları algılanamayan ve hatırlanmayan polisin dikkate alındığı şu bir günü,bir haftayı böyle sabote etmek...Birinin gönlünü hoş tutayım derken bir diğerini dışlamak,polisin ak kara demeden herkesi kucaklaması gerektiğini unutmak!..

Bir de böyle bakalım,nasıl göreceğiz?

Nereden
    Sinop

1-Lig tv nin yaptığının yanlış olduğunu söyledim.Bunu Telegolde yaptı oda yanlış.
    2-Emniyet teşkilatı lafının muhattabı,Emniyet genel müdürlüğüdür.Olayı gerçekleştiren İstanbul il emniyet müdürlüğüdür.Buna göre
    @Külünkoğlu:
    unutmasınlar ki emniyet teşkilatı üç kulübün teşkilatı değildir asla da olmayacak !
    Yukarda sarfedilen sözüde Emniyet teşkilatı hak etmemiştir.Sanki böyle bir çaba ve oluşum varmışcasına sarfedilen sözler maksadını aşar.
    3-Ben ünüverste mezunu okuduğunu anlayabilecek kapasitede bir insanım,bunu da böyle bil.İkide birde yok okuduğunu anlamamışsın anlayamamışsın gibi laflara gerek yok.
    4- Konuyuda daha fazla uzatmaya gerek yok KARDEŞİM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

"unutmasınlar ki emniyet teşkilatı üç kulübün teşkilatı değildir asla da olmayacak" Yani art niyetli olmayan bu sözümden ne anlar ? tekrar edelim ve peşi sıra düşünelim.
    "unutmasınlar ki emniyet teşkilatı üç kulübün teşkilatı değildir asla da olmayacak " yani Emniyet teşkilatı hepimizindir asla bir veya birkaç kulübün olmayacak denmesinin neresi maksadını aşar ? Hayret etmemek imkansız sana.

iki mesaj yukarda Gamze61 o kadar güzel tarif etmiş ki umudumu koruyarak mesajını alıntılıyorum.

"Üzülerek söylüyorum ki polisin hali hazırda vatandaşın gözünde azalan saygınlığı ve güvenilirliği - içim acıyor- ardına bir rüzgar daha almıştır. Bir taraf haline getirilmek-bilinçli ya da değil-şehit haberleri dışında nasıl bir görevde çalıştıkları algılanamayan ve hatırlanmayan polisin dikkate alındığı şu bir günü, bir haftayı böyle sabote etmek...Birinin gönlünü hoş tutayım derken bir diğerini dışlamak,polisin ak kara demeden herkesi kucaklaması gerektiğini unutmak"
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Ankara

Ben 28 yıldır bu camianın içindeyim. Hayat hikayemi anlattığım insanlar Ordu'da doğduğumu, Kars'ta ilkokula gittiğimi, Manisa'da liseye kadar okuduğumu anlatınca şöyle bir duraklıyorlar. "Nasıl yani?" diye..
    AnkaMall daki standlarını ziyaret ettim. Özellikle yaşlı polislerle konuşmak istedim. Gözlerindeki yorgunluk ve körelmiş gururu gördüm. Bana çok iyi bildiğim şeyleri bana hevesle anlatmaları hoşuma gitti.
    Çok emekleri var bu insanların. Ama aralarında şerefsizler çıkmıyor mu? Elbette.. ama kendileri de bu adamlardan rahatsızlar.
    Aramızda polisleri sevmeyenler olabilir. Şöyle düşünün lütfen.. bu adamlar bütün gün ipsiz, sapsız, hırsız, sarhoş vb. bir sürü pislikle uğraşıyorlar. Bu arada siz onlarla muhatab olunca bunu düşünün lütfen. Babam eve geldiğinde.. "karşında bir hırsız değil, oğlun var, babacım. Hadi işini bırak şimdi" dediğim zamanları hatırlarım. Onlara sabır gösterelim lütfen.
    Bir konu daha var. Polis şunu yaptı, bu gruba daldı gibi şeyler duyuyorsunuz. Emin olun ki bu onlara idari bir emirdir. Münferit olarak bunu asla yapmazlar.
    4 ya da 5 yaşındaydım. Babam o tombul ford minibüsleriyle gelirdi eve. Apartmanın önüne geldiğinde minibüsün üzerindeki o mavi ışığı yakıp, sireni çaldırırdı. Kaç kez uyuya kalmışım pencerenin önünde babamı beklerken. O mavi ışığı ve sireni duyacaktım.
    Polis gününüz kutlu olsun. Bu memleket için verdiğiniz emek için sağolun.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Noname çok güzel anlattınız.Çok tanıdık geldi sahneler..

Bir polis çocuğu;babası yıpranmış sinirleriyle evine döndüğünde,onu daha fazla yormamak için elinden geleni yapar.Bir polis çocuğu çok nadiren duyar babasının işinden söz ettiğini.Bir polis çocuğu erken alışır bekleyişlere...Küçücükken...

Mardin'deydik.93-96 seneleri arası.Henüz 7-8 yaşlarındaydım.Okula orada başlamıştım.Babam göreve giderdi gece.Ben ona sarılıp,onu öpmeden göndermezdim işe.Korkardım çünkü.Ve bilirim defalarca ağladığımı ardından,dönmeyecek diye.Babası dönmeyen çocuklar biliyordum çünkü,şehit haberleri geliyordu ardı ardına.Onlar ağlıyordu,biz ağlıyorduk.

Gün ağardığında gelen anahtar sesiyle mutlu olmak nasıl bir şeydir sizce?

Allah polisimizi,askerimizi korusun.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Boşuna ortam germenin bir manası yok. Bugün daha detaylı konu ile ilgili bilgi alma fırsatım oldu.
    ''O atkıları oraya bahse konu kulüpler göndermiş.''
    Çok arzu eden olursa vereyim ilgili numaraları sizde görüşün.
    Nedendir bilinmez ama gerekli gereksiz ''polis'' denince forumda fırtına kopuyor.
    Konu Lapina tarafından (10.04.2007 Saat 08:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yanlış mesajı alıntı yapmışız..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Öztekin sıkıntın nedir senin ? Ortamı geren kim ? mesajları sende mi üstün körü okuyorsun ?
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)