Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beko - Tbl All Star 2008

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart Beko - Tbl All Star 2008

Potada dev organizasyon başlıyor!

Basketbolun şov yönünün ön plana çıkacağı etkinlikte, sporseverler renkli görüntülere tanık olacak.

Abdi İpekçi Spor Salonu'nda saat 13.30'dan itibaren çeşitlik şovlarla renklenecek etkinlikte, Beko Basketbol Ligi'nde forma giyen Türk ve yabancı oyunculardan kurulu karmalar karşı karşıya gelecek.

-TEKNİK HEYETLER-

Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü'nün resmi internet sitesinde yapılan halk oylamasının yanı sıra basın mensupları ve antrenörlerin verdikleri oylarla belirlenen yabancılar ve Türkler karması oyuncularının maçında, Türk Karması'nda başantrenörlüğü Galatasaray Cafe Crown Antrenörü Murat Özyer, yardımcılığını ise Bandırma Banvitspor Antrenörü Selçuk Ernak yapacak, idareci olarak da Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş görev alacak. Yabancılar Karması'nda ise başantrenörlük görevini Türk Telekom Antrenörü Ercument Sunter, yardımcı antrenörlüğü Casa TED Ankara Kolejliler Antrenörü Hasan Özmeriç, idareciliği ise Türk Telekom Genel Menajeri İrfan Yücesoy üstlenecek.

-TÜRK VE YABANCILAR KARMASI-
    Oylama sonucunda belirlenen Yabancılar ve Türkler karmaları şu oyunculardan oluşuyor:

Türk Karması:
    Cevher Özer (Beşiktaş Cola Turka), Cüneyt Erden, Ermal Kurtoğlu, Kerem Gönlüm (Efes Pilsen), İbrahim Kutluay, Mirsad Türkcan, Semih Erden (Fenerbahçe Ülker), Haluk Yıldırım, Muratcan Güler, Tutku Açık (Türk Telekom), Ömer Aşık (Alpella), Ümit Sonkol (Mersin Büyükşehir Belediyesi).

Yabancılar Karması:
    Aubrey Lamar Reese (Beşiktaş Cola Turka), Brian Boddicker (Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi), Andew Nicholas, Marcus Haislip (Efes Pilsen), Edmund Saunders (Beykoz), Erwin Dudley, Jan Hendrick Jagla (Türk Telekom), Gerald Fitch (Galatasaray Cafe Crown), Marcus Green (Casa TED Ankara Kolejliler), Marcus Slaughter (Pınar Karşıyaka), Willie Solomon (Fenerbahçe Ülker), Rasheed Brokenbrough (TOFAŞ).

-SMAÇ VE 3 SAYI YARIŞMALARI, ŞOVLAR-
    Beko All Star 2007 organizasyonunda yabancılar ve Türkler karmalarının maçının yanı sıra, smaç ve 3 sayı yarışmaları da yapılacak.

Bu arada, geçen yıl NBA'in en iyi dans grubu seçilen Orlando Magic Cheer Leaders ve dünyaca ünlü basketbol akrobasi grubu Crazy Dunkers şovları, rap yıldızı Ceza da şarkılarıyla organizasyona renk katacak. Ayrıca topu kafasıyla kontrol edebilme özelliğine sahip Eyal Horn da izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 sayı, smaç ve yetenek yarışlarına kimler katılacak?
    Basketbolda Abdi İpekçi Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek Beko All Star 2007 organizasyonunda üç sayı, smaç ve yetenek yarışmalarına katılacak sporcular açıklandı.
    All Star maçı öncesi yapılacak olan 3 yarışmaya katılacak sporcular şunlar:

Üç Sayı Yarışması:
    Kenton Paulino (Beykoz)
    Tufan Ersöz (Galatasaray Cafe Crown)
    Mike Jones (Darüşşafaka)
    Ömer Ünver (Casa TED Ankara Kolejliler)
    Andrew Nicholas (Efes Pilsen)

Smaç Yarışması:
    Sinan Can Güler (Darüşşafaka)
    Marcus Slaughter (Pınar Karşıyaka)
    Ersan Özseven (Mersin Büyükşehir Belediyesi)
    Marcus Haislip (Efes Pilsen)

