Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Serdar Bali

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Standart Serdar Bali

Futboldan sonra en çok istediğim şey menejerlik yapmaktı. Futbolu bırakır bırakmaz Şenol Güneş'ten TS'de menejerlik yapmam için teklif geldi. Trabzonspor başkanı Mehmet Ali Yılmaz da bu olaya sıcak baktı. Fakat sonra ne oldu ise menejerlik yapmak nasip olmadı.
    Bunun üzerine İstanbul’a yerleştim ticaret yapmaya başladım. Bu arada Trabzon talebe yurdunun idare heyetinde yer alıp Trabzon'lu talebelere yardım etmeye çalıştım. Trabzonspor'un İstanbul şubesini kurduk. Orda Mali Sayman olarak çalıştım İstanbul Erenköyde Karadenizli Sporcular Derneğini kurdum halen faal halde devam ediyor. 1994-1995'de Faruk ÖZAK Yönetimin de yedek üye olarak görev yaptım.

Kızım ilk okula Trabzon'da başlasın diye 1997’de tekrar Trabzon'a geri döndüm ve yerleştim. Çünkü kızım Trabzonspor'luluğunu kaybediyordu baskı ile Trabzon fanatiği yaptım bu bende farklı bir duygu başlattı. Kendi çocuklarımızın başka takımları kaydığını fark ettim.
    2000-2001 yılında Mehmet Ali Yılmaz'la girdiğimiz seçim yarışını kazanarak Futbol Şube sorumlusu oldum
    Daha sonra Trabzon Profesyonel Futbolcular derneği kurduk derneğin 3 yıldır Başkanlığını yapıyorum. Trabzon ve Trabzon sporuna faydalı olmaya çalışıyorum.

KAYNAK SERDAR BALI RESMI WEP SITESI:

http://www.serdarbali.com/index.asp

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Amaç sitenin tanıtımı ise yeri bu bölüm değildir.Amaç nostalji ise başlık hatalıdır.

Konu başlığı Serdar Bali olarak değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bu adamın yorumlarınıda dinliyoruz. fatih ve gökdeniz için söyledikleri daha kulaklarımda. fatih ve gökdeniz trabzonu aşmıştır artık istanbula gitmeleri lazım gibisinden cümle sarfetmiştir. bumudur trabzonluluk...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Standart slm

Alıntı erdalkilicoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ona benzer bir sey soyledi ama senin dedigin gibi degil Gokdeniz ve Fatih Turkiyeyi asmislardir Avrupaya gide bilirler demisdi bence tam isabet fatih gitdi gokdeniz vede huseyinde gidiyorlar ortam onu gosteriyor.
    öncelikle slm. beni o konuşmasında çok uyuz ettiği için aklımda ne söylediği hatta kendini örnek göstererek söylemişti...

cuneytr
    Ziyaretçi

bundan yaklasık 6-7 sene önce serdar abiyi istanbul ümraniyede kayınvaliddesi ve esiyle kıymalı pide yerken görmüstük.babam biraz konusurken söle demişti:'serdar trabzondan gelen insanı buraya kıymalı yedirmeye mi getiriyosun!,'
    trabzonda en kralını yiyosun zaten....

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökdeniz tipinde bir futbolcuymuşl galiba hızlı atik

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her ne kadar bazen taraftarı gıcık etsede Ulusal medyadaki tek sesimiz.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

babam iyi topçu olduğunu söylüyor, çok iyi yorumcu olmadığını biliyorum ama dik duruşu var en azından.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    babam iyi topçu olduğunu söylüyor, çok iyi yorumcu olmadığını biliyorum ama dik duruşu var en azından.
    Etme be kardeşim , tamam efsane futbolcuymuş , Trabzonsporu , Trabzonspor yapanlardan mış , ama ondaki diklik olsa olsa paraboldeki kadar olur. Antrenörlüğü düşündü Başkanlığı düşündü Son gözdesi MeneCerlik... Bu mu dik duruş ?
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

nabcanı şaşırmış adam
    Kahrolsun endüstiryel futbol.
    YAŞASIN HOLİNANİZM!

