Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Hayde BMN Uaklar Gster Gcn!..

erol-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Standart Hayde BMN Uaklar Gster Gcn!..

Trabzonu gerekden seven uruna cann verebilecek arkadalar
    ynetime ve ziya(N) a tavrmz spor programlarn e-mail bombardmanna tutarak sesimizi duyurmaya alalm oda olmazsa baka yollar deneriz. ben gndermeye baladm bile .

EN BATA TRT DEN BALADIM
    HAYDE BMN GSTER GCN

trapezus61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    48

Arkadalar eer efsaneyi geri istiyorsak bu burada oturup yazmakla olmaz. Hepimiz elimizi tan altna koyacaz...

Ne mi yapacaz??? lk nce u anda Trabzonsporumu ynetemeyenleri bu takmn bandan defedeceiz. Trabzonsporun bykln bir trl kabullenemeyen hocay Trabzon il snrlarnn dna karacaz...Trabzonsporumuzu gerek sevenlerine, ehil ellere teslim edeceiz.

Nasl m yapacaz???Arkadalar bir futbol takmnn en byk gc taraftardr. Bu gcn nnde hibir kuvvet duramaz. Ama kahrolarak izliyorum ki bugn Trabzonsporumun taraftar sindirilmi, beyinleri uyuturulmu, ehir binbir eit oyunlarla sindirilmi ve hatta taraftar satn alnm... Evet evet yanl duymadnz satn alnm...Dnsenize takm kme dme potasnda benim ehrimde yaprak kmldamyor. Taraftarm tepki gstereceine Trabzona emekleri saylamayacak kadar ok olan !!! federasyon bakanna destek veriyor, bylece gndem deitiriliyor...

Bedava bilet uruna, be kuru uruna koca bir efsane heba ediliyor. Benim ehrimde artk fb. , gs, bjk formal ahslar gslerini gere gere dolayor. Havaalannda enlikler dzenleyip takmlarn karlyor...!

Gerek Trabzonspor sevdallar hepimiz iyi biliyoruz ki Trabzonspor hergeen gn giderek daha da sradanlatrlyor. Trabzon ehrinin ve Trabzonsporun zerinde byk oyunlar oynanyor. Trabzonspor taraftar artk tepkisizletiriliyor. Siz en son Avni Aker cehennemi kelimelerini ne zaman yanyana grdnz??? Gremezsiniz nk bitiriliyor.Avni Akerde taraftar basksndan bahsedile bahsedile cennete evriliyor. Hangi bask Allah akna... ampiyon olduumuz yllarda brakn yenilgiyi, Avni Akerde berabere kalsak ehirde kyamet kopard... O bask altnda ampiyonluklar Trabzona getiren futbolcular insan deilmiydi??? Yakalayn Hamiyi sorun bakalm ka gece evinin klarn bile yakamadan, evden dar kamadan oturmu ailesiyle...imdiki beyzadelerse baskdan bahsediyorlar. Komik adamlar... Sanki emigezeksporda oynuyorlar...!

Arkadalar konuyu ok da fazla datmak istemiyorum. Trabzonsporu yeniden ayaa kaldrmak, eski gnlerine dndrmek istiyorsanz... Yani EFSANENZ YENDEN GRMEK is tiyorsanz burada yaz yazmay brakacaksnz. Tabi bende... Taraftar organize olacak ve gerekli tepkiyi gsterecek. O KOLTUKTA OTURMANIN BU KADAR KOLAY OLMADII, birka taraftar satn almakla bu ilerin yrmedii protestolarla bu iyi niyetli ! arkadalara anlatlacak. Koskaca Trabzonsporun banda kyl zihniyetli bir hoca olmamas gerektii bara ara bu kulaklara duyurulacak.Herkes tan altna elini koyacak Trabzonda emsali grlmemi bir protesto yaplacak. Taraftar gruplar bir araya gelecek ve birlik salanarak yaplacak protestolarla Trabzonspor ehil ellere teslim edilecek. Haa yok biz bu protestoya katlmayz biz gidip Haluk Ulusoyu desteklicez diyenler kap dar edilecek...

Arkadalar szlerimi yanl anlamasn, baka yerlere ekmesin hi kimse... Ben yakalm, ykalm, yakalayp dvelim demiyorum. Asla da demem. Hi bir zaman bu zihniyetin adam olmadm. Ama artk Trabzonspor taraftarnn demokratik olarak tepki verme vakti gelmi de gemektedir. Trabzonsporun dier Anadolu ehirleri gibi sradanlamasna bu taraftar izin vermemelidir. Bu gnden tezi yok herkes klavye bandan kalkarak organize olmal, stanbuldan, Ankaradan, Bursadan , zmirden ve Karadenizin her yerinden taraftarlarn katlmyla tepkimiz medeni bir ekilde dile getirilmelidir. Ta ki Trabzonsporumuzu ad zihniyetlerle ynetmeye kalkan bu ynetim ve hocas (cami hocas bile olmaz) bamzdan gidene kadar...

