Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Vakfbank' Knayalm....

kt_ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Ankara

Exclamation Vakfbank' Knayalm....

sonunda bu da oldu....
    Trabzon da vakfbank meydan ubesinde fenerbahenin 100.yl milli piyango biletleri satlyor.Hangi akla hizmet bu ubenin camna bu yaz yazlabiliyor.Arkadalar galiba trabzonun kt gidiini frsat bilen baz insanlar bundan yararlanmak istiyorlar.Arkadalar bizde bu satn yaplmamas iin vakfbank protesto edelim ve telefon yamuruna tutalm kim olursa olsun hangi kurulu olursa olsun Trabzonumuzun karsnda hibir kuruluun byk olmadn gsterelim.....
    vakfbank meydan ube telefonu462)3222580
    haydi arkadalar yarn sabah i saatinden sonra oray telefon yamuruna tutalm trabzonumuz yanlz deil......
    YEN KURULDUK AMA SEVDAMIZ ESK....
    KT_TS

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

bunda vakfbank protesto edicek bie yok sadece ordaki mdrle belki tepki gsterilebilir veya orda bilet sattrlmaz olur biter

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

bence bu gereksiz olur .....nkiseyen gidp alr...sanki zorla m veriyorlar

yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Ankara

zaten amacmz ordaki mdrl protesto etmek...
    KT_TS

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    51

bir anda geen sene geldi aklma. yine byle bir ey olmutu hangi banka hatrlamyorum ama Trabzondaki arkadalar konuya gerekli zeni gsterip ertesi gn bu afilerin indirtmilerdi. byk ihtimal yarn akam saatlerinde inmi olur

yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Ankara

sizce bu gayet normal olabilir ama bence trabzonda fenerbahe yararna yaplan bu i yani bilet satmak bence rahatszlk verici bi olay..
    KT_TS

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    37

Alnt kt_ts Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sonunda bu da oldu....
    Trabzon da vakfbank meydan ubesinde fenerbahenin 100.yl milli piyango biletleri satlyor.Hangi akla hizmet bu ubenin camna bu yaz yazlabiliyor.Arkadalar galiba trabzonun kt gidiini frsat bilen baz insanlar bundan yararlanmak istiyorlar.Arkadalar bizde bu satn yaplmamas iin vakfbank protesto edelim ve telefon yamuruna tutalm kim olursa olsun hangi kurulu olursa olsun Trabzonumuzun karsnda hibir kuruluun byk olmadn gsterelim.....
    vakfbank meydan ube telefonu462)3222580
    haydi arkadalar yarn sabah i saatinden sonra oray telefon yamuruna tutalm trabzonumuz yanlz deil......
    telefona gerek yok Allahn izniyle perembe gn trabzondaym bakalm fb biletlerini trabzonda satmak ne demek

yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Ankara

helal karde herkesin bu konuda gereken zeni gstereceine inanyorum..
    KT_TS

yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

yaaa arkadalar biraz empati kuralm bence...ayn ekilde bizde piyango dzenlesek ne yani istanbulda bilet salamaycak m fenerliler veya bir aka takm yznden...

bence ok gereksiz bir atrtma...o zamn kimse sar lacivert siyah beyz formada satmasn

yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Ankara

Alnt MuratDinc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yaaa arkadalar biraz empati kuralm bence...ayn ekilde bizde piyango dzenlesek ne yani istanbulda bilet salamaycak m fenerliler veya bir aka takm yznden...

bence ok gereksiz bir atrtma...o zamn kimse sar lacivert siyah beyz formada satmasn
    arkadam buras trazbon ezelden beri byledir burda hibir takmn hele hele fenerin yararna bir olay yaplamaz sizzce bu normal lemi....buras istanbul deil burdaki halkn yzde 90 trabzonlu trabzonsporlu bence buna sesiz kalnmas bence hata olur..
    KT_TS

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    51

sevgili murat olaya centilmence yaklatn biliyor ve seni tebrik ediyorum. ama yine de istanbulda Trabzon ile Trabzonda fener ayn eyler deil. Trabzon da her zaman iki renk vardr bordo ve mavi

yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Alnt kt_ts Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    arkadam buras trazbon ezelden beri byledir burda hibir takmn hele hele fenerin yararna bir olay yaplamaz sizzce bu normal lemi....buras istanbul deil burdaki halkn yzde 90 trabzonlu trabzonsporlu bence buna sesiz kalnmas bence hata olur..
    valla benim fikrim budur....

