Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Serdar Bali

Bu konuda Serdar Bali bana görede haklıdır.
    Serdar Bali geçen akşam meltem tv de aynen şunları söyledi;
    kimmiş o Trabzonsporun şampiyonluğunu istemeyen haysiyetsiz,onursuz, şerefsiz söylesinde bilelim dedi.
    eğer M.Aksu bukadar büyük laf ediyorsa ismide verecek..
    ''ŞAMPİYONLUK YAKIŞACAK ŞEHRİME''

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nedir bu insanların alıp veremedikleri anlamıyorum,dört dörtlük olamaz kimse,herkesin eksik yanları var elbette,ama trabzonsporun gerçeklerini en güzel savunan kaç tane spor adamımız kaldıki? örnek bile veremeyiz buna,onun için serdar balinin yanında olmalıyız..

serdar balinin sadece gecmisdeki hizmetlerini saygi duyuyorum..yapici olmak yerine yikici ,karalayici ve komplo teorisyeni olarak devam ettigi surece gecmisini duydugum saygiyi da kaybedecegim ..
    gecen sene yapmis oldugu hareketleri ve soylemlerini unutmadik, dogrucu davut takiliyosa soylediginin arkasinda duracak,, yok oyle acigi kollayip krose vurmak.. gecen sene ersun yanali YERLININ YERLISI edebiyatiyla yipratan ve hatta gitmesi icin lobi baslatanlardan biridir kendileri.. ona gore tek suc hocadaydi cunku 3. yapmasi yetmezmis ( daha once gelenler devamli sampiyon yapiyordu o yuzden 3.lugu sindiremedik icimize ) devamli bir nufus cuzdani uzerinden 70 lerin soylemleri,.. tamam bizde istiyoruz daha fazla alt yapidan gencler ciksin ve barcelona gibi 6 altyapi oyuncusu olsun a takimda, bunu istemeyen yoktur heralde ama sadece nufus cuzdaninda TRABZON yazmasi yetmiyor basari icin , kalite de lazim...kimse fatih sen Trabzonlusun bu takimda oynayamazsin mi dedi, gokdeniz sen Trabzonlusun senden olmaz mi dedi.. demekki olacak olan da olabiliyormus .... kalite yurtdisinda veya yurtdisinda .. neredeyse faydalanmak gerekir tutturmus bir yerlinin yerlisi soylemi.. sirf bu lokal milliyetci soylemler yuzunden yetismiyor aslinda.. baris icin A takima cikmaK yeterli geliyor, formayla yildiz olmanin degil esofmanla hava atmanin derdinde,.. nasilsa hep hocalar suclu niye barislari oynatmiyor diye... niye ugrassin ki suc kendisinde degil,, kendisi gayet yeterli ama ah bu hocalar var ya bu hocalar.. hep onlar suclu