Sanmayn ki bunlar birka malubiyete sinirlendim de yazyorum... Herhalde yle dnmyorsunuz. yle bir gznzn nne getirin... Trabzonspor 40 yanda... Trabzonspor 40 ylda u son bir yldaki kadar rezalet yaad m sizce??? Sadece saha sonular itibari ile dnmeyin ltfen. Trabzonspor kimliinin, Trabzonsporun byklnn hi bu kadar ayaklar altna alndn grdnz m hi???

ARTIK YETER !!!
    Konu Gkhan Bozyiit tarafndan (18.03.2007 Saat 10:51 ) deitirilmitir.
    HEPMZ TRABZONLUYUZ...!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    Gkhan Bozyiit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2005
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    34

Okan abi ok sylediklerinde ok haklsn, hatrladnz zere BMN nin anasayfasnda byle bir uyar yazs bayaa uzun bir sre durdu. Btn medya da dahil olmak zere herkes grd. Artk bundan sonra ne yapabiliriz bakalm.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

evet artk bireyler yapmann sras aslnda ok daha nceden yaplacakt ama olmad bunlardan hi bir ey olmaz hemen gndermeliyiz

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Evet bir eyler yapmal,biz taraftar olarak tavrmz koyarz problem deil,hadi bunlar gnderdik diyelim peki bunlarn yerine kim gelecek,adam gibi birisi kp bu i byle gitmez diyip ynetime talip olmuyo.
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

uayip Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

evet bencede trabzonspor 2.yarnn en iyi takm hani nerde 10 mactr kaybeden bi takm asla iyi bi takm degildir ama bunu nasl yapaz bunun cozum yollarn aramalyz bunun icin ne gerekiyosa ben hemen yapmaya hazrm .....

yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Alnt erol-61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonu gerekden seven uruna cann verebilecek arkadalar
    ynetime ve ziya(N) a tavrmz spor programlarn e-mail bombardmanna tutarak sesimizi duyurmaya alalm oda olmazsa baka yollar deneriz. ben gndermeye baladm bile .

EN BATA TRT DEN BALADIM
    HAYDE BMN GSTER GCN

nere gonderiyosun abi banda soyle bende gondereyim

Erkut Ay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat) Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15 Trabzonspor TS Club Sat MaazasTelefon 0 (462) 326 20 77 Faks0 (462) 326 67 97 Trabzonspor Sadri ener Halkla likiler ve Sosyal TesisleriTelefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05Faks 0 (462) 326 60 87 Trabzonspor Hseyin Avni AKER StadyumuTelefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82 Faks0 (462) 230 06 36

Trabzonspor ile ilgili soru ve nerileriniz iin:info@trabzonspor.org.tr Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili :webmaster@trabzonspor.org.tr Teknik Kadro ile ilgili :teknikkadro@trabzonspor.org.tr Reklam ve Pazarlama Departman iin :pazarlama@trabzonspor.org.tr Trabzonspor Dergisi abonelik ve grleriniz ile ilgili :dergi@trabzonspor.org.tr Kulp yelii ve aidatlar ile ilgili :uyelik@trabzonspor.org.tr TS Club rnleri ile ilgili :tsclub@trabzonspor.org.trihbarhatti@trabzonspor.com.tr bavurular ve insan kaynaklar iin :ik@trabzonspor.org.tr

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

hadi o zaman baladm bile.............

haydi uaklar bu konuya tam destek hep destek.. baar olacagmza inanyorum
    Nick'ine sahip k kampanyas byunus = yns61

yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

evet beyler ben butun e-posata adreslerine gonderdim

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

Alnt byunus Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    haydi uaklar bu konuya tam destek hep destek.. baar olacagmza inanyorum
    Haydi Yunus ha gayret...baaracaksn aslanm
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bende mail yolladm arkadalar artk sesiz durmayalm

Alnt loveyouszymek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Haydi Yunus ha gayret...baaracaksn aslanm
    eywallah.. nemli olan trabzonsporun baars..

haa bu arada unutmayn bomberdmana dewam .

oflu_cilgin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2007
    Ya
    29

Takmmz Elden Gidiyor Bir Ka Galibiyet Aldk Takm Gene ampiyonluk Havasna Girdi lk Sezonda Bole Oldu Takmza El Koymassaak Yine Byk Felaketler Bekliyo Bu e El Atmamz Lazm

Ayrca Bu Konuyu Aan Arkadamza da ok Teekkr Ederim...
    Sen Ki Gururumuz Oldun Bamz Hep Dik Tuttun Biz De Seni Sonsuza Dek Yaatmak in And tik

Haimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

belli bir yazi olsada hepimiz az birilii edip ayn yazy gondersek daha iyi olmazm

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Boa krek sallyorsunuz arkadalar.Kulbe video linki atmakla,BMN'den istifaya ar yapmakla olmaz bu i.Hala anlayamadnz deil mi?Demokrasiye inann.Yani Trabzonspor Kulb'ne ye olun ki oy hakknz olsun.
    keyif adam ..

