Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vakýfbank'ý Kýnayalým....

ktü_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý .: alper :. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sen ve senin gibiler muhabbetine girme fikrimi söyledim milleti galeyana getirme...
    galeyan deðil amacýmýz sadece bu biletleri burada satýlmasýný uygun gören fikire karþý çýkýyorum benn
    YENÝ KURULDUK AMA SEVDAMIZ ESKÝ....
    KTÜ_TS

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Þubeyle gidip ilgililerle görüþmeyi deneyen oldu mu peki? Afiþin Trabzon insanýnda ciddi tepki topladýðýný ve antipati uyandýrdýðýný uygun bir üslupla anlatýrsanýz gerekeni yaparlar, kimse böyle bir tepkiye neden olmak istemez.
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Þenol Güneþ, Türkiye'nin en saygýn ve en önemli futbol adamýdýr. "

Nereden
    Ankara

Alýntý Çakýr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þubeyle gidip ilgililerle görüþmeyi deneyen oldu mu peki? Afiþin Trabzon insanýnda ciddi tepki topladýðýný ve antipati uyandýrdýðýný uygun bir üslupla anlatýrsanýz gerekeni yaparlar, kimse böyle bir tepkiye neden olmak istemez.
    ben denedim fakat kimse ilgilenmedi bile doðru dürüst...
    KTÜ_TS

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

orda bilet mi satýlýyor senin gururun mu yoksa gururun bu kadar ucuz mu???biz ne kim ne satarsa satsýn!!!
    tamam trabzonun büyüklügünü anlayamamýþsan birþey demiyorum sen git yarýn Trabzonda Fenerýum magazasý aç sonra serbest ekonomi de sat gitsin alan alýr almayana almaz degil mi? nasýlsa cep para doluyor piyasa bu Trabzon bir üniversite sehri ya neden engelliyoruz degil mi? herkes özgürce haraket etsin bunlar yanlýþ þeyler bunlarý geçeceksiniz

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

yapýlmasý gereken biletlerin satýlmasýný engellemek

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

büyüklük baþka kulüplerin hakkýný çiðneyerek olmaz bu sizin tartýþmanýz içi çok boþ bir tartýþma ne yani orada bir þey satýlýnca bizden bir þeyler mi eksilecek????fenerden nefret et ondan bundan insanlarý ayrý düþürmeyin ok??bu sadece bir spor abartmayýn...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý ktü_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sonunda bu da oldu....
    Trabzon da vakýfbank meydan þubesinde fenerbahçenin 100.yýl milli piyango biletleri satýlýyor.Hangi akýla hizmet bu þubenin camýna bu yazý yazýlabiliyor.Arkadaþlar galiba trabzonun kötü gidiþini fýrsat bilen bazý insanlar bundan yararlanmak istiyorlar.Arkadaþlar bizde bu satýþýn yapýlmamasý için vakýfbanký protesto edelim ve telefon yaðmuruna tutalým kim olursa olsun hangi kuruluþ olursa olsun Trabzonumuzun karþýsýnda hiçbir kuruluþun büyük olmadýðýný gösterelim.....
    vakýfbank meydan þube telefonu462)3222580
    haydi arkadaþlar yarýn sabah iþ saatinden sonra orayý telefon yaðmuruna tutalým trabzonumuz yanlýz deðil......
    Ee ne olmuþ yani. Satýlabilir. Almazsýn olur biter. O zaman Kadýköy'dede hiç Trabzonspor ürünleri satýlmasýn. Hangi ülkede yaþýyoruz. Pireden nem kapmaya gerek yok.

Anayasada böyle bir maddemi var. Unutmayýn ki o biletin satýlabilmesi için önce alýcýnýn olmasý lazým. Oda Trabzonda olmayacaðýna göre içiniz rahat olsun
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Nereden
    Ankara

zaten ktü-ts nin de ktü de olmasýnýn sebeplerinden biride budur orada bir boþluk olmasý bi dernek olmayýþý.arkadaþlar biz bu boþluðu býrakýrsak herkes kolayca burda istediðini yapar onun için kimseye bu fýrsatý vermemek için elimizden geleni yapmalýyýz..
    KTÜ_TS