Yetenek Yarışması
    Mithat Demirel (Galatasaray Cafe Crown)
    Brandon McKnight (İstanbul Tekelspor)
    Altan Erol (Oyak Renault)
    Berent Kavaklıoğlu (Casa TED Ankara Kolejliler)
    “Nerelerin aktığını tek tek bildiriniz...” “Efendim, musluklar hariç her yan akıyor!"Artık sadece musluklar akacak...
    Sizler var ya .....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

All-Star 2007 14.00 canlı olarak NTV'de yayınlanacak.
    All star oylamsına ne zaman katılmak istesem sistem hata verdi.En çok Haluk Yıldırım'ı görmek istiyordum.Kansere yakanaldığı için kapı önüne konulan ve iki kulvarda yarışamaz denilen Haluk Yıldırım gösterdiği perfonmansla hak ediyor.
    “Nerelerin aktığını tek tek bildiriniz...” “Efendim, musluklar hariç her yan akıyor!"Artık sadece musluklar akacak...
    Sizler var ya .....

Nereden
    İzmir

Kenton Paulino (Beykoz) (3 Sayı birincisi )

Mithat Demirel (Galatasaray Cafe Crown) | Yetenek yarışması birincisi

Ersan Özseven (Mersin Büyükşehir Belediyesi) | Marcus Haislip yoklugunda Birinci oldu Ersan Özseven Smaç Yarışmasında

Orlando Magic kızları süper , Crazy Dunkers erkekleri harikaydılar. Maç başlayana kadar izledim. Ama bizim Türk izleyiciler gerçekten anlamıyor Basketbol izlemekten. Crazy Dunkers öyle muhteşem şovlar yaptılarki Bizim taraftarımız ot gibi izliyor. Adamlar seyirci coşsun diye alkış tutuyorlar tepki alamıyorlar. Doymuşlar sanırım bizim Basketbol izleyen taraftarlarımız.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Kaan Kural yarışmalarda kimi favori gösterdiyse kaybetti.Nicholas'ın köyü atışları sırasında "Senin adayın Tufan tekrar başladığı için Nicholas ise ben favori gösterdiğim için kaybetti"diyerekte kendide kabul etti.
    Maçta Türkler karması galibiyete yaklaşmasına rağmen 109-114 yenildi.
    Crazy Dunkerstan biri maç sırasında yapılan şovda çembere kafasını fene halde vurdu.Allah bir şey olmadı.kişinin üzerinden yapılan smaç mükemmeldi.
    En iyi oyuncu Marcus Slaughter seçildi.Kaan Kural adayı Marcus Greendi.
    Sizler var ya .....

Nereden
    İzmir

Kaan Kural'in her zamanki gaflari Adayim kim diyorsa o eleniyor. Susucam diyor çenesini tutamiyor

Taraftar sınıfta kaldı. Ayrica ses Tv'ye başlarda hiç iyi gelmiyordu . Sunucunun sesi müzikten duyulmuyordu.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekten süperdi.Özellikle Marcus Green ve Marcus Slaughter çok iyilerdi.Haislip'in aralardaki smaçlarıda çok iyiydi.Smaç yarışmasından neden çekildi anlamadım ama.All-star maçının devre arasında Ceza şarkı söylerken Slaughter'in kenarda onun gibi söylemeye çalışması çok komiğime gitti
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Ceza sahaya çıktığında midem kalkıyodu. Kaldırmiyor midem o herifi. Rap'e olan nefretimdendir. Ama rap dinleyenlere Saygı duyarım.. Söyleyenlere asla..

Haislip , ayak bileğindeki sakatlığından dolayı çekildi smaç yarişmasından. Çekilmese zaten birincilik cepteydi. Avrupa'da şuan onu geçen yok

Yineliyorum , seyirici sınıfta kaldı.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceza sahaya çıktığında midem kalkıyodu. Kaldırmiyor midem o herifi. Rap'e olan nefretimdendir. Ama rap dinleyenlere Saygı duyarım.. Söyleyenlere asla..