gecen sene bu propagandayi ne kadar abartip kimsenin gundeminde dahi olmayan birlesmis ve tek vucut olan iki kulubu bile politikasina malzeme edip yaptigi kravat sovu da hatirliyoruz... ne idmanocagi sayin bali ne idmanyurdu ? ..ikisi de Trabzonspor demek... bu neyin cabasi..?yonetimin yaninda her karede bulunan kendilerinin simdilerde Mehmet Ali Yilmaz cigirtkanligi yaptigini da goruyoruz,,serdar bali ve zihniyetindekilerin bu tutumlari da umarim isyan edene kelle vermeyi , hedef saptirmayi ilke edinmis baskanimiza ders olur..goruldugu gibi yarinda kendisinin kellesini isteyecek bu abilerimiz.. Trabzonspor a model - plan - yontem pazarlayan kendileri bu takimda yoneticilik de yapti.. altyapidan yildizlar kazandirdi da bizim mi haberimiz yok.. susmak sukunet saglamak da bir hizmettir serdar bali.. ha cok mu iddalisin kotu gun firsatciligi yapacagina ,kendine ilkelerine ve dogrularina guveniyorsan cik aday ol baskan ol , yonetici ol ama yapmiyacaksan da yapabilecek insanlara duvar olma.. bundan daha buyuk bir hizmetdede bulunamaz zat- i aliniz..
    Konu ESER tarafından (03.12.2009 Saat 17:57 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen sene yapmış olduğu hareketler ve söylemler konusunda ben yanlış şeyler söylediğini pek düşünmüyorum,geçen sezon mükemmel bir hava yakalamıştı takım hem teknik heyet hem yönetim hemde taraftarlar takımı son derece olumlu etki yapmış ve o gazla birlikte maçlar kazanılmıştır,trabzonspor o zamanlar dörtlük top oynamamıştır,bazı maçlar şansımızında yardımıyla kazanılmıştır,var mı geçen sezon şöyle koltuğumuza oturup rahatça izlediğimiz bir maç ? ben hiç hatırlamıyorum,serdar balinin dile getirmeye çalıştığı şeyler bunlardı,paralelinde her defasında üzerine basarak söylediği noktalarda vardıki bunların ne kadar doğru ne kadar yanlış olduklarını zaten herkes görüyordu,başından beri karşı olduğu birinci şey ersun yanala verilen para ve paralelinde trabzonlu hocaların görmezlikten gelinmesidir,bunu anlamak o kadar da zor değil..

gelelim serdar balinin savunulması gereken yönlerini,bu camia yıllar yılı televizyonlardan yerden yere vurulmuştur,taraftarlarımız hep zan altında bırakılıp trabzon şehri adeta futbol holiganizminin merkezi gibi gösterilmiştir,ben o kadar spor programı hatırlıyorum ki 2000 li yıllarda özellikle hep trabzonun aleyhine konuşulduğu haklarının savunulmadığı ve yerden yere vurulduğu,sağolsunlar dönemin yöneticileri ve özelliklede başkanları bunun karşısında seslerini çoğunlukla çıkaramamışlardır..serdar balinin lig tv ve show tv de yorum yapmaya başladığı son 2-3 yılı hatırlayalım,özellikle şansal ve ermana her canlı yayın bağlatısında gerekli cevapları verebilmiştir,bu şekilde trabzonun hakkını koruyan kaç tane spor adamımız var sorarım size? ben her söylediğinin doğru olduğunu kesinlikle savunmuyorum ama sadece bu kadar acımasız eleştiriyi hakettiğini düşünmüyorum,makam peşinde olduğunu kesinlikle düşünmüyorum,sadece kendi bildiği doğrularını savunan trabzonsporun gerçeklerini layıkıyla ortaya koyan ve bunu da kendine has uslubuyla yapmaya çalışan bir spor adamımızdır.. daha çok konuşulacak şeyler var ama ancak bu kadarını yazıya dökebildim saygılar..

Nereden
    Avrupa Diğer

geçen sene yapmış olduğu hareketler ve söylemler konusunda ben yanlış şeyler söylediğini pek düşünmüyorum,geçen sezon mükemmel bir hava yakalamıştı takım hem teknik heyet hem yönetim hemde taraftarlar takımı son derece olumlu etki yapmış ve o gazla birlikte maçlar kazanılmıştır,trabzonspor o zamanlar dörtlük top oynamamıştır,bazı maçlar şansımızında yardımıyla kazanılmıştır,var mı geçen sezon şöyle koltuğumuza oturup rahatça izlediğimiz bir maç ? ben hiç hatırlamıyorum,serdar balinin dile getirmeye çalıştığı şeyler bunlardı,paralelinde her defasında üzerine basarak söylediği noktalarda vardıki bunların ne kadar doğru ne kadar yanlış olduklarını zaten herkes görüyordu,başından beri karşı olduğu birinci şey ersun yanala verilen para ve paralelinde trabzonlu hocaların görmezlikten gelinmesidir,bunu anlamak o kadar da zor değil..

