Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vakýfbank'ý Kýnayalým....

ktü_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Exclamation Vakýfbank'ý Kýnayalým....

sonunda bu da oldu....
    Trabzon da vakýfbank meydan þubesinde fenerbahçenin 100.yýl milli piyango biletleri satýlýyor.Hangi akýla hizmet bu þubenin camýna bu yazý yazýlabiliyor.Arkadaþlar galiba trabzonun kötü gidiþini fýrsat bilen bazý insanlar bundan yararlanmak istiyorlar.Arkadaþlar bizde bu satýþýn yapýlmamasý için vakýfbanký protesto edelim ve telefon yaðmuruna tutalým kim olursa olsun hangi kuruluþ olursa olsun Trabzonumuzun karþýsýnda hiçbir kuruluþun büyük olmadýðýný gösterelim.....
    vakýfbank meydan þube telefonu462)3222580
    haydi arkadaþlar yarýn sabah iþ saatinden sonra orayý telefon yaðmuruna tutalým trabzonumuz yanlýz deðil......
    YENÝ KURULDUK AMA SEVDAMIZ ESKÝ....
    KTÜ_TS

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bunda vakýfbanký protesto edicek biþe yok sadece ordaki müdürlüðe belki tepki gösterilebilir veya orda bilet sattýrýlmaz olur biter

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence bu gereksiz olur .....çünküiseyen gidp alýr...sanki zorla mý veriyorlar

Nereden
    Ankara

zaten amacýmýz ordaki müdürlüðü protesto etmek...
    KTÜ_TS

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

bir anda geçen sene geldi aklýma. yine böyle bir þey olmuþtu hangi banka hatýrlamýyorum ama Trabzondaki arkadaþlar konuya gerekli özeni gösterip ertesi gün bu afiþlerin indirtmiþlerdi. büyük ihtimal yarýn akþam saatlerinde inmiþ olur

Nereden
    Ankara

sizce bu gayet normal olabilir ama bence trabzonda fenerbahçe yararýna yapýlan bu iþ yani bilet satmak bence rahatsýzlýk verici bi olay..
    KTÜ_TS

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Alýntý ktü_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sonunda bu da oldu....
    Trabzon da vakýfbank meydan þubesinde fenerbahçenin 100.yýl milli piyango biletleri satýlýyor.Hangi akýla hizmet bu þubenin camýna bu yazý yazýlabiliyor.Arkadaþlar galiba trabzonun kötü gidiþini fýrsat bilen bazý insanlar bundan yararlanmak istiyorlar.Arkadaþlar bizde bu satýþýn yapýlmamasý için vakýfbanký protesto edelim ve telefon yaðmuruna tutalým kim olursa olsun hangi kuruluþ olursa olsun Trabzonumuzun karþýsýnda hiçbir kuruluþun büyük olmadýðýný gösterelim.....
    vakýfbank meydan þube telefonu462)3222580
    haydi arkadaþlar yarýn sabah iþ saatinden sonra orayý telefon yaðmuruna tutalým trabzonumuz yanlýz deðil......
    telefona gerek yok Allahýn izniyle perþembe günü trabzondayým bakalým fb biletlerini trabzonda satmak ne demek

Nereden
    Ankara

helal kardeþ herkesin bu konuda gereken özeni göstereceðine inanýyorum..
    KTÜ_TS

Nereden
    Ankara

yaaa arkadaþlar biraz empati kuralým bence...ayný þekilde bizde piyango düzenlesek ne yani istanbulda bilet saýlamaycak mý fenerliler veya bir aþka takým yüzünden...

bence çok gereksiz bir atrtýþma...o zamn kimse sarý lacivert siyah beyz formada satmasýn

Nereden
    Ankara

Alýntý MuratDinc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yaaa arkadaþlar biraz empati kuralým bence...ayný þekilde bizde piyango düzenlesek ne yani istanbulda bilet saýlamaycak mý fenerliler veya bir aþka takým yüzünden...

bence çok gereksiz bir atrtýþma...o zamn kimse sarý lacivert siyah beyz formada satmasýn
    arkadaþým burasý trazbon ezelden beri böyledir burda hiçbir takýmýn hele hele fenerin yararýna bir olay yapýlamaz sizzce bu normal ölemi....burasý istanbul deðil burdaki halkýn yüzde 90 trabzonlu trabzonsporlu bence buna sesiz kalýnmasý bence hata olur..
    KTÜ_TS

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

sevgili murat olaya centilmence yaklaþtýðýný biliyor ve seni tebrik ediyorum. ama yine de istanbulda Trabzon ile Trabzonda fener ayný þeyler deðil. Trabzon da her zaman iki renk vardýr bordo ve mavi

Nereden
    Ankara

Alýntý ktü_ts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþým burasý trazbon ezelden beri böyledir burda hiçbir takýmýn hele hele fenerin yararýna bir olay yapýlamaz sizzce bu normal ölemi....burasý istanbul deðil burdaki halkýn yüzde 90 trabzonlu trabzonsporlu bence buna sesiz kalýnmasý bence hata olur..
    valla benim fikrim budur....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

bence çok gereksiz bir tepki olur bize ne fenerbahçeden biz iþimize bakalým tutup da adamý zorla al kardesim demiyorlar ayrýca trabzonda herkes trabzonsporu tutmak zorunda olmadýðý gibi fenerbahçeyi de tutabilir bu çok normal bizim takýmýmýza olan sevgimiz baþka takýmlara olan nefretimizden kaynaklanmamalý býrakalým herkes iþine baksýn...