ozgur99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesinlikle sözlerine katılıyorum serdar da gizli değil açık açık istanbul hayranlığı vardır.Hatta bir keresinde Beşiktaşlılığımdan övünüyoru tarzında bir açıklaması olmuş idi Taraftarlar derneği başkanı serdara beşiktaşlı olman ile niye övünüyorsun diye bir soru sordu serdarda evet ben aynı zmanda beşiktaşlıyım da diye yanıt verdi.Evet belki iyi bir Trabzonsporlu olduğunu idddaa ediyordur ama gerçek taraftarın yada gerçekten bir klube gönülden bağlı olan bırakın diğer başka bir takım ttutmayı başka bir takım ile isminin anılmasından rahatsızlık duyar ama serdar bırakın rahatsızlık duymayı aksine övünerek beşiktaşlılığını anlkatmakta tabiki herkesin özgür iradesi var ve bir başka takımı sevmek suç olamaz .Amma sen bir büyük klupte iadercelik yapacaksın o kulup adına yorumculuk yapacaksın lakin soru sorulduğunda ben hem ts yi hemde bjk lıyım diyemezsin .Bu şık olmaz ve hiç yakışık almaz; bu durumdan belki serdar bali fazla rahatsızlık duymaz ama benim tribünde cefakar taraftarımın içi burkulur sırf serdar bali ve onun gibi iki arada kalmışlar yüzünden
    Ben o yüzden her nekadar ts ye emeği geçsede serdar balinin bu yöndeki açıklamalarını bir heyecan içinde yaptığı kanısındayım.
    *** HER ŞEY TRABZONSPOR İÇİN***

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"Aynı zamanda Beşiktaşlıyım" demedi. "Trabzonspor'un olmadığı yerde sapına kadar bjk'liyim" gibi -bence de anlamsız olan- bir cümle kurdu.

Sevip sevmemek ayrı bir mesele. Ben de kendisini ödül törenine davet etmek için telefonda görüştüğümüzdeki soğukluğu, bence tuhaf olan tavırlarından ötürü pek sevmiyorum mesela. Ama sonuçta bir değerdir ve yıpratılmamalıdır diye düşünüyorum. Bunun dışında konuştukları içinde aynı görüşte olduklarım da var, katılmadıklarım da. Birini topyekün iyi ya da kötü ilan etmenin anlamı yok. Serdar Bali de zaman zaman hepimizle uyuşan, zaman zaman da birçoğumuzun düşünceleriyle çelişen açıklamaları olan, camiaya hizmet etmiş biridir ve sırf bu nedenle bile saygıyı hak etmektedir. Ben pek beğenmiyorum ama rahatsızlık da duymuyorum. Hoşlanmadığım şeyler söylediğinde seyretmiyorum, oluyor bitiyor.

ozgur99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesinlikle sözlerine katılıyorum serdar da gizli değil açık açık istanbul hayranlığı vardır.Hatta bir keresinde Beşiktaşlılığımdan övünüyoru tarzında bir açıklaması olmuş idi Taraftarlar derneği başkanı serdara beşiktaşlı olman ile niye övünüyorsun diye bir soru sordu serdarda evet ben aynı zmanda beşiktaşlıyım da diye yanıt verdi.Evet belki iyi bir Trabzonsporlu olduğunu idddaa ediyordur ama gerçek taraftarın yada gerçekten bir klube gönülden bağlı olan bırakın diğer başka bir takım ttutmayı başka bir takım ile isminin anılmasından rahatsızlık duyar ama serdar bırakın rahatsızlık duymayı aksine övünerek beşiktaşlılığını anlkatmakta tabiki herkesin özgür iradesi var ve bir başka takımı sevmek suç olamaz .Amma sen bir büyük klupte iadercelik yapacaksın o kulup adına yorumculuk yapacaksın lakin soru sorulduğunda ben hem ts yi hemde bjk lıyım diyemezsin .Bu şık olmaz ve hiç yakışık almaz; bu durumdan belki serdar bali fazla rahatsızlık duymaz ama benim tribünde cefakar taraftarımın içi burkulur sırf serdar bali ve onun gibi iki arada kalmışlar yüzünden
    Ben o yüzden her nekadar ts ye emeği geçsede serdar balinin bu yöndeki açıklamalarını bir heyecan içinde yaptığı kanısındayım.
    *** HER ŞEY TRABZONSPOR İÇİN***