gelelim serdar balinin savunulması gereken yönlerini,bu camia yıllar yılı televizyonlardan yerden yere vurulmuştur,taraftarlarımız hep zan altında bırakılıp trabzon şehri adeta futbol holiganizminin merkezi gibi gösterilmiştir,ben o kadar spor programı hatırlıyorum ki 2000 li yıllarda özellikle hep trabzonun aleyhine konuşulduğu haklarının savunulmadığı ve yerden yere vurulduğu,sağolsunlar dönemin yöneticileri ve özelliklede başkanları bunun karşısında seslerini çoğunlukla çıkaramamışlardır..serdar balinin lig tv ve show tv de yorum yapmaya başladığı son 2-3 yılı hatırlayalım,özellikle şansal ve ermana her canlı yayın bağlatısında gerekli cevapları verebilmiştir,bu şekilde trabzonun hakkını koruyan kaç tane spor adamımız var sorarım size? ben her söylediğinin doğru olduğunu kesinlikle savunmuyorum ama sadece bu kadar acımasız eleştiriyi hakettiğini düşünmüyorum,makam peşinde olduğunu kesinlikle düşünmüyorum,sadece kendi bildiği doğrularını savunan trabzonsporun gerçeklerini layıkıyla ortaya koyan ve bunu da kendine has uslubuyla yapmaya çalışan bir spor adamımızdır.. daha çok konuşulacak şeyler var ama ancak bu kadarını yazıya dökebildim saygılar..

Trabzonspor u calistarabilecek Senol hoca disinda kim var Ersun yanal dan daha basarili bu isi yapabilecek? giray bulak mi? kadri ozcan mi? husnu ozkara mi? sadi tekelioglu mu? ali kemal denizci mi? bu kadar izolasyona gerek yok., biz bask takimi atletico muyuz? nedir yani illa bir Trabzonculuk.. Unal karaman - Tolunay- Cengiz - sehmuz - Orhan cikrikci - Osman -sota arveladze Trabzonlumuydu? hangi Trabzonludan daha az ozverili oynadilar.. (bana gore) kulubun asil onursal baskani olmasi gereken sahsiyet olan SAMIL EKINCI Trabzonlu muydu? Trabzonu OF ile Besikduzu arasina sigdirmaya calismaya gerek yok.. Trabzonspor tipki diger buyuk takimlar gibi buyuk bir kitle takimidir,, yok Trabzonlu yok idmanocagi yok idmanyurdu gibi soylemler bu takimin vizyonuna zarar verir sadece...nasil bir celiski bu boyle hem tum ulkede taraftar edinmeyi hedefleyeceksin hemde mikro milliyetcilikle takimi bir ile hapsetmeye calisacaksin...Trabzonspor kulubunun merkezidir Trabzon ve sadece bir ili bir ilin bir semtini degil bir kulturu felsefeyi temsil eder bu kulub.. bu yuzdendir ki vanda antalyada ankarada hakkaride agrida yozgatda tokatda vs , bu takima gonul vermis insanlar var.. onlarin tutma sebebi ise Trabzon ili degil Trabzonspor kimligidir..

tvlerde bizi savunmus olmasina tabi ki niye boyle yapiyor demiyoruz ama eger ki Trabzonspor un ilkelerini savunuyorsa bunu yaparken kendisi icin dogru olani tum camianin ortak durusu gibi pazarlamaya calismayacak.. hepimiz istiyoruz hamiler fatihler gokdenizler ciksin ama unallar da ciksin tolunaylarda ciksin abdullahlarda ciksin,..
    Konu ESER tarafından (03.12.2009 Saat 18:27 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Avrupa Diğer

