Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayde BMN Uþaklarý Göster Gücünü!..

erol-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Standart Hayde BMN Uþaklarý Göster Gücünü!..

Trabzonu gerçekden seven uðruna canýný verebilecek arkadaþlar
    yönetime ve ziya(N) a tavrýmýzý spor programlarýný e-mail bombardýmanýna tutarak sesimizi duyurmaya çalýþalým oda olmazsa baþka yollar deneriz. ben göndermeye baþladým bile .

EN BAÞTA TRT DEN BAÞLADIM
    HAYDE BMN GÖSTER GÜCÜNÜ

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Arkadaþlar eðer efsaneyi geri istiyorsak bu burada oturup yazmakla olmaz. Hepimiz elimizi taþýn altýna koyacaðýz...

Ne mi yapacaðýz??? Ýlk önce þu anda Trabzonsporumu yönetemeyenleri bu takýmýn baþýndan defedeceðiz. Trabzonsporun büyüklüðünü bir türlü kabullenemeyen hocayý Trabzon il sýnýrlarýnýn dýþýna çýkaracaðýz...Trabzonsporumuzu gerçek sevenlerine, ehil ellere teslim edeceðiz.

Nasýl mý yapacaðýz???Arkadaþlar bir futbol takýmýnýn en büyük gücü taraftarýdýr. Bu gücün önünde hiçbir kuvvet duramaz. Ama kahrolarak izliyorum ki bugün Trabzonsporumun taraftarý sindirilmiþ, beyinleri uyuþturulmuþ, þehir binbir çeþit oyunlarla sindirilmiþ ve hatta taraftar satýn alýnmýþ... Evet evet yanlýþ duymadýnýz satýn alýnmýþ...Düþünsenize takým küme düþme potasýnda benim þehrimde yaprak kýmýldamýyor. Taraftarým tepki göstereceðine Trabzona emekleri sayýlamayacak kadar çok olan !!! federasyon baþkanýna destek veriyor, böylece gündem deðiþtiriliyor...

Bedava bilet uðruna, üçbeþ kuruþ uðruna koca bir efsane heba ediliyor. Benim þehrimde artýk fb. , gs, bjk formalý þahýslar göðüslerini gere gere dolaþýyor. Havaalanýnda þenlikler düzenleyip takýmlarýný karþýlýyor...!

Gerçek Trabzonspor sevdalýlarý hepimiz iyi biliyoruz ki Trabzonspor hergeçen gün giderek daha da sýradanlaþtýrýlýyor. Trabzon þehrinin ve Trabzonsporun üzerinde büyük oyunlar oynanýyor. Trabzonspor taraftarý artýk tepkisizleþtiriliyor. Siz en son Avni Aker cehennemi kelimelerini ne zaman yanyana gördünüz??? Göremezsiniz çünkü bitiriliyor.Avni Akerde taraftar baskýsýndan bahsedile bahsedile cennete çevriliyor. Hangi baský Allah aþkna... Þampiyon olduðumuz yýllarda býrakýn yenilgiyi, Avni Akerde berabere kalsak þehirde kýyamet kopardý... O baský altýnda þampiyonluklarý Trabzona getiren futbolcular insan deðilmiydi??? Yakalayýn Hamiyi sorun bakalým kaç gece evinin ýþýklarýný bile yakamadan, evden dýþarý çýkamadan oturmuþ ailesiyle...Þimdiki beyzadelerse baskýdan bahsediyorlar. Komik adamlar... Sanki Çemiþgezeksporda oynuyorlar...!

Arkadaþlar konuyu çok da fazla daðýtmak istemiyorum. Trabzonsporu yeniden ayaða kaldýrmak, eski günlerine döndürmek istiyorsanýz... Yani EFSANENÝZÝ YENÝDEN GÖRMEK is tiyorsanýz burada yazý yazmayý býrakacaksýnýz. Tabi bende... Taraftar organize olacak ve gerekli tepkiyi gösterecek. O KOLTUKTA OTURMANIN BU KADAR KOLAY OLMADIÐI, birkaç taraftar satýn almakla bu iþlerin yürümediði protestolarla bu iyi niyetli ! arkadaþlara anlatýlacak. Koskaca Trabzonsporun baþýnda köylü zihniyetli bir hoca olmamasý gerektiði baðýra çaðýra bu kulaklara duyurulacak.Herkes taþýn altýna elini koyacak Trabzonda emsali görülmemiþ bir protesto yapýlacak. Taraftar gruplarý bir araya gelecek ve birlik saðlanarak yapýlacak protestolarla Trabzonspor ehil ellere teslim edilecek. Haa yok biz bu protestoya katýlmayýz biz gidip Haluk Ulusoyu desteklicez diyenler kapý dýþarý edilecek...