Haislip , ayak bileğindeki sakatlığından dolayı çekildi smaç yarişmasından. Çekilmese zaten birincilik cepteydi. Avrupa'da şuan onu geçen yok

Yineliyorum , seyirici sınıfta kaldı.
    Teşekkürler o yüzden maçtada pek oynamadı heraldi.Aslında ayak bileğinden sakat olduğunu söylediler fakat maçta oynayınca başka bir sorun olduğunu tahmin etmiştim
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Marcus Haislip , Mirsad'a haddini bildirdikten beri çok seviyorum bu herifi .

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

edit...!!!
    Konu Bülent Bayraktar tarafından (26.03.2007 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: 2 TANE göndermişim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yıldızlar büyüledi
    NTV'den de canlı yayınlanan BEKO All-Star maçında Yabancılar Karması, Türk Karması'nı 114-109 mağlup etti.

Beko Basketbol Ligi’nde All-Star organizasyonu büyük ilgi gördü.

NTV’den canlı yayınlanan All-Star şölenine Orlando Magic'in kızları, Crazy Dunkers adlı smaç grubu, İsrailli top cambazı Eyal Horn ve rapçi Ceza renk kattı.

Ligde oynayan yabancı ve Türk oyuncuları karşı karşıya getiren maçı yabancılar karması 114-109 kazandı. Birbirinden güzel hareketlere sahne olan maçın son bölümü büyük heyecan içinde geçti. Yabancılar Karması son 2 dakikaya dört sayı farkla yenik girse de Solomon, Haislip ve Slaughter'ın sayılarıyla galibiyete ulaştı.

İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu'nda tıka basa dolu tribünler önünde oynanan maçı 18 sayı ve 5 ribaundla tamamlayan Pınar Karşıyaka'nın Birleşik Amerikalı oyuncusu Marcus Slaughter maçın en değerli oyuncusu seçildi.

Nereden
    İstanbul

Beko TBL'de All-Star heyecanı

Beko Basketbol Ligi'nin en iyi yerli ve yabancı oyuncularını biraraya getirecek olan Beko All Star 2009 oylaması başladı. Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 24 Ocak tarihinde İzmir Halkapınar Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek organizasyonla ilgili basketbolseverler, oylarını Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü'nün resmi internet sitesi 'tbl.org.tr'' adresinden kullanabilecek.
    Organizasyonda karmaların antrenörler, basın ve basketbolseverler tarafından belirleneceği açıklanırken, oylamanın 15 Ocak tarihinde sona ereceği ifade edildi.

http://www.tbl.org.tr/beko/allstar_anket_2009.asp

Bu arada başlığı değiştirebilir misiniz?Teşekkürler.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Şu anda oynanıyor. Ben de tesadüfen farkettim.

Devre arasında Hadise konser verdi. 3. periyot oynanıyor. Yabancılar karması önde.
    Konu Mehmet Fırat tarafından (24.01.2009 Saat 18:00 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Aksaray

Ben unutmuştum

Üçlük yarışması , smaç yarışması filan güzel olmuştur kesin .

2-4 arası harici izlerdim ama unutkanlığımıza geldi

Ömer Ünver üçlüğü , Forte 'de smacı almış .

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sinan Güler haketmişti bana göre smaçı ama Forte de fena değildi

Kulaklarım Murat Kosova ve Kaan Kural'ı aradı. Onlarsız eksikti All Star. Bir de şu reklamlara kıl oldum. Her molada reklama girdiler, bir şey anlayamadık Red Foxes'tan.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    İstanbul

Ömer bir araya seriye bağladı üçlükler neydi öyle yaSmaç yarışması da güzeldi.Güzel smaçlar vardı yine.Forte haketmişti.Yine güzel smaçlarda vardı tabiYabancı karması kazandı.Traylor çok etkiliydi.Lakabı traktörmüş.Cidden traktör gibiYalnız 77 doğumluymuş çok şaşırdım valla

Kısacası yine güzel bir Beko All-Star izledik.
    -1461 TRABZON-

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

M.Wright'da MVP olabilirdi bence..Traylor tribüne çok oynadı ondan aldı M.Wright NBa All-Starlarındaki Duncan gibi oynadı ciddi ciddi.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Traylor tribüne çok oynadı ondan aldı
    Hakkını vermek lazım ama, gösteri yapmasını çok iyi biliyor Ağır çekim smaçlar falan
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)