Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Serdar Bali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Samet Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heralde bellidir ama farketmez dernek nereye gidiyorsa serdar bali de oraya gidecek hali yok Baskan Yardimcilari bosun yok
    her zaman her yerde birlik ve beraberlikten bahseden sahis neden o gün orda yok. baskan yardimcisi falan hikaye. kendisi o kadar atip tutuyor ama ortalikta yok.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her zaman her yerde birlik ve beraberlikten bahseden sahis neden o gün orda yok. baskan yardimcisi falan hikaye. kendisi o kadar atip tutuyor ama ortalikta yok.
    Yapacak bisi yok belki sonra gider
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

atomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı eserkaraca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor u calistarabilecek Senol hoca disinda kim var Ersun yanal dan daha basarili bu isi yapabilecek? giray bulak mi? kadri ozcan mi? husnu ozkara mi? sadi tekelioglu mu? ali kemal denizci mi? bu kadar izolasyona gerek yok., biz bask takimi atletico muyuz? nedir yani illa bir Trabzonculuk.. Unal karaman - Tolunay- Cengiz - sehmuz - Orhan cikrikci - Osman -sota arveladze Trabzonlumuydu? hangi Trabzonludan daha az ozverili oynadilar.. (bana gore) kulubun asil onursal baskani olmasi gereken sahsiyet olan SAMIL EKINCI Trabzonlu muydu? Trabzonu OF ile Besikduzu arasina sigdirmaya calismaya gerek yok.. Trabzonspor tipki diger buyuk takimlar gibi buyuk bir kitle takimidir,, yok Trabzonlu yok idmanocagi yok idmanyurdu gibi soylemler bu takimin vizyonuna zarar verir sadece...nasil bir celiski bu boyle hem tum ulkede taraftar edinmeyi hedefleyeceksin hemde mikro milliyetcilikle takimi bir ile hapsetmeye calisacaksin...Trabzonspor kulubunun merkezidir Trabzon ve sadece bir ili bir ilin bir semtini degil bir kulturu felsefeyi temsil eder bu kulub.. bu yuzdendir ki vanda antalyada ankarada hakkaride agrida yozgatda tokatda vs , bu takima gonul vermis insanlar var.. onlarin tutma sebebi ise Trabzon ili degil Trabzonspor kimligidir..

tvlerde bizi savunmus olmasina tabi ki niye boyle yapiyor demiyoruz ama eger ki Trabzonspor un ilkelerini savunuyorsa bunu yaparken kendisi icin dogru olani tum camianin ortak durusu gibi pazarlamaya calismayacak.. hepimiz istiyoruz hamiler fatihler gokdenizler ciksin ama unallar da ciksin tolunaylarda ciksin abdullahlarda ciksin,..

Nereden
    Almanya

Eski Futbolcularin Dernek Baskani olarak kendisine tsk ediyorum fatih tekkeye böyle bir imkan verdigi icin...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

kendisine gun dogmustur ve bu firsati kullanip sovuna devam edecektir ne kaliteli bir yonetimimiz var ne de kaliteli bir mualefet, anternatif...

herkezin derdi kulubun pacasindan asilip , nemalanmak..

HIRCINBEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bazen kızıyorum kendisine

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ligtvdeyken beğenmiyorduk ama Ligtvden ayrılandn beri sürekli takımımızı temsil edecek biri olmadı ligtv'de
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Serdar Bali;Teofilo'nun Eşi Trabzonu Beğenmiyormuş,Sanki Paristen Geldi ))
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün ne çok konuştu habu Bali ya.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Samimi bulamiyorum bu adami

EMiRHAN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Misina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligtvdeyken beğenmiyorduk ama Ligtvden ayrılandn beri sürekli takımımızı temsil edecek biri olmadı ligtv'de

Takımın popülaritesinden olmalı , LigTV bizim maçları kim sunarsa sunsun pek ilgililer takıma. İyi gün dostluğu mu olur bu bilemem tabi.
    Bizi yakan ataş "közden ötesi"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Misina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar Bali;Teofilo'nun Eşi Trabzonu Beğenmiyormuş,Sanki Paristen Geldi ))
    bu lafa bittim

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

''Ben doğruları söyleyince kötü oluyorum'' cümlesiyle bir savunma kalkanı oluşturmuş kendisine.
    Ben ne zaman denk gelsem hep eleştiriyor-hep eleştiriyor,çok bilmiş ve her şeyi bilmiş bir edası var,bu tip(ler) duruşlar camiaya zarar veriyor diye düşünüyorum.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Serdar Bali'nin sesinden nefret eden te ben miyim??

Sesini duyunca moralim bozuluyor..