gecen sene rahat bir mac izledigimi bende hatirlamiyorum evet ama bu sene de hatirlamiyorum, kendisi de bir spor adami ve nasil olur da tribun amigosu kilikli uc kliseden baska birsey bilmeyen basit spor yazarlarinin yaptigini yapar onlarin ayak izlerini takip eder .ben de bunu anlamiyorum. demekki cozum gider cemal gelir kemal degilmis..
    uc kardes kulub cok elestiriliyor gorunse de aslinda danisikli bir tiyatrodur bu sadece.. bu arkadaslar bir gladyodur aslinda.. bircok zaman da ortak durus sergilemekten de geri kalmazlar.. biz uc buyukler biz zartlar biz zurtlar diye kendilerini nasil ayirdiklarini ve bu gladyonun disina medya destegiyle itilmeye calisilmamiz zaten ortadayken TS kimligininin yok sayilmaya calisildigi ortadayken, onlarin ekmegine yag surup kulubumuz adina yeni yeni sorunlar icat eden zihniyetleri anlamadigim gibi takdir de etmiyorum ,saygi da duymuyorum.. bizim derdimiz orali surali burali ayrimciligi yerine planli projeli ilkeli ve kurumsal nasil bir kulub oluruz ,nasil butunluk saglariz olmali.. gecen sene kenetlenildiginde arkasinin corap sokuyu gibi geldigi asikarken , gerisi teferruat sadece..

Mehmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben Serdar Bali'yi çok seviyorum ve Trabzonspor'un başarılı olmasını en az bizim kadar istediğinden adım gibi eminim
    Bugün dünden akıllı değilsen kayıptasın!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eserkaraca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor u calistarabilecek Senol hoca disinda kim var Ersun yanal dan daha basarili bu isi yapabilecek? giray bulak mi? kadri ozcan mi? husnu ozkara mi? sadi tekelioglu mu? ali kemal denizci mi? bu kadar izolasyona gerek yok., biz bask takimi atletico muyuz? nedir yani illa bir Trabzonculuk.. Unal karaman - Tolunay- Cengiz - sehmuz - Orhan cikrikci - Osman -sota arveladze Trabzonlumuydu? hangi Trabzonludan daha az ozverili oynadilar.. (bana gore) kulubun asil onursal baskani olmasi gereken sahsiyet olan SAMIL EKINCI Trabzonlu muydu? Trabzonu OF ile Besikduzu arasina sigdirmaya calismaya gerek yok.. Trabzonspor tipki diger buyuk takimlar gibi buyuk bir kitle takimidir,, yok Trabzonlu yok idmanocagi yok idmanyurdu gibi soylemler bu takimin vizyonuna zarar verir sadece...nasil bir celiski bu boyle hem tum ulkede taraftar edinmeyi hedefleyeceksin hemde mikro milliyetcilikle takimi bir ile hapsetmeye calisacaksin...Trabzonspor kulubunun merkezidir Trabzon ve sadece bir ili bir ilin bir semtini degil bir kulturu felsefeyi temsil eder bu kulub.. bu yuzdendir ki vanda antalyada ankarada hakkaride agrida yozgatda tokatda vs , bu takima gonul vermis insanlar var.. onlarin tutma sebebi ise Trabzon ili degil Trabzonspor kimligidir..

tvlerde bizi savunmus olmasina tabi ki niye boyle yapiyor demiyoruz ama eger ki Trabzonspor un ilkelerini savunuyorsa bunu yaparken kendisi icin dogru olani tum camianin ortak durusu gibi pazarlamaya calismayacak.. hepimiz istiyoruz hamiler fatihler gokdenizler ciksin ama unallar da ciksin tolunaylarda ciksin abdullahlarda ciksin,..
    ewt haklısın ama şu anki gidişatta ünallar tolunaylar ve abdullahlar çıkıyor hep buna bir itirazımız yok,zaten olan da o,ama fatihler gökdenizler yok malesef olanıda yolluyoruz yollamaya çalışıyoruz,bu klüp yıllarca 5 para etmeyecek adamlara milyonlarca lira para verdi,birilerinin cepleri doldu,sonuçta ne oldu klüp hep zarar gördü,bu paraları böyle basit adamlara dökeceğimize kendi değerlerimize sahip çıkmak en doğrusu değilmi? bu noktada herkesin trazoncu olması gerektiğini düşünüyorum.. ünal tolunay gibiler hep gelsin,bunlar gibilere verilen paralara diyecek bişeyimiz yok..