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sonunda bu da oldu....
    Trabzon da vakýfbank meydan þubesinde fenerbahçenin 100.yýl milli piyango biletleri satýlýyor.Hangi akýla hizmet bu þubenin camýna bu yazý yazýlabiliyor.Arkadaþlar galiba trabzonun kötü gidiþini fýrsat bilen bazý insanlar bundan yararlanmak istiyorlar.Arkadaþlar bizde bu satýþýn yapýlmamasý için vakýfbanký protesto edelim ve telefon yaðmuruna tutalým kim olursa olsun hangi kuruluþ olursa olsun Trabzonumuzun karþýsýnda hiçbir kuruluþun büyük olmadýðýný gösterelim.....
    vakýfbank meydan þube telefonu462)3222580
    haydi arkadaþlar yarýn sabah iþ saatinden sonra orayý telefon yaðmuruna tutalým trabzonumuz yanlýz deðil......
    kardeþ kaçýncý yüzyýlda yaþadýðý merak ettim.... takip ettiðin bir spor bundan baþka bi þey deðil eðlence stres vs... bazýlarý için daha büyk biþe ama yok banka o yazýyý asamaz baþka.....
    sen o kaðýdý kaldýrmak istiyorsan ilk önce feybeli arkadaþlarýnla olan iliþkini kes trabzonda fenerli olan çok adam var formasýyla da gezen var merak etme hem
    [ille d' 7]

Nereden
    Ankara

Alýntý CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ee ne olmuþ yani. Satýlabilir. Almazsýn olur biter. O zaman Kadýköy'dede hiç Trabzonspor ürünleri satýlmasýn. Hangi ülkede yaþýyoruz. Pireden nem kapmaya gerek yok.

Anayasada böyle bir maddemi var. Unutmayýn ki o biletin satýlabilmesi için önce alýcýnýn olmasý lazým. Oda Trabzonda olmayacaðýna göre içiniz rahat olsun
    kadýköyle trabzonu bir tutuyorsanýz diyecek biþey yok artýk size gerçekten yokk
    KTÜ_TS

Yaþ
    37

zaten ktü-ts nin de ktü de olmasýnýn sebeplerinden biride budur orada bir boþluk olmasý bi dernek olmayýþý.arkadaþlar biz bu boþluðu býrakýrsak herkes kolayca burda istediðini yapar onun için kimseye bu fýrsatý vermemek için elimizden geleni yapmalýyýz..

sen çok zararlý bi adamsýn milleti gaza getireceðine otur evinde bu kadar çok muhabbetini yaptýðýna göre aldýn bi bilet...

Nereden
    Ankara

sen çok zararlý bi adamsýn milleti gaza getireceðine otur evinde bu kadar çok muhabbetini yaptýðýna göre aldýn bi bilet...
    bak arkadaþým sözlerine dikkat et zarralý bi adamsýn falan evine otur bi bilet almýþsýndýr falan bunlara gerkek yokk sözlerine dikkat et
    KTÜ_TS

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Kurumsal kimlik gösterilirse etkili olunur bence. KTÜ-TS adýný kullanarak 4-5 kiþi gidilse karþý çýkabileceklerini sanmýyorum.

Arkadaþlar, bu forumda tartýþmaya izin vermiyoruz. Kimse kimsenin Trabzonsporluluðunu tartýþmaya kalkmasýn. Sevgili Alper, çok iyi bir Trabzonsporlu olduðunu biliyorum, ama bahsedilen tamamen Trabzon kentinin olaya bakýþ açýsýyla ilgili bir durum. Trabzon kentiyle ne kadar ilgilisin bilmiyorum, kenti iyi tanýmamak da bir kabahat deðil. Bu nedenle seni kimse suçlayamaz. Ancak ben Trabzonluyum, memleketimin her özelliðini, huyunu, suyunu, topraðýný da iyi bilirim.

Bilmeyenlere tek cümleyle özetlemek gerekirse Trabzon, Ýstanbul takýmlarýnýn varlýðýna alýþkýn bir þehir deðildir. Trabzon, yalnýzca kendi takýmýna tutkundur, Ýstanbul takýmlarýnýn kendi þehrindeki varlýðýna tahammül edemez.

Trabzonspor'u dünyanýn en büyük þehir takýmý yapan da kendisini diðerlerinden ayýran bu özelliðidir. Bugün dünyanýn ve Türkiye'nin her yerindeki insanlar, Trabzonspor için efsane diyorsa, bu efsaneyi yaratan iþte bu anlayýþ ve bu baðlýlýktýr. Trabzonspor bu yönüyle her zaman "farklý" olmaya, yalnýzca Trabzonspor'un kenti olmaya devam edecektir, etmelidir. Tabi ki tepkinin üslubunu ve dozajýný iyi ayarlayarak, karþýlýklý saygýdan ödün vermeyerek...