Nereden
    Ankara

Yorumlarını beğenmiyorum....itici bir üslubu var...başka takımları takip eden yazarlar çok daha iyi yorumluyorlar takımımızı..isin icinde olmasına rağmen degerlendirlemelerinin cogu havada kaliyor

/_!mmortalTs_\ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sinan Enginin yorumlarını dinleyince ligtv de değerini gayette anladım. Hiç yoktan iyidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    mehmets61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

istanbul takımlarına sempatisini belli ediyor zaten...
    TRABZONSPOR

Nereden
    Almanya

5 sene BJk da oynayan bir adam o kulübe fazla saygi duymasi veya sempati olmasi gayet dogal bunu düsüneyemeyen arkadaslar olmasi haketten ilginc...

ben meltem tv de izliyorum ve genelde begeniyorum o ayri...

"X" bir Trabzonsporlunun oldugu yerde Trabzonsporun hakkini yedirmez eger buralarda yok sinan engin sunu dedi yok mustafa denizli bunu dedi diyip cikarsaniz elestirmemeniz lazim cünkü kendi insanlarimiza destek vermeme gibi hastligimiz var...

Görüs ayriligi ayri ama Trabzonsporun hakkini yedirmez en önemlisi bu...

Istanbul meydyasinda Trabzonsporlu yok olmaz tabi oraya yükselen adamin altini oyarsak destek vermezsek olmaz tabiki sonra kala kala mustafa d, sinan e, hincal u, vs. vs. kaliriz..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Çok emeği vardır, eski futbolcumuzdur, geçmişinde kaliteli bir futbolcudur.
    Bunlara lafım yok.
    Ama o kendini beğenmişliği, yaptığı ben demiştim yorumları, akıl vermeler falan hiç yakışmıyor.
    Hiçkimsenin kendini o formadan üstün görme lüksü yok.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

lutfu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

hep olumsuz olunmaz
    takım bu kadar iyiyken bile atıp tutuyor
    bırakın allah aşkına, serdar baliye kalmadı trabzonumuzu yorumlamak
    Trabzon'un Ayvalık ilçesinden

el_conquistador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Serdar Bali'de su ana dek hep iki sey görmüsümdür: cehalet ve fesatlik. Sadece kücük bir örnek: Bir zamanlar takımı sabote etmekle sucladigi Selcuk Inan'i dün öve öve bitiremedi. Kendiside sagolsun dün beni yine baya güldürdü, örnek: Brezilya'li futbolcular'da altyapi yok!! Örnek olarak'da Jaja'yi gösterdi?!? Ikinci örnegi ise daha vahim idi: Teofilo! Simdi maci seyredenler, o aslinda baska birsey demek istedi diye itiraz edebilirler ama asil sorun'da burada: kendisi aslinda anlatmak istedigini anlatamayacak kadar cahil birisi ve kötü olan, böyle birisinin televizyon'da yorumcu olmasi. Dün birde takmis noel tatiline, yok federasyon bu konuda birsey yapmaliymis vs.. Federasyon bir kere noel'de bütün yabanci futbolculari evlerine göndereceksiniz diye birsey demiyor, mesela Fenerbahce'de dün bütün yabancilar oynadi. Bizim futbolculara izini Senol Günes verdi ve Onur ile Yattara'ninda noel kutlamaya gittiklerinide pek sanmiyorum. Noel nedeniyle izin verilen futbolcularimiz varsada, bu isin tabi birde psikolojik ve insani yani var. Bu futbolcular, milyonlarca Avro bile kazansa, sonucta insandir ve onlar icin en kutsal dini günlerinde ailelerinin yaninda olmak isteyeceklerdirki, noel bayrami aile ile kutlanir ve özellikle güney amerika insaninin ne kadar dinlerine düskün olduklari bilinir. O yüzden soruyorum: bu futbolcular icin, dini geleneklerine saygi gösterip, onlari 1-2 gün daha erkenden izine göndermek'mi kulüplerine daha baglayicidir ve motive edicidir, yoksa onlari son güne kadar burda tutup, ikinci lig takimina karsi maca cikarmakmi (burda kesinlikle Gaziantep'i kücümsemiyorum)?
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur..."

Nereden
    Ankara

Bu adamın konuşmalarına verdiğim değer ile Angut kocamanın konuşmalarına verdiğim değer aynı seviyede. Bazı insanları kale almaya değmez, bu da onlardan biri

ugurozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Serdar Balinin yorumlarini begeniyorum; evet aklina geleni soyluyor; ama art niyetli degil; ve dogrulari soyluyor... Ve bu dogrular kulube zarar verecek dogrular da degil...
    Seninle bir ömür Şenol hocam...

ma80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bazen sınırları zorlayan bu zorlamanın sonucunda iticiliği kazanan birisi. doğru yorumlar yapıyor o ayrı sadece siyasi değil.

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor'a yabancı, Serdar Bali'yi dinleyen birisi onu Trabzonspor'un gelmiş geçmiş en önemli oyuncusu sanar. Hazmedemiyorum televizyonlarla anlaşan her kişinin rastgele Trabzonspor adına konuşmasını.

Trabzonspor adına konuşturacaksa televizyonlar birisini, bu büyük taraftar sitelerinden seçilecek kişiler olmalı. Biliyorsunuz bunun örneği sitemizde mevcut.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)