Arkadaþlar sözlerimi yanlýþ anlamasýn, baþka yerlere çekmesin hiç kimse... Ben yakalým, yýkalým, yakalayýp dövelim demiyorum. Asla da demem. Hiç bir zaman bu zihniyetin adamý olmadým. Ama artýk Trabzonspor taraftarýnýn demokratik olarak tepki verme vakti gelmiþ de geçmektedir. Trabzonsporun diðer Anadolu þehirleri gibi sýradanlaþmasýna bu taraftar izin vermemelidir. Bu günden tezi yok herkes klavye baþýndan kalkarak organize olmalý, Ýstanbuldan, Ankaradan, Bursadan , Ýzmirden ve Karadenizin her yerinden taraftarlarýn katýlýmýyla tepkimiz medeni bir þekilde dile getirilmelidir. Ta ki Trabzonsporumuzu çaðdýþý zihniyetlerle yönetmeye kalkan bu yönetim ve hocasý (cami hocasý bile olmaz) baþýmýzdan gidene kadar...

Sanmayýn ki bunlarý birkaç maðlubiyete sinirlendim de yazýyorum... Herhalde öyle düþünmüyorsunuz. Þöyle bir gözünüzün önüne getirin... Trabzonspor 40 yaþýnda... Trabzonspor 40 yýlda þu son bir yýldaki kadar rezalet yaþadý mý sizce??? Sadece saha sonuçlarý itibari ile düþünmeyin lütfen. Trabzonspor kimliðinin, Trabzonsporun büyüklüðünün hiç bu kadar ayaklar altýna alýndýðýný gördünüz mü hiç???

ARTIK YETER !!!
    Konu Gökhan Bozyiðit tarafýndan (18.03.2007 Saat 10:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    HEPÝMÝZ TRABZONLUYUZ...!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan Bozyiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Okan abi çok söylediklerinde çok haklýsýn, hatýrladýðýnýz üzere BMN nin anasayfasýnda böyle bir uyarý yazýsý bayaða uzun bir süre durdu. Bütün medya da dahil olmak üzere herkes gördü. Artýk bundan sonra ne yapabiliriz bakalým.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet artýk birþeyler yapmanýn sýrasý aslýnda çok daha önceden yapýlacaktý ama olmadý bunlardan hiç bir þey olmaz hemen göndermeliyiz

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Evet bir þeyler yapmalý,biz taraftar olarak tavrýmýzý koyarýz problem deðil,hadi bunlarý gönderdik diyelim peki bunlarýn yerine kim gelecek,adam gibi birisi çýkýp bu iþ böyle gitmez diyip yönetime talip olmuyo.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Þuayip Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

evet bencede trabzonspor 2.yarýnýn en iyi takýmý hani nerde 10 mactýr kaybeden bi takým asla iyi bi takým degildir ama bunu nasýl yapaz bunun cozum yollarýný aramalýyýz bunun icin ne gerekiyosa ben hemen yapmaya hazýrým .....

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý erol-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonu gerçekden seven uðruna canýný verebilecek arkadaþlar
    yönetime ve ziya(N) a tavrýmýzý spor programlarýný e-mail bombardýmanýna tutarak sesimizi duyurmaya çalýþalým oda olmazsa baþka yollar deneriz. ben göndermeye baþladým bile .

EN BAÞTA TRT DEN BAÞLADIM
    HAYDE BMN GÖSTER GÜCÜNÜ

nere gonderiyosun abi banda soyle bende gondereyim

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    41

Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat) Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15 Trabzonspor TS Club Satýþ MaðazasýTelefon 0 (462) 326 20 77 Faks0 (462) 326 67 97 Trabzonspor Sadri Þener Halkla Ýliþkiler ve Sosyal TesisleriTelefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05Faks 0 (462) 326 60 87 Trabzonspor Hüseyin Avni AKER StadyumuTelefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82 Faks0 (462) 230 06 36

Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:info@trabzonspor.org.tr Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili :webmaster@trabzonspor.org.tr Teknik Kadro ile ilgili :teknikkadro@trabzonspor.org.tr Reklam ve Pazarlama Departmaný için :pazarlama@trabzonspor.org.tr Trabzonspor Dergisi abonelik ve görüþleriniz ile ilgili :dergi@trabzonspor.org.tr Kulüp üyeliði ve aidatlar ile ilgili :uyelik@trabzonspor.org.tr TS Club ürünleri ile ilgili :tsclub@trabzonspor.org.trihbarhatti@trabzonspor.com.tr Ýþ baþvurularý ve insan kaynaklarý için :ik@trabzonspor.org.tr

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    41

hadi o zaman baþladým bile.............

haydi uþaklar bu konuya tam destek hep destek.. baþarý olacagýmýza inanýyorum
    Nick'ine sahip çýk kampanyasý byunus = yns61

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

evet beyler ben butun e-posata adreslerine gonderdim

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Alýntý byunus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    haydi uþaklar bu konuya tam destek hep destek.. baþarý olacagýmýza inanýyorum
    Haydi Yunus ha gayret...baþaracaksýn aslaným
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bende mail yolladým arkadaþlar artýk sesiz durmayalým

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Haydi Yunus ha gayret...baþaracaksýn aslaným
    eywallah.. önemli olan trabzonsporun baþarýsý..

haa bu arada unutmayýn bomberdýmana dewam .

oflu_cilgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    33

Takýmýmýz Elden Gidiyor Bir Kaç Galibiyet Aldýk Takým Gene Þampiyonluk Havasýna Girdi Ýlk Sezonda Bole Oldu Takýmýza El Koymassaak Yine Büyük Felaketler Bekliyo Bu Ýþe El Atmamýz Lazým