Bu konudaki rahatsýzlýk düzgün bir biçimde karþý tarafa iletilebilir, onlarýn tavrý ne olur, o ayrý konu. Ama rahatsýzlýk duyduðun birþeyden þikayet etmek son derece insani bir durum. Özellikle konu futbol ve sözü geçen yer Trabzon'sa, sessiz kalmak düþünülemez
    Konu Çakýr tarafýndan (02.04.2007 Saat 21:14 ) deðiþtirilmiþtir.

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Arkadaþlar birbirimize girmeden önce konuyu etraflýca tartýþmakda yarar var. Baþlýðý açan arkadaþýn hassasiyetini tüm kalbimle anlýyabiliyorum. Buna karþý tez üreten arkadaþlarýn fikrine de saygý duyuyorum tabii. Ama bu arkadaþlarýn içine düþtüðü birkaç yanlýþ husus var;

Birincisi arkadaþlar Trabzon ile Ýstanbulu ayný kefeye koyma yanlýþýna düþüyorlar. Ýstanbul kosmopolitan ve her yöreden insanýn yaþadýðý bir þehir. Oysa Trabzon Allaha þükür hala homojen yapýsýný inatla sürdürmeye çalýþan bir il. Bu nedenle Ýstanbulda oluyor, Trabzonda olsa ne olur mantýðý yanlýþ. Eðer benim þehrimde F.Bahçe formalarý satýlýyor, veya baþka bir Ýstanbul takýmýnýn bayraklarý dolaþmaya baþlýyor ise korkarým bozulma baþlamýþ demektir. Bugün F.Bahçe afiþlerini asanlar yarýn feneriumuda konduruverirler Trabzona. Bütün bunlar þu anda Trabzonun içinde bulunduðu durumdan yararlanma çabalarýdýr. Trabzon Türkiyenin bu anlamda yýkýlmayan tek kalesidir. Aksi takdirde aleyhimize iþleyen süreç içerisinde bizim de diðer Anadolu þehirlerinden hiçbir farkýmýz kalmayacaktýr.

Ýkinci husus bundan çok daha önemli ve çok daha nazik bir konudur. Her Trabzonlu aile reisinin en önemli görevlerinden biri de çocuklarýný iyi birer Trabzonsporlu olarak yetiþtirmektir. Trabzonun homojen yapýsý yýkýlýrsa bunun son derece zor olacaðý aþikardýr. Bugün bile sözde ulusal medya istanbul takýmlarýný zorla empoze ederek çocuklarýmýzýn gözünün içine sokmaktadýr. Çünkü onlara göre Türkiye sadece Ýstanbuldan ibarettir. Trabzon bu ülkede yýkýlmayan tek kaledir ve bu kaleyi yýkmak için izlenecek her yol mübahtýr. Bu çalýþmalarla ilgili sayýsýz örnekleri sanýrým burada ayrýntýlarýyla anlatmama hiç gerek yok.

O halde izlenecek yol bellidir. Trabzonda F.Bahçe afiþlerinin asýlmasýna müsaade edilmemelidir. Öncelikle banka müdürüne konu uslubuna uygun bir dille anlatýlarak bu afiþler kaldýrýlmalýdýr. F.Bahçenin eþya piyangosunu satýn alacaklar pekala afiþler olmadanda gidip bu biletleri temin edebilirler. Ama bu afiþlerin çocuklarýmýzýn gözüne sokulmasýna hiç gerek yok. Trabzonu diðer Anadolu þehirleri gibi Ýstanbulun kuklasý haline getirme çabalarýna asla tepkisiz kalamayýz. Bu iþ serbest pazar, serbest ticaret kelimeleriyle ifade edilecek kadar basit deðildir...

O halde bize düþen görev demokratik yollardan tepkimizi göstererek o afiþleri derhal oradan indirtmektir.
    HEPÝMÝZ TRABZONLUYUZ...!!!

Yaþ
    37

ben BMN de bunca zamandýr sadece üyelerinin olaylara olan medeni bakýþ açýsý yüzünden zaman geçiriyorum..basit olaylar karþýsýnda bu kadar galeyana gelmek bana göre bu forumun genel karakterine uygun deðil...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

kadýköyle trabzonu bir tutuyorsanýz diyecek biþey yok artýk size gerçekten yokk
    Olayý Kurtuluþ Savaþýna çevirdiniz. Helal olsun. Milleti böyle gaza getir dur. Yarýn Vakýfbankýn camý çercevesi kýrýlýrsa umarým burada en büyük mutluluðu sen yaþarsýn.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

ben BMN de bunca zamandýr sadece üyelerinin olaylara olan medeni bakýþ açýsý yüzünden zaman geçiriyorum..basit olaylar karþýsýnda bu kadar galeyana gelmek bana göre bu forumun genel karakterine uygun deðil...
    Galeyana gelmek söz konusu deðil ki Alper, rahatsýz olunan bir duruma dair þikayetlerini iletmekten bahsetmiþ arkadaþlar. Üslubunca yapýldýðý sürece bunda yanlýþ birþey yok. Bugüne kadar olduðu gibi, bundan sonrada þekil, üslup ve saygý konusuna azami özeni gösteriyoruz, göstereceðiz, bundan þüphenin olmamasý gerekir.
    Konu Çakýr tarafýndan (02.04.2007 Saat 21:20 ) deðiþtirilmiþtir.