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah senin gibilerini tez vakitte yakamizdan kurtarsin.

Canli Yayin Mahkemelik Oluyor…

03 Aralık 2009 / 14:28

Boyu 1,65 deyince Bakin ne oldu?

Trabzonspor Mali Saymanı Mahmut Aksu’nun Pazartesi aksamı KadırgaTv’de katıldığı ve 5,5 saat süren canlı yayında Trabzonspor’da görev yapan eski futbolculara yönelik isim vermeden”Eski futbolcular Trabzonsporun başarısını istemiyorlar.Trabzonspor’da bir ergenekon var.Bunların başındada 1.65 boyunda biri var. Bunlar temizlenmedikce Trabzonspor 2050 yılına kadar şyampiyon olmamaz.Temizlenirse iki üç yıl içinde şampiyon olur” şeklinde konuşmasından sonar, bu lafı üzerine alan Serdar Bali, Aksu için savcılığa suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

Bali, konu ile ilgili olarak bugün yayınlanan Karadeniz Gazetesi’inde şu açıklamaları yaptı;

“bütün futbolcu arkadaşlarım töhmet altında bırakıldı.Trabzonsporun eski futbolcularının büyük bölümü şu anda çeşitli kulüplerde görev yapıyor.Sayın Aksu Trabzonspor’daki ergenekon başının 1.65 boyunda biri olduğu söylüyor.Kim bu adam? Benim boyum 1.66 Kim bu şampiyon olmasını istemeyen şerefsiz eski futbolcular. Cesareti varsa çıksın açıklasın.Bu yönde Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım”

haber61.net
    Bu konu canlı yayında dile getirilmiş ve mahkemelik olmuş ise, adalet yerini bulacaktır. Masumane sevgi ile takımını seven taraftarları ürkütmenin, dışlayarak başka bir takıma imrenmenin intikamını yargı sorar herhalde.

Dedikodu olarak kalmaz inşallah. Aksu'yu tebrik edirim.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

bütün futbolcuları kapsayacak bir acıklama tabiki yanlıs...ama aksunun söyledigi gibi bir durumun oldugunu bende düsünmüyor degilim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakıyorumda serdar Bali dışında üstüne alınanda yok bu söylenneleri.Demek yarası olan gocunur.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hangi taşı kaldırsan altından Serdar Bali çıkıyor....Bu zamana kadar takıma muhalefet etmeyip destekleyici açıklamalarda bulunsaydı şimdi bambaşka bir yerde bulurdu kendisini...Eleştirininde bir sınırı vardır...Ama sen ak olanada kara dersen sonunda düşeceğin durum bundan ibarettir...
    ..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..

Nereden
    Avrupa Diğer

ewt haklısın ama şu anki gidişatta ünallar tolunaylar ve abdullahlar çıkıyor hep buna bir itirazımız yok,zaten olan da o,ama fatihler gökdenizler yok malesef olanıda yolluyoruz yollamaya çalışıyoruz,bu klüp yıllarca 5 para etmeyecek adamlara milyonlarca lira para verdi,birilerinin cepleri doldu,sonuçta ne oldu klüp hep zarar gördü,bu paraları böyle basit adamlara dökeceğimize kendi değerlerimize sahip çıkmak en doğrusu değilmi? bu noktada herkesin trazoncu olması gerektiğini düşünüyorum.. ünal tolunay gibiler hep gelsin,bunlar gibilere verilen paralara diyecek bişeyimiz yok..