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    34

bence ok gereksiz bir tepki olur bize ne fenerbaheden biz iimize bakalm tutup da adam zorla al kardesim demiyorlar ayrca trabzonda herkes trabzonsporu tutmak zorunda olmad gibi fenerbaheyi de tutabilir bu ok normal bizim takmmza olan sevgimiz baka takmlara olan nefretimizden kaynaklanmamal brakalm herkes iine baksn...

yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Ankara

arkadn dedii gibi buras trazbon burda tek renk olabailir bordo ve mavii.
    KT_TS

yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    37

hocam ben gidip bilet alacam sonra adam bana kfr edecek hakaret edecek haklarm alacak byle birey yok Trabzon kimsenin plg degil ne olur satlsn demek yanl olur o zaman Trabzonda fenerium da alsn isteyen alsn isteyen almasn ilk nce biz kendi ocuklarmza rnek olacaz hepsine fener nefretini alayacagz ba kural bu bence...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    34

Alnt Salih61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ilk nce biz kendi ocuklarmza rnek olacaz hepsine fener nefretini alayacagz ba kural bu bence...
    bence sende sorun var kardes bizim iimiz fenerden nefret etmek mi trabzonu sevmek mi?

yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Ankara

hocam ben gidip bilet alacam sonra adam bana kfr edecek hakaret edecek haklarm alacak byle birey yok Trabzon kimsenin plg degil ne olur satlsn demek yanl olur o zaman Trabzonda fenerium da alsn isteyen alsn isteyen almasn ilk nce biz kendi ocuklarmza rnek olacaz hepsine fener nefretini alayacagz ba kural bu bence...
    arkadm sana sonuna kadar katlyorum ben byele grdm byklerimden ve bylede yapacam kimse burda rahata baka takm yararna alamaz
    KT_TS

yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    37

Alnt .: alper :. Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bence sende sorun var kardes bizim iimiz fenerden nefret etmek mi trabzonu sevmek mi?
    bende sorun var evet fenerden nefret ediyorum benim gibi milyonlarca tarbzonlunun nefret ettigi gibi demek genel olarak tm trabzonsporlular fenerden nefret ettigi iin sorunlu olsun birey demiyorum...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    34

trkiyenin tamamnda tm trkler hak sahibi olduu gibi trabzon da tm trkiyenindir fenerlisi cimbomlusu gelir bilet de satar forma da istanbulda ts club var fenerliler gelip hayde kapatn ulan diyorlar m???

yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Ankara

sen ve senin gibiler olduka hani zlediimiz eski trabzonumuza kavuamayz eskileri dinle izle ozamanda byleydi imdide byle olacak tabilkide bu zorbalkla olmayacak biz yaptmz organizelerimizle onlara en gzel cevab verecez..
    KT_TS

yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    37

trkiyenin tamamnda tm trkler hak sahibi olduu gibi trabzon da tm trkiyenindir fenerlisi cimbomlusu gelir bilet de satar forma da istanbulda ts club var fenerliler gelip hayde kapatn ulan diyorlar m???
    bak istanbul farkl oras ayr bir devlet 72 millet insan var sen trabzon ile istanbulu bir tutamazsn trabzonda fener formas satlamaz ben para verip arkamdan kfr ettiremem ksr bakma

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    34

sen ve senin gibiler muhabbetine girme fikrimi syledim milleti galeyana getirme...

yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Ankara

kaerde sen hala daha trabzon ve istanbulun farkn anlayamadn bence...ora istanbul orda her ilden insan var buras lemi..
    KT_TS

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    34

bak istanbul farkl oras ayr bir devlet 72 millet insan var sen trabzon ile istanbulu bir tutamazsn trabzonda fener formas satlamaz ben para verip arkamdan kfr ettiremem ksr bakma

ya ben anlamyorum piyaa ekonomisi denen bir ey var teebbs hrriyeti istemiyorsan almazsn basit 2+2=4

yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    37

ya ben anlamyorum piyaa ekonomisi denen bir ey var teebbs hrriyeti istemiyorsan almazsn basit 2+2=4
    Trabzonspor sevdas piyasa ekonomisi falan anlamaz gurur diye birey de var 1+1=2

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)