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

arkadaþlar ben yarýn müdür beyle konuþacaðým kimse merak etmesin bu konudada size bilgi verilecektir...
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Çakýr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kurumsal kimlik gösterilirse etkili olunur bence. KTÜ-TS adýný kullanarak 4-5 kiþi gidilse karþý çýkabileceklerini sanmýyorum.

Arkadaþlar, bu forumda tartýþmaya izin vermiyoruz. Kimse kimsenin Trabzonsporluluðunu tartýþmaya kalkmasýn. Sevgili Alper, çok iyi bir Trabzonsporlu olduðunu biliyorum, ama bahsedilen tamamen Trabzon kentinin olaya bakýþ açýsýyla ilgili bir durum. Trabzon kentiyle ne kadar ilgilisin bilmiyorum, kenti iyi tanýmamak da bir kabahat deðil. Bu nedenle seni kimse suçlayamaz. Ancak ben Trabzonluyum, memleketimin her özelliðini, huyunu, suyunu, topraðýný da iyi bilirim.

Bilmeyenlere tek cümleyle özetlemek gerekirse Trabzon, Ýstanbul takýmlarýnýn varlýðýna alýþkýn bir þehir deðildir. Trabzon, yalnýzca kendi takýmýna tutkundur, Ýstanbul takýmlarýnýn kendi þehrindeki varlýðýna tahammül edemez.

Trabzonspor'u dünyanýn en büyük þehir takýmý yapan da kendisini diðerlerinden ayýran bu özelliðidir. Bugün dünyanýn ve Türkiye'nin her yerindeki insanlar, Trabzonspor için efsane diyorsa, bu efsaneyi yaratan iþte bu anlayýþ ve bu baðlýlýktýr. Trabzonspor bu yönüyle her zaman "farklý" olmaya, yalnýzca Trabzonspor'un kenti olmaya devam edecektir, etmelidir. Tabi ki tepkinin üslubunu ve dozajýný iyi ayarlayarak, karþýlýklý saygýdan ödün vermeyerek...

Bu konudaki rahatsýzlýk düzgün bir biçimde karþý tarafa iletilebilir, onlarýn tavrý ne olur, o ayrý konu. Ama rahatsýzlýk duyduðun birþeyden þikayet etmek son derece insani bir durum. Özellikle konu futbol ve sözü geçen yer Trabzon'sa, sessiz kalmak düþünülemez
    az evvelde de dedim bahsettiðimiz konu eskiden di artýk bazý taraftarlar ezik formasýyla trabzon sokaklarýnda yürüyorlar dikkat çekiyolar
    ama hiçbir tepki almýyolar bana kalsada almasýna gerek yok bu onlarý sevdiðim anlamýna gelmesin onlara olan nefretim 2 katýna çýkýyor ama bi þey yapamýyorsun çünkü "modern" denilen bir kelimenin anlamýný taþýmasý gerekiyo þehrin
    [ille d' 7]

Nereden
    Ankara

Olayý Kurtuluþ Savaþýna çevirdiniz. Helal olsun. Milleti böyle gaza getir dur. Yarýn Vakýfbankýn camý çercevesi kýrýlýrsa umarým burada en büyük mutluluðu sen yaþarsýn.
    yaa ne alakasý var ben sadece telefonla orayý protesto edelim dedim yazdýklarýmý iyi okursan anlarsýn ben zorbalýkla yapalým demedim üzerine basabasa telefonla porotesto edelim dedim
    KTÜ_TS

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Alýntý frango Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar ben yarýn müdür beyle konuþacaðým kimse merak etmesin bu konudada size bilgi verilecektir...
    seni kýnýyorum fraNGO.. nasýl sattýrýrsýn o biletleri
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Selam;