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etme be kardeşim , tamam efsane futbolcuymuş , Trabzonsporu , Trabzonspor yapanlardan mış , ama ondaki diklik olsa olsa paraboldeki kadar olur. Antrenörlüğü düşündü Başkanlığı düşündü Son gözdesi MeneCerlik... Bu mu dik duruş ?
    Cümleyi anlamamışsın, dik duruşunun yorumculuğunda olduğunu söyledim, hayat felsefesi hakkında yorum yapmadım. Ahmet Çakarla, ki programdaki kendisine verilen otoriteyi biliyorsun, kafa kafaya giderek genelde katılmamıştır görüşlerine. Trabzonsporu da elinden geldiğince programda savunmuştur.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

forza61ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ahmet cakarın yanında durqa dura oldı bole işte...
    bir SEVDADIR trabzon.......

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

serdar bali gercekten mükemmel bir topcuydu ama ist sempatisi olduğu bjk ye gitmesinden belliydi..
    ne diyelim ihş istanbul sahip cıkar kendisine.
    ayrıca kendisinde soyle hava seziyorum kendisinin olmadığı bi yönetimi sürekli kötülümek için fırsat kolluyo gibi.
    Konu B.Yiğit tarafından (20.08.2008 Saat 19:39 ) değiştirilmiştir.

ashok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

serdar baliyi hiç sevmem trabzonsporluluğu tartışılır

serturkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli

sayın bali lig tv deki Trabzonsporumuzun yeni sezon için tartışıldığı programda sayın Yanal hakkında söyledikleriyle yanlış yapmıştır.Yeni sezon öncesi sayın Yanal'ı bence bu şekilde rencide etmemesi arkasında durması gerekirdi.Sayın Bali'de sanki bu takım başarısız olsun Ersun Hoca gitsin kütüğünde Trabzon yazan bir hoca gelsin der gibiydi yani biraz hazım problemi var gibiydi.Her ne olursa olsun tüm camia hiç olmadığı kadar kenetlendiği ve sezona çok umutlu girdiği bir zamanda bu açıklama olmamalıydı.
    Ha bir de sayın başkan yardımcımımıza yaptığı saygısızlık var o da kabullenebilir bir şey değildi.Bence sayın Bali bir TRABZONSPOR sevdalısı değil,küçük olsun benim olsun ve tüm camia beni dinlesin diyen,en iyiyi ben bilirim diyen birisidir.
    lig tv'deki maç yayınlarında yaptığı yorumlara dikkat edin ne yapar ne eder lafı TRABZON kökenli futbolcu olayına getirir.bu takım kütüğünde Trabzon yazanlar oynasın diye kurulmadı,ülke sınırlarını aşmış taraftar kitlesi Trabzonspordan eski başarılarını bekliyor.bunu sağlayan hoca ve futbolcusu ister Trabzonlu ister dünyalı olsun sahip çıkılmalıdır.herkes tarafından...

Semih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serdar Bali her başlıkta tartışılıyor.
    Ne hale geldik
    "İzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle ilişkin bir de ekmek yiyelim."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

allah senin gibilerini tez vakitte yakamizdan kurtarsin.

Canli Yayin Mahkemelik Oluyor…

03 Aralık 2009 / 14:28

Boyu 1,65 deyince Bakin ne oldu?