Ayrýca Bu Konuyu Açan Arkadaþýmýza da Çok Teþekkür Ederim...
    Sen Ki Gururumuz Oldun Baþýmýzý Hep Dik Tuttun Biz De Seni Sonsuza Dek Yaþatmak Ýçin And Ýçtik

Haþimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

belli bir yazi olsada hepimiz aðýz biriliði edip ayný yazýyý gondersek daha iyi olmazmý

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Boþa kürek sallýyorsunuz arkadaþlar.Kulübe video linki atmakla,BMN'den istifaya çaðrý yapmakla olmaz bu iþ.Hala anlayamadýnýz deðil mi?Demokrasiye inanýn.Yani Trabzonspor Kulübü'ne üye olun ki oy hakkýnýz olsun.
    keyif adamý ..

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    41

Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat) Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15 Trabzonspor TS Club Satýþ MaðazasýTelefon 0 (462) 326 20 77 Faks0 (462) 326 67 97 Trabzonspor Sadri Þener Halkla Ýliþkiler ve Sosyal TesisleriTelefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05Faks 0 (462) 326 60 87 Trabzonspor Hüseyin Avni AKER StadyumuTelefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82 Faks0 (462) 230 06 36

Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:info@trabzonspor.org.tr Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili :webmaster@trabzonspor.org.tr Teknik Kadro ile ilgili :teknikkadro@trabzonspor.org.tr Reklam ve Pazarlama Departmaný için :pazarlama@trabzonspor.org.tr Trabzonspor Dergisi abonelik ve görüþleriniz ile ilgili :dergi@trabzonspor.org.tr Kulüp üyeliði ve aidatlar ile ilgili :uyelik@trabzonspor.org.tr TS Club ürünleri ile ilgili :tsclub@trabzonspor.org.trihbarhatti@trabzonspor.com.tr Ýþ baþvurularý ve insan kaynaklarý için :ik@trabzonspor.org.tr

evet ortak bi yazý bulmamýz lazým bu arada toplam 30 meil attým

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

stadyum@trt.net.tr arkadaslar aksam saat 20.15 ten itibaren bu e-posat adresine e-posat atýn yonetimin ve ziya dogan nýn ista etemsi cicn bi yol daha

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    41

Alýntý byunus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet ortak bi yazý bulmamýz lazým bu arada toplam 30 meil attým
    sen atýyorsun ben atýyorumda arkadaþlar buraya yazacaðý yere bi mesajda oraya atýyolarmý acaba

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    41

Alýntý samsunlu_suayýp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    stadyum@trt.net.tr arkadaslar aksam saat 20.15 ten itibaren bu e-posat adresine e-posat atýn yonetimin ve ziya dogan nýn ista etemsi cicn bi yol daha
    onlar mesajý okumuyor onlar hikaye yüz tane mesaj at bi tanesini okuyor ekranda reyting amaçlý

aaahmet61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

en kolayý göndermek ziya gider yönetim gider peki yerlerine kim gelecek.buraya yazmýþtým tekrar yazýyorum.milli takým seçmelerine 1 tane trabzon doðumlu bulamadý ali kemal denizci.adam nerdeyse aðlýyordu(çay tvde gördüm).2. olaysa para maalesef istanbul ekonominin yarýsý demek.bütün illerden göç alýyor.hadi bu yönetim baþarýsýz 24 senedir neden þampiyon olamýyoruz.hep bu yönetim futbolcu ve tdler mi suçlu.þampiyonluðun yolu paradan geçer.bence stadý istanbulda yapmak lazým para gelirleri maalesef trabzonda artmýyor.hangi yönetim gelirse gelsin bu sonuç deðiþmiyecek.

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

Alýntý hasim61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    belli bir yazi olsada hepimiz aðýz biriliði edip ayný yazýyý gondersek daha iyi olmazmý

Arkadaþlar hala yazý yazýp göndermek derdindesiniz. Bunlar hiçbir iþe yaramýyor anlamýyor musunuz??? Trabzonspor taraftarý Türkiyenin her yerinden toplanýp Trabzona gidecek. Protesto yürüyüþü düzenlenecek. Yönetim ve hoca istifaya davat edilecek. Ýstifa edene kadar da devam edilecek. Bu kadar...

Klavyenin baþýnda yazý yazmakla olmuyor bu iþler. Düzenleyelim bir organizasyon ayný gün ayný saatte Trabzonda büyük bir protestoya imza atalým. Yönetimi istifaya davet edelim. Yok olmaz diyorsanýz gidin Haluk Ulusoya destek mitingine katýlýn o zaman...
    HEPÝMÝZ TRABZONLUYUZ...!!!

oflu_cilgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    33

reyting için olabilir ama sonucta elimize yapýþmaz hepimiz birer tane atsak elbet biri denk gelir
    Sen Ki Gururumuz Oldun Baþýmýzý Hep Dik Tuttun Biz De Seni Sonsuza Dek Yaþatmak Ýçin And Ýçtik

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)