Nereden
    Ankara

arkadþýn dediði gibi burasý trazbon burda tek renk olabailir bordo ve mavii.
    KTÜ_TS

Yaþ
    39

hocam ben gidip bilet alacam sonra adam bana küfür edecek hakaret edecek haklarýmý çalacak böyle birþey yok Trabzon kimsenin çöplügü degil ne olur satýlsýn demek yanlýþ olur o zaman Trabzonda fenerium da açýlsýn isteyen alsýn isteyen almasýn ilk önce biz kendi çocuklarýmýza örnek olacaz hepsine fener nefretini aþýlayacagýz baþ kural bu bence...

Yaþ
    37

Alýntý Salih61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ilk önce biz kendi çocuklarýmýza örnek olacaz hepsine fener nefretini aþýlayacagýz baþ kural bu bence...
    bence sende sorun var kardes bizim iþimiz fenerden nefret etmek mi trabzonu sevmek mi?

Nereden
    Ankara

hocam ben gidip bilet alacam sonra adam bana küfür edecek hakaret edecek haklarýmý çalacak böyle birþey yok Trabzon kimsenin çöplügü degil ne olur satýlsýn demek yanlýþ olur o zaman Trabzonda fenerium da açýlsýn isteyen alsýn isteyen almasýn ilk önce biz kendi çocuklarýmýza örnek olacaz hepsine fener nefretini aþýlayacagýz baþ kural bu bence...
    arkadþým sana sonuna kadar katýlýyorum ben böyele gördüm büyüklerimden ve böylede yapacam kimse burda rahatça baþka takým yararýna çalýþamaz
    KTÜ_TS

Yaþ
    39

Alýntý .: alper :. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence sende sorun var kardes bizim iþimiz fenerden nefret etmek mi trabzonu sevmek mi?
    bende sorun var evet fenerden nefret ediyorum benim gibi milyonlarca tarbzonlunun nefret ettigi gibi demek genel olarak tüm trabzonsporlular fenerden nefret ettigi için sorunlu olsun birþey demiyorum...

Yaþ
    37

türkiyenin tamamýnda tüm türkler hak sahibi olduðu gibi trabzon da tüm türkiyenindir fenerlisi cimbomlusu gelir bilet de satar forma da istanbulda ts club var fenerliler gelip hayde kapatýn ulan diyorlar mý???

Nereden
    Ankara

sen ve senin gibiler oldukça hani özlediðimiz eski trabzonumuza kavuþamayýz eskileri dinle izle ozamanda böyleydi þimdide böyle olacak tabilkide bu zorbalýkla olmayacak biz yaptýðýmýz organizelerimizle onlara en güzel cevabý verecez..
    KTÜ_TS

Yaþ
    39

türkiyenin tamamýnda tüm türkler hak sahibi olduðu gibi trabzon da tüm türkiyenindir fenerlisi cimbomlusu gelir bilet de satar forma da istanbulda ts club var fenerliler gelip hayde kapatýn ulan diyorlar mý???
    bak istanbul farklý orasý ayrý bir devlet 72 millet insan var sen trabzon ile istanbulu bir tutamazsýn trabzonda fener formasý satýlamaz ben para verip arkamdan küfür ettiremem ksr bakma

Yaþ
    37

sen ve senin gibiler muhabbetine girme fikrimi söyledim milleti galeyana getirme...

Nereden
    Ankara

kaerdeþ sen hala daha trabzon ve istanbulun farkýný anlayamadýn bence...ora istanbul orda her ilden insan var burasý ölemi..
    KTÜ_TS

Yaþ
    37

bak istanbul farklý orasý ayrý bir devlet 72 millet insan var sen trabzon ile istanbulu bir tutamazsýn trabzonda fener formasý satýlamaz ben para verip arkamdan küfür ettiremem ksr bakma

ya ben anlamýyorum piyaa ekonomisi denen bir þey var teþebbüs hürriyeti istemiyorsan almazsýn basit 2+2=4

Yaþ
    39

ya ben anlamýyorum piyaa ekonomisi denen bir þey var teþebbüs hürriyeti istemiyorsan almazsýn basit 2+2=4
    Trabzonspor sevdasý piyasa ekonomisi falan anlamaz gurur diye birþey de var 1+1=2

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)