Trabzonspor Mali Saymanı Mahmut Aksu’nun Pazartesi aksamı KadırgaTv’de katıldığı ve 5,5 saat süren canlı yayında Trabzonspor’da görev yapan eski futbolculara yönelik isim vermeden”Eski futbolcular Trabzonsporun başarısını istemiyorlar.Trabzonspor’da bir ergenekon var.Bunların başındada 1.65 boyunda biri var. Bunlar temizlenmedikce Trabzonspor 2050 yılına kadar şyampiyon olmamaz.Temizlenirse iki üç yıl içinde şampiyon olur” şeklinde konuşmasından sonar, bu lafı üzerine alan Serdar Bali, Aksu için savcılığa suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

Bali, konu ile ilgili olarak bugün yayınlanan Karadeniz Gazetesi’inde şu açıklamaları yaptı;

“bütün futbolcu arkadaşlarım töhmet altında bırakıldı.Trabzonsporun eski futbolcularının büyük bölümü şu anda çeşitli kulüplerde görev yapıyor.Sayın Aksu Trabzonspor’daki ergenekon başının 1.65 boyunda biri olduğu söylüyor.Kim bu adam? Benim boyum 1.66 Kim bu şampiyon olmasını istemeyen şerefsiz eski futbolcular. Cesareti varsa çıksın açıklasın.Bu yönde Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım”

haber61.net

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Töbe yarabbi estağfurullah !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bide bunu profeyonel futbolcular dernegi baskani diye adam yerine koyuyorlar. senden hic bir sey olmaz bali. önce adam ol. zamaninda ekmegini yedigin takimina ihanet etme.
    elestiri yap elbet ama yapici olsun.

Anıl Caner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı erdalkilicoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Futboldan sonra en çok istediğim şey menejerlik yapmaktı. Futbolu bırakır bırakmaz Şenol Güneş'ten TS'de menejerlik yapmam için teklif geldi. Trabzonspor başkanı Mehmet Ali Yılmaz da bu olaya sıcak baktı. Fakat sonra ne oldu ise menejerlik yapmak nasip olmadı.
    Bunun üzerine İstanbul’a yerleştim ticaret yapmaya başladım. Bu arada Trabzon talebe yurdunun idare heyetinde yer alıp Trabzon'lu talebelere yardım etmeye çalıştım. Trabzonspor'un İstanbul şubesini kurduk. Orda Mali Sayman olarak çalıştım İstanbul Erenköyde Karadenizli Sporcular Derneğini kurdum halen faal halde devam ediyor. 1994-1995'de Faruk ÖZAK Yönetimin de yedek üye olarak görev yaptım.

Kızım ilk okula Trabzon'da başlasın diye 1997’de tekrar Trabzon'a geri döndüm ve yerleştim. Çünkü kızım Trabzonspor'luluğunu kaybediyordu baskı ile Trabzon fanatiği yaptım bu bende farklı bir duygu başlattı. Kendi çocuklarımızın başka takımları kaydığını fark ettim.
    2000-2001 yılında Mehmet Ali Yılmaz'la girdiğimiz seçim yarışını kazanarak Futbol Şube sorumlusu oldum
    Daha sonra Trabzon Profesyonel Futbolcular derneği kurduk derneğin 3 yıldır Başkanlığını yapıyorum. Trabzon ve Trabzon sporuna faydalı olmaya çalışıyorum.

KAYNAK SERDAR BALI RESMI WEP SITESI:

http://www.serdarbali.com/index.asp
    Serdar Bali. Gel eski görevine devam et. Trabzonlu öğrencilere yardım et. 16 yıldır öğrencilik yapıyorum. Lütfen Trabzonspor'un yakasından düş.Bana da bir yardımın dokunsun.
    Delikanlı kız arkadaşına "Sana olan aşkım 4 kardeşiminki gibi olacak.Bedenen ölse de onu ruhen hep yaşatacaklar" diyordu.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Serdar bali haklidir bu konuda...

Mahmut Aksu isimi aciklasin ve neden öyle oldugunu söylemeli...

Bütün eski futbolcular felan hikaye anlatmasin...mahmut aksu daha cocuken onlar sampiyonluklar yasatiyorlardi insanlara...

biraz dikkat...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nedir bu insanların alıp veremedikleri anlamıyorum,dört dörtlük olamaz kimse,herkesin eksik yanları var elbette,ama trabzonsporun gerçeklerini en güzel savunan kaç tane spor adamımız kaldıki? örnek bile veremeyiz buna,onun için serdar balinin yanında olmalıyız..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)