bende istiyorum takimin bircogu altyapidan yetisen oyunculardan kurulu olsun bizimde kendi iniestalarimiz-xavilerimiz-valdeslerimiz-puyollarimiz olsun ama kalitelilerse olsun.. tabi ki mehmet yilmazlar elden kacirilip sonra dunya paraya geri alinmasin .. tabi ki bes para etmez adamlara milyon dolarlar vermek yanlis .. ama kotuye kotuyle ornek vermekte yanlis.. simdi serdar balinin ekran fenomeni olmak icin ortaya attigi seyleri kendisi baskan olsa daha yapamaz.. cesaret ister boyle isler, bos meydanda atmaya benzemez.. rakibin carlosu alacak sen goksulari barislari oynatip kadro kuracaksin.. bu dedigine kendisi de inanmiyor da iste artik bilenin de bilmeyenin de kullandigi bir kliseyi taraftari gidiklamak , yandas toplayip kendi cevresinde kamuoyu olusturmak adina kullaniyor... altyapidan oyuncu da yetistirirsin kaliteli gordugun yabanciyi da alirsin,.. bunlari harmanlayabilliyorsanda basarili olursun.. bizim 96 kadrosunda da oyle cok fazla Trabzonlu oyuncu yoktu ama nokta -kaliteli transferlerle ihtiyaca gore kurulmus dengeli ve uyumlu bir takimdi.. hedefleri buyuk bir takima serdar bali gibi mikro milliyetci zihniyetler mahalle siyaseti yapacak diye kimlige gore oyuncu dolduramazsin,,belli araliklarla kazandirabilirsin kalitesini yterli gorduklerini sadece...fatih bugun fatih olduysa sota gibi bir ustanin kendisine kattiklari sayesinde oldu, emre gs de emre olduysa bunu hagi gibi bir ustadan kazandiklarina borclu,,, bu laflar bize birsey kazandirmaz.. bu istanbulda sivaslilarin erzincanlilarin kendi holdinlerini kurup kafatascilik yapip hemsericilik yapmasi ve yetersizde olsa kimligi ugruna torpille hemserisini ise alip hakkin oldugu halde sana sans tanimamasiyla ayni sey ( hatta alsa dahi seni otekilestirip , sana yabanci oldugunu ,oraya ait olmadigini iliklerine kadar hissettirmesiyle )

Trabzonluculuk ile Trabzonsporculugu birbirine karistirmayalim derim ben. Trabzonlu olmamiz Trabzonsporlu olmamizin en buyuk etkeni fakat bu takima gonul veren milyonlar var Trabzonlu olmayan ve bu takimi Serdar Bali ler istiyor diye de lokallestiremeyiz
    Konu ESER tarafından (04.12.2009 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Aksu'nun dediği gibi ise ortada bir facia var demektir.

Çözülürse tam tam lar susar,
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Nereden
    Avrupa Diğer

bizim yore insanimiz olarak yapimizda var hep olaylara olumsuz yonlerinden yaklasmak... nasil olmasi gerekeni degilde bir isin nasil olamayacagini madde madde analiz etmeyi cok iyi biliyoruz.. serdar bali de bu anlayisi temsil edenlerin ekranlardaki yuz aki.. yapici birsey yok hep yikalim hep bi devrim yapalim arayisi.. serdar bali dis kapinin mandali da degil Trabzonspor da.. bu camiaya futbolcu olarak hizmet etmistir.. o zaman onunda yonetimlere girmeye sorumluluk almaya hakki da vardir, dogrularina inaniyorsa surekli bel altindan vurup acik kollayip camiayi yipratmak yerine , sorumluluk alsin, soyle olur boyle olur dedigi dogru ilkerinin gercege donusmesi icin ugrassin.. ikdidarda olmayip da sallayan muhalefet partileri gibi atip tutmasinin ne kendisine ne de bu camiaya bir faydasi var..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yanlis bilmiyorsam kendisi Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği baskani.
    ama nedense kendisi senol günes ziyaretinde yoktu.
    her zaman birlik beraberlikten bahseden kisi neden baskan oldugu derneginin düzenlemis oldugu ziyarete katilmaz.
    kimse masal anlatmasin isi vardi zamani yoktu falan diye