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat) Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15 Trabzonspor TS Club Sat MaazasTelefon 0 (462) 326 20 77 Faks0 (462) 326 67 97 Trabzonspor Sadri ener Halkla likiler ve Sosyal TesisleriTelefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05Faks 0 (462) 326 60 87 Trabzonspor Hseyin Avni AKER StadyumuTelefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82 Faks0 (462) 230 06 36

Trabzonspor ile ilgili soru ve nerileriniz iin:info@trabzonspor.org.tr Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili :webmaster@trabzonspor.org.tr Teknik Kadro ile ilgili :teknikkadro@trabzonspor.org.tr Reklam ve Pazarlama Departman iin :pazarlama@trabzonspor.org.tr Trabzonspor Dergisi abonelik ve grleriniz ile ilgili :dergi@trabzonspor.org.tr Kulp yelii ve aidatlar ile ilgili :uyelik@trabzonspor.org.tr TS Club rnleri ile ilgili :tsclub@trabzonspor.org.trihbarhatti@trabzonspor.com.tr bavurular ve insan kaynaklar iin :ik@trabzonspor.org.tr

evet ortak bi yaz bulmamz lazm bu arada toplam 30 meil attm

yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

stadyum@trt.net.tr arkadaslar aksam saat 20.15 ten itibaren bu e-posat adresine e-posat atn yonetimin ve ziya dogan nn ista etemsi cicn bi yol daha

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

Alnt byunus Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    evet ortak bi yaz bulmamz lazm bu arada toplam 30 meil attm
    sen atyorsun ben atyorumda arkadalar buraya yazaca yere bi mesajda oraya atyolarm acaba

yelik tarihi
    22.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    38

Alnt samsunlu_suayp Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    stadyum@trt.net.tr arkadaslar aksam saat 20.15 ten itibaren bu e-posat adresine e-posat atn yonetimin ve ziya dogan nn ista etemsi cicn bi yol daha
    onlar mesaj okumuyor onlar hikaye yz tane mesaj at bi tanesini okuyor ekranda reyting amal

aaahmet61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.10.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

en kolay gndermek ziya gider ynetim gider peki yerlerine kim gelecek.buraya yazmtm tekrar yazyorum.milli takm semelerine 1 tane trabzon doumlu bulamad ali kemal denizci.adam nerdeyse alyordu(ay tvde grdm).2. olaysa para maalesef istanbul ekonominin yars demek.btn illerden g alyor.hadi bu ynetim baarsz 24 senedir neden ampiyon olamyoruz.hep bu ynetim futbolcu ve tdler mi sulu.ampiyonluun yolu paradan geer.bence stad istanbulda yapmak lazm para gelirleri maalesef trabzonda artmyor.hangi ynetim gelirse gelsin bu sonu deimiyecek.

trapezus61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    48

Alnt hasim61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    belli bir yazi olsada hepimiz az birilii edip ayn yazy gondersek daha iyi olmazm

Arkadalar hala yaz yazp gndermek derdindesiniz. Bunlar hibir ie yaramyor anlamyor musunuz??? Trabzonspor taraftar Trkiyenin her yerinden toplanp Trabzona gidecek. Protesto yry dzenlenecek. Ynetim ve hoca istifaya davat edilecek. stifa edene kadar da devam edilecek. Bu kadar...

Klavyenin banda yaz yazmakla olmuyor bu iler. Dzenleyelim bir organizasyon ayn gn ayn saatte Trabzonda byk bir protestoya imza atalm. Ynetimi istifaya davet edelim. Yok olmaz diyorsanz gidin Haluk Ulusoya destek mitingine katln o zaman...
    HEPMZ TRABZONLUYUZ...!!!

oflu_cilgin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2007
    Ya
    29

reyting iin olabilir ama sonucta elimize yapmaz hepimiz birer tane atsak elbet biri denk gelir
    Sen Ki Gururumuz Oldun Bamz Hep Dik Tuttun Biz De Seni Sonsuza Dek Yaatmak in And tik

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)