Alper yalnýz deðilsin...Mevzunun ticari kýsmý bir yana, kendini baþkasýna duyduðu nefretle ifade eden insanlar önce aynaya bakmalý!Bizim için önemli olan Bordo ve Mavi,gerisi bizi ilgilendirmemeli bence...Fenerbahçe'ye duyulan bu manasýz kin yýllardýr baþýmýza aðrýtýyor daha da fazlasý diðer sülükler bu nefreti kendine lehlerine kullanmaya çalýþýyor...
    Vakýfbank'ýn yaptýðý müslüman mahallesinde salyangoz satmak bence bu durumda zararlý olan mahalle sakini deðil salyangozu satan adam...Ýnsanlara ticaret yaptýklarý için tepki vermek bana nedense mantýklý gelmiyor,gelemiyor...
    Ýyi oyuncu maç,büyük oyuncu þampiyonluk kazandýrýr. M.J.

kutoz
    Ziyaretçi

Arkadaþlar ak ile karayý birbirine karýþtýrmayalým lütfen. Trabzonspor bir þehir takýmýdýr ve yýllardýr da Dünya üzerindeki birkaç takýma has olan bu özelliðini, biz taraftarlar sayesinde sürdürebilmektedir.

Konuya açan arkadaþýmýz, belki izah edememiþ olabilir. Burada önemli olan bilet satýlma olayý deðildir. Geçen yýl ayný naneyi Deniz Bank yemiþti ve öðleden sonra camlarýna astýklarý afiþi kaldýrmak zorunda kaldýlar. Trabzon'da, Trabzonsporu hiçe sayan, türlü ayak oyunlarýyla emeklerini çalanlarýn -ama öyle ama böyle- hiçbir þekilde, onlarý temsil eden bir ürünü satýlamaz. Almak isteyen, girer resmi sitesine oradan alýr. Ama bunu aleni camýna asarak, insanlarý tahrik eder derecesinde yapamaz. Yaparsa da, tepkiyi görecektir.

Buna siz ister fanatizm diyin, ister kurtuluþ savaþý diyin, ister anti demokrasi diyin. Kýsacasý ne derseniz diyin, özünde verilecek tepki Þehir Takýmý olma hüviyetini korumak adýna olacaktýr...

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Cafer olayý kurtuluþ savaþýna çevirmekle ilgili birþey yok burda. Bu durum bu kadar basite indirgenecek bir husus deðildir. Trabzondaki yapý bozulduðu takdirde korkarimki senin tabirinle yarýn kurtuluþ savaþý bile baþlatsak hiçbir iþe yaramaz. Bu yüzden bu tür giriþimlerin önü þimdiden kesilmeli Trabzonun bu ülkedeki tek farklý Anadolu þehri olduðu bir kez daha hatýrlatýlmalýdýr. Bunlar Trabzonsporun olmazsa olmaz deðerleridir. Trabzonun yapýsýný çok iyi bilen arkadaþlarým ne demek istediðimi anlayacaklardýr. Bilmeyenlere ise ne desek boþ zaten...

HEPÝMÝZ TRABZONLUYUZ...!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Yanýlmýyorsam benzeri bir olay Deniz Bank þubesinde de olmuþtu.Organize bir þekilde ve medenice verilen tepkiler sonrasý telaþ içerisinde afiþler indirilmiþti.Kimimiz telefonla,kimimiz e-postayla tepkimizi koymuþtuk. Trabzon'daki bazý arkadaþlarýmýz ise en etkili yolu izlemiþ ve bizzat bankanýn þubesini ziyaret edip tepkilerini vermiþlerdi.Çok kýsa bir sürede Trabzon'un ortasýndaki o ''eðreti'' görüntü ortadan kaldýrýlmýþtý.Telaþ,endiþe ve uyarýlmýþlýk banka çalýþanlarýna ve müdürüne hediye edlimiþti Bir daha benzeri bir uygulama yapmaya olan cesaretleri de zannediyorum ki külliyen yok olmuþtu.

Þimdi efendim durum çok farklý deðil.Yine bir banka ve yine olayýn üzerinde bir ''fener'' ýþýðý.ÝZleyeceðimiz yol da farklý olmayacaktýr sanýyorum.Trabzon'da bulunan arkadaþlarýmýz bankaya gider gerektiðince uyarýrlar.Bizler e-posta ve telefonlarla tepkimizi dile getiririz.Yoðun olarak Ve sonuç farklý olmaz.

Trabzon þehri ve insaný;ne fenerin ýþýðýna,ne kedinin kükreyiþine(!),ne de karganýn kanat çýrpýþlarýna katlanamaz!..Saðduyusunu kaybetmeden,kalabalýðý ve görüntü kirliliðini ortadan kaldýrtýr.

Selametle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)