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=65131

KERİM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yanlis bilmiyorsam kendisi Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği baskani.
    ama nedense kendisi senol günes ziyaretinde yoktu.
    her zaman birlik beraberlikten bahseden kisi neden baskan oldugu derneginin düzenlemis oldugu ziyarete katilmaz.
    kimse masal anlatmasin isi vardi zamani yoktu falan diye

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=65131
    O haberde Serdar bali nin olmadığına dair birşey geçmiyor. Dernek Başkan Yardımcıları İlyas Akçay ve Turgay Semercioğlu nun konuşduğu söyleniyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

Alıntı KERİM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O haberde Serdar bali nin olmadığına dair birşey geçmiyor. Dernek Başkan Yardımcıları İlyas Akçay ve Turgay Semercioğlu nun konuşduğu söyleniyor.
    resmi sitemizdeki habere ait fotograflarda bile kendisini göremiyorum.

http://trabzonspor.org.tr/default.as...Detay&IND=3144

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İsmail Çavuşoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda Serdar Bali bana görede haklıdır.
    Serdar Bali geçen akşam meltem tv de aynen şunları söyledi;
    kimmiş o Trabzonsporun şampiyonluğunu istemeyen haysiyetsiz,onursuz, şerefsiz söylesinde bilelim dedi.
    eğer M.Aksu bukadar büyük laf ediyorsa ismide verecek..
    İsmail Abi,

Hak verdiğin konuda ben de sana katılıyorum; ama daha bir gün çıkıp da isim verip de konuşma cesareti gösteremeyen Serdar BAli, bu hakkı kendinde nasıl görüyor, onu anlamadım.

Kendisi camiamızın "muğlak" konuşma üstadıdır.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı KERİM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger serdar bali de ziyaretde olsaydi bunu basin atlamazdi, kendisi artik tek basina iyi reyting alabilen bir fenomen olmustur ve varligi da haber niteligi tasir,,( ugruna ugrastigi mesele de bu zaten)

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Serdar Bali o gün Istanbuldaydi onun icin gidemedi...

her konuda birsey aramaya gerek yok bana göre...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

senelerden beri klubun sırtında olan nsanlar bunlar yaa...sabahtan aksama hiçbir işi olmayan adama napar sizce işte serdar balinin yaptıgıın yapar...serdar bali ne iş yapar?özkan sümer ne iş yapar?trabzonspor bu insanları senelerce bir yerlere tasımıstır hala tasımak zorundamııdr?azcık kendiini geliştir,oku arastır yok bunlar varsa yoksa trabzonspor...bedri rahmi eyüpoğlundan bitirelim;kemenceye horona can kurban ama bir ömür boyuda kemence calınmaz ki...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

Alıntı Samet Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar Bali o gün Istanbuldaydi onun icin gidemedi...

her konuda birsey aramaya gerek yok bana göre...
    heralde aniden ziyarete gitmediler. önceden ziyaretin tarihi belliydi sanirim.
    istese giderdi ama gitmek istemedi.
    bu benim görüsüm

Nereden
    Almanya

heralde aniden ziyarete gitmediler. önceden ziyaretin tarihi belliydi sanirim.
    istese giderdi ama gitmek istemedi.
    bu benim görüsüm
    Önemli degil. Dernekte bir tek Serdar Bali yok. Gitmesede olur.

Ama sehir disindaydi yapacakda bisi yok.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

Alıntı Samet Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önemli degil. Dernekte bir tek Serdar Bali yok. Gitmesede olur.

Ama sehir disindaydi yapacakda bisi yok.
    dedigim gibi tarihi önceden belliydi sanirm ziyaret günü icin

Nereden
    Almanya

dedigim gibi tarihi önceden belliydi sanirm ziyaret günü icin
    Heralde bellidir ama farketmez dernek nereye gidiyorsa serdar bali de oraya gidecek hali yok Baskan Yardimcilari bosun yok
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)