Sayfa 69 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69
Toplam 1702 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,702 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 4 - 3 Gençlerbirliği (27. Hafta)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Salih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdal abi diyorum sana benden 3 yaş büyüksün Poetricus(Selim abi)aynı benim gibi senin de bir büyügün hem de Üniversite Kariyeri olan bir abimiz konuşurken veya yazarken uslubumuzu yaşımıza ve karşımızda kinin yaşına göre ayarlarsak çok daha iyi olur...
    tabi ki dikkat edelim, AMA;

BİR KERE SELİM BEY gibi benimde üniversite kariyerim var, ben senin selim abine arkadaş diye hibat ettim diye verdiği cevabı okumanı isterim, ben trabzonsporu tutan herkesi abim kardeşim ve arkladaşım olarak görürüm en azından bir ortak noktamız var diye idrak ederim ama selim bey bunu kabul etmiyor,

bir ikincisi şimdiye kadar hiç bir arkadaşımıza ben sen şundan anlamazsın, sen bunu bilmezsin diye bir hitap şekli ile yaklaşmadım, sadece konular hakkında veya benden alınan alıntılarla alakalı bildiklerimi aktardım, ama kimseye sen bilmiyorsun demedim, ama bana bir kac arkadaş bu şekilde yaklaştı, eğer aynı uyarıyı o arkadaşlara da yaparsan samimiyetinin bende dahada artacağını bildirmek isterim.

NOT: yazının içinde selim beyle ilgili yerler gecmiştir bunları ona hitafen değil sadece sana cevap amaclı yaztım, umarım kendisi üzerine alınıp neden benim hakkımda yazıyorsun demez,

HERŞEY BORDO MAVİ İÇİN. . .

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Maç şu anda TRT 1 'de

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)